Menu Forum

Budúce Talianky. Ste tu?

(cz & sk)
24. únor 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
Registrovala se 26. března 2010 na beremese.cz. Přidala 4104 příspěvků. Má 9 přátel. Roma, Itálie.
  • Svatba byla 24. května 2014
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
Registrovala se 26. března 2010 na beremese.cz. Přidala 4104 příspěvků. Má 9 přátel. Roma, Itálie.
  • Svatba byla 24. května 2014
    Brno, Region Brno
 @yizheng prosimTe, cim se zabyva vase firma, ze v tehle dobe nabira lidi? napadaji me leda tak pohrebaci emoticon
2. bře 2011 ve 20:34  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
Registrovala se 11. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 5321 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Piumazzo (MO), Itálie.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Ve Vysocanech u Blanska, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
yizheng
2
Registrovala se 11. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 5321 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Piumazzo (MO), Itálie.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Ve Vysocanech u Blanska, Region Blansko
 @reys, prodavame elektronicke soucastky emoticon , jeste pred pul rokem jsme byli mala firmicka, asi 20 lidi vcetne majitelu, ted je nas pres 30 a krome Emili Romagna mame venditori i v Lombardii, Toscansku a Trivenetu. sice i v nasem oboru je krize, je poptavka, ale neni material...tak my na zahranicnim useku shanime soucastky po celem svete, je to jak hledat jehlu v kupce sena...navic cinani prodavaji treba jen plastovy obal, co se tvari jako soucastka, ale je uvnitr prazdny atd..tak je potreba mit zkusenosti a nenaletet...zkusenosti mame, lidi nam veri...tak se nam dari. paradoxne se nam dari dobre kvuli krizi emoticon . skoda, ze jsi v Rime, jinak bychom te vzali hned emoticon
Jennynka, nechces poslat zivotopis emoticon emoticon
2. bře 2011 ve 20:39  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
 @yizheng juuuu, juuuuuu!! No jasne, ze budu pristy tyden v Brne! Letim v sobotu a vracim se tu dalsi. To by bylo super, kdybysme se mohly potkat!! Urcite to nejak vymyslime! Taky budu na netu, urcite se ozvi, pak ti poslu svoje cesky cislo emoticon Muzem pak taky naplanovat ten nas prodlouzeny vikend v okoli Bologne...zda se, ze asi pripadne na posledni breznovy vikend, ale je to zatim jen velmi PREDBEZNA informace emoticon Mick totiz asi bude 17. v praci, i kdyz je svatek, aby mel den volna navic, ale musi si ho vybrat uz ten nasledujici tyden, tak jsme si rikali, ze bysme uskutecnili ten nas vylet

@jennynka @ditakir @oky (?) PREDBEZNE se pripravte emoticon

haha, jak tu vsichni rikaji, ze zadne celebrity neznaji a pak si vlastne vzpomenou emoticon emoticon

@jennynka na fb je nova skupina "Cesky a Slovenky v Italii", ale je to hrozne neprehledne a dost k nicemu emoticon ale jinak na FB pojd!!!! emoticon
2. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4765 příspěvků. Má 60 přátel. Bologna, Itálie.
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4765 příspěvků. Má 60 přátel. Bologna, Itálie.
 @yizheng to myslis vazne??Je to asi for, ale ja b ych o tom premyslela emoticon A na jake pozice nabirate, co musis umet a jaky je plat? emoticon Kdyz ja jsem nikdy nic jineho nez vedu nedelala emoticon Vis, ze jsem se Te chtela zeptat uz v ten patek, v jake firme presne delas a pak jsem na to (asi radosti, ze jste tady) zapomnela-a na vic veci emoticon
Luci, ja jsem myslela, ze jedes uz dnes vecer, tak jsem Ti predcasne prala stastnou cestu a dnes jsem si na Tebe vzpomnela kvuli tomu snehu emoticon
@yizheng @yellowbanna ja vam zavidim, ze se uvidite v Brneemoticon

@yellowbanna ja predbezne myslim, ze v pohodeemoticon Velikonoce jsou letos koncem dubna, ze jo? Spekuluju jet domu na chatu, nebo mamka sem. Ted nemam prehled, jak to letos je. Ale bylo by to bezvadne, kdyby nam to konecne vyslo!

A na tom FB je tam nekdo z Bologne krom te holky, co psala sisiklo-Eliska?
2. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
Registrovala se 6. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 1713 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Torino, Itálie.
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
Registrovala se 6. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 1713 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Torino, Itálie.
 @yellowbanna Souhlasim s tebou, je to tam pesante a bla bla a taky je tam jedna osoba, ktera se vyjadruje uplne ke vsemu emoticon Ale treba casem (i za rok emoticon ) se nekdo zajimavy ozve, kdo vi. My jsme se se Salsi nasly, aniz bychom se hledaly, a jsem moc rada, ze ji mam emoticon
2. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @ditakir: seconda parte! emoticon

2. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @sisiko to mas bezva s tou salsicciou! To vam preju emoticon
2. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 Jinak jsem dneska zehlila jak diva, ciste pro dobry pocit emoticon Muze mam na domovni schuzi, od 20.30, osm bodu na programu emoticon Ja na jedne byla, mela jen 4 body a trvala hodinu, sodoma gomora. Za hodinu pro neho jdu emoticon
2. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 2 hodiny trvala, hodinu trvaji ty ceske emoticon
2. bře 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @sisiko to mate jeste dobry, nam ty nase schuze trvaji nekdy i do pulnoci..rekonstruovali jsme dum, tak tam bylo hodne co k reseni.. emoticon
2. bře 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oky
2
Registrovala se 13. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1696 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
oky
2
Registrovala se 13. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1696 příspěvků. Má 10 přátel.
 @yellowbanna moc rada bych se predbezne pripravila emoticon (mam to do Bologne relativne blizko), ale 26.3. jsem v praci a 27.3. odletam do CR ... takze pokud to bude opravdu posledni vikend v breznu tak mi to nevyjde emoticon ... ach jo ...
3. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 5733 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Itálie.
  • Svatba byla 15. března 2008
    V Santarcangelo di Romagna
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 5733 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Itálie.
 @yellowbanna : S tou skupinou na FB mas pravdu. Ja jsem tam jen mrkla,jestli tam neni nekdo dalsi z okoli a precetla jsem si par prispevku. Me vadi,ze nektere holky neumi ani poradne psat a jsou docela vulgarni, uz to ukazuje na to,ze bychom asi nemohly byt kamosky emoticon To mi pripomina jednu, kterou jsem pred casem poznala a brala jsem nohy na ramena. I kdyz to byla krajanka, tak jsem si s ni vuuuuubec nerozumela. Byla tak strasne negativni,ze jsem z ni mela depku emoticon
Vcera,jak jsem byla na te prohlidce s Fedem, tak sekretarka tam vypravela o svem triletem synove. Pry mu vecer cetla pohadku a on ji povida: " Che ne dici di leggere la favola e darmi la tetta..." Ve trech letech ho jeste koji! To mi prijde lehce uchylne....
@reys : Ja se sama doma taky nenudim. Ja bych mohla byt klidne tyden zavrena sama doma a vubec by mi to nevadilo emoticon Jeste jsem se chtela zeptat, jakou uroven CILS jsi delala?
3. bře 2011 v 10:17  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @jennynka5 : Jeste jsem si vzpomnela na ty celebrity... Poznala jsem se i s Jirim Bartoskou a Sarkou Kubelkovou. S tou jsme se potkavaly docela casto,protoze ona moderovala akce, kde jsme mely prehlidku. A jednou jsem v Praze potkala Izera, ja sla s mamkou, on zrovna telefonoval a ja se na nej tak pratelsky usmala (jak jsem byla prekvapena,ze nekdo znamy), ze on me i pres to telefonovani pozdravil a zamrkal na me emoticon
3. bře 2011 v 10:23  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danieladaniela
Registrovala se 1. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 594 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
danieladaniela
Registrovala se 1. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 594 příspěvků. Má 2 přátele.

@yizheng, tak to asi znas spoustu slovicek, co my nezname ani cesky. Ruzny ty rele a jak se to vsechno jmenuje.

Volala jsem na call center ASL, kde si mam pozadat o novou karticku, a moc me ta pracovnice nepresvedcila. Prvne ze na ASL, ktera mi ji vydala a kde mam medico di base. Jenze ja mam medico di base jinde. Tak pry tam, kde mam domicilio a jsem v anagrafe. V anagrafe jsem samozrejme tam, kde mam residenci, ne domicilio. No a nakonec se z netu zda, ze by mi ji mohli vydat i na Agnezia delle Entrate, tak zacnu tam (maji otevreno o hodinu dele oproti ASL).

Dneska jsme meli rano snehovy poprasek, na motorce jsem docela zmrzla.
3. bře 2011 v 10:34  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @ditakir to je pravda s tou skupinou... mne prijde, ze nektere holky tam s prominutim sezraly veskerou moudrost...a pak mi taky vadi takove ty co maji celou Italii na haku, o CR ani nemluve... ja vim, ze i tady si kolikrat zanadavame nebo se podivime pripadne si delame legraci z nekterych veci tady nebo doma, ale myslim, ze porad s laskou nebo tak nejak nakonec pozitivne...ale na FB od nekterych citim hrozne povyseny ton a to mi vadi...

btw - jak se ti libil vcerejsi zaver filmu? Trosinku pritazene za vlasy, ale celkove vyzneni fajn...jo a Tommaso Ramengi jako Nico taky nebyl vubec k zahozeni, co??? emoticon

@oky...jak rikam, jeste to neni na 100%, ale vypada to tak...to by byla skoda... emoticon
3. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danieladaniela
fotoportrét
fotoportrét
danieladaniela

Ja jsem vcera nahodou videla kus filmu s Raulem Bova, jak tam plave. Docela jsem se u toho chechtala. Vylozene dilo s poslanim ukazat svlikajiciho se/jiz svleceneho Bovu na pozadi zapadajiciho slunce/vychazejiciho slunce/modrych horizontu, a hlavne hodne zdvihani oboci a nyvych pohledu. Obcas prolozene moralistickym monologem, a nezapomnelo se ani na cirkev. Fakt sranda emoticon
Taky byla vyborna ta pubertacka v tangach a mikrosukni, ktera se desne divila, kdyz se na ni jeden z veznu vrhl. No nic, jsem cynik.
3. bře 2011 v 11:05  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 5220 příspěvků. Má 11 přátel. Salerno, Itálie.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 5220 příspěvků. Má 11 přátel. Salerno, Itálie.
    Bojnice, Slovensko
 Holky vy ste fakt nic nerobili len sedeli za pc tieto dva dni! Ja nestiham... aj preto ze este stale zaucam tu holky a mam to asi tak ako @yizheng, na net chodim az ked pridem z prace, pretoze ked je tu ona na to vobec nie je cas a hlavne by mi to prislo vtipne, namiesto vysvetlovania by som si citala forum :D
@reys blahozelam k vysledkom a k diplomu!

@yizheng k tomu rozvodu... ako my sa ideme akurat brat a prislo by mi divne mysliet na rozvod... predmanzelsku zmluvu urcite nie, to som skor cakala ze navrhne svokor emoticon emoticon emoticon ale ten je dokonca rad a nehovori o nicom inom len ako pojde na Slovensko... no a co sa tyka delenia majetkov v takychto situaciach nam to dokonca vysvetlovali profesorky v brne, ze tu maju take padnute zakony v italii, ze ide vsetko zene, dom auto a tak.. takze moje info su rovnake ako tie @danieline no a co sa tyka deti, suhlasim, ze stat ich tak lahko nevyda, aj preto, ze deti maju tal. obcianstvo...
k celebritam nemam co dodat, pretoze som s nikym slavnym nechodila ani nebyvala a ani nepredvadzala emoticon
a skoro nikoho ani nepoznam aj keby som ho niekde videla emoticon

jo, velikonoce jsou 25 aprila...teda velkonocni pondelok... dost neskoro tento rok

@holky nam tiez len leje e leje.... emoticon

3. bře 2011 v 11:17  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @yellowbanna : PRESNE TAK! Mluvis mi z duse.
Ja vcerejsi dil nevidela. Meli jsme tu navstevu. Jo, Ramenghi neni spatny emoticon Pokusim se uhodnout,jak to dopadlo. Bova chtel odejit,ale zustal a nakonec se meli vsichni hrozne moc radi emoticon
3. bře 2011 v 11:17  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @lejinka : Velikonoce jsou letos na moje narozeniny-24.4. emoticon To je fakt uzasny. Jesteze uz nepracuji v hotelu, to bych sla pekne do prace. Ale Cri bude urcite v praci-v hotelu. Ale mozna prileti segra,tak budu aspon s ni a detma.
3. bře 2011 v 11:20  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @yellowbanna : Uz vim,jak zabavit na delsi dobu dite emoticon Dala jsem Fedemu kousek babovky na taliri,kde bylo spousta drobecku a on ty drobky vyjidaval,tudiz mu to zabralo hodne casu emoticon
MMCH emoticon , nemate nekdo zaruceny recept na babovku? Ja ted jednu udelala,ale nebyla jsme z ni nijak nadsena. Byla dost sucha.
3. bře 2011 v 11:23  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 @ditakir jo, maminka robievala doma vybornu tvarohovu.... ale tu by som si s nou asi nepodarila... emoticon
@holky aku tu robite vy?
3. bře 2011 v 11:31  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 @ditakir A ted si predstav, ze by vsechny ty holky z fb prisly sem na forum emoticon emoticon
3. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
fotoportrét
fotoportrét
sisiko
 @lejinka Mamcin recept: 3 vajicka, 300g cukru moucka, 300g polohrube mouky (hladka+hruba, 1:1), 1 kyprici prasek, 1 smetana na slehani, rozinky. A do casti testa vmicham kakao a kokosovou moucku.
3. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 @sisiko jo, to by bolo super emoticon
3. bře 2011 v 11:39  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
Registrovala se 23. června 2010 na beremese.cz. Přidala 5738 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
Registrovala se 23. června 2010 na beremese.cz. Přidala 5738 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 @sisiko, @jennynka ty jova, holky, a já pořád, proč mým škytavku emoticon a to jsem vám dneska chtěla napsat, že se mám, páč jdu "na kafe" se sisi emoticon

vcera jsem odevzdala posledni praci a dneska dosla dalsi, ale vcera jsem cele odpoledne lenosila, mela jsem toho vseho dost emoticon
jinak jsem vas nedocetla uplne, jen sem tam v pauzach jsem koukala, kolik jste tohostihly probrat emoticon

@ditakir ja pekla podle receptu na prasku do perniku, i s tim praskem teda, a mne to chutnalo a i Simo byl spokojen, jestli chces, napisu, jinak na babovku mam na mramorovou od babi, ale musi se tam, slehat snih a takovy veci, tak to nic, a pak mam hrnickovou od tety, tak muzu taky napsat emoticon
3. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @ditakir hehe, odejit uz nechtel, ale je fakt, ze to udelali pekne dramaticke, nez to samozrejme vsechno dobre dopadloemoticon ale hlavne jeli kluci trenovat na Salinu na Isole Eolie a ty jsou moje srdcova zalezitost, takze at uz to pak bylo prekombinovany jakkoliv, mne se to libilo...

@danieladaniela ono to melo i o neco mene povrchni pribeh, ale pro intelektualy asi nic moc, ja si zas myslim ze s jistou davkou nadhledu neni jednou za cas na slunci vychazejicim nad morem nic spatneho, kdyz se to umi natocit...zvlast, ma-li v popredi Bovu v plavkach emoticon emoticon emoticon
3. bře 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 @salsiccia "mramorovou/ hrnickovou"......... pekne..... akurat nerozumiem emoticon
3. bře 2011 v 11:48  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
salsiccia
  • Neví, kdy bude svatba
 @lejinka mramorová, jako že je dvoubarevná emoticon páč do jedné části se dává kakao a lije se postupně, bílé těto, kakaové, bílé
a hrníčková bábovka tety Hany takto: 1 hrnek hladké mouky, 1 hrnek strouhaných ořechů, 2 vejce, 1 hrnek cukru, 1/2 hrnku oleje, 1/2 hrnku mléka, 1 prášek do pečiva
pozn: na 1,5 hrnku (mouky, atd.) stačí 1/2 hrnku cukru

to ej teda pro pokročilé kuchařky, páč to je všechno, co tam mám napsaný emoticon doba pečení dle fantazie
3. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @ditakir: babovku delavam bud slehackovou, velmi podobnou te @sisiko a nebo tady jsem zacala delat pudinkovou, tu jsem loni nasla jako recept na velikonocniho beranka a protoze nam moc chutnala, delam to ted jako babovku...ta neni tak sucha, tak to zkus:

3 vejce, 150g mouckoveho cukru (davam klidne piskovy), vanilkovy cukr, 5 lzic rostlinneho oleje, 5 lzic horke vody, 150g polohrube mouky (davam "0"), 1 zarovnana lzicka prasku do peciva, 1 vanilkovy pudink, 1 vrchovata lzice strouhane citr. kury, 10 kapek citronoveho aroma, spetka soli

Oddelime zloutky od bilku, zloutky utreme s cukrem, pridame olej a horkou vodu a uslehame do peny. Mouku smichame s praskem do peciva, pudinkem a citr. kurou. Bilky uslehame se spetkou soli a citr. aroma. Na stridacku pak vmichavame mouku se snehem do cukrove peny. Testo nalijeme do vymazane a vysypane formy (vysypavam i ty neprilnave, je to prece jen vlhke testo) a peceme v troube predehrate na 180st do hotovaemoticon
3. bře 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 do testa muzes nasypat rozinky a orisky, ja posledne davala i platkove mandle a bylo to mnam!
3. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš