1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ti moc lidí nepíše :-D
Odpovědět
no to ne no, asi si ještě někde budu muset otevřít jeden účet, nebo uzavřít nějakou novou smlouvu, aby toho bylo víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem mela ve schrance oznamko :-) Dekuju Luci, je moc pekny ;-) A koukam na obalku, jak blazen...mame totiz stejny pismo =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
san fakt jo? no tak to vidiš, třeba si sme podobný i v něčem jiným...ale ještě sem teda člověka se stejným písmem nepotkala...
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsi napsala tu adresu, tak jsem uplne koukala, ze to neni mozny :-D Zvlastni, fakt...
Odpovědět
Profilova fotka
hmm záhada...třeba sme nějak příbuzný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Treba =-) :-D No obe jsme z Prahy, tak tam treba nejakej vzdalenej pribuznej muze byt spolecnej... nebo jsme taky obe blizenci ze? Jinak pismo vypovida pry spis o povaze...tak ze bys byla cholericka s rozdvojenou osobnosti jako ja? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky me v jednom psychotestu oznacili za osobu se syndromem smutnyho klauna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-N ta charakteristika mě opravdu pobavila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to na sebe prasknu, Pandi ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no blíženec sem, i když sem teda asi měla bejt rak...ale já nejsem moc trpělivá a všechno bych nejradši hned tak jsem nečekala ani s narozením ;-) já sem asi 10osob v 1, nálada se mi mění celkem často ale sem možná taky ten smutnej klaun...všechny okolo bavim a asi působim vesele a optimisticky ale často se něčim žeru ale protože to nikomu neřikám tak se tim trápím sama...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme prave potvrdily grafologum, ze povaha ma vliv na pismo.... Jsme si dost podobny :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a asi obě máme rády Paříž co? ti docela závidim že tam bydlíš...já bych se tam zase tak ráda podívala...nejkrásnější město co sem zatim viděla...
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, tak to ne, Luci... ja mam na ni alergii...havne na lidi v ni :-N Mozna ale muzem mit obe tu chut nekam vypadnout a nezustavat na miste...(proto jsem tady)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Luci a Sany,koukam,ze nakonec dojdete k tomu,ze jste nejak pribuzny :-) ja jsem taky nepotkala cloveka,co by mel stejny pismo jak ja :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Pariz a Versailles neni to samy...hlavne kulturne se strasne lisi. Tady je vsechno daleko tradicnejsi, stary aristokraticky potomci, velky rodiny, praktikujici krestani, cistota, pecivost, xenofobie... Pariz je takovej mix vsech moznej kultur, obrovska namyslenost, emancipace, lidi zijou sami, jsou otevrenejsi, a hroznej bordel, jak na ulicich, tak v doprave
Odpovědět
Profilova fotka
No budu se muset preptat mamky.... tatka je v tom nevinne, ten by musel mit Lucku v 16ti... tak, ze by znala moje mamka tvyho tatku, co Luci? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no asi je rozdíl tam jet na romantickou dovču a bydlet tam ;-) možná že to bude tim že sme se tam zasnoubili ale to město prostě "žije" a já mám ráda takový místa...proto si neumim představit že bych nebydlela v Praze...
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite, ono je spousta turistickejch mist peknejch, prave proto, ze tam clovek nemusi zustat...a taky ty mista pro turisty a pro obyvatele nejsou stejny... Kdyz jsem bydlela v Praze taky jsem se urcite kazdej vikend neprochazela po Karlove moste a Staromaku :-D Me se na Praze hlavne libila ta dostupnost...vsude ses max. za pul hodky, metrem, tramvaji, busem...vsude se dostanes za chvilku
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, na procházky nějak není čas...musim makat, zatim papa
Odpovědět
Holky já nestíhááám. Dneska mi ta práce nějak nejde od ruky, ale dostala jsem hlad, tak jsem si došla koupit tousty a dávám si pauzu...NAštěstí za hodinu letím dom x-) a je pátek, tak jsem přešťastná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Konecne vikend, vid? Aspon budes mit cas na dozarizovani domecku ;-)
Odpovědět
spíš se vidím v posteli u nějakého filmu a dobrého jídla...Teda alespoň dneska, mám nějakou rýmu a trochu mě bolí hlava
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, no ja nevim, co se deje, ale je leto a pritom na kazdyho skace chripka :-p Me to preslo minulej tyden a pritele to chyta ted... Hlavne se vylez, at ses do toho Holandska fit ;-)
Odpovědět
no mě jako jinak nic není, hlava je od rýmy a rýma nevím zda je alrgická nebo normál :-D
Odpovědět
ale snad budu do Holandska fit. Švagrová má zas pro změnu od minulého pátku antibiotika...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, alergie...a proto jedes na kvetinovy trhy, jo? Aby ses jako definitivne oddelala? :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky nechtěla z Brna max. do Prahy a kde jsem ted? :-D :-D :-N no zvykám si, ale je to celkem těžký...
Odpovědět
Profilova fotka
A je to hodne maly mesto? Ja si totiz nepamatuju kdeze to bydlis :-N 8-)
Odpovědět
já nemám alergii na kytičky :-D :-D ale na ty vysoké trávy co jsou na loukách a na černý bez
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?