Menu Forum

Budúce Talianky. Ste tu?

(cz & sk)
24. únor 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rospina
Registrovala se 28. května 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1289 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
rospina
Registrovala se 28. května 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1289 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Slovensko
 @yellowbanna tak s grankom som este tu kasu neskusala, a ani s kakaom, ale musi byt rovnako dobra. aj ja mam na mak taketo ulety, este mi ostalo vrecko maku, ktory planujem na makovu strudlu emoticon mick nevie, o co prichadza emoticon emoticon
8. čer 2011 v 09:53  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 5733 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Itálie.
  • Svatba byla 15. března 2008
    V Santarcangelo di Romagna
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 5733 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Itálie.
 @yellowbanna : Tak nudle s makem jsem nemela od skoly! A to jsem je zboznovala. Myslim si,ze to by Cri asi taky neprezil emoticon Uz takhle krouti hlavou nad mych chlebem s maslem a sunkou a k tomu kakao k snidani emoticon Ale Fede bude mit asi chute po me,protoze to me rano loudi emoticon A krupicovou kasi jsem si davala s cukrem,kakaem a maslem. Ale @rospina, neprijde neprijde mi to moc dietni emoticon
Ja jsem si tuhle udelala rozmackane jahody s cukrem a mlekem. A hned jsem to strcila i Fedemu emoticon
V nedeli jsem udelala bublaninu, dala jsem kousek sousedce a hned po me chce recept. AKorat ji asi budu muset dat trochu moji polohrube mouky,protoze nevim,jak by ji to vyslo z te jejich hladke emoticon
@Misa: Ja teda nevim,zda jste si davaly Misu ted nekdy posledni dobou v CR,ale uz to neni absolutne,co to byvalo. Kolem toho tvaroh jen tak probehl.... emoticon
8. čer 2011 v 10:08  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 Holky,ja su tak stastna! emoticon Prodala jsem boty za 200 Euro jedne Svedce. Zaprve me potesilo,ze jsem si lehce oprasila anglictinu a taky,ze jsem prodala tak drahe botky!
Jak malo staci ke stesti emoticon
8. čer 2011 v 11:23  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @rospina @lejinka: Ted jsem si vzpomnela na jednu situaci,kdy mi az vadilo,ze porad opakuji moje prijmeni po telefonu. Mluvila jsem s operatorem z Nespresso a on se snazil co nejvickrat opakovat moje prijmeni,ale vylozene mu to neslo a trochu to komolil,tak jsem si tenkrat rikala,ze by byla snad lepsi,kdyby me neoslovoval emoticon
8. čer 2011 v 11:29  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @salsiccia : Ja videla na Particku upoutavku a tuhle nedeli tam byl teply Patrik,co byl v Prostreno. Tak to se na to mrknu.
8. čer 2011 v 11:32  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
Registrovala se 23. června 2010 na beremese.cz. Přidala 5738 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
Registrovala se 23. června 2010 na beremese.cz. Přidala 5738 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 @ditakir já jako první díl viděla ten s Wilhelmovou a učůrávala jsem, když byla část s telefonováním emoticon

@yellowbanna granko jsem si objednala do červencové zásilky emoticon kaši si ani jinak představit neumímm, jsem si aj koupila tu semolinu,a le bez granka to prostě nejde..

zrovna včera jsem měla den gastronomického vzpomínání, ale já myslela na uzený maso se zelím a na nakládaný hermelín s plzní...
8. čer 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 Takze je po radosti... emoticon Svedka se po pulhodine vratila,ze se ji ty boty nehodi k satum,ke ktreym to mela a vratila mi je. Problem byl,ze ona platila kartou a ted jsem ji musela dat hotovost. Kevsemu jsem se snazila stornovat jeji uctenku a podarilo se mi vyjet jeste jednu uctenku. Takze ted mame "prodane" zbozi za 400 Euro. No,hned jsem volala odbornikum a mam napsat annullato,hlavni je,ze mam ty uctenky. Akorat ze v bance probehla transakce,za kterou platime 3%. emoticon Hmmmmmmm emoticon
8. čer 2011 ve 12:02  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
 @ditakir sakra to je pitomý. a zní to jako nějakej podvod, ale snad to dobře dopadne! není možný stornovat transakci v bance, že jako jí ty peníze vrátí na účet?
8. čer 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
 holky, slyšely jste (nebo případně říkáte) ta játra, teda jako játru já nejím? pro mě to jsou ta játra, jako játra, ty já nejím... docela překvápko, slyšet to takto, možná @sisiko to zná, vzhledem k tomu, že to slyším v Prostřeno ze severu Moravy/Slezska
8. čer 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
Registrovala se 6. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 1713 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Torino, Itálie.
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
Registrovala se 6. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 1713 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Torino, Itálie.
 @lejinka Vzhledem ke svym 8 kg navic, zatim expert na dietni recepty moc nejsem emoticon Dam ti ovsem tip na vyborny predkrm:
http://recepty.vareni.cz/zapecene-plnene-zampiony/ (misto cottage davam ricottu)

To vareni.cz je super zdroj emoticon

Posledni dobou varim nejruznejsi polevky a uplne se v tom vyzivam emoticon A prave ted mi volal Simo, jestli pry mu zase nejakou uvarim (vcera byla rajska), tak mam z toho radost, tady polivky zrovna moc nefrci emoticon Tchyne se do nich zamilovala v Praze, uz 2x o nich vykladala, a to se vratili teprve v nedeli emoticon Jojo, polivka je grunt emoticon

@rospina Mnam, krupicova kase emoticon Moje babicka ji rikala Pohadka mladi. Jinak ji podavam s maslem, cukrem a Grankem, nejvic mi tam chutna prave to maslo emoticon

@jennynka5 To vis, ze u vas mate Krajansky spolek? emoticon
VICOLO D´ORO (Zlatá ulička) BOLOGNA
KULTURNÍ SPOLEK EMILIA ROMAGNA (Associazione Culturale Emilia Romagna Repubblica Ceca)
Via San Felice 5
40122 Bologna
Tel: + 39 051 232137, e-mail zlataulicka@iperbole.bologna.it
Předsedkyně: Sandro Sacchini

@yellowbanna Haha, tak z nudli s makem by Simo asi padnul emoticon Tento pokrm jsem pred nim uspesne zatajila emoticon Reknu vam, ze mi sladke obedy vubec nechybi, ja je vlastne ani nemam rada emoticon Jedine tak domaci tvarohove knedliky s jahodami 1x za rok. Kde se u nas zvyk jist sladky obed vubec vzal? Asi ze je levny, ze?

@salsiccia Az budes moci jist cokoli, tady je recept na nakladany Hermelin (Brie v nasich podminkach), je fakt dobry emoticon
http://zpravy.kurzy.cz/58006-nakladany-hermelin-recept-mistra-pijacka-repete/
Jako cestinar musim rict, je jatra je slovo pomnozne a sklonuje se jako mesto, tudiz ta jatra. Ja ovsem vzhledem ke svemu geografickemu puvodu proste tu jatru jist nebudu emoticon

@ditakir Davas do mackanych jahod mleko? To jsem jeste neslysela emoticon My je jime bud s cukrem, nebo ti zmlsanejsi se smetanou emoticon
8. čer 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
 @sisiko tak komentář o játře mě pobavil emoticon
hermoš jsme nakládaly ve Španělsku a docela se povedl, ale už nepamatuju, takže bych improzivovalala, ale na recept kouknu. po Míšovi se můžu utlouct, takže zkusím asi i ten emoticon
jinak jako náhražka za cottage mi byla navržena jocca a není to špatný, kdybys chtěla zkusit.
mačkaný jahody s cukrem a s mlíkem byly doma celkem dost hodně moc oblíbený, smetana byla méně často, mlíko asi proto, že je levnější emoticon a zjistila jsem, že se to jmenuje žahour, jsem celý dětství nevěděla, co to vlastně jím...
já bych si dala vdolečky, takový ty poctivý s těma všema doplňkama.. a už týden odolávám chuti na palačinky, ale ani nevím, proč, asi že se snažím nevařit a nesmažit nic nadměrně kalorického, páč muž se pak v koupelně mračí na váhu
jo a věděly jste, že existujou dvoje meruňky? jedny ty "normální" šišatý, oranžový a jedny ve tvaru broskve, takový bělejší, a ty jsou teda (alespoň pro můj jazýček) dost nechutný, ale třeba to byla jenom taková blbá náhoda, a třeba zrovna vám chutnají
8. čer 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 @salsiccia Sisate merunky? :-O emoticon Pro me jsou normalni ty male, kulate a samozrejme oranzove. Ja z tebe omdlim, vytahnout na me vdolky, mnam. A coz teprve livance se zakysanou smetanou a marmeladou emoticon A neni žahour nahodou z boruvek? emoticon
8. čer 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
 @sisiko no, ony jsou ty "normální" takové šišatější, teda jako ve srovnání s těma "druhejma" emoticon
žahour, aha, no, já to četla i jako z jahod, ale fat jsem to slovo slyšela poprvý před pár týdny
co bych na tebe ještě vymyslela.. teď zrovna bych si dala chlebíček z ovocného světozoru, nějakej pořádně majonézovej emoticon
ps. kočky nebudou, odkládá se na zítra večer (odvoz budeemoticon )
8. čer 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @salsiccia : To je videt,ze jsi ze stejneho kraje emoticon Me rozmackane jahody s mlekem a cukrem delala babicka z Jicina emoticon Ja je zboznovala. A taky bych si dala buchticky se šodo emoticon Jo a ja rikam:ta jatra emoticon
8. čer 2011 v 16:55  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
 @ditakir jj, to je za rohem emoticon jednou jsem je tady udělala a Simo koukal docela, ale jako ok, ale bylo pro něj přijatelnější udělat z toho koktejl emoticon buchtičky mě taky napadly, ale je to takové jídelnové jídlo, i když mně to obvykle chutnalo, jen mi to přišlo v souboji s vdolkama málo průbojné emoticon
8. čer 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 Tak to ja bych si dala vepro-knedlo-zelo od mamky emoticon Zjistila jsem, ze co jsem tady, prakticky nejim maso, tak proto emoticon
8. čer 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4765 příspěvků. Má 60 přátel. Bologna, Itálie.
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4765 příspěvků. Má 60 přátel. Bologna, Itálie.
 Ahoj holky,
@dita tak to je teda pech s tou Svedkou, to me mrzi a jeste takove problemy. Ale urcite jsi byla ochotna, v CR by ji rekli, ze to nejde haha-neee, jak kde emoticon
@zahour to jsem slysela nekde v Prostreno, co to teda je?
@jatra jatro neexistuje, neni to parovy organ emoticon Rve mi to usi, kdyz to nekde slysim..
@cottage na to jsem expert , jim to tak 3x tydne k obedu v ramci zdrave vyzivy a strasne dobry (jogurtovy) ma Exquiza a taky Vitasnella-fiocchi di latte. Cottage je tady v prekladu fiocchi di latte. Yocca mi chutnala jen jednou, pak mi prijde moc sucha.. emoticon
@mak v CR jsem mak nejak neresila, obcas makovy zavin, ale tady mi zacal z nicehonic chybet, tak mi babicka upekla zavin - asi 90% maku a 10% testa, prijela jsem vyhladla do CR, snedla jsem asi 4 kousky a pak mi bylo tezko, ale bylo to strasne dobry..mnam.
@dita ja taky miluju jahody namackany s mlikem, na tom jsem vyrostla..A tak je to z vaseho kraje ten napad? To jsem nevedela emoticon . Buchticky se sodo b ych si dala taky.
@sladka jidla taky jsem koukala, ze tady se na to vubec nehraje-nudle na sladko, s makem, oriskama, pernikem nebo ryzovy nakyp nebo zemlovka nebo sladke knedliky-to si Alfi tukal na celo, kdyz jsem si jednou udelala zemlovku emoticon
@sisiko ten spolek uz jsem nekde slysela, ale nevim, jestli tam chodi "normalni lidi", znate nekdo neco takoveho? Co se tam treba dela? emoticon
@particka jeee, holky, to jste me navnadili, ja jsem prave nevedela, co to je, a tak se na to podivam, kdyz jste se tak u toho nasmaly emoticon
@dita ja to prehnane oslovovani jmenem v telefonu take nemam rada, ,kdyz treba v CR volaji takove ty pruzkumne agentury a opakuji 100x tve jmeno a jeste spatne emoticon
8. čer 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
Registrovala se 11. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 5321 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Piumazzo (MO), Itálie.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Ve Vysocanech u Blanska, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
Registrovala se 11. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 5321 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Piumazzo (MO), Itálie.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Ve Vysocanech u Blanska, Region Blansko
 teda holky, me tu hlady uplne kruci v brise, hihi, takove mnamky. ja mam uz dlouho chut na bramboraky! asi se do nich budu muset dokopat...a k veceri dneska bych mohla dat ty palacinky s nutellou emoticon .
jinak ani krupicovou kasi, ani jatra nejim...brrrr emoticon
8. čer 2011 v 17:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
 @jennynka5 žahour jsem slyšela taky tam a pak jsem to někde četla, je to rozvařený (protřeno) nebo namačkaný (někde) ovoce emoticon
jako joca suchá? a jak, když je v tý svý vodičce emoticon ale jako nic proti tvým chutím, to jen že je to vtipný, že je suchá emoticon

@yizheng já jedla játro naposled od domácího králíka, tipuju, že je to tak sto let, kupovaný, to by mě asi taky neužilo

@jennynka5 @ditakir s těmi jmény do telefonu, já mám vždykcy pocit, jako že mi připomínají, jak se vlastně jmenuju, kdybyh na to po tom jejich výplachu mozku zapomněla...

@sisiko kočkám je konec, nečekaný zvrat ve vývoji situace, rientro precoce by se to dalo nazvat, telenovela na druhou
8. čer 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @salsiccia haha, jmeno do telefonu, abys to tim vyplachem nezapomnela, to me pobavilo emoticon A jake kocky, ja nic nevim.. emoticon Az si koupis esquizu a ochutnas, pochopis, ze yoca je sucha a slana emoticon emoticon
8. čer 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
 @jennynka5 kočky na hlídání, měla jsem je dneska nebo zítra vidět a panička se vrátila, takže ciccia la patata
8. čer 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @jatro tak pred chvili jsem si zapla prostreno z pondelka a slysela jsem to jatro emoticon
8. čer 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
 @jennynka5 dneska jsme meli zemlovku s Tonikem emoticon a mela uspech! Udelala jsem vrstvu s jablky a vrstvu s ricottou. Mnam. Ale teda s buchtickama s kremem jste mi udelaly chute!

8. čer 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
 holky koukněte se dneska na google.cz nebo aj .it, já ty jejich hlavní stránky žeru!!
9. čer 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oky
2
Registrovala se 13. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1696 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
oky
2
Registrovala se 13. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1696 příspěvků. Má 10 přátel.
 Teda holky! emoticon Me delate chute emoticon ... na me nudle s makem se Daniel take tvaril divne emoticon ... Ale @yellowbanna me inspirovala tou zemlovkou! emoticon emoticon ...

@jatro take jsem videla Prostreno! a uplne mi to trhalo usi emoticon

@salsiccia take brnkam uz od rana emoticon emoticon Mam Google jako domovskou stranku emoticon Mas pravdu, dneska se jim to mimoradne povedlo ...
9. čer 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 Ahoj holky,
google je fakt krasny emoticon
@oky no oni ke vsemu rikali TA JATRA, jako 3.zensky rod...chapete to?? To je jak treba ten oko..
@yellowbanna tak s tou ricottou to musela byt pohadka..urcite jsi tam dala skorici a mozna i vanilk. cukr? emoticon emoticon Mnaaam v tuhle dobu mivam strasny hlad a nevim, co bych ted za kus te zemlovky dala emoticon
9. čer 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @jennynka5 skorici ano, vanilkovy cukr ne, preci jen jeste Tonikovi sladim o dost min, takze to nemelo tu uplne spravnou chut, ale zemlovka to byla...ted jsem si vzpomnela, ze mi tam jeste jedna porce zbyla - jdu na ni emoticon
9. čer 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 juuu, ja az ted sla na normalni google page - predtim jsem videla jen obrazek, protoze mam normalne iGoogle, tak jsem sla jako vyhledavat a ukazalo mi to obrazek, ale nic vic...ale ted kdyz jsem tu cetla, ze si brnkate, sla jsem na klasickou google page a to je PARADA!!
9. čer 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (31 r.)
2
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 5220 příspěvků. Má 11 přátel. Salerno, Itálie.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (31 r.)
2
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 5220 příspěvků. Má 11 přátel. Salerno, Itálie.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Bojnice, Slovensko
 @holky tady se to rozjelo, jedno jedlo za druhym a vsetko sladkeemoticon mate nejaky deficit? emoticon
Ja na sladke tiez nejako nie som, co sa tyka obeda emoticon co sa tyka po veceri, moze byt aj kilo sladkeho emoticon
Inak tiez si myslim, ze by som so sladkym obedom neuspela, ci uz makove sulance, alebo cestoviny alebo palacinky, alebo dolkyemoticon u nas sa to robilo hlavne na vianoce na obed emoticon aby sme neumreli do vecere emoticon a aby sa nepapalo vela...
@diti ja si uz tiez vobec nepamatam ako sa robi storno uctenky na POS, keby to odomna niekto chcel, tak fakt neviem co s tym... nastastie v hotely sa to nestava nejak casto, mne sa to teda este neprihodilo (musim si zaklopat na celo..) Tie topanky skoda.. si sa potesila a potom sa vratila naspat... mala si ju presvedcit ze su naozaj uzasne a ze sa jej fakt hodia, aj k tym satam emoticon
ja to tak nemam rada, ked si niecos kusam v obchode a este to ani nemam poriadne na sebe a predavacka uz na mna krici ze mi to pristane a je to uzasne a podobne hlasky... na mna to ma opacny efekt, som schopna si to nekupit len pre to, ze ma prave presla chut si to kupit...
@holky vcera som bola vymenovana za hlavnu recepcnu emoticon emoticon , co ma celkom potesilo, ze maju voci mne doveru a ze su so mnou spokojni, ale na druhej strane sef nezabudol podotknut ze ak nieco nebude fungovat ako ma "se la prendono con me"... emoticon
Vsetko ma svoje pozitivne stranky a svoje negativne...
Inak zaucam zase jedno dalsie dievca (z kolombie) takze na vas nemam velmi vela casu, ale teraz som dobehla o co som prisla, o vsetky sladke voneemoticon
@sisi dakujem za recept na sampiony, ale hribiky ja nerada emoticon emoticon a nastastie ani nello ich nemusi
ale kludne pokracujte, rada sa inspirujem emoticon
9. čer 2011 ve 14:10  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @lejinka gratuluji k povyseni, je to vzdycky aspon dobra zkusenost..Mne se strasne libi slovenske nazvy sladkych jidel, co jsi uvedla hehe je to roztomile emoticon Jinak jsem dnes v praci dostala dobry tip na lehkou veceri-mela to kolegyne a vonelo to krasne-zucchine plnene ricottou a syrem, nebo mletym masem s rozmocenym chlebem nebo sunkou a syrem nebo tunakem emoticon Me to zajimalo, tak jsem se na to vyptala. Chystam se na ty s mletym masem a nebo tunakem, protoze na ricottu si diky Alfimu muzu nechat zajit chut emoticon emoticon
9. čer 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš