Menu Forum

Ročník 1988 ;-)

(cz & sk)
15. lis 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
riana12
Registrovala se 22. března 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 542 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
riana12
Registrovala se 22. března 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 542 příspěvků.
 veronice:

Dakujem emoticon Zelam vam babulky skore uzdravenie. Bez choroby sa clovek vzdy obide.
4. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala se 29. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 4179 příspěvků. Má 20 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
ericca
Registrovala se 29. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 4179 příspěvků. Má 20 přátel.
 Veroni ja ani nemám kedy ísť k lekárke, ale mala by ináč sa mi to len zhorší. emoticon asi budúco týždeň pôjdem ak sa mi podarí.
4. lis 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
9
Registrovala se 20. července 2008 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků a 1 inzerát. Má 8 přátel. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
9
Registrovala se 20. července 2008 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků a 1 inzerát. Má 8 přátel. Region Vyškov.
 Ahojte! Jak se pořád máte??
Já jsem včera psala 2 zápočty. A zatím nevím, jak dopadly. emoticon
Marodům taky přeju, ať jsou brzy fit!!
6. lis 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala se 6. května 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 1291 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Bratislava, Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
veronice
Registrovala se 6. května 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 1291 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Bratislava, Region Bratislava.
 ako sa mame? no ja osobne dost na figu....stale mi nie je dobre ale dnes som musela ist do skoly na cvika co mi tiez moc neprospelo a le fakt som tam musela ist...a co sa zapoctov tyka tak v stredu mam z chemie ktorej vobec nerozumiem a dalsiu stredu pisem zapocet z histologie co je 97 stranove skriptum a ja fakt neviem kedy sa to stihnem naucit....drzme si palce......je mi blbo..idem si lahnut...papa dievcata
6. lis 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 tak ja som sa dnes učila za skúšku z účta, mám pocit, že z trórie sa na mňa nič nenalepilo. príklady celkom zvládam. tak mi pls držte palce zajtra.
dizinka dúfam, že ti dobre dopadli tie zápočty.
Veroni lieč sa, ja ešte tiež nie som celkom fit.
6. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ahojte tak som spravila na A!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
7. lis 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
riana12
fotoportrét
fotoportrét
riana12
 ericca:
Gratulujem ! Super emoticon
7. lis 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
Registrovala se 14. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 118 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Nové Mesto nad Váhom.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
Registrovala se 14. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 118 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Nové Mesto nad Váhom.
    Slovensko
 caute baby...
ja som dnes prisla domov po siedmych tyzdnoch...konecne...uz som stihla obehat obidve babky a aj obchody u nas doma... som si kupila taky cerveny kabatik kratky aj cervene topanky...som rada, ze som doma.
aj ked ten moj je doma bezo mna...ale vydrzime. buduci vikend budeme spolu dlhsie, lebo bude 17.11. pondelok volny...

ericca: chvalim ta, si sikovna...
7. lis 2008 ve 22:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 ahojte!

erika, sikulka, gratulujem emoticon a to vy uz takto skoro skuskujete? emoticon bojim bojim.....
mno inak mam sa stale mizerne...je to uz trosicku lepsie ale furt nic moc....v pondelok idem na kontrolu tak ak sa to nezlepsi asi dostanem dalsie ATB alebo co....to mam z toho ze som to nevylezala no tak ale da sa ked ste na vyske? proste neda....sak to urcite poznate.....

vladi a s drahym nic nove? ako sa ma?
8. lis 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
12
Registrovala se 25. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 696 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
elis_two
12
Registrovala se 25. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 696 příspěvků a 1 album. Má 24 přátel. Region Karviná.
 Ahojky holky! Všechny vás srdečně zdravím. Dlooouho jsem tu nebyla, jsem v jednom kole. Má sotva čas se nadechnout... emoticon Jak se všechny máte? Co je nového?
8. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
vladkulienka (28 r.)
    Slovensko
 veronice:vyzera, ze je to uz lepsie...vcera bol na hematologii, brali mu krv, este mal dve injekcie a berie lieky, ale ruka mu uz odpuchla...v utorok ide na kontorlu..
inac poznam to, ze na vyske sa neda choroba vylezat...lezim len v tom najnutnejsom pripade...ale sak to prejde...

dneska si doma oddychujem...este zajtra a som naspat v tom kolotoci...
8. lis 2008 v 17:04  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ahojte, ďakujem. emoticon
Veroni aj keď je to ťažké popri cvikách a prednáškach snaž sa vyležať to. fakt. ja som s týmto mala minulý rok strašné problémy. napriek tomu, že som bola na antibiotikách chodila som do školy a potom sa mi ešte pár krát vrátilo.
Vladi to je dbrá správa, že priateľ sa má už lepšie. emoticon
Elis ty si medzi nami už dlho nebola. tak ja už mám vodičák a po víkendoch sem tam jazdím. chodím do školy sa mi konečne aj brigádu podarilo nájsť. a ty ako?
8. lis 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aduliena
Registrovala se 20. srpna 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 336 příspěvků.
  • Svatba byla 29. srpna 2008
fotoportrét
fotoportrét
aduliena
Registrovala se 20. srpna 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 336 příspěvků.
  • Svatba byla 29. srpna 2008
 fuuuha, nechcem babule zasahovat do diskusie, ale pri citani temy a hlavne cisla v nej som si uvedomila, ze uz som asi stara na toto forum, ked vidim tento rocnik narodenia emoticon emoticon niezeby som sa s tym 9 rocnym rozdielom od vas citila starsie, prave naopak, citim sa uplne mlado a blaznivo emoticon emoticon, len som si uvedomila, ako cas letiiiiiiiiiiiiiiii emoticon emoticon emoticon

zelam pekne pripravy a vela sily do manzelstva. odpustite mi moj vpad do vasej diskusie, bolo to len male zastavenie, uz odchadzam emoticon emoticon
9. lis 2008 v 07:16  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 aduliena, to je fpoho, aspon si nam to tu spestrila emoticon tak tak.....ako sa v jednej piesni spieva - cas jak vietor sa ruti a novy priniesol den......hlavne ze ty sa citis mlado a blaznivo lebo moja maminka vravi ze kazdy je taky stary na ako sa citi....proste ked sa citis mlado a blaznivo tak si na spravnom fore emoticon emoticon a teda vitaj medzi nami emoticonemoticon emoticon

zienky ja idem zajtra lekarke na kontrolu.....furt mi nie je dobre a teraz uz aj bracho zacal kaslat soplit a teplotu ma....my si tu doma posuvame nejaky strasny bacil asi alebo co......a v stredu mam zapocet z chemie a nic enviem...ako by povedala kamaratka - fakt smutny pribeh....ale sak co uz, nejak si to do stredy natlciem do hlavy.....drzte mi palce....
9. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
riana12
fotoportrét
fotoportrét
riana12
 Ahojte babulky, ja som sa zas vcera cely den citila pod psa. Vsetky mozne kosti-nekosti ma boleli, oci stipali. Aj slaba zimnica ma triasla, ale po horucke ani stopy. A dneska rano mi uz nic nebolo emoticon
9. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
riana12
fotoportrét
fotoportrét
riana12
 A mimochodom, ako ste na tom s darcekmi k tohtorocnym Vianociam? Uz ste aj zacali daco kupovat alebo je to zatial len vo faze planovania?
9. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 vianoce? momentalne riesim strednajsi zapocet z chemie, potom brutal buducistvrtkovy zapocet z histologie, potom nejake predterminy a takeho 21. decembra mozno zasnem mysliet aj na vianoce emoticon ..... ja neviem....ale tohtorocne darceky budu veeeeeelmi skromne.......

a planovanie? no ja vacsinou nakupujem sposobom ze co mi brnkne do nosa a ako tak sa mi hodi na toho cloveka, to mu kupim.....ale ako to budem riesit tento rok to fakt neviem.....nejak bolo, nejak bude emoticon
9. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
Registrovala se 27. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1243 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
Registrovala se 27. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1243 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
 Ahojte holky,zdravím Vás jenom na skok,ve středu letím do Mexika,tak balím věci a tak.Dárky na Vánoce už skoro všechny mám,protože po návratu z Mexika budou 2týdny do Vánoc a nechce se mi chodit v přeplněných obchodech,to nesnáším.
10. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 princeznicka, tak nam odtial nieco prines, napriklad sneh alebo tak emoticon zelame ti bezproblemovy let a krasny pobyt, uzi si to tam emoticon
10. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ahojte,
to máme asi od počasia, že sme všetky choré. ja som to neako rozchodila čo tiež nie je naj lepšie. prajem vám skoré uzdravenie.
ja som na Vianoce kúpila darček len Vilimu zatiaľ. ostatným neviem čo by som mala kúpiť. naši povedia, že nič nechcú, sestra tiež. takže neviem ani čo by som im kúpila.
10. lis 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 eri, veru to pocasie zabija......akurat som od zubarky prisla.....zas som jej musela pripomenut ze to cierne na osmicke nie je kaz ale cierna blomba....zas mi ju skoro vysparala odtial ale sak fpoho, inak je fakt mila emoticon
17 rokov som nepoznala zubarov, iba raz za rok a to tiez len preto ze so musela mat tu preventivku a odkedy sa mi prerezali osmicky tak konec sveta.....takmer vsetky pokazene este ani vylezene neboli emoticon emoticon ale teraz mi nastastie dali pokoj...nuz, ale sak kto sa moze pochvalit s tym ze od 18-tich ma 32 zubov emoticon
10. lis 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
9
fotoportrét
fotoportrét
dizinka
9
 Ahoj holčiny!
Včera jsem se dozvěděla výsledek z prvního zápočtu. Výsledek - započteno. emoticon Takže aspoň něco jsem zvládla. emoticon Ještě zbývá počkat na ten druhý, a to bude asi horší..
V pátek píšu pro změnu zápočet z matiky. emoticon Tak pořád počítám nějaký příklady.
Včera jsme byli s miláčkem bruslit na zimním stadionu. Aspoň nějaký pohyb jsem měla (po dlouhé době).. Když teda nepočítám tu rychlou chůzi na autobus. emoticon
Dárky na Vánoce zatím jen plánuju.. Vůbec nevím, kdy je budu nakupovat, protože prosinec bude hodně náročný (co se školy týče).. Měla bych začít už teď v listopadu. Ale nevim, nevim...
Jinak se na Vánoce těším, chci si je užít, i přesto že se bude blížit zkouškový a tak.

veronice: budu ti držet pěsti, ať tu chemii zvládneš
Jani: měj se tem hezky
10. lis 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 ja som chodila k zubárke len občas, vlastne odkedy som prestúpila na základke nemám zubárku. to je už 6rokov. mala by som si neakú nájsť, ale vždy sa nájde niečo dôležitejšie. emoticon ináč ja mám presne 30zubov. emoticon
dizinka gratulujem k zápočtu. emoticon
10. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dominka11
Registrovala se 21. září 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 340 příspěvků. Má 15 přátel. Region Nitra.
  • Svatba byla 11. ledna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
dominka11
Registrovala se 21. září 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 340 příspěvků. Má 15 přátel. Region Nitra.
    Slovensko
 Ahojte, vidím, že už riešite darčeky. Ja ešte nemám nič kúpené, ale tak ja prinesiem najlepší darček emoticon
a tiež sa chystám k zubárovi, ale ešte som sa neobjednala, ale chcem stihnut do pôrodu. Inak sa mám celkom ok, pomaly sa mi to blíži, nakúpili sme zopár vecí, mám aj foto na MK nejaké nové...ešte vydržať tie 3 týždne a bude ok.

princeznička: čo budeš robiť v mexiku?
10. lis 2008 ve 12:47  •  Svatba byla v lednu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
 veronice: sníh asi nepřinesu,ono tam je spíš teplo než cokoliv jiného,aspoň se ohřeju
domi: jedu tam na poznávací okruh asi na 18dní,vracím se 28.11.
dizi: držím palce na všechny zápočty,já mám zatím pohodu,zkouškové máme až v lednu a v únoru,ale budu se na jednom předmětu zachraňovat,tak se to učím už teď a doufám,že to dopadne dobře.Já poslední dobou strávím Vánoce vždycky studijně,přípravou na zkoušky a tak emoticon
10. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ericca
fotoportrét
fotoportrét
ericca
 Domi tie vecičky sú krásne. tá perika je fakt nádherná, taká chutnučká. emoticon najviac sa mi páči vanička, pekná a praktická. nemusíš sa vôbec zohýbať a malého v pohode okúpeš. emoticon
10. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dominka11
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
dominka11
    Slovensko
 princez: tak si to tak uži emoticon
eri: no ved práve kvôli tomu som chcela vaničku so stojanom, lebo inak by som ju musela vlačiť po schodoch dole na stôl alebo sa niekde hrbiť s nou hore...ešte musíme kúpiť prebalovaci pult, hádam sa nám vojde všetko do kúpelne.
10. lis 2008 ve 13:13  •  Svatba byla v lednu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
 domi a ostatní holky: děkuju moc,určitě pak budu vyprávět,hodně se na to těším emoticon
domi:kdy máš vlastně termín?
10. lis 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronice
fotoportrét
fotoportrét
veronice
 princess, s tym snehom som len srandovala emoticon a domca ma termin 19.12. - vtedy mi konci semester emoticon emoticon
mno bola som u lekarky a dala mi este nejake lieky a v piatok idem na kontrolu.....uvidime ci sa mi polepsi lebo brachovi dala antibiotika tak dufam ze to z neho zas nepreskoci na mna......
10. lis 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
princeznicka2411
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Příbram
 veronice: to jsme na tom stejně,mě taky končí semestr 19.12,strašně to letí emoticon
holky,tak to vidím,že budete všechny fakt definitivně vdané dřív než já emoticon
10. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš