Menu Forum

Ročník 1988 ;-)

(cz & sk)
15. lis 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
Registrovala se 30. března 2008 na beremese.cz. Přidala 124 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
 Eri, tak se taky pridavam s gratulaci emoticon . U nas dneska ma svatek Nela-Hromnice, to je skoro stejny jako Erika emoticon .
2. únor 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala se 6. května 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 1291 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Bratislava, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala se 6. května 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 1291 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Bratislava, Region Bratislava.
 peti mas pravdu, aj to tak rovnako znie a vyzera emoticon emoticon
ako sa inak mas? emoticon
2. únor 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanusha84
Registrovala se 19. června 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 3953 příspěvků. Má 1 přítele. Region Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
tanusha84
Registrovala se 19. června 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 3953 příspěvků. Má 1 přítele. Region Prešov.
 erika..vsetko najlepsie k meninam emoticon
2. únor 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala se 29. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 4179 příspěvků. Má 20 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala se 29. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 4179 příspěvků. Má 20 přátel.
 ďakujem
fakt je to rovnaké emoticon emoticon
2. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
12
Registrovala se 25. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 696 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
12
Registrovala se 25. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 696 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel. Region Karviná.
 Eri, sice později, ale přeci emoticon Ti přeju všechno nejlepší k svátku, hodně štěstí, stále tolik lásky, úspěchů ve škole i v soukromém životě a splnění těch nejtajnějších i méně tajných přání emoticon

Asi si díky slovenské přesile v této diskuzi pořídím slovenský kalendář emoticon emoticon Ať příště nejsem s gratulací pozadu. I když...někdy jsem pozadu i u českých oslavenkyň emoticon

holky, ani jsem nevěděla, že se nás tu sejde tolik vyznavaček hudby. Jste skvělé. Až budu mít koncert na Slovensku, určitě dám echo emoticon

Dneska mám rande s houslistkou a moc jsem to necvičila. Bude to taková listařina emoticon Ajejej, snad mě nezaškrtí emoticon

PAPA a dnešním zkoušeným přeju hodně štěstí! Dejde pak vědět, Veroničky, jak jste dopadly emoticon
3. únor 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
12
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
12
 Jani, kdy se dozvíš výsledek zkoušky? Myslela jsem na Tebe emoticon
3. únor 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 bre ranko emoticon

mno tak ja som sa po polhodine konecne vykopala z postele, dala si sprsku, vytlacim este par tahakov a idem sa aspon tych 10 stran naucit...pisem o druhej tak by som to mala stihnut...tak drzte palce emoticon Veronicka, drz sa! Zvladneme to emoticon pap holky
3. únor 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
 Veronice, mam se dobre. Dneska jsme si s pritelem koupili sedacku. A o vikendu uz zacneme poradne na byte makat emoticon . Nakoupili jsme potrebne veci na malovani, spreje na radiatory, na okna, na futra atd. Jinak ted jeste sedim v praci, protoze jsme dneska meli Zapis do prvni tridy. Takovy malinkaty srandovni miminka jsou ty deti emoticon . No proste rocnik narozeni 2003. Za chvilku uz ale pujdu domu.
3. únor 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 ahojte emoticon mno, takze zajdem si ja do skolicky este aj vo stvrtok emoticon emoticon akoze takeeee veci tam dala ze to si clovek uz ani nevymysli....takze to vidim maximalne tak na 30 bodov...viac uuuurcite nie....sak uvidim zajtra vysledky.....ale urcite som nespravila.....nevadi emoticon svet sa nezruti...skusim vo stvrtok...idem si teraz oddychnut, uz treti den sa mi brutalne toci hlava, sproste pocasie....

petunka takze vy uz o chvilku budete vlastne aj byvat emoticon to je super emoticon
3. únor 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ahojte,
ja som dnes zas trčala v škole do druhej, ale už po prvej prestávke som prestala vnímať ešte k tomu celý deň lialo, my premokli boty aj keď neviem ako sa mi to podarilo.

baby ja dúfam, že ste spravili. potom dajte vedieť keď budete mať výsledky.

Petunka aj ty učíš v škole?

v poslednej dobe strácam prehľad, kto, kde, čo robí. emoticon ale zas ma to teší, že sme sa tu zišli. emoticon
3. únor 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
Registrovala se 27. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1243 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
Registrovala se 27. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1243 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
 Veronice,to mě mrzí,že jsi to zkoušku nedala,já tu včerejší taky ne,ale svět se vážně nezboří,teď jsem se začala učit italštinu,abych to 12.2.dala a měla jsem pokoj,hlavně dost kreditů dál.Tobě držím ve čtvrtek palce,přítel má ve čtvrtek taky zkoušku emoticon
3. únor 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
 Eri, ve skole sice pracuji, ale ne jako ucitelka, ale jako ekonomka emoticon . Takze mam nastarosti ucetnictvi, administrativu a tak celkove "papirovani".
3. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
 Peti,jak už to děláš dlouho?
3. únor 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
 Jani, od prosince emoticon . Je to teprve chvilku. Ale hrozne me to bavi emoticon, a doufam ze jeste dlouho bude. A taky jsem dostala od pana reditele nabidku, ze jestli chci, tak muzu vyucovat administrativu emoticon . Takze bych i treba ctyri hodiny tydne v pracovni dobe mohla ucit. To by me taky hrozne moc bavilo!
3. únor 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
 Tak to je skvělý,to Ti přeju.Mně osobně by administrativa,ať už jakákoliv moc nebavila,ale zase bych třeba ráda dělala v cestovce nebo tak a co vím od kamarádek,tak je to hlavně o administrativě,na to dělat průvodkyni nemám povahu.i když kdoví,nikdy neříkej nikdy,dokud to nezkusíš,co?jak ses k tomu dostala?
3. únor 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
 No ona sla ta pani, co tam delala prede mnou na materskou. To misto bylo volny, ja byla na pracaku, dozvedel se to pan reditel a hned me bral...ani se me nikdo neptal, jestli tam chci jit delat...proste uz to bylo jisty emoticon . Takze jsem neabsolvovala zadny pohovor, nic. A jeste k tomu to mam asi minutu pesky od baraku (jenom vyjdu na kopecek). Delam sama kompletni ucetnictvi, ziskam praxi ve statni sprave. Mam proste radost. A taky by me jako absolventku vzaly maximalne nekam jako asistentku, no a ja ted delam primo ekonomku emoticon.
3. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 baby, mne uz tolko ludi trepe do hlavy ze som to spravila ze tomu zacinam verit....ale aj tak si myslim ze som nespravila....o take tri hodky by mali byt vysledky....kokos...ja ked som to spravila tak sa v sobotu na stretavke fakt ozerem..... emoticon a vy ako? co porabate?
4. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
fotoportrét
fotoportrét
petunka88
 Veronice, ja dneska cely den v praci pripravuji veci na nedelni Karneval. Chystam listky do tomboly, vstupenky atd. Od rana tiskam razitkama - motylky, prasatka, domecky. Asi se budes divit, ale uz nemuzu hnout prstama. Takze se ted davam chvilku pauzu a pak budu pokracovat. Ale aspon mam dneska takovy oddychovy den emoticon .
4. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 mno tak to si viem celkom dobre predstavit petunko, tiez som parkrat pripravovala taketo akcie, teraz by sme mali v sobotu pripravovat karneval ale bohuzial sa nemozem zapojit....sak nabuduce....mame stretavku so spoluziackami, uz sa tesiiiiim emoticon sme sa nevideli od oktobra....
4. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
Registrovala se 14. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 118 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Nové Mesto nad Váhom.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
Registrovala se 14. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 118 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Nové Mesto nad Váhom.
    Slovensko
 veronice, tak ako teda? spravila si?
4. únor 2009 ve 20:37  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
 Jasně,Veru,dej vědět.
4. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 mno spravila .... na 13,5 z 80 .... ale nevadi...dnes idem znovu zabojovat...ale to v utorok sa fakt nedalo...dala nejaky divny test a priemerny pocet bodov bol takych 16-20 taakze tak...presli len 6ti a to tiez s "odratou hubou" takze tak....mno idem sa este nieco poucit, o pol hodku vyrazam a o desiatej mi drzte palce!
5. únor 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Veroni teraz to už dáš neboj. profákom veľakrát prepne a dávajú divné testy. emoticon potom daj vedieť ako si dopadla.

Petunka tak to máš fajn keď máš aj takúto ponuku učiť, máš si z čoho vybrať. emoticon
5. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 no dievcata, dobre ste drzali palce emoticon vysledky budu sice az vecer ale mam strasne dobry pocit z toho emoticon mooooozno bude aj lepsie ako Ecko...co som vedela som napisala, ostatne som opisala emoticon tak ale hold co uz...tato skuska sa uz ani inak neda....ale hlavne ze mam dobry pocit, myslim si ze tentokrat to tam je emoticon potom vam napisem ked budu vysledky emoticon
ale oficialne vyhlasujem - MAM PRAZDNINY!!!! emoticonemoticonemoticon a to ma tesi zo vsetkeho najviac emoticon sladke nicnerobenie emoticon
5. únor 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
    Slovensko
 veronice blahozelam. super uz to mas z krku, tak si teraz pekne oddychni a na skripta sa ani nepozri, neopovaz sa ich co i len dotknut a prelozit z miesta na miesto!!! emoticon

Baby, zajtra idem k Jankovi. po dvanastich dnoch opat spolu...juj jak sa tesim. uz som sa osprchovala, umyla vlasy, nakremovala, vytrhala obocie, nalakovala nechty (sice len priesvitnym lakom) a uz sa na nho tesim. emoticon kolko dokaze spravit, ked som dlhsie bez neho, normalne som aj obocie vytrhala emoticon emoticon emoticon idem sa pobalit, cosi este snad napisem do bakalarky a buvat. zajtra idem rovno z roboty na vlak emoticon emoticon emoticon
5. únor 2009 ve 20:58  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 rozkaz sefe! na skripta ani len nepozrem, aaaaaani za svet emoticon
to je super ze budete zas spolu, ozaj, ta ruka ci prst ci co to mal bolave sa uz zahojilo?
5. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
 Veru,tak to je skvělý,že máš prázdniny,já je budu mít až příští čtvrtek v poledne.Ve čtvrtek píšu tu italštinu a musím to dát,abych měla dost kreditů,ale myslím,že to bude v pohodě.Zítra jedeme s milým na víkendový výlet,tak se těším,aspoň budeme víc spolu než jsme byli doteď.Taky bych měla začít s bakalářkou,ach jo emoticon
5. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 jani, joj velmi na teba myslim nech uz to mas aj ty vsetko za sebou emoticon ale treba aj oddychovat tak si ten vylet poriadne uzi emoticon
5. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
 Veru,díky moc,na ten výlet se těším,v úterý a ve středu jdu večer na koncerty,tak se na to mooc těším a věřím,že to bude všechno v pohodě.
5. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
9
Registrovala se 20. července 2008 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků a 1 inzerát. Má 8 přátel. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
9
Registrovala se 20. července 2008 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků a 1 inzerát. Má 8 přátel. Region Vyškov.
 veronice, gratuluju k ukončení semestru emoticon pořádně si užij zasloužené prázdniny emoticon Mě už prázdniny pomalu končí, v pondělí začíná letní semestr. emoticon emoticon V neděli jsem si sestavovala rozvrh.. mno sice nic moc, ale aspoň mám pátky volný. emoticon Pokud teda nedojde k nějaké změně.
Dneska jsem se byla konečně zaregistrovat k dospělácké obvodní doktorce, což jsem měla udělat už před rokem..

petunko, kdybych nebyla na vš, tak bych takovou práci taky brala emoticon máš to fajn.. a ta škola je základka? protože mi nějak nejde do hlavy koho tam budeš učit administrativu..??
6. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš