Menu Forum

90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

(cz & sk)
30. dub 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
Registrovala se 17. března 2011 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
 @lennik4 mě právě ty ovocné dny vůbec nevadí, teda já je spíš beru jako vitamínové a cpu se i spoustou zeleniny (i to se podle knížky může). Nevíc mě nebaví škrobový den, ani proč, ale furt vymýšlet něco s rýží, nebo s bramborama, které moc nemusím... co je vcelku fajn, tak skelněné nudle které jsou dělané s fazolí mungo, třeba s čínskou zeleninkou emoticon a nebo houbový guláš s bramborama...
Držžím ti palečky, aby se ti hublo aspoň tak dobře jako mě, a abys byla do svatby přesně taková jak si představuješ! emoticon
22. čer 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
 @myisiska Nevím už přesně ten link, ale vím že se to dá někde stáhnout, když is pročteš tu diskuzi zpátky tak to určitě někde holky psaly....
22. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darinka.b
Registrovala se 18. října 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 47 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
darinka.b
Registrovala se 18. října 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 47 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Nové Zámky.
 ahojte mno prvych 28 dni je za mnou , dole je pet kilo, sest cm v pase, styri cm v bokoch a na stehnach a tri cm na ramenach. tak dufam ze to takto pojde aj dalej emoticon
28. čer 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
28. čer 2011 ve 23:10 • kvetinkasnapisem
fotoportrét
fotoportrét
darinka.b
fotoportrét
fotoportrét
darinka.b
 ahojte baby, chudne tu este niekto? nejak nikto nepise emoticon
13. črc 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliko
Registrovala se 3. září 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
eliko
Registrovala se 3. září 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 http://www.ulozto.sk/hledej/?q=90+dnova+dieta

