Menu Forum

Budúce Talianky. Ste tu?

(cz & sk)
24. únor 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
Registrovala se 23. června 2010 na beremese.cz. Přidala 5738 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
Registrovala se 23. června 2010 na beremese.cz. Přidala 5738 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 @danieladaniela a colirio či jak se to jsi asi zkoušela, ne? že by se to třeba vyplavilo
22. črc 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 5220 příspěvků. Má 11 přátel. Salerno, Itálie.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 5220 příspěvků. Má 11 přátel. Salerno, Itálie.
    Bojnice, Slovensko
 @sciopero uz ma s tym dost stvu... @reys ze nejde ani metro?
22. črc 2011 ve 13:05  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danieladaniela
Registrovala se 1. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 594 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
danieladaniela
Registrovala se 1. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 594 příspěvků. Má 2 přátele.
 Nevyplavi, zkousela jsem to, ale je to pod vickem, ne na oku. No zavodak mi dal kapky, tak aspon si to budu macet, uz mi to ani neslzi, po 18 hodinach...
22. črc 2011 ve 13:14  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4765 příspěvků. Má 60 přátel. Bologna, Itálie.
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4765 příspěvků. Má 60 přátel. Bologna, Itálie.
 @danidela kdyz se to nevypalvilo, znamena to, ze to je nejaka kulicka na vicku (zaniceny kousek kuze, vacek). Na to jen atb mast nebo nejakou protizanetlivou mast a vyckat.
22. črc 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danieladaniela
fotoportrét
fotoportrét
danieladaniela
 Ja to mam presne od te vteriny, co mi vcera na motorce vlitla do obliceje hrst prachu. To by musela byt jo nahoda.
22. črc 2011 ve 14:08  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
Registrovala se 6. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 1713 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Torino, Itálie.
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
Registrovala se 6. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 1713 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Torino, Itálie.
 @lejinka Presne, to je uplne nase cs krajina emoticon Je to fotka ze stranek jednoho B&B, ja byla tak nadsena, ze Simo rekl, ze se mnou ty 4km do centra Assisi klidne ujde (puvodne jsem hledala ubytovani primo v centru) emoticon Jestli ta krajina je tam fakt takova, tak ja na zadne pamatky ani nejdu emoticon
Kdeze jsou ty terminaly, to fakt nevim, mne to pripadalo tak sci-fi (na Italii), ze jsem se prestala soustredit (na te matrice, aby se necekalo ve frontach?) emoticon S tema ocima, ja napsala zelene, ale ony jsou spis kombinovane, ze bych to sla hned vyzkouset? emoticon Ale barva oci je asi v tom cipu, primo na OP je jen vyska.
Ty jo, sms z policie emoticon Pozor, ten italsky OP jsem dostala na pockani, tak to se my z CR a SR mame jeste co ucit emoticon emoticon

Simo mi slibil, ze mi dneska ukaze par znacek Hlavni silnice emoticon

@reys Super strategie, jsi ho hrave zmakla emoticon
@jennynka5 Docist vsechno bude pekna fuska emoticon Juuu, tak Chorvatsko to bylo emoticon V srpnu tady budu rok a v CR jsem byla 2x + jeste jedna cesta me ceka, vzdycky slo o 2 tydny, takze dobry emoticon Dovolenku mame v srpnu - 2 tydny, jedeme autem do Puglie, takze to bude zase dobrodruzstvi emoticon A pak CR, vdava se mi moc dobra kamaradka, poradaji to v Tabore, tak jsem rada, ze Simo uvidi zase neco noveho emoticon
@lejinka Cavolooo, dekuji za upozorneni, ja mela jet za Simem a pak smer more (naposledy za tchanovci emoticon ), safra, to zabijeme hodinu navic. My to mame totiz vymyslene, ve ctvrtek sbalime kufr a v patek s nim Simo jede do prace a pak me vyzvedne v centru.
22. črc 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @daniela presne to myslim, mas to od toho podrazdene. Kdyby to bylo zrnku prachu, tak se vyplavi a hotovo. Takze bud klidna a mazej nebo proplachuj emoticon
@sisiko jojo, ja si pamatuju, ze jedete do Puglie. Letos tam jelo docela hodne lidi v mem okoli..Jojo, nevim, kdy budu docitat emoticon
22. črc 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
Registrovala se 26. března 2010 na beremese.cz. Přidala 4104 příspěvků. Má 9 přátel. Roma, Itálie.
  • Svatba byla 24. května 2014
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
Registrovala se 26. března 2010 na beremese.cz. Přidala 4104 příspěvků. Má 9 přátel. Roma, Itálie.
  • Svatba byla 24. května 2014
    Brno, Region Brno
 @lejinka myslim, ze nejede, mela to byt generalni stavka.. rano jsem taky naklapala do prace uz na osmou, jinak bych se nedostala. a budu tu muset trcet o pul hodky dyl emoticon
22. črc 2011 ve 14:24  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danieladaniela
fotoportrét
fotoportrét
danieladaniela
 Právě se mi podařilo to vyndat!!!! Ja su tak ščasné! emoticon
22. črc 2011 ve 14:48  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 dame si den pauzu nech nas jennynka docita ? emoticon aj tak @jenny cez vikend tu nikto nie je, takze budes mat cas emoticon
22. črc 2011 ve 14:50  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 @danieladaniela a ako si to vybrala? blahozelam emoticon
22. črc 2011 ve 14:51  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danieladaniela
fotoportrét
fotoportrét
danieladaniela
 No po dvaceti hodinach mrkani a stourani se to proste povedlo.
22. črc 2011 v 15:12  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
 @sisiko tak to jsem zvědavá na ty značky emoticon a přeju pěkný víkend u moře, yuppi. včera jsem z té tvojí fotky měla roupy, že bych někam jela, ale zase mě to přešlo, páč mně stačilo zase jít na kurz a pak jet nakoupit a v devět večer jsem byla totálně kaput
@lejinka s tím víkendem je to legrační, máme to tady jak od od pondělí do pátku osmi do pěti ve fabrice emoticon ale jsem vždycky ráda, si říkám, jak se máme, že o víkendu se něco děje
22. črc 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 @salsiccia Se prece rika, ze spanek je nejzdravejsi pred pulnoci emoticon Dekuji! No, jeste tvrdnu doma, uz bych byla skoro v centru, pazienza emoticon
To, ze tady nikdo z nas pres vikend normalne nepise, je nase dobra vizitka emoticon
Dneska budem cestou poslouchat Gipsy.cz a Valcik od Landy emoticon
Jo, a videla jsem Chiappa Nord emoticon (Sud ne)

Hezky vikend, holky, mejte se moc fajn!
22. črc 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
 @sisiko hlavně neuvíznout mezi oběma Chiappami, to by bylo hnědý emoticon
22. črc 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rospina
Registrovala se 28. května 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1289 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
rospina
Registrovala se 28. května 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1289 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
    Slovensko
 ahojte, vy pisete ako opreteky.... emoticon ... dnes sme vybavili malej obciansky preukaz, tak uz ma svoj, platny na tri roky, kedze ideme na sk emoticon
@lejinka nevies ako je to na sk s vodicskymi preukazmi.....tie slovenske su bez datumu splatnosti a vraj sa to malo nejako menit, aby mali datum splatnosti. musim si ho teraz nechat prerobit? dik emoticon
22. črc 2011 ve 23:38  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 5733 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Itálie.
  • Svatba byla 15. března 2008
    V Santarcangelo di Romagna
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 5733 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Itálie.
 Ahoj devcata, tak vas zdravim po navratu ze Salerna. Jsem strasne znicena, uz nejsem zvykla ridit takovou dalku a hlavne jsem se v Salernu vubec nevyspala. v B&B byla hrozne blba postel, uzka matrace a kdyz se mama otocila,tak ja nadskocila,takze jsem se neustale budila a z ulice byl dost velky hluk, jezdila tam porad auta a nepomohly mi ani spunty do usi emoticon Ja se budu muset odstehovat nekam na samotu,abych se vyspala....
Jinak jsme si to v Salernu moc uzily, byl to teda sprint,protoze jsme na vse mely jen 3 dny, ale nastesti jsem ty nejhlavnejsi zname a kamarady stihla a byly jsme i u more. Teda,more je hezci nez u nas,ale pokud nechces lezet na verejne spinave plazi a curat do more,tak se za lehatka a destnik plati silene palky, no,zjistila jsem,proc tolik lidi jezdi do Rimini,protoze tu je vsechno prakticky o dost levnejsi. Az na trochu neporadku na ulicich a opryskane baraky mimo centrum (coz jsem driv nejak nevnimala), jsem byla ze vseho nadsena, lidi na me byli strasne prijemni, citila jsem se tam jak nejaka VIP emoticon , a svete div se,za celou dobu se me nikdo nezeptal,zda jsem cizinka. Je pravda,ze ja se tam citila nejak pevna v kramflecich a mluvila jsem velice dobre, coz me opustilo hned po navratu zpet a vcera v obchode jsem mluvila zase jak blb a dnes rano se me opet jedna pani zeptala,ze asi nejsem Italka emoticon Uplne nej byl navrat do vesnice,kde jsem 4 roky bydlela a znam tam furu lidi,videla jsem spoustu znamych lidi a z deti, ktere jsem znala,jsou ted "dospelaci".
Potvrdilo se,ze mam Italii v DNA,ze proste bez ni asi nemuzu zit. Salerno je moje srdecni zalezitost,ale jsem rada,ze bydlim tam,kde bydlim, protoze zivot je tu tak nejak klidnejsi a usporadanejsi.
Jo a musim Salernitany pochvalit ohledne trideneho odpadu. VSUDE jsou kontejnery na trideny odpad,i v penzionu nam dal hned instrukce,jak mame tridit, to u nas v hotelu lidi vyhazuji odpad vse do jednoho kose.
No a taky jsem se seznamila s Lejinkou,coz bylo super, akorat me mrzelo, ze to bylo tak rychle, ze jsme si nemohly jit nekam posedet a popovidat si vic.
Ja bych tady licila jeste tak na dve stranky,ale to bych vas nejspis nudila,tak radsi koncim emoticon
@lejinka: Dekuji moc za chvalu, jenom jestli jsi to neprehnala emoticon Jak jsi psala chudunka, tak ja cetla chudinka a rikala jsem si proc emoticon No,ja si moc hubena nepripadam emoticon
Mam pocit,ze ja tady znam ze vsech nejvic holek emoticon (yizheng,jennynka,paulina,yellowbanna,lejinka,oluska....)
@rospina: U vas staci pro cestovani na Slovensko obcansky prukaz? My museli nechat pro Fedeho udelat pas, jelikoz obcanku Cesi neaxeptuji emoticon
Jo a jela jsem tunelem,ktery se jmenuje Bagno,tak nevim,kdo vymysli ty nazvy emoticon
23. črc 2011 v 10:10  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 Jo a jeste dve takove perlicky. Kdyz jsme dorazili do Salerna,tak jsem potrebovala zaparkovatovat, nikde nic,tak jsem se rozhodla couvat,protoze tam bylo misto. V tu chvili jsem za sebou mela motorino,tak cekam,aby mohl prejet. Pan na me zacal ukazovat,at couvam. Pockal,az zajedu,pak jel okolo,otocil se a venoval mi sirokansky usmev emoticon Kdybych neco podobneho udelala v Hradci,tak me oslovi prinejmensim nejakym zvirecim jmenem emoticon
A v tom B&B jsem se seznamila s dvojici z Bologne a holka rikala,ze byla v Praze a ze je to nejkrasnejsi mesto, co kdy videla emoticon
@yellowbanna: Co se tyce toho vikendu,tak byste ho klidne mohli prodlouzit o jednu noc. Mohli byste klidne prijet o jeden den driv. ALe jinak vas uplne chapu. S tim vikendem v horach by to taky slo provest. Po sezone bychom chteli vyrazit nekam s Cristianem, do nejakeho klidneho mista,kde se dobre spi emoticon a tak bychom to mohli nasmerovat nekam k vam. Kdybyste meli nejaky napad,tak dej vedet. Ale driv nez v rijnu nebudeme moci...
24. črc 2011 v 09:11  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rospina
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
rospina
    Slovensko
 @dita ten pas pre Fedeho ste museli spravit asi kvoli leteckej spolocnosti, vsak? my ideme autom. tu na comune povedali, ze linda nemoze opustit taliansko bez dokumentu a na pockanie sme jej vybavili obciansky, platny tri roky.
aj ked nechapem preco letecke spolocnosti v ramci shengenu neakceptuju obcianske preukazy pre deti, ked ich akceptuju pre dospelych.
mala si pekny vylet do salerna emoticon
24. črc 2011 ve 12:16  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @rospina : Jo jo, my jsme skoro vzdycky letali letadlem. Ale je to proste pozadavek Ceske republiky,ze deti musi mit pro vstup do CR pas. Jasne,ze kdyz jedes autem,tak te nikdo nezkontroluje....
24. črc 2011 v 16:27  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
 @ditakir je, to by sice bylo moc fajn, jeste si to prodlouzit a na tri dny uz by se o tom uvazovat dalo, ale zase mame problem, ze Mick nema dny dovolene nazbyt (po srpnove dovci v Kalabrii mu zbydou zhruba tri a pul dne na Vanoce emoticon ) , takze my muzem ted vyslovene jen vikendy. To by bylo fajn, kdybyste prijeli nekam smerem k nam, i kdyz v okoli Milana ti teda klidne misto na spani fakt neporadim emoticon

@rospina my na prvni cestu Tonikovi taky udelali jen obcanku, protoze na Commune nam rekli, ze to staci. Jenze pak jsem si precetla, ze CR patri prave k tem zemim, ktere ji detem neuznavaji (tudiz to nezavisi na letecke spolecnosti, ale na konkretni zemi). Tenkrat jsme jeli jen s ni, protoze jsme taky jeli autem a spolehli jsme se na Schengen (a na pas uz nebyl cas), ale kdyby to nekoho napadlo kontrolovat, asi by byl problem. I kdyz to bylo hodne nepravdepodobne. Nicmene pro cestu letadlem jsme uz museli vybavit pas. Kazdopadne, nevim, jestli si to nepamatuju spatne, jeste si to over, ale mam pocit, ze kdyz jsem si hledala info, Slovensko bylo uvedene jako zeme, kam se jen s "obcankou" muze...

Dneska jsme byli na uzasnem vylete...Mick me vyvezl do Val D'Aosta (@sisiko, @salsiccia tudiz jsme byli jen 50km od Turinaemoticon ). Puvodne chtel na jakousi tvrz, ale pak jsme nemohli najit misto na parkovani a tak jsme jeli dal a uplne nahodou nasli Ristorante na samote v leste na hore, cesta tam koncila... dobre jsme se najedli a pak sli prijemnou prochazkou podel horske reky, posedeli na balvanech, Tonda v nositku, slunicko, ale prijemne, ne horko a hlavne ten klid! Fakt uplne daleko od civilizace...presne to jsem potrebovala, i kdyz to byla jen chvilka...jedine, co mi kazilo naladu, byl zapomenuty fotak...tak si to holt "jen" budu pamatovat, jako za starych casu emoticon

@sisiko
@salsiccia Nicmene mam slibeny i Turin, pry je tam moc krasne a neni to od nas zas tak daleko. Tak pry jednu nedeli pojedeme na vylet, on me pry necha s vama a sam si zajde na zapas Juventusu emoticon Ale to bude az nekdy po lete... co vy na to? I kdyz to uz @salsiccia bude mit jine starosti emoticon

@ditakir bleskova dovolena v Salernu zni moc fajn...emoticon Vim, jake to je, vracet se "na mista cinu" emoticon
24. črc 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oky
2
Registrovala se 13. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1696 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
oky
2
Registrovala se 13. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1696 příspěvků. Má 10 přátel.
 @im4fun bydlim v Italii ...

@sisiko kefir jsem objevila asi pred mesicem i v Auchanu emoticon ... Jen se mi uz dlouho nedari narazit na tu panna acida emoticon

@jennynka5 @sisiko i kolem me jezdi vsichni letos do Puglie (a vraci se nadseni emoticon )

@rospina takze Linda pofrci poprve do SR? emoticon Kdy jedete?

@ditakir to je super jak jsi si to v Salernu uzila emoticon A byla jsi bez manzela? A co Fede?

My jsme si o vikendu zajeli na otocku k mori emoticon Uplne miluju jak se mi u more dari totalne vypnout ... na lehatku ... emoticon ...
25. črc 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @oky : Manzel zustal doma,protoze musel pracovat. A Fede taky,protoze Cri mel strach kvuli ceste,tak jsme jely jen my dve s mamkou. Nakonec to bylo lepsi,protoze Salerno neni zrovna idealni misto pro deti..
Jo,taky bych jela Puglie. Jak jsme jely do Salerna, tak jsme Puglii projizdely,kdyby bylo vic casu,tak bych se tam i zastavila.
25. črc 2011 ve 14:18  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 @ditakir chudinka nie emoticon ale chudunka ano emoticon
to som sa ta prave chcela spytat, ze ake si tu zanamenala rozdiely, sever a juh.... ten triedeny odpad mne ide celkom na nervy..akoze chapem, ze to treba... ale je to dost velke obmedzovanie, hlavne vecer, pretoze treba smeti zniest na cestu po 21 hod, predtym je to zakazane a davaju pokuty... a ja uz kolko krat o 21 hod mam na sebe pyzamo.. no a mat doma smeti a cakat na ten spravny den ze kedy uz konecne sa vynasa to co vam treba... tiez nie je najvacsi luxus...
a tie ceny su u vas fakt nizsie? co stoji lehatko u vas? ja si pamatam ze sme boli min rok s maminou na lide a platili sme 40 euro za slnecnik a 4 lehatka asi... tento rok neviem, lebo chodime len k znamym do palinura, co maju lido emoticon

@rospina tie vodicske fakt neviem, musim sa spytat doma emoticon
25. črc 2011 ve 14:31  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @lejinka : No jo, to mas prvadu,ze s tim nosenim na ulici to je otrava. To me vic vyhovuji ty kontejnery jako tady,ze kdyz mam hodne plastu nebo papiru,tak to jdu proste vyhodit. V Rimini jsou ceny za dve lehatka a slunecnik 15-18 Euro za den. Cim vic dni,tim vetsi sleva. Uprimne receno,me jih a sever prijde jako dva rozdilne staty. Tim nemyslim,ze by byl jeden lepsi nebo horsi....
Jak jste tu resily podpisy a pismo, tak ja se driv podpisovala jen prijmenim-spis jen zacatecni pismeno a par klikihaku-a ted se podepisuji i krestnim jmenem. Nejak jsem si tady na to zvykla a prijde mi to i hezci. A v praci mi casto rikaji,ze mam hezke pismo. Ale jen kdyz se snazim,kdyz si pisu neco v rychlosti jen pro sebe,tak je to hrozny skrabopis.
25. črc 2011 ve 14:45  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
Registrovala se 11. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 5321 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Piumazzo (MO), Itálie.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Ve Vysocanech u Blanska, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
Registrovala se 11. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 5321 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Piumazzo (MO), Itálie.
 ahojky, vitam zpatky Jennynku a Ditu, uz jste mi holky chybely.
Diti, mas na facebooku krasny fotky, takovou mini dovcu zavidim. s Salernu jsem nikdy nebyla a z fotek vypada hezky...navnadila jsi me emoticon
Jennynka, ty nam neukazes nejakou fotecku od more?
jinak k tomu psani, ja pisu strasne, podpis jsem driv mela klikihak, hihi, ale nove prijmeni jsem zacala psat cele a je to otrava. vzhledem k tomu, ze zacina porad na P, tak asi zacnu pouzivat stary klikihak emoticon , ani nevim, proc jsem ho zacala psat cele...ted mi ale nebudou souhlasit podpisove vzory,..uffa...jinak v Italii pisu i krestni jmeno, v CR nee
25. črc 2011 ve 14:58  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
 a holky, ten Auchan a treba Eurospin..takove obchody u nas v Modene vubec nejsou...nekdo psal na facebooku, ze maji v Eurospinu Kefir z mlekarny Kunin, hihihi...ja posledne koupila posledni Panna acida v Coopu a od te doby ji nemaji emoticon
25. črc 2011 v 15:00  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @yizheng : Ahoj!!! Tak do Salerna Te asi neodvezu emoticon Je to docela daleko. Znova az zase tak za 5 let emoticon Leda ze by udelali levne prime lety emoticon
Ja videla kefir v Coopu,ale byl to od nejake jine znacky ze Sud Tirol. A pannu acidu tam maji skoro porad. Kdyztak si Ti ji koupim,az prijedes k nam emoticon

@yellowbanna : Ja kdysi byla ve Val d'Aosta, muj byvaly tam mel bratra. Ale uz si moc nepamatuji,jak se jmenovala ta mista, jen vim,ze jsme byli v Pile. Bylo to v lete,takze bez snehu emoticon
25. črc 2011 v 19:52  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 Holky, jeste vas stale docitam, ale nemam moc casu a tak jsem pomala...Co mi utkvelo v hlave je polsky tchyne-baba prebytecna @sisiko tak to jsem se malem vyvratila...emoticon))))
@dita Diti, takze jsi nam objednala vikend na zari, to je perfektni!! My bychom jeli radi, ale vsak je jeste brzy, bude zalezet na pocasi a tak, ale ja jsem pro i Alfi byl rad emoticon Diky!! Mame radi i tu zonu. Vsak si to rekneme o vikendu. Divala jsem se na pocasi a je to fakt jak naschval, v Rimini so a ne bourky, blesky, no chapes to? emoticon Ale i tak se tesim, bude to dobrodruzny, tesim se na Santarcangelo a Rimini a more a jak nam vse ukazes, i hotel, kde pracujes a na Fedika a tak..Jsem fakt zvedava emoticon
@lejinka Leni, jsem hrozna, napisu urcite email co nejdrive, nejak se nemuzu dokopat k PC, spatne snasim prechod z dovolene do vsedniho naseho zivota emoticon emoticon Nechce se mi doma vecer varit ani jist a nejradsi bych porad nekde korzovala, vcera jsme byli vecer na projizdce na kole, pri zapadu slunce (nahoda) a bylo to super, zpivaly cikady a mne se zdalo, ze jedu smerem k mori (leda houby, samy baraky a panelaky emoticon haha Co ty, jak bylo u more a co v praci?
@yizheng Luci, musime te zase prijet navstivit do Piumazza, na pizzu!! emoticon a strasne gratuluji k novemu bytecku. Je to teda ten s tou oplocenou zahradkou?Mam radost za tebe..Strasne rada bych taky prijela na kolaudaci, a bylo by uplne super, kdyby tam byla i dita..jeeee, kdy to bude?? Ehm ehm jsem se pozvala.. emoticon
26. črc 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 @jennynka5 som rada ze si spat emoticon v praci fajn, konecne pochopili ze som robot (teda az potom, ako som bola nutena im to vysvetlit slovne... ze teda uz staci.. ze uz dalej nevladzem.. ), takze teraz mam volnejsie... emoticon emoticon
co sa tyka mora... hehm... pocasie na prd emoticon emoticon , v sobotu som mala ist so svokrovcami na plaz, lenze prva veta ked som sa zobudila bola : "Lenka, sei proprio sfortunata...." ... rano oblacno, takze sa nikam neslo, potom vyslo slnko a boli asi tri oblaky ale pre nich stale oblacno, takze sme boli doma emoticon , potom v nedelu, chvalabohu, sme sli s Nelkom na plaz aspon na 2 hodiny, bo potom zaslo slnko uplne... ale lepsie ako nic no... a tento vikend ma caka BIS... piatok sobota so svokrovcami a nedela s buducim manzelom emoticon
uplne chapem tvoju nechut... mne sa tiez nikdy nechce ked sa mam po volne vratit, a este horsie ked sa vraciam z domu, alebo nebodaj ako ty, z dovolenky.. joj... ste sa museli mat super emoticon
26. črc 2011 ve 12:01  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš