1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
a na té pokladně je to tak hrozný?
Odpovědět
TY jo spadl další airbus, říkali v rádiu
Odpovědět
Anetko neni, ale stravis tam hodinu uplne zbytecne:( a prijde mi proste nespravedlive, ze ja tam musim 10x a ostatni jenom 4x nehlede na to, ze je to na cely tyden kazdy den hodina.. a ja jsem pak kvuli tomu omezena, dovolenou... ale seru na nej, proste si tu dovolenou vezmu a je to |-|
Odpovědět
jako že tam musíš být hodinu navíc než jsi normálně v práci jo? no tak to je naprd...a dovolenou si vezmi kdy budeš chtít, to je jasný!
Odpovědět
ANetko cetla jsem to na netu |-| Nene navic ne, v me pracovni dobe, ale jde o princip, ze mam zahlcene 3 tydny o prazkach a to jeho chovani je teda taky napest 8-(
Odpovědět
neboj zase bude líp, brzy odejdeš na mateřskou a pak se tam nikdy nemusíš vrátit ;-)
Odpovědět
No tak o tom jedinem nepochybuji, ze se nevratim.. mozna na jine odd.. ale sem proste neeeeee |-|
Odpovědět
Profilova fotka
bré ráno...teda mně se dneska taky nechtělo do práce...no ale furt lepší jak ta předešlá, tam jsem byla vyloženě nerada...ale už potřebuju dovču, v pátek jsem si vzala volno a pak po,út, st jsme u kamaráda na chatě ale teda počasí asi moc nevyjde no...ten airbus je hustej, já se bojim lítat, takhle se asi pos...
Odpovědět
Ja letani miluji.. a co se ma stat se stejne stane podivej na ty cizince.. meli sedet v tom letu jak spadlo nedavno, jenomze ho nestihli, tak si pujcili vuz a jeli vozem domu a na nejakem utesu nevytosili zatacku a zritili se a oni umreli |-|
Odpovědět
Luci bavila jsem se s mamkou o te poste.. tak jestli muzes mi poslat prostim Te tu obalku s tim oznamkem a dat to do jine obalky a nadepsat to znovu, prosim??? Az mi to prijde, tak tam pujdu;-)
Odpovědět
Já taky ráda lítám, ale tentokrát se asi budu trochu bát...Už jen proto, že tam nebudu s Tomem :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti už to mám nachystaný v kabelce, napsala jsem to na tebe i Máju, snad to tentokrát dojde, nehodlám dotovat líný báby...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo holky asi už máme definitivně vybranou hudbu... x-)
Odpovědět
ty vogo co to tam máte za pošťáky v tý Bouli? :-D
Odpovědět
Luci super.. a je tam i ta puvodni, pac jim to pujdu omlatit o skebly, to si zase za ramecek nedaji:-D tak to je super s tou hudbou a co jste nakonec vybrali? Anetko nevim, asi totalne tupe neschopne husy :-N a to cekam zasilku z Anglie... tak to jsem na to zvedava =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne tu sem vyhodila, byla celá počmáraná...jako fakt děs, ale česká pošta fakt nepřekvapí...
Odpovědět
Jo aha.. to je skoda no:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ženich půjde na jednu melodii z forresta gumpa, já na coronation z filmi hvězdný prach, na prstýnky a podpisy bude buď at the beginning ( myslím že to je z pohádky anastasia kreslený)nebo when you say nothing at all ( Nothing hill), na gratulace bude I dont wanna miss a thing od Aerosmith, It must have been love od Roxette a kdyby se to protáhlo tak ještě One life, one soul...První tanec Rule the world ( Take that myslim), s odiče Butterfly kisses od Boba Carlislea...no tak asi tak...
Odpovědět
x-) Luci hezkeeeee
Odpovědět
Luci to si neměla vyhazovat tu obálku, to mohlo bejt ještě zajímavý :-N
Odpovědět
No to mohlo :-D 8-( ale to jeste bude :-p
Odpovědět
Bych se ani nedivila kdyby tam měli pošťačky nalepenej lísteček H(U)líková dávat pozor na zásilky, nutno řádně doručit!!!. :-D :-D :-D
Odpovědět
do závorky jsem chtěla dát H :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mě to nenapadlo, hádat se s nima je naprosto zbytečný, já už jsem tady rezignovala, protože když se tam vztekám tak bába čumí jak kráva, přežvykuje a pak řekne že za to nemůže...
Odpovědět
No ale stejne tam pujdu:-) ANetkooo a rudym pismem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mi vynadali minule už že nesmi psát červenou a fialovou, ale teda byla asi slepá, páč to byla tm. růžová 8-(
Odpovědět
já už na poštu ani nechodím, nic neposílám, tak max. když si objednám něco přes net, tak si to vyzvednu a toť asi vše.
Odpovědět
Luci, to ani nevim, ja psala ted ruzovou:-) Anetko taky bych to nejradeji posilala pres PPL x-)
Odpovědět
jo PPL pch to jsem si jednou objednala síťovou kartu, stála 300,- a dovoz po Praze asi 150 Kč :-N :-N :-N
Odpovědět
Fakt??? no tak to je taky dobra palka, ale mas to hnes :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?