Menu Forum

Budúce Talianky. Ste tu?

(cz & sk)
24. únor 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
Registrovala se 6. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 1713 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Torino, Itálie.
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
Registrovala se 6. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 1713 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Torino, Itálie.
 My chodime spat tak v 1:30 emoticon Ja si zvyknu na vse, po navratu z Erasmu jsem jeste 2 roky chodila spat ve 4h (vliv divokeho nocniho spanelskeho zivota), a kdyz jsem pracovata, tak ve 23h.

@ditakir My v dome cizince nemame a oni maji jen me emoticon

Povesila jsem pradlo na balkon a ted si tady za nim (aby na me nikdo necucel) vyhrivam kosti,kratky rukav, vyhrnute nohavice, to je parada emoticon

@lejinka Ja si vytahla asertivitu jako jednu cast z mat. otazek z psychologie, ze by me to nejak ovlivnilo, to ne. Hlavne se musim naucit diplomacii, jak rika Simo emoticon

@reys A na me navic jeste pusobi uplnek emoticon

@ditakir To znam, v dubnu jsem na severu Spanelska vylezla v kratkem rukavu a letnich sandalich a sousedky to hned okomentovaly, ze se nachladim. Ony totiz ty babky tam chodily jeste v kozichu (pravem, ehm) emoticon

23. bře 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4765 příspěvků. Má 60 přátel. Bologna, Itálie.
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4765 příspěvků. Má 60 přátel. Bologna, Itálie.
 holky, rada bych opravila hrubku v mem prispevku, nacerno se pise dohromady emoticon emoticon
23. bře 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
Registrovala se 26. března 2010 na beremese.cz. Přidala 4103 příspěvků. Má 9 přátel. Roma, Itálie.
  • Svatba byla 24. května 2014
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
Registrovala se 26. března 2010 na beremese.cz. Přidala 4103 příspěvků. Má 9 přátel. Roma, Itálie.
    Brno, Region Brno
 @jennynka5 ted jsem se dobre vysokovala, jak jsem cetla, co jsi napsala o tech Cinanech. nejak se mi zamlzilo oko a misto Cinany jsem totiz cetla Cikany. no pul minuty jsem valila bulvy do monitoru, kdes na tom byla, ze jsou slusni a ohleduplni.. nez jsem to precetla spravne emoticon emoticon
23. bře 2011 v 17:54  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
 zensky, co blaznite s tema kabatama??? Uz jsou z vas teda prave Italky, protoze to je jeden ze zakladnich znaku emoticon emoticon Nebo je snad u vas vetsi zima nez tady? Tady mi auto dneska ukazovalo 18 stupnu.... ja uz tyden chodim ven jen v tricku a ve svetru a Mick uz chodi jen v kratkem rukavu...okolojdouci v perovkach na nej nevericne ziraji emoticon Ostatne i Tonik je v sirem okoli nejmene oblecene dite... vcera u jezera jsem se nestacila divit, vsechna miminka v zimnich kombinezach zachumlana v kocarcich v zimnich vacich...vzdyt se tam musely ty decka skvarit!! Tonda mel vcera i dneska jen bodynko, tricko s dlouhym rukavem a tlustsi mikinu. Ani jarni bundu jsem mu nedala...a jen lehkou bavlnenou cepicku... kdyz jsem videla jedno mimco v kulichu, pres ktery melo pretazenou kapucu od zimni bundy, bylo mi zle za nej... emoticon

Farmar je docela sranda...je to trosku jina reality show...ja z reality show davam jen takove, kde jakoby aspon o neco jde...treba prave najit partnera a tak... ovsem takove ty dalsi typu Big Brother nebo Isole dei Famosi, to uz je na me moc... tam jde jen o to, kdo si dovede na kameru nejvic vytahnout triko (kolikrat i doslova emoticon) a to si klidne necham ujit...co se tyka Sefky, o tom jseem jen cetla, ale ja nemuzu tu zenskou, ja o nich jednou videla jakysi dokument a nestacila jsem valit oci, co taky chodi po svete... emoticon

jinak spat chodime tak kolem pulnoci...nekdy uz padam na usta, ale vzhledem k tomu, ze Tonik chodi spat o pul devate, je to pak nas jediny cas jen pro sebe... i kdyz priznam se, ze posledni dobou oba tak akorat zkolabujeme k tv a pocitaci emoticon Budeme s tim muset neco udelat... emoticon

23. bře 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 5733 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Itálie.
  • Svatba byla 15. března 2008
    V Santarcangelo di Romagna
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 5733 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Itálie.
 @jennynka5 : Ja proti Cinanum tak nic moc nemam,ale odpuzuji me svym zjevem. Proste za to nemuzu,ale oni se mi proste nelibi. ALe porad jeste vypadaji lepe nez Vietnamci emoticon
@reys: Teda to jsi me pobavila emoticon
@yellowbanna: Ja jsem docela zimomrivka,ale prijde mi,ze tady jeste neni takove uplne vedro. Jako slunicko je,ale vzuch je jeste pomerne studeny. Fedemu jsem dala teplou mikinu a pres to lehkou jarni bundicku,ale ruce mel pekne studene. Ale to neni nic proti tomu,ze tchyne chtela dat v poledne Fedemu teplou cepici....
23. bře 2011 v 18:43  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @yellowbanna : Nic si z toho nedelej, u nas taky vecer vede gauc a TV emoticon A spat chodim tak mezi 23.-24. hodinou.
Jinak,jak jsem psala,ze tchyne Fedeho moc bali, tak to je snad jedine,co bych ji mohla vytknout. Jinak se mi libi,ze je docela dusledna a dodrzuje "pravidla" a nekazi me ho. Ted jsem tu mela dva dny mamku s otcimem a Fede s nima jednu noc spal a dopadlo to tak,ze spal s nima v posteli, protoze nechtel jit do postylky a mamka se s tim nijak moc netrapila. Nechala ho taky cely vecer koukat na TV.... Vzhledem k tomu,ze se jednalo o jeden den,tak jsem jim to prominula,ale kdyby k nim Fede chodil casteji,tak bych asi musela vic prosadit nejaky rezim. emoticon
23. bře 2011 v 18:50  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 Tak ted se tady bavim u zprav na Prime. Mluvili o tom,ze v Cechach mame skoro nejvice odpracovanych hodin v Evrope, bohuzel tomu neodpovida produktivita prace. Pry za pracovni dobu vyprodukujeme pulku toho,co jinde na Zapade..... No, verim tomu,protoze podle toho,co slysim,se opravdu nepredrou. Kdyz jsem delala v hotelu, tak jsem vzdycky rikala,ze by meli videt,jak je naplnena pracovni doba. Kolikrat jsem si ani nestihla odskocit na WC....
23. bře 2011 v 19:02  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @ditakir Tonda mel taky studene ruce, ale ja se vzdycky ridim podle krku...Kdyz je teply vpredu i vzadu na krku, je v pohode. Ruce nic neznamenaji. U malych deti. On je navic asi po Mickovi dost horkokrevny, hned se poti, i kdyz mam treba i ja pocit, ze neni az tak moc obleceny.
23. bře 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @reys neeee, tak cigany tedy opravdu ze srdce nemusim..ale Cinana mame i kamarada a je vdycky velmi prijemny, vesely, navoneny a vyoblikany jak ze skatulky (jen takova vsuvka-tady v Bologni, kdyz vidite Cinana s kabelkou ci paskem L.Vuiton atp., tak je na 99% pravy-oni totiz tak makaji, nejedou roky na dovolenou a pak maji na takove veci...narozdil ode me, ktera ma falseny pasek, falesnou kabelku i penezenku emoticon ) a vubec, kdyz jdu do baru na kafe a jsou tam Cinani, jsou velmi ochotni a drzi se zpatky. Ja jsem k nim tady ziskala vztah. Nedelaji nikdy bordel (bydlime v podstate v cinske ctvrti Bologne) - narozdil od jinych narodnosti a o ciganech (kteri nam vykradli byt) uz vubec nemluvim...
jinak tady je take slunicko, ale musim rict, ze vzduch je chladny. Takze Ivi @yellowbanna ty jsi bud totalne horkokrevna (jak ma sestra, ta tady chodila vecer na balkon v tricku emoticon, nebo mate v Lombardii proste teplejiemoticon @dita jsem taky zimomriva, viz vojenske ponozky.. emoticon Jeden par Alfi s tezkym srdcem daroval i me segre, ktera prohlasila, ze teplejsi na sobe nikdy nemela emoticon emoticon
23. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 jo a ktem studenym rukou, holky, ja mam cely podzim a zimu ruce jak led (casto i chodidla) a vsichni si tukaji na celo...a je to normalka. Ale u deti nevim, jak to maji..Moje neterinka je horkokrevna po mamince a nesnasi rolaky, cepice a saly a ma rucicku vzdycky uplne varici a zahriva me emoticon emoticon To se mam
23. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 @jennynka5 Vojenske ponozky... kde se to kupuje?? emoticon emoticon
23. bře 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @sisiko to se fasuje emoticon emoticon Jsou naprosto priserny, vyhrnout je muzes az po kolena a jsou jakoby z vlny, maji tu desnou vojenskou barvu, ale zahreji spolehliveemoticon Myslim, ze lip nez Ditiny ponozky s Hello Kitty emoticon emoticon @dita hihi
@sisiko jsi take zimomriva?
23. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 @jennynka5 Byla jsem vzdycky horkokrevna, treba na vysce ze me byli v soku, chodila jsem v kratkem rukave i v zime, to mam po tatkovi emoticon Ale ted se to horsi a prestavaji mi hrat ponozky emoticon
23. bře 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @sisiko tak ja Ti poslu par, jo? emoticon
23. bře 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @jennynka5 tak to bude tech pet let v Irsku... tam jsem si zvykla na studeny odchov...kdyz bylo v lete 25 stupnu, uz jsem mela pocit, ze je hrozne vedro emoticon No a Mick tam byl jeste o dva roky dyl, tak vysvetluje ty kratky rukavy emoticon Doma jsme nikdy nemeli vic jak 21 stupnu a v loznici tak max 16...kdyz prijedu do Brna, prvni krok vede k topeni a oknu - zaviram topeni a oteviram okno emoticon

@ditakir to by bylo fakt dobre, kdybysme bydleli "u vas" emoticon, ale nakonec budeme v Castrocaro Terme e Terra del Sole...chteli jsme preci jen trochu vic do prirody, do kopecku, aspon na tenhle vikend - na samotu, v patek odpo pujdem na prochajdu, sobota - Bologna no a v nedeli zvazujeme, jestli zajet do Rimini, za tim Mickovym kamaradem, kdyz uz budeme kousek od nich...

@jennynka5, @ditakir, @yizheng... uz vime priblizne, jak a kdy a kde se v tu sobotu uvidime? emoticon
23. bře 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 @jennynka5 Haha, ja te beru za slovo emoticon
23. bře 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
Registrovala se 23. června 2010 na beremese.cz. Přidala 5738 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
Registrovala se 23. června 2010 na beremese.cz. Přidala 5738 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 @jennynka5 @sisiko já bych asi potřebovala takovou celou kombinézu z vojenské vlny emoticon

dnes program zajít s mámou do banky, banka ani máma nejsou v Praze (banka by byla teda, ale ta nestačí emoticon ), takže opravdu zábava na celý den emoticon a zase svítí, tak to je pozitivní. už se těším domů, neskutečně moc, na muže na prvním místě a na náš režim a na naše fungování kuchyně a vůbec
24. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @salsiccia emoticon Mohu vam se sisiko poslat do Torina zasilku se dvema pary ponozek emoticon Myslim to zcela vazne. Alfi rekl, ze tedy by kvuli vam nafasoval dva nove pary emoticon emoticon
@yellowbanna @yizheng @dita holky, mam navrh na sobotu, asi vam to pisnu do IP, abych tady tim neotravovala..
24. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
 @sisiko takhle se to musí, trochu vyždímat italský stát na úkor @jennynka5 a Alfiho emoticon
24. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @jennynka5 supeeeer, pis, pis emoticon

@holky zimomrivy: divala jsem se na pocasi a u vas na vychode je jeste tepleji nez tady! Toz teda!! emoticon emoticon
24. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @yellowbanna @dita @yizheng tak to mate v IP emoticon
24. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @salsiccia emoticon
24. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
 @jennynka5 emoticon jinak je to velice lákavá nabídka a měla bych spíše předem děkovat, já jsem opravdu zmrzloň a naše ložnice je celkem mrazák, i když teď prý v nové posteli se spí mnohem mnohem mnooooooooooooohem líp, to já teda zjistím ve čtvrtek, yuchuuuuuuuuuuuuuu
24. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @salsiccia tak mi hod do IP Tvoji adresu a my vam s ALfim dva pary posleme, bude sranda emoticon
24. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @yellowbanna @yizheng @dita jo a zapomnela jsem cas, vidim to na tech 15 hod (aspon Dita rikala, ze prijedou asi nejak tak a vidim, ze Tobe se to Ivi taky tak nejak rysuje a tak bych to tak nechala, hm?
24. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 @jennynka5 Ty bys nam ty ponozky fakt poslala? emoticon
24. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (31 r.)
2
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 5220 příspěvků. Má 11 přátel. Salerno, Itálie.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (31 r.)
2
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 5220 příspěvků. Má 11 přátel. Salerno, Itálie.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Bojnice, Slovensko
 holky tu je dnes uplne nadherne a ja mam volno... asi budem balkonovat emoticon emoticon aj s mackami, tie uz vylihuju na koberci na balkone emoticon
24. bře 2011 ve 13:20  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 @lejinka Jee, vy mate kocicky? A kolik, dve? Dneska jsem jednu krasnou videla na balkone, mlaskala jsem na ni a ona me uplne ignorovala. Hezky si uzij volno! U nas je taky krasne, sla jsem zaplatit slozenku, v tricku s kratkym rukavem a tenke bunde, bylo mi uplne hic emoticon
24. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
    Brno, Region Brno
 @jennynka5 ja chci taky fusekleeeee! hlasim se do klubu zmrzlych zen emoticon ale ma to jedno specifikum: mne je zima jen v byte. venku ne, treba dneska jsem vyrazila jen v saku a svetriku a byla jsem uplne upecena, slunicko uz ma silu.. (mimochodem nechtela bych byt u toho, az se ti Italove, co jsem ve meste potkala v perovych kabatech a kozackach, zacnou svlekat emoticon ) ale doma, to je jina kapitola, porad zmrzle nohy, ruce, o nosu ani nemluvim.. nechapu, jak muzou vydrzet mit doma pod 20 stupnu! ja tady prosadila 22, prikryvky mame perove a stejne kveceru hledam vzdycky jeste jedny ponozky..
24. bře 2011 ve 14:01  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @sisiko Jasne ze bych vam fusakle poslala, proc ne?! emoticon emoticon
@reys un'altra fredolosa emoticon Tak podle popisu Tveho stupne zimomrivosti by se Ti vojenske ponozky take pekne hodily!! emoticon emoticon
24. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš