1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty sou drahý no, ale zas to máš druhej den doma a ne týden na poště než ti milostivě hodí lísteček...
Odpovědět
Jestli Ti ho vubec hodi :-N 8-(
Odpovědět
tak já co jsem si objednávala věci přes net, tak jsem je fakt na poště do druhého dne měla, s tím teda nebyl nikdy problém
Odpovědět
Anet asi jste nejaka svetla vyjimka :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
správné označení, pošta je MĚLA ale jaksi se už neobtěžuje to doručit ani to oznámit, ty šaty na převelečení tam ležely dva týdny a když už mi to bylo divný a volala sem tam tak najednou tam byly, vyzvedla sem je v pátek a v pondělí mi hodili do schránky lístek že mám na poště balík( ty šaty)sem zuřila ]-( fakt dementi nebo co, sem si tam pro ně schválně měla jít a nechat je to hledat...
Odpovědět
No tak asi proto že starosta obce dělá taky na poště :-N ale nám teda lístečky hážou a nebo mu rovnou říkám, že mi má něco přijít a on mi to přiveze ;-)
Odpovědět
Boze jsou liny jako vsi 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
to teda ovšem letáků je denně plná schránka ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Ja jednou posilala balik do CR...za devet stovek a oni my ho poslali zpatek z duvodu " nenalezene adresy"!!!! Pritom adresa byla v poradku, stejna jako vzdycky a babicka na ty adrese bydli uz 30 let, tudiz ji vsechny postacky znaji uz jen podle jmena... Taky jsem myslela, ze jim prijedu namlatit... Jinak jak jsme tu probirali vcera ty psy, tak tady mam par fotek nasseho bojovyho a strasne nebezpecnyho psa :-D http://sandravince.galerie.cz/
Odpovědět
letáky ale nedoručuje česká pošta...
Odpovědět
Jů hezkej pejsánek, ale bála bych se ho :-D
Odpovědět
Juuu tehle rasy se taky bojim, ale na fotkach vypada hezky;-) hlavne s tou masli a to srdicko je skvele x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja se bala ze zacatku, ale ted je to moje holcicka
Odpovědět
jo to srdíčko je boží ;-) x-)
Odpovědět
a nežárlila na Tebe, když jsi přišla do jejího domova? :-D
Odpovědět
a vzala jí jejího páníčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Trochu jo... i ted, kdyz se mazlime, tak se hned jde vetrit mezi nas...klidne mi sedne na hlavu, jen aby byla u nas :-D A pamatuju si, ze ze zacatku jak jsem z ni mela trochu respekt, tak jsem ji spis ignorovala a ona za mnou furt lezla a jednou jsem byla otocena zady, myla nadobi a ona mi skocila na zada :-D :-D To jsem myslela ze ji pretrhnu
Odpovědět
Asi kdybych ho mela od mala, tak se taky nebudu bat, i kdyz v tomhle plemenu mam vzdy strach, ze mu preskoci a ma zatmeni;-)
Odpovědět
Tohe mi dela Sonnik, ze na me skace ze zadu a smejd asi uz trochu vyrostl a uz dosahne na zadnich cumakem na linku... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Sorry za šmíring :-D chtěla sem se zeptat Martinky, co chlapeček? x-) Rubi - ta je kouzelnáááááááááááááááááááá x-) x-) x-) x-) moje srdeční záležitost....kolik jí je holčičce? A to srdíčko na tý prsničce je boží x-)
Odpovědět
Jo tak on žárlí i Leník na Toma, když se malíme a pusinkujem. Tuhle jsme leželi na sobě venku na houpačce a na nás ještě pes :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to musim rict, ze my jsme teda hezky vychovany.... i kdyz ji das neco dobryho na kraj stolu, tak si to nevezme a ceka az ji to das... A posledne jsme nechali i parky na konferencnim stolku a smirovali ji z kuchyne a fakt to jen ocuchala a nedotkla se jich.... ale teda sliny ji kapaly :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, uz jsem u vas na pejskarkach ;-) Je ji uz 11... nase babicka :-)
Odpovědět
Sany tak to vím, že kdybych takhle něco nechala ležet a řekla mu že to nesmí, tak by to taky max. tak očuchal a nesežral x-) včera jsem ho cvičila hajzlíka. Chtěla jsem pacičku na dobrou noc a nechtěl mi jí dát, koukal do stropu, do strany jako že nic, tak jsem došla pro piškoty a div by mi nedal všechny čtyři :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Jsou to vycuranci :-D
Odpovědět
MArti a jaké bylo včera cvíčo a co Soník, když jse přišli z práce?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kdy bude mímo?
Odpovědět
Sari, hned jdu k Vam jeste Vas nemam zajete, tak na Vas zapominam :-N |-| Aneti cvico naprosto super.. jestli to takhle pujde dal, tak mam lytka jako lanka a zadecek jak dva cesnecky:-) jeste by to chtelo to bricho,.. jo a zada se tim posiluji, ale myslela jsem, ze bych to dala 3x tydnne, ale pro zacatek bude stacit 1x a 1x aerobik.... prisla jsem domu a uplne zdimando z hader... Sonnik je vyborny.. ted jsem tam byla a neudelal od rana, zadnou louzicku ani bobaka,... tak jsem moc rada;-) Anetko nevis jak je to s tim otocenim zaludku u psu??? ja vim ze jsem to nekde slysela, ale nevim jak to bylo ;-)
Odpovědět
Anetko... taky dobrou kousek Lenicek:-) usacek x-) hele a houpacka to prezila bez ujmy?? Kolik Lennik vazi?
Odpovědět
Leník má asi 32 kg nebo 30 teď nevím... Houpačka kupodivu vydržela. Tom je jak vyžlátko :-D Hele to je dobré s tím cvičením a jakže se to jmenuje?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?