Menu Forum

Budúce Talianky. Ste tu?

(cz & sk)
24. únor 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
Registrovala se 26. března 2010 na beremese.cz. Přidala 4103 příspěvků. Má 9 přátel. Roma, Itálie.
  • Svatba byla 24. května 2014
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
Registrovala se 26. března 2010 na beremese.cz. Přidala 4103 příspěvků. Má 9 přátel. Roma, Itálie.
    Brno, Region Brno
 @jennynka5 presne tak, delam ted jeji praci.. ja vedela, ze ji vyrazili, protoze pila (mam pristup do databaze, posty a ke vetsine dokumentu, takze jsem si info, co mi podali sefici, pro jistotu overila.. emoticon ), ale ze je to az tak zle, by me nenapadlo. hlavne, kdyz je tehotna: to mi prijde jako uplna zdrudnost!! bylo mne z ni fakt docista spatne.
23. kvě 2011 ve 21:19  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4765 příspěvků. Má 60 přátel. Bologna, Itálie.
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4765 příspěvků. Má 60 přátel. Bologna, Itálie.
 @reys aha, ja myslela, ze odesla na materskou, ale ono to bylo kvuli piti. Tak to si utrhla peknou ostudu. A jeste ma narazky na Tvuj puvod, tak to bych se na to podivala emoticon
23. kvě 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
 tak dobre - nechtela jsem, uz jsem i psala, ale pak jsem to smazala, ale okolnosti me donutily dnes vecer napsat bulvarni komentar emoticon emoticon
Nevim, co vas u Seredove tak prekvapilo - ona prece takovahle byla uz kdyz skoncila tusim druha na Miss CR, ne? Ja ji nikdy moc nemusela, takze me ted ze zidle nezveda emoticon Je ovsem smutne, ze nas pak takhle vidi vsechny...mno

Ovsem musim se s vami podelit o svuj druhy dnesni bulvarni zazitek - ctu si takhle iDnes a koutkem oka zachytim titulek, ze Bartosova ma novou lasku - Itala. To mne samozrejme zaujme a ctu dal. Je to pry italsky slechtic a zpevak. Rikam si, hmmm...ukazuju Mickovi jmeno, nic mu to nerika, pry at ho vygooglim. Tak ho hodim do Googlu, vyjede mi jeho ofic stranka na domene .eu (!), je pouze v cestine, anglictine a rustine (!) a minimalne biografie fakt stoji za precteni (A titulni foto je "da non perdere"!! emoticon ... Shrnu to asi tak - dokud budou Italii v CR reprezentovat takovi jako on, my muzeme do Italie vyvezt treba pet Seredovych a porad na tom budeme lip emoticon Uz jsem se dlouho takhle nepobavila. Snad jen douska - zda se, ze s Ivetkou se hledali, az se nasli. Hodne stesti!!

*snad jsem se vam zadne netrefila do oblibence emoticon
24. kvě 2011 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oky
2
Registrovala se 13. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1696 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
oky
2
Registrovala se 13. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1696 příspěvků. Má 10 přátel.
 @reys fakt husty ... a jsem rada, ze jsem zatim nemela moznost videt tehotnou a zaroven opilou emoticon emoticon

@yellowbanna tak jsem se dala na zaklade tveho prispevku hned po ranu do vyhledavani emoticon Opravdu vyzivne emoticon emoticon
24. kvě 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 jeee, ja vam tam zapomnela hodit link, abyste to nemusely hledat! emoticon

http://www.domenicomartucci.eu/
24. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @yellowbanna hahaha a pripojuji odkaz na dnesni ranni blesk emoticon Staci si precist tucny titulek
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-domaci-celebrity/153611/bartosovou-sbalil-italsky-pomeje-chce-se-jen-zviditelnit.html
24. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 A ty fotky tam, pry "italsky hrebec Domenico.." jezis to je mi ji lito, az procitne...ona se chova mozna jak my ceske holky v 80. letech, kdy k nam najizdeli Italove, co nekde sklizeli na poli olivy a hrali si na bohace a u nas z nich zenske roztavaly..hehe
24. kvě 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @jennynka5 Slunce, seno, erotika emoticon emoticon
24. kvě 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 na italskem googlu o nem samozrejme neni ani zminka emoticon
24. kvě 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 5733 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Itálie.
  • Svatba byla 15. března 2008
    V Santarcangelo di Romagna
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 5733 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Itálie.
 Ahoj holky, koukam,ze jste mely vsechny hezky vikend,to je parada. My jsme taky melimoc hezkou nedeli. Dopoledne jsem byla s Fedem u more-schazime se tam se vsema nasima kamaradama,kteri maji male deti a pak jsme byli vecer u tchanovcu v byte u more,kam za nami prisli dalsi kamaradi a dali jsme si pizzu a vyyybornou zmrzlinu. Takova pohodicka. Tchanovci maji tento byt u more, sice je maly,ale ma obrovskou terasu. Bohuzel se tam ted na leto stehuji,tak uz tam nemuze poradat nase dychanky. Stejne si rikam,ze jsem mela stesti,za techto 10 let,co ziju v Italii, jsem zila ve dvou mestech a obe u byly u more emoticon Vzdy,kdyz na me prijdou myslenky,ze bychom se mohli prestehovat do Prahy, pomyslim na to,ze tam neni more a hned me to prejde emoticon
@jennynka5: Ja Ti neodpovedela na toho Patrika. No to byl blb. Vsechno kritizoval a pak se takhle (NE)predvedl.
Tak na toho Itala se musim na netu podivat.
Vite co taky nechapu? Jak je v Praze manzel Ajchmajerove, Rene Decastelo. Porad rikaji,ze je Ital,ale ja koukala na net,ze se narodil snad na Slovensku ci co a hlavne,kdyby byl Ital,tak by v prijmeni musel mit 2 "L",ne?
No a Seredova je Seredova,jak pise Yellowbanna, uz se projevovala drive,jeste nez prisla do Italie. Podle me ona v Italii opravdu nasla Ameriku. AKorat me mrzi,ze kdyz ma nekdo moznost udelat reklamu nasi zemi,ze to neudela.
@reys: No to je hruza,co se deje v te praci. Ja bych z toho byla asi pekne vyklepana.
24. kvě 2011 v 10:51  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 Tak jsem se podivala na toho Martucciho. No teda, on porada s Ramazzottim festival v Italii? Jestlipak o tom Eros vi? emoticon
24. kvě 2011 v 10:56  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
    Brno, Region Brno
 @ditakir ...a ja bych to praskla, velebnosti! emoticon
24. kvě 2011 v 11:05  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @reys emoticon emoticon emoticon
Tak me napadlo,ze by bylo super,kdybychom se vsechny sesly a mrkly se na Slunce,seno,erotika emoticon Ja se u toho ted bavim jeste vic a opravuji Kaisera a Dejdara v jejich italstine emoticon emoticon
A ja se zitra uvidim s Luckou! (Yizheng) emoticon
24. kvě 2011 v 11:20  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @pritelBartosove Titulek na Super cz: Zpěvačka Nosková o italském příteli Bartošové: Je to děvkař a chodí do nevěstinců
Prijdu si fakt jak ta Keliska emoticon)
24. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
    Brno, Region Brno
 @ditakir super napad, to by se melo zrealizovat! ja Slunce seno erotika primo miluju, protoze je to tak vystizne a ze zivota, ze se clovek musi smat skoro celou dobu.. navic obsazeni ani nemohlo byt lepsi.
pozdravuj Lucku! doufam, ze uz ty problemy, co ji trapily, aspon trochu prekonala..
@jennynka5 "..pujcil zidle na schuzi MNV 4x.. ne, 5x!" "a vratili nam je poblity, to tam taky napiste!" emoticon emoticon
24. kvě 2011 ve 12:09  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @reys : No tak ja to vidim tak,ze byste mohly vsechny prijet do Rimini emoticon Je tu more, spoustu hotelu....emoticon
Jo, mimochodem, vite,ze ty Cesky,co jsou na FB, poradaji v zari setkani Montecatini Terme? Rekla mi to jedna Ceska z Rimini, co je v te skupine a na ten sraz se chysta. Priznejte se,ktera z vas tam jede? emoticon
24. kvě 2011 ve 12:18  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 holky, videly jste vcera HydePark na CT24? Jestli ne, doporucuju. Je to o (e)migraci mladych lidi...koukam na to ted, moc zajimave
24. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rospina
Registrovala se 28. května 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1289 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
rospina
Registrovala se 28. května 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1289 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
    Slovensko
 ahojte, ako znasate to teplo? emoticon nestiham na vsetko reagovat, este som vas nedocitala...
@ditakir to nemyslis vazne, ze ti ta pani v obchode povedala na to, ze si Ceska a nie Ruska, "va bene...siamo li"..? Mala si jej povedat "mi faccia indovinare...Lei deve essere rumena o albanese, giusto?"...kedze ich tu je tolko, aj v tomto pripade "siamo li..." emoticon ludia vedia teda niekedy pekne vytocit

emoticon to hladanie veci z pohladu chlapov.....no pomlcime....podobne ako pisala @oky s tym maslom v chladnicke.. emoticon

24. kvě 2011 ve 12:34  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rospina
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
rospina
    Slovensko
 jej, ved som nedopisala... to s tym hladanim masla v chladnicke je u nas to iste... pripadam si uz ako vecny kritik, tak radsej to vela krat nekomentujem, dokonca prstom ukazem na hladanu vec, ktoru ma pred ocami a snazim sa situaciu ignorovat..
24. kvě 2011 ve 12:37  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @rospina ahoj Rospi a jak vy se mate s Linduskou, urcite vse ok? emoticon Jinak jsi vysekla perfektni komentar-jako tu moznou odpoved te pani, co rekla Dite, ze je Ruska. Me takova odpoved napadne POKAZDE, kdyz me nejaka italska zenska takhle urazi (podle me to 50% zenskych dela schvalne nebo s cilem nas shodit-to je muj nazor), ale zatim jsem se VZDYCKY udrzela emoticon Ale jednou se to urcite prolomi a vypadne to ze me a pak vam dam vedet, OK? emoticon To je totiz odpoved stoprocentne jedovata a neda se zamaskovat ani presladlym usmevem v opak. Cili otevreny spor, ale neva, jednou do toho pujdu, libi se mi to emoticon
Teplo snasim tak, ze pres den jsem v praci s klimatizaci a vecer se to ZATIM da. A Ty?
24. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
Registrovala se 11. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 5321 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Piumazzo (MO), Itálie.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Ve Vysocanech u Blanska, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
Registrovala se 11. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 5321 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Piumazzo (MO), Itálie.
 ahojte...zdravim v rychlosti z prace...
vcera jsme meli v Modene serata ceca! uplne super, nakonec se nas seslo 11 holek, nektere v nasem veku, nektere starsi...super jsme pokecali, objevila jsem dalsi "skoro sousedku", co bydli 3km ode me...fakt spokojenost maximalni. budeme poradat takova setkani casteji...
@Reys, problemy pretrvavaji, ale uz nemam silu se tim trapit,...zivot jde dal a blb zustane blbem. udelala jsem s pravnickou posledni navrh...pokud na nej nepristoupi a bude trvat na soudni ceste ,tak to balim. nehodlam nekolik let vlacet kamarady a znamy po soudech, aby svedcili, ze jsem nevinna,..to me prijde tak uhozene, ze na to nemam zaludek. navic kvuli par euro, vic bych utratila za pravnika a ten soud...takze ve stylu hesla moudrejsi ustoupi...jdu od toho. tech par euro co mi budou chybet do konce mesice nejak sezenu, raci pudu umyvat nekam po vecerech nadobi nez se trapit leta u soudu bez jisteho vysledku. co by ste delali na mem miste? jen tak pro zajimavost...tady mi vsechny kolegyni rikaji, jak jsem hloupa, ze mu devo portare via anche le mutande...ale ja na to fakt nemam povahu.
jinak souhlasim se Slunce, seno, erotika. muj naprosto nejoblibenejsi film!!! a sedi uplne presne vsechny hlasky, chovani....smeju se u toho i porad, ikdyz to vidim po ste... Miluno, ja se bez tebe do ty Italie nevdam emoticon emoticon emoticon
@ja mam na detsvi taky krasne vzpominky a Seredova je podle me koza. ja bych detsvi nemenila, a vubec ne proto, ze nasi meli znamy ve Vidni, kteri nam vozili "zapadacky" obleceni, mela jsem prvni Barbie u nas na dedine a banany nekolirat do roka emoticon emoticon . o tom to neni, spis o hodnotach...mame na zivot zdravejsi nahled a nejsme slepice..
@Dita, uz se tesim na zitra!!!
24. kvě 2011 ve 12:47  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deia
Registrovala se 14. května 2009 na beremese.cz. Přidala 127 příspěvků a 1 album. Má 47 přátel.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    Na zamku Zbiroh, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
deia
Registrovala se 14. května 2009 na beremese.cz. Přidala 127 příspěvků a 1 album. Má 47 přátel.
 Ahoj holky, nenapadne vas sleduji uz delsi dobu a dnes me to video s Seredovou donutilo zareagovat! Nikdy jsem ji nemela rada a ted tomu teda nasadila korunu! Jak vubec mohla mlcet, kdyz o ni moderator prohlasil, ze se narodila jako chuda? emoticon Ja ji nechapu, to zili v jeskyni a lovili zver, nebo co? Doufam, ze to video videli jeji rodice - ja byt jima, dam ji vychovnou, misto aby Cr prezentovala, uplne nas shodi...No a pak si o nas italove nemaji myslet, ze jsme chudinky a ze neumime zapnout ani pracku, ach jo! Me to tak vytaci!!!! Mejte se pekne a omlouvam se, ze jsem vam sem tak vpadla emoticon
24. kvě 2011 ve 13:17  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @yizheng : Tsss, my meli jako prvni televizi s dalkovym ovladanim a hracky z Hong Kongu! emoticon emoticon emoticon
Prave, my jsme se taky spatne nemeli, sice jsem nemela znackove rifle nebo boty,ale to bylo spis sporivosti nasi mamy,ale rozhodne jsem z toho zadne trauma nemela. A na spoustu veci vzpominam hrozne rada a myslim si,ze jsme si spousty veci mnohem vice vazili a ne jako dnesni deti,co maji vseho hafo. My jsme vzdycky cekali mesice,jestli nam daji vyjezdni dolozku do Jugoslavie a kdyz nam ji dali,to bylo radosti. Pak jsme vyrazili jeste s dalsi rodinou s obytnyma autama po Jugoslavii a dodnes na to vsichni vzpominame.
24. kvě 2011 ve 13:19  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @deia : Ahoj! Presne tak,jak pises. Me kdyby nekdo rekl,ze jsem se narodila chuda,tak vyskocim ze zidle! A Ty zijes taky v Italii?
24. kvě 2011 ve 13:20  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deia
fotoportrét
fotoportrét
deia
 Ahoj Ditakir emoticon Presne, ve me ted uplne vre krev! Chudinka Seredova, uz ji nemuzu ani videt emoticon Ja taky ziju v Italii, jsem tu 4 roky a od minuleho leta jsem stastne vdana pani emoticon
24. kvě 2011 ve 13:27  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oky
2
fotoportrét
fotoportrét
oky
2
 @jennynka5 juuu, ja ti zapomnela odpovedet ohledne te Manifestazione - tak byla cinofila. No, tam ja opravdu nemohla chybet emoticon emoticon emoticon emoticon

@yellowbanna diky, jdu na to divat emoticon Ja na to videla upoutavku, ale uniklo mi, kdy to meli davat emoticon

@deia ahoj, vitam teemoticon A ve ktere casti Italie bydlis? ... treba jestli nejsi "sousedka" nektere z nasemoticon

@detstvi v podstate bych se jen opakovala po vas: ja bych urcite na vsechny ty dotazy reagovala jinak ...

@yizheng teda, ja vubec nevim, co bych delala na tvem miste ... povahu na soudy a tyto veci take nemam ... vubec si to nedovedu predstavit ... Drz se!

A dneska jsem delala tu rajskou s te passaty a dobry emoticon S knedlikem a sekanou emoticon Mela jsem velky uspech emoticon
24. kvě 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
 @deia, vitej mezi nami emoticon. kde presne v Italii bydlis?
@Dita, presne tak, umime si vic vazit veci, ne jak dnesni deti, co maji vsechno na co si vzpomenou a niceho si nevazi, pohraji si s hrackou 10 minut a mrsknou ji do kouta, protoze uz chteji jinou...ach jo, z toho je me smutno. navic tady v Italii je to naprosto normalni pristup k vychove, ty decka berou vsechno desne automaticky...neznam tu jedine dite, co by si treba pul roku desne pralo nejakou hracku a dostalo ji k Vanocum a melo z ni desnou radost jeste pristi leto...tady jak reknou, ze neco chteji, tak rodice nebo nonni hned leti do obchodu a behem par dni koupi..zadna prekvapeni nebo splnene sny...dokonce znam pripady, kdy pred Vanocema berou deti do hrackaren a nechavaji je vybrat si darky emoticon .
ja treba i ted vidim boty nebo kabelku, co se mi libi,...ale nekoupim ji hned. premyslim, rikam si, udelam si radost k vanocum nebo k narozeninam..atd. tohle manza nikdy nepochopil.
24. kvě 2011 ve 14:34  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @yizheng hehe to jsi vtipne popsala s temi detmi dnes, je to tak, a pridavam, ze i v CR je to stejne. ja si vzpominam, jak hrackarstvi bylo za meho detstvi uplne posvatna vec se svou vlastni vuni, takovou specialni, a prodavali tam krabicku-STESTI. Bud za 1 Kcs - maly, nebo za 5 Kcs-velky. V tom velkem byly vetsinou koralky nebo takovy cap s pripinackem slozeny z koralek atd..pamatujete nekdo? No jit do hrackarstvi byl svatek-moci si neco vybrat svatek na druhou emoticon emoticon
@deia ahoj deo, kolik mas roku a co delas?
@oky mnam, hned bych si dala
@Seredova @oky presne!
24. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
Registrovala se 6. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 1713 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Torino, Itálie.
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
Registrovala se 6. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 1713 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Torino, Itálie.
 @jennynka5 K piemontskym predkrmum - vydaji za cely obed emoticon Napr. bresaola plnena syrem a orechy, rolada z frittaty plnena bagnettem (piemontska zelena salsa z petrzele, oleje, ancovicek + urcite jeste neceho dalsiho), saccottini plnene porkem ci kde cim, plus dalsi miliony receptu, jsou to proste opere d'arte emoticon

@oky Tak ty se nam medializujes emoticon Holt vybrali nejvetsi kocku emoticon Takze tendone pod uhlem jsou ucinnejsi?
@reys Tak to je sila, opila tehotna zena - to mi hlava nebere emoticon Jeste ze ses ji nakonec zbavila.
@yellowbanna Ja jsem byla fakt prestastna, kdyz se Seredule prestehovala do Italie, ovsem vubec jsem nemohla tusit, ze za par let budeme spolecne Turinanky emoticon Vzdycky byla hokynarka a nic vic.

@domenico: Nasla jsem noveho idola emoticon A jak zpiva krasne slovensky, JAJ! emoticon Zni to jak rusky, nasi chlapi prece nemaji takovy prizvuk, ze ne??

@rospina Vetu s "albanesi" uz mam v rukave, kdyby neco emoticon

@vychod: je zajimave, ze takove debilni poznamky maji jen zenske -> cista zavist, protoze my jsme ty da sposare emoticon

@deia Taky te mezi nami vitam emoticon
@jennynka5 Stesti jsem zboznovala, jednou jsem tam mela prave toho capa a pak si pamatuju silene cernene klipsy emoticon Jojo, my jsme konzumismem nezkazeni. Ja si v 9 letech nasetrila na pulku opravdoveho kola, druhou pulku dodali nasi - stesti nekonecne, ani nevim, jak jsem dlouho setrila emoticon A ze jsem chodila v jednech botech do roztrhani, no a co, aspon si ted vazim kazdeho paru emoticon
24. kvě 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 Vcera jsem na Netu nastudovala zanzariere plissettate, jsou super, dneska je sla okouknout a v sobotu je tam jdeme se Simem objednat. Moc jsem si prala bile a oni delaji jen avorio, coz je plus minus totez, tmu mi to nevytvori emoticon Tendone bude na rade az pak emoticon
24. kvě 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš