Menu Forum

Budúce Talianky. Ste tu?

(cz & sk)
24. únor 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 5733 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Itálie.
  • Svatba byla 15. března 2008
    V Santarcangelo di Romagna
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 5733 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Itálie.
 @jennynka5 : Tak ja jsem se dostala domu az o pulnoci! Musela jsem s tou kamosku pro syna k te kamaradce, tam se deti jeste divaly na Toma a Jerryho a vzhledem k tomu,ze ona mi delala sluzbu,tak jsem ji nemohla popohanet,abychom uz jely. Ale aspon jsem nemusela jet vlakem a jeste jsem usetrila emoticon
Ja jsem z naseho srazu byla taky nadsena, Cristian me vecer slysel po telefonu a rikal,ze je slyset,ze mi bylo dobre.
Akorat jsem pak vecer skoro nemohla mluvit,jak jsem na vas valila vsechny ty moje historky emoticon
A info pro holky: Jennynka je ve skutecnosti mnohem hezci nez na tech fotkach emoticon Je pravda,ze jsem mela zamlzeny zrak a opuchle oci,ale tohle jsem jeste videla dobre emoticon

A co se tyce masazi, ja bych mohla chodit kazdy den. Uz jsem jich absolovala strasne moc. Hlavne v CR toho vyuzivam,protoze to tam stoji mene. Chodim hodne se sadama, protoze me casto boli.
26. únor 2011 v 09:52  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @jennynka5 : Jo a jeste jsem si ted vzpomnela. Ptala jsem se Raffi, jaka se ji zda Bologna (ona tam studovala) a ona rikala,ze kdysi byla Bologna raj na zemi,ze to tam bylo fantasticke a vyborne se tam zilo,ale ze pak se tam zacali stehovat extracomunitary a ted jsou tam urcite zony,kde je to vecer fakt nebezpecne. emoticon
No oni se ted zazinaji pomalu i stehovat do Santarcangela. Driv to tu bylo fakt nadherne, ciste a hlavne absolutne bezpecne mestecko, kdezto ted uz si musis davat pozor i tady. emoticon
26. únor 2011 v 09:57  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4765 příspěvků. Má 60 přátel. Bologna, Itálie.
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4765 příspěvků. Má 60 přátel. Bologna, Itálie.
 @dita jej, tak to sis musela jeste protrpet s tim zanetem spojivek, ja jsem si myslela, ze dorazite tak o pulnoci..A jak dneska, spravilo se to s tema ocima? O te Bologni je to pravda, rikaji to tady mistni taky..A ta kamaradka je z Bologni?Ja myslela, ze je z Rimini. Ja bych se taky nejradsi prestehovala tam za Tebou.. emoticon Ale mame ten byt a praci, tak musim hezky sedet tam, kde jsem emoticon A hlavne, diky bohu za praci..doufam, ze mi ted prodlouzi smlouvu.
Haha, Ty mi teda lichotis,jestli to spis nebude fakt tim, ze jsi skoro nevidela emoticon Ale asi zmenim tady tuhle desnou fotku, uz me nebavi emoticon

Masaze jsou super, souhlasim.

Doufam, ze @yizheng dojela v poradku a ozve se emoticon

Dneska pujdu odpoledne na piazzolu (jak je tam ten trh), protoze mi dosel muj oblibeny parfem (mimochodem Clinique happy-nepouzivate ho take nekdo??) a tam ho sezenu za 1/3 ceny, ne-li za pul, prodavaji testry a tak clovek dost usetri.

Vcera to bylo proste baaaaajecneeeee emoticon Nedivim se, ze @dita ztratila hlas, povidala a povidala, je plna historek emoticon

Holky, muzeme nad tim uvazovat a zkusit nejaky srazik casem zorganizovat, je to strasne zajimave, kdyz znate nekoho z toho fora, jak pise a k tomu vyskoci vzdy ta fotka a pak vidite ty lidi na zivo a prirazujete si to v duchu k te dane osobe, ja to sranda, protoze fakt fotky klamou a pak, neni nad mluveny projev a gesta a tak emoticon

PS-ale Dita je stejna na fotkach jak ve skutecnosti, modelka se v ni tedy rozhodne nezapre emoticon
26. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @yellowbanna Ivi, ja doufam,ze Te take uvidim "LIVE", bylo by to fakt moc fajn. Bolognu musis videt sama a udelat si predstavu..
Jinak ja doufam, ze se neurazis, Dita mi ukazala nejake Tve foto na facebooku a vis, ze ja jsem byla uplne prekvapena, jak jsi uplne jina, nez jsem si Te predstavovala podle tech fotek ze svatby, co mas tady..ja jsem Te tam nedovedla vubec poznat a to jsem Te nikdy nevidela emoticon Ale Tonicek je tak kraaaasny emoticon I manzel je veliky sympatak
K masazi-prekvapuje me, ze jsi sla v tehotenstvi zrovna na thajskou (ja jednou byla a musim rict, ze byla az morbidni emoticon ), ale jak to popisujes, muselo to by strasne prijemne..mozna jsem chytla nekoho, kdo to moc neumel-byla to takova korpulentni blondyna (haha, na thajskou masaz), bolelo me to a byla mi tam zima emoticon
26. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 Haha, tak jsem to vyresila salamounsky s fotkou emoticon Snad mi ji nesmazou..Takhle nikoho nebudu mast, az se pozname na zivo emoticon
26. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
Registrovala se 26. března 2010 na beremese.cz. Přidala 4104 příspěvků. Má 9 přátel. Roma, Itálie.
  • Svatba byla 24. května 2014
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
Registrovala se 26. března 2010 na beremese.cz. Přidala 4104 příspěvků. Má 9 přátel. Roma, Itálie.
    Brno, Region Brno
 holkyyyy, ja vam zavidim, takovy super srazik! urcite jste si to musely paradne uzit! emoticon
26. únor 2011 v 11:29  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
Registrovala se 23. března 2008 na beremese.cz. Přidala 2888 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. Dublin, Irsko.
 @jennynka5 jasne, ze nevadi, ze ti Dita ukazala fotky...mam jich tam pozehnane, to je pravda emoticon takove "tak sel cas"... a nedivim se, ze jsem ti tam pripadala jina nez na svatebnich...na svatebni mi na ksicht namaloval oblicej profik emoticon emoticon ale dekujeme za pochvalu vsichni tri emoticon

ja prave taky znala thajske masaze z vypraveni jako krutarny...ale ono je jich zrejme vic druhu, no a tahle byla primo pro tehotne, takze musela byt jemnoucka...pry po ni pak nejak lip proudi ziviny k miminku emoticon No, sla bych zas...

a s tou fotkou jsi to opravdu vyresila - takhle te totiz z fotky nebude nikdo znat emoticon
26. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @yellowbanna : No ja mam na FB fotky,kde jsem taky o neco vic upravena a nalicena,nez jsem byla vcera (kevsemu vcera jsem mela oci jak kralik),takze Jenny taky koukala, kdo je to na tech fotkach emoticon
A jeste jsem na Tebe mela jednu otazku. Asi jsem ignorant,ale ja nevim,co to znamena to AKA,jak mas napsano u fotek Tonik aka Tonino. Chapu,ze je to ve smyslu alias,ale ja je s aka nikdy nesetkala....Tak jsem se na to chtela zeptat. Treba se zase neco priucim. Vcera jsem se naucila,ze "svica" znamena sestra... emoticon

@jennynka5 : Taktez dekuji za velkou lichotku. K te modelce musim dodat: vyslouzena a bez nejakych velkych zasluh emoticon Oci jsou trochu lepsi,ale to leve je porad hodne cervene a porad tam citim jakoby cizi telisko.
Raffi je z Rimini,ale do Bologne sla studovat vysokou skolu. Ona se v Bologni super vyzna, mas videt,jak se tam pohybuje autem. A jak jsi vcera videla,to auto neni zrovna nejmensi emoticon
Jeste jsem si rikala,ze jak mam jet do Bologne 7.3.,tak bych si to mohla zaridit na to spani ze 7. na 8.3.,mohly bychom se videt aspon na chvilku. Joo holky, chtely jste se sejit,tak ted se me uz nezbavite emoticon
26. únor 2011 v 18:06  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 5220 příspěvků. Má 11 přátel. Salerno, Itálie.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
Registrovala se 26. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 5220 příspěvků. Má 11 přátel. Salerno, Itálie.
    Bojnice, Slovensko
 @holky ja to mam k vam uplne najblizsieemoticon skoda ze ste tak daleko :( som rada ze sa vam podaril zraz a ze ste sa zabavili, muselo to byt super, jo a @jennynka vyzera uz na fotkach moc pekne podla mna, takze v skutocnosti si ju neviem predstavitemoticon... tak vy ste tam asi vsetky modelky, ako tak citamemoticon@ditakir

@jennynka5 tej fotke davam tak maximalne mesiacemoticon kym zistia, ze si si ju zmenila a potom pojde tam kam sla aj mojaemoticon
26. únor 2011 v 18:08  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @ditakir tak to jsem se musela poptat emoticon taky znam vyznam "alias" a tak jsem to i pouzila, ale puvod jsem neznala, i kdyz jsem matne tusila, ze je to z anglictiny emoticon Takze je to pry zkratka z "Also Known As" volne prelozeno "taktez znamy jako"...ale anglicky umis emoticon Toz jsem taky zas o neco moudrejsi emoticon

@jennynka5 jo, to jsem se chtela zeptat - ty Facebook nemas? A nechces mit? emoticon

Plati i pro ostatni!emoticon
26. únor 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @lejinka jaj a proc ta nova Jennyncina fotka nemuze byt?? emoticon
26. únor 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @yellowbanna : no tak vidis, takze jsem zase o neco moudrejsi emoticon Ja jsem driv ani nevedela,co je to LOL. Asi v kazdem jazyce je neco,jako treba v italstine TVB, nebo v cestine zase pouizvaji JJ (misto jo jo) atd. atd....
26. únor 2011 v 18:20  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @jennynka5 : KOukala jsem na Tvoje fotky a na te treti, to vubec nejsi Ty emoticon, nejpodobnejsi mi prijdes na te posledni fotce z nadrazi... Posli mi e-mail adresu, poslu Ti ty fotky.
26. únor 2011 v 18:23  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 @yellowbanna no ono je tam napisane, ze profilova fotka sa nie nadarmo vola profilova emoticon
26. únor 2011 v 18:24  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @ditakir emoticon ja treba porad pouzivam BTW (by the way) a to i v cestine... i kdyz jsem nedavno zjistila, ze i v cestine ma zkratku - mmch - mimochodem emoticon

a s tim LOL jsi mi pripomnela, ze muj kamarad s oblibou pouzival ROFL = Rolling On the Floor Laughing emoticon i to uz je ted celkem zname

@lejinka: profilove foto?? Jakoze z profilu? emoticon To by mela smulu i Dita a koneckoncu i my dve emoticon Ne, jasne, delam si srandu, chapu...proste by na fotce mel byt clovek k rozeznani emoticon Jesteze aspon na FB muzu mit v profilu "zluty tenisak", jak tomu rika jeden muj kamarad emoticon
26. únor 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @dita @yizheng @yellowbanna Je, tak to konecne vime to AKAemoticon
@yellowbanna ja pouzivam taky btw emoticon Mmch je dobry, to jsem jeste neslysela emoticon
LOL znam z pokeru (hrajem s Alfim online poker)
ROFL to uz je nejake slozite emoticon
@lejinka tak uvidime, jak mi to tam dlouho vydrzi, mne tahle vyhovuje emoticon Diky za lichotku, ale jsem normalni starnouci nemodelka emoticon ehm ehm @dita
@dita mas to v IP, tesim se emoticon

My jdem s Alfim na veceri ke kamaradovi s manzelkou, tak je to fajn, nemusim varit a nicemoticon Volali mi necekane dnes dopo, s radosti jsem prijala. mejte hezky vecer a hezky piste, at mam pak co cist emoticon
26. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @yellowbanna jeste jsem Ti zapomnela odpovedet na ten FB-ja se tomu porad branim, moc me to nelaka emoticon Ja bych nerada, ale uz jsem tady z vas i trochu nalomenaemoticon
26. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @jennynka5 ja to chapu emoticon mam par takovych kamaradu... ja osobne si na FB nemuzu stezovat, naopak - diky nemu jsem ve spojeni (aktivnim) s lidma, ktere jsem predtim uz malem ztracela, proste a jednoduse kvuli vzdalenosti...ne kazdy muze psat kazdy den info maily ... kdyz si to clovek dobre nastavi (privacy) a nenecha se tim pohltit (tady mam rezervu, priznavam emoticon ) je to dobry pritel (ale zly pan emoticon)
26. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @yellowbanna : Presne tak. Ja mam taky FB kvuli udrzeni vztahu s kamaradama. Diky tomu jsem oprasila dost starych pratelstvi. Protoze napsat mail, to potrebujes cas a taky nejakou inspiraci. Ale na tom FB napises treba nejakou blbost,ostatni na to reagujou a ja se kolikrat dost pobavim. A je fajn videt i fotky znamych, deti atd. Tim,ze nejsem v CR,tak spoustu lidi nemuzu videt a takhle zustavame v kontaktu. A mam tam i jine zname,kteri ziji jinde v cizine.... To MMCH jsem nevedela, dobre vedet emoticon Ja do sms pouzivamm ptze, jelikoz PROTOZE je dost dlouhe emoticon
Me na FB pohltila ta hra Bejeweled, je to neco jako tris, hrajou to i moje kamosky, tak mame zebricek a stale se predhanime, ted uz jsem se z toho trochu vymanula,ale pred casem to byla droga....
26. únor 2011 ve 20:40  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @ditakir tak pod to se klidne podepisu! Krasne jsi to popsala!

Ja ted zas hraju Cityville... nalakala jsem na to i Micka a tatku, ze jen potrebuju sousedy a oni se do toho tak zazrali, to byste neverili!! Nekdy to je sranda je pozorovat, jak si svorne stezujou, ze z toho a toho duvodu nemuzou zrovna pokrocit dal! emoticon
26. únor 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oky
2
Registrovala se 13. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1696 příspěvků. Má 10 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
oky
2
Registrovala se 13. května 2010 na beremese.cz. Přidala 1696 příspěvků. Má 10 přátel.
 @sisiko teeeda, tys to sportovani vzala z gruntu! emoticon Super emoticon ... (a zavidim)

@jennynka5 @ditakir to je super, ze se vam srazik tak pekne vyvedl emoticon ... pekne se to cte emoticon

@jennynka5 ne, ne, v reiki se nejak extra nevyznam: jen jsem to parkrat absolvovala a ten tvuj popis (vcetne toho nekoupani se at.) tomu uplne odpovida emoticon ... Spis abych tady neco vypisovala je lepsi mrknout na google emoticon ... Ja jsem si jen neco malo precetla nez jsem do toho sla ... takze si moc nefandim emoticon emoticon
.. jinak masaze mam take rada emoticon ... a nejvic jsem si je uzila, kdyz byly placene z FKSP emoticon ...

@yellowbanna mno, take FB nevedu ... jak jsem psala vyse: v pripade internetu trpim silnou paranoiou emoticon emoticon ... ale uz se prekonavam: i diky vam emoticon Uz to, ze jsem se zde zaragistrovala! a vyvesila foto!! emoticon ... ale pomalu me nalamujete i na FB emoticon ... a jeste jak jste to s @ditakir svorne popsaly ... emoticon

Holky, musim se pochvalit: dneska jsem delala makovy zavin a uplna mnamka emoticon ... (mak mam pochopitelne "z dovozu" emoticon ) ... ja mak na kolacich uplne miluju ... a Danielovi jel kupodivu vic nez treba strudl emoticon ... takze ted mam v planu kolac s makem a merunkama emoticon
27. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 @yellowbanna som si dovolila nazret do albumu a hrozne sa mi lubia take tie "pripravne foto", ze co by si chcela a ake saty a prsienky...pekne to mas urobeneemoticon vidno ze si mala dost casu na rozmyslanie... peknee
27. únor 2011 ve 12:40  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
fotoportrét
fotoportrét
ditakir
7
 @oky : Jee, makovy zavin, to bych si dala. Ja obcas mela nejaky ten kupovany,ale to abych tam ta zrnicka maku lupou hledala! emoticon Ja jsem zrovna ted videla v superkarketu pytlik maku,ale nevim na cem bych to namlela emoticon
27. únor 2011 ve 12:57  •  Svatba byla v březnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @jennynka5
@oky to jsem rada, holky, ze vas na ten FB nalamujeme! emoticon I kdyz to samozrejme neni nas zamer!! emoticon

@lejinka dekuju. To album vzniklo v uplnych zacatcich, v takovem tom prvonadseni emoticon jen par veci z nej se nakonec promitlo do skutecnosti, ale celkove vyzneni jsem zachovala... bylo to prima obdobi, i kdyz jsem casto nadavala, ze zarizovat svatbu na dalku je pekne narocne...
27. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lejinka (32 r.)
2
    Bojnice, Slovensko
 @yellowbanna jeeeeeej, nova fotka!!!
no, mi nieco o tom hovor... mne pride ze som stale na tom istom bode a nehybe sa to, ale zase..pochopila som konecne co treba a kam mam ist a teraz uz je to skoro vsetko len na nelkoviemoticon
27. únor 2011 ve 13:38  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
fotoportrét
fotoportrét
yellowbanna
6
 @lejinka jste me inspirovaly! Chlapi mi tu spi, tak se nudim emoticon Sice taky neni uplne nejnovejsi, ale kdyz ja ted z posledni doby zadnou jen se sebou nemam! To je zrejme osud po narozeni ditete emoticon emoticon Tahle je takova nejaka veselejsi nez ta predtim...to bude ta zluta emoticon
jej, kolikrat ja mela pocit, ze se veci nehybou, ze se to v zadnem pripade nemuze stihnout! A ono se to nakonec vzdycky nejak stihne emoticon
27. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @oky napodobne s tim FBemoticon Ale premyslim nad tim..
Nedavno jsem mela obdobi, ze jsem mela strasnou chut na dve veci 1) bramborovy salat (okolo vanoc) 2)makovou buchtu, jakoukoliv, hlavne s makem. Tak jak jsem jela do Brna nedavno, zaukolovala jsem mamku, at mi koupi makovy zavin. Jakmile jsem v so rano dorazila, tak jsem ukrojila pul nohavice (!) a vydlabala z toho tu makovou napln (ten zbytek nemam rada..emoticon ). Chvalim a kdyby to slo, tak bych Te o kousicek virtualne poprosila emoticon nevim proc, ale mam obdobi, kdy mi chybi mak-ze by kvuli tomu opiu?? emoticon emoticon
@oky @dita nedavno jsem koupila maly pytlik maku (80g) za 3 eura! Tyyy jo,kdyz pomyslim, ze to ma babicka na poli za barakem..a taky nevim, jak bych to pomlela, ale mozna jdou dat do buchty i ta zrnicka, nee?Co myslite?emoticonJa s makem nemam moc zkusenosti..
@yellowbanna jeee, to je krasna fotecka!! Moc se mi tam libis a clovece, jses zase trosku jina-Ty jsi uplny chameleon emoticon No asi budu pekne dezorientovana, az Te jednou uvidim nazivo emoticon

27. únor 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
reys (33 r.)
9
    Brno, Region Brno
 tak k fanouskum FB se pridavam taky.. vsak tam clovek nemusi veset vse vcetne vysvedceni ze zakladky emoticon ale je fajn mit kontakt s kamarady, kteri jsou buhvikde po svete (a nebo prave "jen" v CR, kam my se dosanem nanejvys obcas, ze) - ja takhle ziskala po letech kontakt na spoustu znamych.. takze jenny, oky, hybaj se zapsat..! emoticon
@jennynka5 nee, mak musi byt pomlety a spareny, jinak by to nemelo tu chut a konzistenci, leda bys chtela, aby krupal jak kdyz je s nim posypane pecivo.. taky bych si dala nejaky makovy zavin nebo aspon buchty!
jinak jsem dostala vcera silenou chut na gulas.. takze dneska probehla premiera (pro me vareni a pro F. konzumace) - a dobre, na obou stranach emoticon
27. únor 2011 v 17:17  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
fotoportrét
fotoportrét
jennynka5
2
 @reys ajooo tak ono by to krupalo, jo emoticon Tak nevim, jak bych ho tedy pomlela...No, abych pravdu rekla, ja jsem nikdy nic s makem nepekla, v CR me to nejak nenapadlo, kdyz v obchodech bylo vsechno s makem (rohliky, buchticky..). Jen jsem ho pouzivala na sladka jidla-knedliky ci nudle s makem.
Jinak gratuluji ke gulasiemoticon Je to jedno z mala ceskych jidel, co Alfi ma fakt moc rad. Hlavne kdyz jsou tam megakusy hoveziho masaemoticon
27. únor 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janka2110 (37 r.)
Registrovala se 30. října 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 19 příspěvků. Má 29 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
janka2110 (37 r.)
Registrovala se 30. října 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 19 příspěvků. Má 29 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojte emoticon
Ozyvam sa po dlhej dobe..akosi
nemam vela casu pri detoch...
Co sa tyka FB sledujem ho,ale hry
nehravam ziadne...zo strachu ze by ma to pohltilo
a nevedela by som sa od toho odtrhnut emoticon
28. únor 2011 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš