Menu Forum

Budúce Talianky. Ste tu?

(cz & sk)
24. únor 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 5733 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Itálie.
  • Svatba byla 15. března 2008
    V Santarcangelo di Romagna
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 5733 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Itálie.
 @lejinka : Hi hi, tak to mi pripominas moji praci v hotelu emoticon Tohle vse jsme praktikovali,az na to se zeptat na to jmeno, to mi nejak unikalo. Ale ja jsem se takhle do telefonu ohlasovala uz v Salernu v lekarskem centru. Vsechny moje kolegyne rikaly jen Pronto,coz mi prislo blbe a ja jedina rikala: Centro oculistico Del Re, buon giorno (aniz by me o tom nekdo poucil emoticon ) Loni jsme meli skoleni o tom,jak jednat s lidmi po telefonu. Proto jsem taky byla dost rozcarovana,kdyz jsem zarizovala ubytovani v Salernu a ty lidi na telefonu (i na mailu) me temer odrazovali od rezervace. Az na jednu pani to byla fakt silena uroven. Je videt,ze nemaji tak velkou konkurenci jako my tady v Rimini,ze se musime predhanet o to,kdo bude milejsi emoticon
Jinak vcera prijela mamka s manzelem na tyden, jsou ubytovani v hotelu, kde pracuje Cri a jsou vsim nadseni a pry si to zase zamluvi na pristi rok emoticon (Hlavne za ty prachy to nikde nesezenou-266 Euro na osobu all inclusive).
6. čer 2011 v 17:35  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 5220 příspěvků. Má 11 přátel. Salerno, Itálie.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 5220 příspěvků. Má 11 přátel. Salerno, Itálie.
    Bojnice, Slovensko
 @slepice holky ja som sla pozret na tu skupinu na FB, to fakt nema obdoby... a ked si precitate posledny prispevok o ich praci, ako sa dokazali zaradit do spolocnosti, ze tam snad kazda robi upratovacku alebo varia v rodinach, alebo nazor ako: "Ženský tak já jsem taky zůstala v oboru...po studování na zemědělce a práce v kravíně..:D:D teď dojim ovce!!:D:D" to ma fakt dostalo... ako bez urazky ale mne teda to nase forum pride na dost vyssej urovni... hlavne sme tu vsetky inteligentne, co sa o nich povedat neda, nehovorim ze vsetky, ale niektore to je teda nieco...
@diti a kde budes byvat?
no Salerno ma asi ovela menej hotelov, takze sa naplnia aj bez: Welcome! emoticon
6. čer 2011 v 18:05  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @lejinka : Tak to jsi me pobavila emoticon Ja ty prispevky na FB radsi moc nectu,protoze to fakt nezvladam. Me spis prijde,ze tam snad zadna z nich nepracuje. Hele a nenapadlo Te,ze tu muze mit nejaka holka nick name Slepice emoticon
Budeme spat v penzionu Il piccolo principe v Pastene. Mela jsem rozjednany jeden bytecek v samem centru,ale byl problem s parkovanim a za garaz bych dala 20 Euro denne,tak jsem to nechala byt.
6. čer 2011 ve 20:56  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rospina
Registrovala se 28. května 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1289 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
rospina
Registrovala se 28. května 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1289 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
    Slovensko
 @lejinka to je dost zaujimave, ako opisujes ten high quality management. urcite to ma do seba a klienti sa citia dost doleziti, ked su pocas rozhovoru osloveni... dokonca som pocula, ze ked sa chcem este raz spytat na meno, lebo som si ho napr. hned nezapamatala, nemam pouzivat minuly cas "ake bolo vase meno?", ale pritomny cas "ake je vase meno".. emoticon

kludne rozoberajte dalej tu skupinu na FB, rada sa pobavim emoticon popripade, pod akym heslom sa to da na FB najst?.. nech tam niekedy mrknem emoticon
6. čer 2011 ve 23:17  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4765 příspěvků. Má 60 přátel. Bologna, Itálie.
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4765 příspěvků. Má 60 přátel. Bologna, Itálie.
 Ahoj holky, tak jsem se vratila vcera vecer, moc vas vsechny zdravim. Let byl strasne prijemny, i z Bergama nam to trvalo do Bologne jen necele dve hodky, takze pohoda, ani mi tentokrat nevyhodili na letisti zadnou kosmetiku z prirucniho zavazadla, tak jsem byla spokojena emoticon
Tady v Bologni prsi, ale nepretrzite-od te doby, co jsem odjela-, od rana do vecera, a ma prset az do pondeli...zato v Brne... emoticon Totalni leto, sucho a teplo a vetyrek...no proste lahoda, ani jednou jsem nepouzila tricko s dlouhym rukavem..zato Alfi, ktery jel domu na jih si zabalil troje kratky kalhoty-a take je ani jednou nepouzil emoticon -prselo a byla zima. Tento rok je to fakt vsechno naopak emoticon
Ale musim rict, ze nemuzu posoudit muj zavlazovaci system (diky tomu, ze tu stale prsi), protoze jsem prijela a rostliny byly zelenejsi nez kdy predtim.
Jdu vas docist a musim rict, ze mam dnes strasny KOPR (snad tu zkratku znate emoticon)
Papa
7. čer 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
 @oky tak palace? Myslel jako " palazzo"? To ale klidne muze byt jen najemni dum, ze? Ha, slechtic emoticon A nebo snad dokonce "palazzina"?? hehehe, to je ale kazdy vetsi domek s vic jak dvema byty, ne? LOLOLOL

A s tou skupinou na FB neprovokuj nebo te do ni pridam emoticon emoticon
7. čer 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
Registrovala se 11. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 5321 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Piumazzo (MO), Itálie.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Ve Vysocanech u Blanska, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
Registrovala se 11. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 5321 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Piumazzo (MO), Itálie.
 @lejinka, jee aha, tak ty nedelas 730, ale 740. ja znam jenom 730 jako dichiarazione dei reditti....co je presne 740? jaky v tom bude rozdil? ja vim, ze v tom 730 se odepisuji spese mediche, veterinarie, splatky hypoteky a dokonce mi rikala kolegyne, ze i najem! tak pokud platite najem, klidne ho do toho pridej a budes mit nejake to euro zpatky.... ja osobne ten 730 jeste nikdy nedelala, jak jsem psala vys, chtela jsem letos poprve, ale kvuli 30€ to nemelo smysl...uffa! tak uvidim za rok. jinak ty penize, co vraci, byvaji ve vyplate v srpnu, jeste jsem neslysela, aby je nekdo nekde kumuloval a vratil pak jako jednorazove...boh.
@yellowbanna, ja kdyz vcera cetla o tech palacich, tak me taky napadl nejaky najemni dum, hihihii, a myslim, ze je z Gargana, tak to muzou byt i takove ty letni apartmany emoticon emoticon emoticon !
@jennynka5, vitej zpatky, uz jsi mi chybela emoticon. nesejdem se nekdy na kavicku???? a KOPR mivam ted docela casto emoticon
@rospina, ten mercato europeo byl fajn, akorat pocasi zradilo. asi po hodince zacalo silene prset, hotova potopa, tak stanky na namesti uklidili a my zustali pod stanem u stanku s jidlem...mnam. meli jsme brambory s uzenym masem a slehackou a k tomu zeli! holky si dali jeste klobasku, ale tu ja nemusim.... byli jsme tam 4 holky, z toho jedna s pritelem... byla s nama i Edita Hortova, mozna holky, co se vyznaji v ceskem show businessu ji znaji, v roce 2004 byla 3. na Miss. je to moc fajn holka, je ji kolem 23...a bydli v Bologni. a Dari, rada by te poznala, protoze je taky z Brna a bydli uscita 5!!! mam na ni cislo, tak nekdy neco zorganizujeme. je vazne fajn, uplne normalni holka, zadna namyslela pipka emoticon
7. čer 2011 v 10:51  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @jennynka5 : Vitej zpatky! KOPR teda neznam emoticon Je videt,ze nejsem z Brna emoticon Tady v Rimini bylo cely minuly tyden hezky, sprchlo v sobotu vecer a v nedeli odpoledne. Vcera bylo dopoledne hezky a odpoledne zase dest. No a ted tu prsi. Doufam,ze uz je to posledni dest a zitra uz bude hezky. Ja totiz koukala vzdycky na ilmeteo.it a tam treba minuly tyden predpovidali porad dest a pritom vubec neprselo,tak doufam,ze i ted se pletou emoticon
7. čer 2011 v 11:50  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 Moc hezke: http://psychologie.cz/zit-pritomnosti-neni-totez-co-manana/
7. čer 2011 ve 12:11  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @yizheng Jasne, muzeme se sejit na kavicku, kdykoliv po praci..Klidne i tento tyden, kdyz mi das vedet kdy emoticon Ale patek ne, lepe pracovni den..Neni problem.. KOPR je dnes velmi silny, snazim se s nim bojovat emoticon
@dita Diti, napisu ti zkratku do IP hehe emoticon
@dita Diti, tak to me tesi, ze se spletli a bylo hezky aspon u vas..A ja taky koukam na il meteo emoticon No predpoved pro Bolognu je fakt tragedie emoticon Ale pro me je to lepsi, nez 37 stupnu..Ale zase na druhou stranu to nesmi trvat dele nez 3-4 dny emoticon
Na clanek jsem koukla a moc se mi libi. Casto jsem v posledni dobe nad touhle tematikou premyslela, protoze si myslim, ze to delame skoro vsichni a ten, ktery si umi vychutnat aktualni moment bez mysleni na minulost ci budoucnost je stastny tvor..
7. čer 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rospina
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
rospina
    Slovensko
 @jennynka5 vitaj naspat, aj ja dufam, na mierne zlepsenie pocasia emoticon verim, ze si si to doma uzila a mala si pekny pobyt. Aj ja chcem vediet co je to kopr emoticon

@ditakir ten clanok sa mi velmi paci emoticon
7. čer 2011 ve 13:30  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @rospina dekuji za privitani, ja jsem si to mooc uzila, jeli jsme se podivat na zamek Mikulov, jela jsem s mamkou pracovat na zahradu-coz je relaxacni zalezitost, videla jsem se se spoluzaky z gymplu a smou nejlepsi kamaradkou, bylo to fakt moc fajn, trochu jsem se musela premluvit k navratu emoticon emoticon
@kopr je to tedy vulgarni, takze to vyteckuji, snad si to domyslite..Ku..vsky Odpor k PRaci, zkratka KOPR emoticon
7. čer 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 @jennynka5 ahoj Jenny! Vitaj spat! Kopr sa mi paci ako skratkaemoticon emoticonemoticonemoticon
@dita jj, ako nick slepice ma tiez napadlo, ale potom som si povedala, ze nanajvis ho bude mat nejake z tej skupiny takze to je v phode, aspon si precita moj nazor emoticon
co sa tyka parkovania v salerne, bohuzial, je to tragedia, aj ludia co chodia k nam, auta len na platenych parkoviskach, neplatene ani neexistuje, jedine tie ich strisce blu po 20 hodine
@yizheng dakujem za info, urcite sa na to 830 spytam, 840 sa mi prave zda, ze sa vracia po niekolkych rokoch, je to ta trattenuta IRPEF z busta paga...
ale pridavam sa k dite ze toho teda o tom nejak viac neviem, len toto...
830 som este nerobila, ale ten najom a hypoteka znie strasne zaujimavo, je mi jasen ze ti nevratia vsetko, ale cast, ze? Ale aj tak super... u nas som o nicom takom nepocula... (u nas ako na SR)
@jenny my sme mali skarado piatok, sobotu bolo krasne cely den a v nedelu prsalo, vcera ako tak, ale dazd ee a dnes je dost vietor a straaasne teplo, ale take caldo umido zas, bo nie je ani jasno a strasne teplo...
holky za chvilku idem do prace! "huraaaaa" - velke ironicke huraaaa, aj mne sa chce...
7. čer 2011 ve 14:03  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
Registrovala se 23. června 2010 na beremese.cz. Přidala 5738 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
Registrovala se 23. června 2010 na beremese.cz. Přidala 5738 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 @jennynka5 tož kopr mě přepadá taky, sakra, moderní nemoc, řekla bych emoticon

jinak musím všem doporučit pořad partička na streamu, je to prča, chmela, sokol, genzer, suchánek, se směju na plný kolo emoticon
7. čer 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @lejinka ahooooj emoticonJsem rada, ze jsi zvladla jit na plaz, konecne..urcite ses pekne "nacucala" slunicka a moricka emoticon
@dane ja na to nemam pravo se svou smlouvou-jako vse a Alfi odpisuje vse, hypoteku, rekonstrukci baraku-zatepleni, lekarska vysetreni a leky a buhvicovsechno jeste emoticon Zavidim vsem, kdo to muze delat..Je prijemne, kdyz z niceho nic nejake penizky prijdou.
7. čer 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
Registrovala se 6. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 1713 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Torino, Itálie.
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
Registrovala se 6. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 1713 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Torino, Itálie.
 Ahoj holky, musim se s vami podelit o recept emoticon Vyroba zmrzliny podomacku osobou neitalskeho puvodu je v Italii prinejmensim nelogicka, ale jen pokud nejde o Misu. Chutna prakticky jak ten nas nanuk, my vcera sezrali malem celou vanicku! emoticon

http://recepty.vareni.cz/misa-zmrzlina/
7. čer 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
 @sisiko, diiik za recept, vypada lakave...ale kde vezmu tvroh???!!! aiutooo emoticon
7. čer 2011 v 16:57  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 @yizheng Uplne staci ricotta, fakt emoticon
7. čer 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 @sisiko hned by som to skusila, ale ta kysla smotana emoticon
holky kupujete tu vanilkovy cukor, ci vozite z domu? ak ano prosim si link emoticon
7. čer 2011 v 18:33  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @sisiko jiuuu, recept na Misu! Hned bych to zkusila, ale nemam kelimky a misto v mrazaku emoticon Az dojime zmrzlinu, co jsme vcera koupili v nasi zmrzlinarne, nastoupim na Misu, na toho nemaji! emoticon

@lejinka ja si ho vozim z domu, stejne jako prasek do peciva (i kdyz ten jsem uz objevila, ale mam zasoby jeste z Dublinu emoticon ), vozim i zelatinu, prasek do perniku a drozdi. Ted to vypada, jako ze pecu kazdy den, ale to teda nepecu...bohuzel...tak mam jen zasoby. Vim, ze tu tyhle veci jsou v pohode k dostani (narozdil od Irska), ale uz jsem tak nejak zvykla na ten sackovy system. Navic vetsinou, vlastne porad, pecu podle nasich receptu a tam je to mnozstvi podle nasich sacku, takze je to jednodussi.

I kdyz ted jsem se nechala inspirovat receptem na sklenicce s broskvovym dzemem. Koupil ho Mick pro Tondu, ale byl tam cukr, tak jsem ho hned pouzila na kolac. Priprava je 5 min+peceni a je vyborny - pouziva se na to hotova pasta brisee - 2 baleni. Do maslem vymazane kolacove formy vlozite jednu vrstvu testa, na to vyklopite celou sklenicku broskvoveho dzemu, do toho na kosticky nakrajite jedno az jedno a pul jablka, na to druhou vrstvu testa, propichat vidlickou a sup s tim na pul hodiny do trouby emoticon Neni to zadny kucharsky zazrak, ale kdyz vam prijdou necekane hoste, muzete mit kolac na stole nez dole zaparkuji auto emoticon
7. čer 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 emoticon @lejinka Ja si taky vanilkovy cukr (i prasek do peciva) vozim. Tady maji jen ten mini sacek Vanillina, ktery se dava jen do testa, ktere se pece. Ale mozna by ho nahradil Zucchero al velo vaniglinato. Fakt u vas nemate panna acida? emoticon
@yellowbanna Tak to je tedy bleskovy recept, stoji za vyzkouseni emoticon V Irsku nemeli drozdi?

Toho Misu jsme vcera jedli, kdyz jeste nebyl uplne zmrzly, ale kremovy. Dneska uz je jako kamen, tak doufam, ze povoli a bude stejne dobry emoticon

Nechci byt trapna porad s temi recepty, ale vyzkousela jsem i jednoduchy recept na super chleba s kminem a Simo rikal, ze uz zadny kupovany nechce emoticon

http://recepty.vareni.cz/domaci-chleba/
7. čer 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 @sisiko sikulka! niekto ma vela casu emoticon
Zucchero al velo vaniglinato som este nevidela, a tu vanillinu ano, ale to je prave len na tu aromu...
napisem bratovi nech donese emoticon emoticon
7. čer 2011 ve 20:40  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @sisiko v jake nadobe jsi ho pekla? Ja bych to chtela vyzkouset, tohle bych mohla zvladnout...
7. čer 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 @yellowbanna Ve forme na dort emoticon
7. čer 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 @holky vonku je ako v saune, aj tak teplo aj tak vlhko...
@sisko napis este nejaky zaujimavy recept emoticon nieco na obed emoticon nie na priberanie emoticon
7. čer 2011 ve 21:24  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rospina
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
rospina
    Slovensko
 @jennynka5 dik za objasnenie skratky, velmi vystizne emoticon u nas v praci americania vzdy medzi sebou nadsene hovorili skratku TGIF, az kym som si to nenechala objasnit, thanks god it's friday... tak ale na KOPR to nema emoticon

@sisiko recept urcite vyskusam, znie to lakavo.... ale hadajte, co som si prave spravila na veceru: pravu slovensku krupicovu kasu emoticon emoticon
7. čer 2011 ve 23:02  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @rospina TGIF je perfektni, v patek si na to urcite vzpomenu emoticon A mnam, krupicovu kasu uz jsem nemela aspon 15 let. Udelala sis ji s maslem a kakaickem? emoticon
7. čer 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rospina
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
rospina
    Slovensko
 @jennynka5 my sme ju vzdy jedavali s maslom a skoricovym a vanilkovym cukrom... ale skoricovy cukor nahradzam s zucchero di canna a je to vyborne emoticon
vyhoda je, ze ta kasa zasyti a nezatazi zaludok tak neskoro vecer, no a nepribera sa z toho...dufam.... to by bol tip pre @lejinku na ten obed

emoticon
emoticon
7. čer 2011 ve 23:25  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 @rospina dakujem emoticon ale ja by som si do nej urcite nasypala lentilky, aby som ju mala peknu farebnu emoticon
7. čer 2011 ve 23:40  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @rospina jojo, tak tu si taky obcas delavam..je dobra na depresi emoticon sypu si ji napul skorici s cukrem a napul dovezenym Grankem mnam!! A vite, co jsem si udelala na obed minuly tyden?? Nudle s makem! Teda ne uplne nudle, ale testoviny to byly a mak jsem vzala z dovezene makove naplne, kterou jsem nevyuzila na peceni. To byla dobrota! Kdyz jsem se vecer "priznala" Mickovi, sel malem do kolen, s cim ze jsem to zemi testovinam zaslibene, ty testoviny jedla emoticon emoticon pod jeho vlastni strechou! emoticon emoticon A zitra se chystam na zemlovku. Ta by mohla chutnat i Tonikovi
7. čer 2011 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš