Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. zář 201198620
  • Mioušku lásko moje díkyyyy 😵 oba mám, ale ještě jsem neviděla 😕

• ještééééééé 😃

• sari no ted sem koukala na ukazky z Sherloka a moooooc se mi libi, uz se tesim 😵
    dalsi uchylarny az zitra 😃
    ale koukni se na Lovefilm.com odtum mam vetsinu novinek 😵

• Sponzor fóra
  • tak jsem zkoukla vetsinu z Fear And Loathing In Las Vegas 😬 smarja to je uchylarna prvni tridy, vsichni kdo to delali a hrali v tom museli byt totalne zfetovani 😃 😃 😃

• Nebezpečná krása. Moc krásný to filmek.

Válka nevěst se mi líbila a zbytek jsem neviděla. Ale Proposal musí být super. Na to se opravdu těším. 😵

• alli Sandra byla bozska 😃 😃 😃

• Já viděla ukázky, ale m prostě nepůjde na nic s titulkama, tak si musím počkat, až to bude na dvd. Jsme chtěli jít do kina, ale všechny pohádky jsme už vykoukali, tak budeme dřepět doma. 😃

• to je vopruz 😃 tak di s nejakou kamaradkou, muj m taky do kina nechodi

• No jo, je to děs. Já si zase říkám, že aspoň ušetříme 😃 😃

• my tady chodime s kamoskama ve stredu, maji polovicni ceny 😃

• 😃 😃 U nás v pondělí, ale to jsem vždycky tak grogy, že při představě, že ráno vstávám rovnou usínám, takže to nehrozí.

• my kolikrat dem na dve filmy po sobe 😬 ale ne moc casto, holky makaj v blbejch smenach ze to vetsinou vychazi ze se vsechny mijime

• ja jsem videla predevcirem INGLORIOUS BASTERDS a muzu jen doporucit. Dialogy, hudba, herecke vykony - spiskovy! Tarratnino me nezklamal - je to takovy sileny genius 🙂

• tak to bude takovej film kterej nekdo bude milovat a nekomu to vubec nesedne bych rekla

• to mas pravdu, mi jsme tam byli vetsi partou a taky se to rozpolcovalo 🙂

• Sponzor fóra
  • i co jsem cetla recenze tak nekdo byl hodne zklmanej a nekdo nadsenej

• brácha byl včera a absolutně nadšenej 🙂

já jsem teda viděla jen trailer a přišel mi dost brutální - je takhle brutální celý film nebo všechnu brutalitu sestříhali do traileru? 😬

• chaar celej film ne ale jsou tam brutalni nektery momenty, no tarantino klasika 😃

• miuš, díky za info 🙂 no, uvidím, manžela na to do kina stejně nevytáhnu, takže budu stejně asi muset počkat na dvd 😬

• na obrazovce to uz nebude takova chutovka jako na tom obrovskym platne 😬 😃 navic my jsme sedeli v duhe rade takze jsme si skalpovani atd meli moznost vychutnat se vsim vsudy 😃 sem vetsinou cucela no zeme 😃

• jo a sari ted asi bude mit sok pac sem videla asi deset minut z Masakru motorovou pilou 😃

• no neke 😃 😃 😃

• no neke fakt 😃 😃 sem si rikala ze to treba dam kdyz v bedne neni nic jinyho, no nedala 😬 😃 😃

• uchyle 😃 😃

• Mijuše nech si toho, jo? 😃 😃 😃

• uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuchyl 😃 😃 😃

• Ty jedna držkatá 😃 padej si objednat Milionáře 😃 😃 😃

• uchyl uchyl uchyl cuhyl uchyl uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuchyl 😃 😃 😃 😃 😃

• Á koukám tady je vše při starém 😃 T 😬 😃 o jsem ráda, že jsem Vás našla v dobré náladě. 😃 😃 😃 Tak holky vůbec nestíhám na filmy koukat, jsem normálně zakrnělý filmový fanda. 😬 S tím se bude muset něco udělat.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů