1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
Já dneska teda taky hodlám tvrdnout doma, ale docela se na to těším :-D V sobotu jsme teda pozvaný na grilovačku, kamarád měl narozeniny... ;-) :-) Jinak asi pojedu na barák uklízet obývák s kuchyní, protože tam už to bude krom stolu, sedačky a obývací stěny komplet, už tam budou dveře, takže si umeju okna, vytřu, vymeju celou kuchyň, vybalím z krabic talíře, příbory apod. BuĎ to umeju v ruce nebo vyzkouším myčku, to jsem se ještě nerozhodla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jakoze poprvy to umejes ruco, at si to uzijes, jo? :-D
Odpovědět
asi tak :-D protože to mě to možná bude i bavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To chapu...ja to tak mam treba se spodnim pradlem... Kdyz i koupim neco jemnyho, krajku a tak...tak se s tim dvakrat trikrat peru v ruce...no ale pak to stejne frknu do pracky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ;-) v 5.30 odešel P do práce a Alan musel vehementně ven, tak jsem ho na chvilku vzala na dvůr a pak jsme si šli ještě na chvilku lehnout. Pak jsem byla změnit trvalák, tak mi chybí další rožek :-D Pak jsme byli zase venku i se Samem x-) to byla sranda. Alan pořád za ním a Sam vždycky nahodil takovej výraz jakože co za mnou zas leze :-D :-D ted se fackují na posteli :-N :-D Luci, díky za oznamko x-) je hezký A Martince taky děkujeme za rásnou kartičku :-) x-)
Odpovědět
Sany tak to jsme na tom uplně stejně...A ještě mám fáze s pračkou že to nejdřív peru jen se svetrama na jemné praní, ale postupně když na to jemné praní tu pračku nenaplním ani do půlky, tak to klidně frknu k ručníkum na 60°C :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Anet, presne :-D Treba bily kalhotky mi vydrzej max. mesic...pak zesednou prave z tech rucniku nebo ponozek :-N Pandi, ukaz nam ho, prosim prosim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
San, fotky mám, ale nevím, kde je kabel zase =-) :-N .... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
No jo no :-N A taky budete mit ted nekdy profi fotky ze svatby, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
už by jsme měli mít, tak uvidíme...Říkal do konce týdne nebo začátkem nového ;-)
Odpovědět
jé já se těším na fotečky, jak štěňátka, tak ze svatby x-) No Sany asi tak :-N jsme to ale barbarky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Proto ja bych si treba nekoupila drahy znackovy pradlo za dva litry....pro me by to byla skoda :-D Ja se taky tesim x-) Tady je zase slejvak =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tady je hezky, až čučím celkem... :-) No já se taky těším na fotečky ze svatby a na video, ale to si ještě počkám :-|
Odpovědět
tak tady neprší, ale je pod mrakem...A je tu od včera strašný dusno 8-( a já mám rýmu 8-( ach jo už aby bylo dnes po práci...Vzala jsem s sebou foťák, dojedu vyfotit ty dveře, tak večer budou nové fotky...akorát jsme si ještě nevybrali a nekoupili kliky :-) musíme o víkendu nebo příští týden...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to hezky vyberte x-) my musíme nějak vymyslet ten pokoj, chceme na konci července to udělat, jak bude mít P celozávodku...A musím se domluvit se se setrou na ty věci...
Odpovědět
na jaký věci?
Odpovědět
Profilova fotka
no má můj nábytek ;-) ale nějaký si chci vzít. To jsem jí tedy předem řekla, že v létě si něco odvezu a něco si bude moct ode mě koupit, když bude chtít...
Odpovědět
aha, to já jsem bráchovi nechala celej pokoj jak byl...když jsem se odstěhovala...A teď zase necháme všechno co máme v Újezdě a do nového bude nové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já jí to nechat nechci, něco budeme potřebovat a navíc si myslím, že nemusí mít vše na zlatém podnose, chtěla se odstěhovat, tak se musí starat, navíc půl roku měla zařízenej byt, to jen tak někdo nemá ;-)
Odpovědět
no my to měli jinak...Všechno co jsme měli jsme prostě měli dohromady, nerozdělovali jsme na moje tvoje, ale proto že to kupovali rodiče..Teď když by třeba ale chtěl brácha naší postel z Újezda, tak mu jí dáme, mládí já ráda pomůžu :-) ale brácha je zatím u našich, tak nic nepotřebuje... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tohle jsou moje věci, koupený za moje peníze, kdyby to bylo společný tak to taky neřeším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zdravim z práce...tak oznámka už došly jo? no to mě česká pošta mile překvapila...tak hlavně že se líbí, však tady dalo tolik prááce...
Odpovědět
no jasný, když je potřebuješ tak to chápu...Já žádné věci nepotřebuju, i když máme taky v Újezdě plno nového nábytku, ale do nového se nám to hodit nebude, takže to tam necháme asi...
Odpovědět
Profilova fotka
No všechno si taky brát nebudu, ale chtěla bych sedačku a komodu pro mimíska na jeho mini věci :-D jj, došlo už včera, ale schránku jsem vybírala až dnes ráno, když jsem šla z úřadu.
Odpovědět
Mně taly došlo včera...I ta kartička od MArti, jsem po dlouhé době teda měla hojnou poštu a nebyli to složenky a výpisy :-D musíte mi něco posílat častěji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anetko můžu ti přeposílat složenky ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, kartička mi taky došla x-) no já ted mám pošty až až :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mně chodí akorát složenky a oznámení z pošty že tam mám balíčky...
Odpovědět
Profilova fotka
mě ted chodili gratulace :-D ale už to asi ustalo, poslední byly ještě v pondělí...
Odpovědět
no a mě jen píše komerční banka, česká pojišťovna a vodafone :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?