1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
V Třebíči, malinký to není, ale velký taky ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je to maly,ale hezky... cely ty ;-) :-D
Odpovědět
no co Andrej, já si zvykla z Benešova na vesnici se 198 obyvateli :-N :-D to je mazec, co? No a teď půjdu zas do většího, ale jen o trochu, ale já si zvyknu všude...Asi už by mi ale dělal problém panelák...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych si zvykla treba na samotu... ja bud vsechno nebo nic, bud plne vybaveny velky mesto nebo naopak klid a priroda...ale na vesnici bych nevydrzela...abych znala kazdyho koho potkam a sousedky mi koukali do talire, to ne
Odpovědět
to si musíš držet trochu odstup...To já docela umím...I švagrová, ty už na Hráďu bydlej skoro 4 roky a tuhle byla na kosmetice a povídá, vy jste ta z Hradištka? O Vás není vůbec nic slyšet...bla bla bla drbny by chtěly nějaké senzace asi...Kdepak, pěkně vysokej plot a nazdar.
Odpovědět
Profilova fotka
Anetko, ale Prahu máš kousek, to je taky výhoda
Odpovědět
jo to jo, v Praze jsem z HráĎa autem za 15 minut ;-) v centru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to bych těch 200 obyvatel vydýchala :-D
Odpovědět
ne, to není teĎ v Újezdě, s Újezda jsme tam za dýl...Jinak na Hráďu je asi 2000 trvalejch obyvatel a na sezónu + další 3.000 chataři... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobrý, no já si taky zvyknu, malý to tu není, ale Brno je prostě větší :-D
Odpovědět
Ahoj holky, jak se máte, co děláte? Vyrazil už někdo směr moře nebo letos zůstáváte doma, jako já? :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Vladi, my vyrazime za dva tydny, ale jen do CR...takze misto more rybnik... Co ty? Uz jste vyresili tu hypoteku?
Odpovědět
no já už mám všechny papíry vyřešené a čekám na ty Tomášove, ať to můžu konečně v týdnu odnést lišákům. A snad to rychle vyřídí a do konce prázdnin máme byt:-D Ještě mi v pondělí přijde odhad, tak už to snad bude komplet, ale na dovolenou taky nejedeme. Ikdyž já bych jí potřebovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobre. A jestli se budete v lete stehovat a zarizovat, tak si to uzijete daleko vic nez jeden tyden v cizine...tohle bude naporad ;-)
Odpovědět
San já vím, taky si to říkám, jenže já jsem vodní živel a to moře mi strašně chybí, protože už loni jsme nikam nejeli....tak snad další rok no. Možná bych jela s kamarádkou jen na 3-4 dny někde tady poblíž k vodě uvidím:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jedte aspon pod stan... tam se taky vykoupete... Anebo pockej, neves hlavu a treba sezenete v zari nejakej last minute za par kacek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já bych jela hned někam :-D moře bylo, ale snažím se přemluvit P na Adršpach, moc tam chcíííí :-D stačily by tři dny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A on se brani? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no kvůli pejskovi a možná kvůli penězům, ale víkend nás zas tolik nevyjde a já chci jet :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Treba byste nasli neco levnyho...a na vikend by snad pejska nekdo ohlidal, ne? Kdybych byla v CR, tak se hlasim hned x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no je tam kemp, chci do chatek nebo pod stan ;-) nikam do hotelu nepotřebuju a hafíka by ohlídal děda nebo sestra. No nevím, musím mu to nějak vysvětlit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Udelej mu nejakou dobrou vecu, vem kosilku a udelej psi ocka ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já dělám mrkací panenku, kouknu na něj a mrkám rychle řasama, zatím to zabírá :-D jestli budem mít holku, tak jí to taky naučím :-D :-D no s tou košilkou nevím, musím rychle, začínám se zakulacovat :-D včera jsem po té večeři ukazovala P břicho a on: hmm, už se to vyvaluje :-D :-D Jeho mamka se hrozně smála :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Ty mas na to pravo, ale vetsine chlapu se "vyvaluje" taky a nic z toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
San, ta z toho mýho vyvalení snad něco bude, ale už mě bolí záda ted, tak jsem zvědavá, co budu dělat v osmým, devatým =-) :-N
Odpovědět
Dobre ranko defcatka.... x-)
Odpovědět
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Jaky byl vikendos? =-)
Odpovědět
celkem fajn, v sobotu jsem dopoledne uklízela jak divá a navečer jsme jeli ke kamarádovi na Hráďo na grilování...V neděli jsme ráno jeli na Hráďo, vymyla jsem si kuchyň a pak měl Tom nějakou práci u obce, dělali nějakej plot či co, ani nevím, tak jsem se válela a koukala na film... :-) a co vy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?