1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
H.E.A.T. program;-) jako kdyz jsme sli ten prvni kopec, tak jsem myslela, ze chcipnu:-) ale bylo to moc fajn a prijde mi, ze i trochu ruce zapojujes a hlavne te to nuti jit rovne;-) a pod pasem jsou takove masazni kulicky;-)
Odpovědět
to jsou věci, takovéhle cvičení u nás ani nejsou ;-) tak my když jdeme se psem, tak chodíme na dlouhé procházky a taky do kopců a tak, takže na chození jsem zvyklá, bych mohla lézt po horách :-D no to zas přeháním, ale taková procházka mě nezmáhá no
Odpovědět
Profilova fotka
čus, jsme po obědě a já jsem nějaká ko :-D
Odpovědět
já jsem taky po obědě a taky ko
Odpovědět
No jako me prochazky taky nedalaji problem, spis asi jde o ten styl abys si nasla ;-) Ja jsem po venceni bez obeda a jsem OK:-)
Odpovědět
tak tvoje kila půjdou dolu snadno, když budeš chodit místo oběda venčit... To já si včera v půl devátý dala pěkně dva bramboráky s masovou směsí, dobrý ne 8-(
Odpovědět
Anetko no neni to dobre, prisla jsem po cviceni domu a nepozrela jsem ani housku |-| takze moje jidlo za vcera byl jogurtovy napoj a varena zelenina |-| Ja fiiiiim no |-| Ale bramborak bych si dal... a kdyz jsem dnes sedela u Sonnika, tak mi bylo blivanko |-|
Odpovědět
my se prostě nikdy nenaučíme jíst často po malých porcích. My buď nežerem vůbec, nebo se cpem. A z toho máme ty kila 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Anetko svata pravda Kelisova :-N :-D
Odpovědět
Tak pa berusky...
Odpovědět
no jo, ale já se to prostě nenaučím s tím jídlem. 8-(
Odpovědět
cože jaký pa??? =-) :-N
Odpovědět
Článek se načítá
to je bordel ne?!
Odpovědět
Profilova fotka
Prvniiiiiiii.... dobre ranko :-D
Odpovědět
Dobré ránko :-) Ty jsi ranní ptáče :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Asi stari nebo co.... budim se cim dal tim driv :-N Nebo se mozna uz neuzu dockat dovoleny... Co ty, uz mas zabaleno?
Odpovědět
No já právě ještě zabaleno nemám :-N Musím dneska no...Se bojim, že něco zapomenu, takhle narychlo. Dneska toho mám po práci až nad hlavu, tak jsem zvědavá v kolik se dostanu do postele a jestli vše zvládnu... :-(
Odpovědět
Sany a kdy že Vy jedete? 9.?
Odpovědět
Profilova fotka
To stihnes ;-) V kolik zitra letite? My jedem 7. pozde v noci, aby jsme rano byli v Praze :-) Ja uz se teeeesiiiim... Klidne bych si zabalila uz ted :-N
Odpovědět
Letíme v 17:05, ale jdu do práce ;-) Tak to už se tu asi 7. nestihnem, tak Vám přeju krásnou dovolenou už teĎ x-) x-) x-) Já si chtěla balit už včera, ale přijela jsem dom po půl deváté, Tom byl na pivku, tak jsem za ním šla na stříček, a šli jsme spát po jedenáctý :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to je teda blby... to budu drzet palce... Uvidime se asi az po dovce...vracime se asi nekdy 29. cervence. Tak si to taky krasne uzijte, doufam, ze budes fotit, at se mrknem, kde jste vsude byli...a bud hodna na svagrovku :-D
Odpovědět
Co já, ona musí bejt hodná na mě :-D No snad to zvládnu. Si průběžně píšu seznam co sbalit, jak mě to napadne, tak snad to zvládnu :-D Jako myslím, že jsem nikdy nic sbalit nezapomněla, ale každej rok jsem stejně nejistá :-) Fotit budu slibuju :-) pokud nezapomenu foťák :-N to by byla síla teda... Tom mi včera dělal cestovní pojištění, tak se ho pani ptala jestli chce levnější nebo dražší. Tak prej dražší, že mě má moc rád. Ale si myslím, že spíš má rád sebe a kdyby se něco stalo, tak na tom zbohatne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Ze by byl tak vypocitavej? :-D Hele i kdyby sis neco zapomnela, tak jedete prece dve zensky takze svagrovka to urcite bude mit ;-)
Odpovědět
no jo, snad jo ;-) a nebo si to tam koupím že jo, jedeme do civilizace :-D akorát pas a cestovní pojištění a prachy no ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a fotaaak!!!! :-D
Odpovědět
jo a foťák a mobil ;-) :-) + nabíječky :-D
Odpovědět
Dobre rano, ja zaspalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti; to te ten Sonnik tak utahal? :-D Jj Anet, nejhorsi je kdyz mas mobil/ bez nabijecky nebo jen nabijecky a mobil doma na stole
Odpovědět
mobil bez nabíječky je ještě dobrej, protože se dá většinou někde půjčit nebo tak...:-) MArti jak si to představuješ zaspat? Včera jde z práce v jednu a dneska si ještě zaspí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Anet, napis si to na seznam a nezapomenes :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?