1985 (V.) - Letní novomanželky

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vitam vas v novem tematku x-)
Odpovědět
no to já teda taky ne...no a vydrží dlouho, protože nehty na nohou rostou strááášně pomalu :-D
Odpovědět
Aneti nevim proc jsem si myslela, ze mluvis o pryskyrici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rostou, no :-D :-D
Odpovědět
marti já nevím, jsem se lekla, že je to to samé ;-) já pryskyřici měla, i na svatbě ale nelíbí se mi tak jak gelové ;-) a ono co si budem povídat, nejdůležitější je stejně to, jak je šikovnej ten kdo nehty dělá
Odpovědět
Profilova fotka
tak snad mi neopadaj až je budu mít ;-)
Odpovědět
Aneti neni... plomin, za mateni :-D ;-) Anetko me ta pryskyrice prijde.. takova ja nevim no,... neni leskla, tak to je takove neprirozene... a me teda P nedrzela:( G drzi jako moje vlastni :-D
Odpovědět
no ona hlavně když jí máš dýl tak ta pryskyřice zežloutne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky už mám ohodnocenou seminárku co sem spatlala za sobotní večer - o tom výběrovém pohovoru a mám plný počet! anetko kdybys měla zájem pošlu ti ji mailem, myslim že si řikala že tě to zajímá...
Odpovědět
jojo, určitě mě to zajímá ;-) tak prosím pošli :-) to jsi teda opravdu šikulka, za plný počet, gratuluju x-)
Odpovědět
Luci to je super ;-) Aneti me vzdy zezloutly ze slunicka ]-(
Odpovědět
a nebo ze solárka, co? Ale existuje na to bezbarvý lak proti žloutnutí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
anet tak já ti ji večer pošlu...sem docela překvapená, protože sem to psala z hlavy svými slovy, jen jedna kapitola je na podkladě učebnice, jinak jsou to vl. poznatky..a taky sem myslela že mi strhne body za úpravu a nestrhl...no potěší to
Odpovědět
Článek se načítá
Aneti joo to taky ]-(
Odpovědět
musíš si je schovat do dlaně v solárku... Luci tak to už se těším až si to přečtu
Odpovědět
Profilova fotka
jsem sázela kytičky do truhlíčků x-) venku je báječně :-)
Odpovědět
Aneti na tech gelovkach mi to nedela mam nejaky UV gel, ale kdyz jsme na diskosce, tak mi zariN-)
Odpovědět
jo to jsem taky měla, že mi to zářilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já vyrážim do školy a jsem v pr...výplaty prý nejdřív 20.a to bůhví jestli, to teda nevim z čeho budu platit složenky atd... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci :-| to je mi líto...
Odpovědět
Luci tak to je pekne blbe:-( tak snad to nejak zvladnete ;-)
Odpovědět
jej Luci to je blbý |-| si zatím půjčíš od rodičů a snad nakonec přijdou... Já vyrážím pomalu na ty nehtíky. Tak papa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
papa Anetko x-) ;-)
Odpovědět
packo ;-)
Odpovědět
Dobré ránko :-) kde jste kdo???
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-o (nedivím se, zívám :-D :-D :-N )
Odpovědět
proč zýváš, jsi nespala? :-D
Odpovědět
už tý buchtě věřím, že to bude kluk, fakt nakupuje modrý věci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pardon za chyby :-D spala jsem, ale nějak blbě :-| no vidíš x-) to je krásný, taky už to chci vědět :-D
Odpovědět
ty vogo, moje chyba |-| zívat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem už zmatená, tak jsem nevěděla, ale to je fuk :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?