1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
A jake bylo grilco... a ty fotky baracku vypadaji nadherne a na zivo to musi vypadat jeste lepeji x-) My porad nekde poletovali... u babicky na zahrade, pak jsme byli u Johanky a vcera jsme byli ve skolicce a u kamaradku s 2letou RR, tak si vyhrali a pak jsme grilovali, tak to byla mnamka x-)
Odpovědět
grilčo bylo dobré, naštěstí už tam maj zastřešený prostor, takže jsme byli venku i když strašn pršelo... Jojo, na živo to vypadá fakt ještě lépe... :-) x-) Teď ještě aby se povedla ta koupelna... No a dneska je teda Sonny poprvé sám doma?
Odpovědět
Jeee tak nam nastesti neprselo... ale v sobotu jo:-( A koupelka bude teda tamta???? No jo dneska poprve, mam z toho strach a boleni briska |-| ale musime to zvladnout,.... v pul dvanacte tam jedu, tak uvidim jakou tam zanecha spoust |-| Ale vcera to vzorne zvladnul 1 hodinu a nic nevyvedl ;-)
Odpovědět
Tak to jsem taky zvědavá, jak to zvládne ;-) no my právě grilovali v sobotu... Koupelna bude asi tamta no ;-)
Odpovědět
No tak ted mi volal Marecek, ze ho utahal a usnul a ze nez usnul, tak mu povida, ze ted odejde do prace a zase se vrati a ze vsechno bude v poradku a prej jenom udelal frk a usnul :-N :-D Juuuuu tak to je fajn, ze bude ta koupelka.. no my se do toho taky chceme vrhnout x-)
Odpovědět
A víš že už si ani nepamatuju, jak si zvykal náš Leníček? Já jsem s ním teda byla dlouho doma, protože jsme ho přivezli v květnu a to už mi končilo zkouškové... Do práce jsem nemusela... Chcete taky teď dělat koupelnu?
Odpovědět
Anetko, no premyslela jsem, ze si jeste vezmeme pul tydne dovcu, ale akorat bychom to zhorsovali... kdyztak si dva tri dny pobreci, ale pak pochopi, ze je to normalni;-) Nooo mysleli, jsme si, ze bychom si vzali hypoteku na ten barak, ale proste bychom to ted nedali... takze si koupime od mamky tento byt, dame ho do kupy a pak ho jednou prodame a koupime si nejakou novostavbu a hypoteku si doplnime prodejem tohoto bytu;-)
Odpovědět
Aneti a predstavi si, ze asi nema rad stenata... spis si vyhraje s dospelakama.. stenata se s nim porad perou a on je spokojeny s velkym.. ma ho za vzor x-)
Odpovědět
To nemá cenu si brát ještě dovču, tak by to za tři dny bylo stejné jako teď...;-) Takže jednou chcete určitě do baráčku jo? :-) Já jsem v něm taky spokojená, do paneláku už by se mi vracet nechtělo... Náš Leník měl rád vždycky všechny psy, feny i štěňata ale poslední dobou teda psy moc v lásce nemá :-(
Odpovědět
No prave.... Maja na nej porad mysli!!!! Ale co tak bud si bude hrat nebo brecet a nebo demolovat, nic horsiho se stat nemuze |-| akorat jsem si ted uvedomila, ze mi tam lezi me nove tricko =-) kujva drat |-| Anetko chteli bychom noooo... snazim se Majovi vysvetlit, ze nekteri se na to taky zmohli treba az ve 30-40 a tam my asi taky budeme patrit.. kdybychom si vzali na 3,5 mega hypo.. tak budeme splacet 21 tis a ja nemuzu na materskou, protoze bychom to neutahli |-| No uvidime zitra jdeme na spolecne venceni s kamaradama.. oni si vzali taky jednoho brasku, tak jestli si budou hrat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Marti, tak co, jsi odpocata? :-) Hlasim, ze my nemame rady ani psy, ani feny ... stenatka nepapame, ale zadna laska to taky neni :-N Taky je u vas takovy vedro? Tady bylo uz v pul osmy dvacet stupnu :-) :-p
Odpovědět
No to je hrozný ty hypotéky, to Ti řeknu teda.... :-o můžu bejt ráda, že máme to co máme bez hypo |-| jedině koupit nějakej starší baráček no nebo já nevím... Neboj, maximálně něco rozkouše, ale jinak se nic nestane :-N já vím, že Leník si vždy do pelechu natáhl Tomovi nebo moje boty, nebo mikinu apod. a měl na tom položenou hlavu... Já si teď čtu o Amstru, dneska jsem ještě nic neudělala :-N ale musím tu být stejně o něco dýl, abych ve čtvrtek mohla vypadnout brzo, tak to nějak zvládnu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Sany ja Ti ani nevim.. ale unavena nejsem :-D Sany neprovokuj s pocasim 8-( :-D
Odpovědět
Anetko no sere me to pekne:-( ale neda se nic delat:-( proste baracek budeme mit az budeme starsi no;-) deti kvuli bydleni rozhodne vymenit nechci |-| No boty jsem schovala.. :-N :-D Jeee to uz letite ted =-)
Odpovědět
Sany to je hrůza co? Nevím co se to s ním stalo, ale ty psy nám teď teda dělají fakt problém :-| Tady je už asi měsíc pod mrakem, sluníčko jsem neviděla ani nepamatuju každý prádlo co pověsím mi zmokne :-|
Odpovědět
Anetko s pocaskem souhlasim |-| 8-( Aneti myslis, ze puberta nebo proc se jim to takhle otoci =-)
Odpovědět
To je jasný, to bys pak nemohla mít děti nikdy :-| No letíme už teď ve čtvrtek ;-)
Odpovědět
já fakt nevím,a si je pak vnímaj jako soky nebo já fakt nevím :-|
Odpovědět
x-) Juuuuu tak to Ti budu v dobrem zavidet :-N x-) No tak si mimino poridime radeji ted dame doporadku tenhle byt a pak si muzeme na doziti poridit baracek x-)
Odpovědět
no já ani nevím jestli se těším, protože na druhou stranu se mi bude stýskat o Tomovi :-N
Odpovědět
Neboj se... uvidis jak to utece |-|
Odpovědět
Profilova fotka
No normalne se napadaj psi jen mezi stejnym pohlavim...ale ta nase brambora napada i kluky... Ona je ale takova odjakziva, snesla jenom dva psy - toho zmetka od tchyne a naseho kokra. Ale je divny, ze vas Lenik s tim zacal az ted. Marti, slysela jsem, ze stenata si berou boty a nase veci jen protoze, ze z nich citi panicka, tak mu zkuste nechat v pelisku kousek staryho trika...on na tom bude spinkat
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, ja jsem odmala vyrustala v bytech a do baraku jsem se dostala az v 17ti a vubec jsem si na to nemohla zvyknout... Vlastne jsem se vsim vsudy bydlela v baraku ani ne tri roky, takze neboj deti muzou byt spokojeny i v byte ;-)
Odpovědět
No jenomze ja mam vsechno vyprane:-( ale je pravda, ze taha jenom Majovi boty :-N a Maja mu nechal svoje stare backorky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Backora je idealni
Odpovědět
Sany.. no ani mi nejde ted o ty deti, kde budou vyrustat, ale spis o tu pohodu!!! Prijit z prace a sednout si na zahrade.. prosedet vikend na zahrade, sekat travu... Tady prijde do kralikarny a jsi tu zavrena:-(
Odpovědět
Marti já vím že to uteče ani nebudem vědět jak, hlavně máme na každej den program od rána do večera, takže nemám strach...
Odpovědět
Profilova fotka
Zase je s tim daleko vic prace... :-N Ja vim, ze je to blby, ale trab byste si casem mohli poridit nejakou chatu...je to daleko levnejsi a klidne muzete vypadnout z mesta kazdy vikend :-)
Odpovědět
Anetko, tak to by zase nemuselo utect, kdyz mate program.. uvidis.. hlavne aby Vam neprselo ;-) Sany ja fim nooo.. ale asi to mi chybi.. ja nemam kolikrat doma do ceho rejpnout a tohle by pro me a pro Maju bylo odreagovani ;-) on si hrozne preje garaz aby tam mohl opravovat autiko x-) a ja zahradku s bazenem :-N :-D Hele chatu mame, ale nejezdime tam :-N |-|
Odpovědět
Profilova fotka
A proc ne? Vzdyt je to skoda?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?