tu si mozete stiahnut knihu je v nej na kazdy den recept co je parada nemusite rozmyslat nad tym co mozem a co nieemoticon
17. črc 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eviska83 (39 r.)
Registrovala se 15. ledna 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 5 příspěvků. Má 10 přátel. Aghalee, Spojené království.
  • Svatba byla 20. dubna 2002
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
eviska83 (39 r.)
Registrovala se 15. ledna 2009 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 5 příspěvků. Má 10 přátel. Aghalee, Spojené království.
    Slovensko
 Ahojte
Mozem sa pridat k chudnucim? Dnes som na 14 dni .
@dawnie1982 - mne prave nevadia skrobove dni mne skor UH emoticon A tie sklenene cestoviny mozes v skrobovy den??? je to myslene ako ryza?
A neviete niekto kam partri soja? Niekde som citala ze do skrobov a inde zas ze do bielkovin emoticon
@darinka.b - gratulujem k uspechu-len tak dalej emoticon
18. črc 2011 v 18:06  •  Svatba byla v dubnu 2002  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darinka.b
fotoportrét
fotoportrét
darinka.b
 @eviska83 tazko povedat soju by som dala ako skrob ale sojovy syr tofu ako bielkoviny emoticon o tyzden dalsie vazenie tak som zvedava ci este nieco slo dole emoticon
19. črc 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eviska83 (39 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
eviska83 (39 r.)
    Slovensko
 @darinka.b - dakujem - tofu by som urcite dala medzi bielkoviny len som nevedela tie sojove platy a drt emoticon A drzim palce aby sa rucicka vahy posunula spravnym smerom emoticon
Dnes mam ovocny tak som si pochutila na melone emoticon
20. črc 2011 v 15:43  •  Svatba byla v dubnu 2002  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smeja11
Registrovala se 1. ledna 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 132 příspěvků a 2 alba. Region Košice.
fotoportrét
fotoportrét
smeja11
Registrovala se 1. ledna 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 132 příspěvků a 2 alba. Region Košice.
 ...soja su skroby a tofu paradoxne bielkoviny emoticon ...dnes mam 16. den a 5 kil je fuc, comu sa tesim, citim sa lepsie, mam akosi viac energie...drzim vsetkym palce, co sa na to dali, zaciatok je tazsi, ale zaludok si zvykne a budete so sebou spokojne...
20. črc 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik
Registrovala se 28. března 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 2085 příspěvků. Má 52 přátel. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik
Registrovala se 28. března 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 2085 příspěvků. Má 52 přátel. Region Bratislava.
 zeby som sa pridala? tuto dietu som uz raz drzala, bohuzial nie do konca, potom prisli stresy a nejake problemy a ja som papkala a papkala... no a mam po roku taku istu vahu ako ked som zacinala chudnut.. vidim to tak, ze od pondelka idem na to emoticon dufam, ze ma podporite emoticon
20. črc 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smeja11
fotoportrét
fotoportrét
smeja11
 ...a ono tie recepty su tam pre inspiraciu...nejdem striktne podla knihy, ale dodrziavam kolobeh tych dni, takze ked nieco nemam rada, tak to proste nejem a vyberiem si iny recept z prislusneho dna emoticon staci vediet kombinovat a cisielka na vahe su zo dna na den kamaratskejsie emoticon
21. črc 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Registrovala se 19. května 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 261 příspěvků a 3 alba. Má 26 přátel. Region Zlaté Moravce.
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Registrovala se 19. května 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 261 příspěvků a 3 alba. Má 26 přátel. Region Zlaté Moravce.
 @myisiska
http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php5.sk/
21. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eviska83 (39 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
eviska83 (39 r.)
    Slovensko
 @smeja11 - tak to si na tom presne ako ja - ja som dnes na 17dni emoticon ale ja som sa este nevazila emoticon Ja som tuto dietu drzala pred 4.5 rokom a schudla som 21kg potom som drzala este druhu cast diety -vaha som si drzala v pohode az kym som znova neotehotnela a s dvojickami som pribrala este viac. emoticon Neviem vobec ci sem partim kedze ja uz som vydata 9rokov emoticon ale nikde som nenasla zive forum o tejto diete.
21. črc 2011 v 19:34  •  Svatba byla v dubnu 2002  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lili_mia
Registrovala se 9. října 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 3 příspěvky. Má 16 přátel. Region Košice.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lili_mia
Registrovala se 9. října 2010 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 3 příspěvky. Má 16 přátel. Region Košice.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ja nerada jem ovocie na ranajky, vstavam hladna a to si mam dat jablko? Som navyknuta na jogurt s musli pripadne sa len poriadne napijem acidka a az na desiatu si dam ovocie. Je to iba na mne ako budem ranajkovat, ale ci tym nenarusim metabolizmus podla cyklov?
21. črc 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smeja11
fotoportrét
fotoportrét
smeja11
 eviska83 - no tak to si pekne schudla, musim povedat ... a to priberanie pocas tehotenstva sa nerata, to das zase dole emoticon ...a preco by si tu nepatrila? ja som tiez uz dva roky po svadbe a obcas sem nakuknem emoticon
lili_mia - tiez som si dost dobre nevedela predstavit to ovocie doobeda, konkretne jablka ja vlastne ani nemam velmi rada...ale zvykla som si, v tomto nejdem podla knihy, ale jem ovocie, ktore mi chuti a na ranajky sa mi najviac osvedcili banany, marhule, hrusky a hrozno emoticon
21. črc 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eviska83 (39 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
eviska83 (39 r.)
    Slovensko
 @smeja11 - no ja som bola sama so sebou spokojna -lenze ja som bola uz tazka vaha - a teda znova som emoticon emoticon emoticon No a moji drobci uz maju 27mes .tak je nacase zasa nieco robit- ale zda sa mi ze mi to ide ovela pomalsie- ale tentoraz to nevzdam emoticon
@lili_mia - no ja ovocie milujem takze mne to vobec nevadi.Ono hlavne ide o to ze do tej 12.00 je cistaci cyklus tak sa ma jest minimalne emoticon emoticon
22. črc 2011 ve 14:51  •  Svatba byla v dubnu 2002  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smeja11
fotoportrét
fotoportrét
smeja11
 @eviska83 tak to drzim palce...pri detoch to ide asi tazsie, im musis tak ci tak varit normalne jedla...my sme zatial len s manzelom a on je ochotny jest to, co ja teraz emoticon akurat on si k tomu dava aj prilohy, takze to pre mna nie je az take tazke...ja som vlastne ani nemala az take velke chudnuce ciele...10 kil dole staci a som uz v polovici, takze sa tesim emoticon
23. črc 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eviska83 (39 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
eviska83 (39 r.)
    Slovensko
 @smeja11 - no je to tak -je to tazsie emoticon ale ja tiez varim vela receptov pre celu rod. a im len pridam maso alebo zemiaciky a pod. No a ja aj keby 30-40kil tak sa nepohnevam emoticon ale musim na to ist pomaly emoticon
25. črc 2011 v 19:51  •  Svatba byla v dubnu 2002  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikita01
11
Registrovala se 7. června 2011 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 8 přátel. Olomouc, Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
nikita01
11
Registrovala se 7. června 2011 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 8 přátel. Olomouc, Region Olomouc.
 ahojte, chystám se začít,ale nejdřív si musím vše pozjišťovat. A něco ještě nechápu. Mezi obědem a večeří se nesmí vůbec jest? Ani zelenina a ovoce? Bez toho nějak nemůžu být. A další - v knížce je vždy rozpis surovin na oběd a večeře je pak zvlášť - znamená to, že ten oběd mám sněst celý a na večer udělat další suroviny? Neznám nějak porce. Můžete mi prosím poradit,abych mohla začít co nejdřív? emoticon Moc moc prosím. Potřebuji dát dolu tak 10 - 15 kilo.
26. črc 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik
 ahojte, tak ja uz drzim 90 dnovku druhy den emoticon zatial pohodka - ale tak ja uz som vedela do coho idem - raz som to uz absolvovala... snad to tentoraz zvladnem bez toho, aby som znova kilecka nabrala naspat. Chcela by som dat dole takych 10-15 kil. Tak snad sa podari. Trosku mam strach ako sa budem stravovat na dovolenke, ale hadam to zvladnem emoticon
26. črc 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darinka.b
fotoportrét
fotoportrét
darinka.b
 ahojte po 60 dnoch 8 kil dole, este dve a budem v cieli - teda nestaci to, zislo by sa viac ale desat kil som si dala ako svoj ciel, mozno to do konca diety bude aj viac emoticon
27. črc 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik
 @darinka.b tak to je super... emoticon ja som si tiez povedala ze chcem schudnut desat kil, no a potom sa uvidi...
28. črc 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darinka.b
fotoportrét
fotoportrét
darinka.b
 @kaktusik neboj zvladnes stravovanie aj na dovolenke, sama som to skusila a slo to, sice som planovala kazdu stravu ze co s cim skombinujem ale dalo sa to emoticon
28. črc 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik
 @darinka.b snad sa mi to podari, ja mam dnes 4. den tejt o dietky, rano som neoodolala a odvazila sa - mam o1,5 kg menej... nejak rychlo to ide. Ale tak zasa ma z coho ubudat emoticon
28. črc 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darinka.b
fotoportrét
fotoportrét
darinka.b
 @kaktusik to je ok ze ta vaha doslova pada, aj u mna to bolo tak ze rychlo spadlo pet kilo potom som mala dojem ze sa vaha zastavila ale pri dalsom merani som zistila ze dalsie tri kila su dole, tak uvidim este tento posledny mesiac, kolegyna co to drzala mi povedala ze aj posledny mesiac jej vaha slusne letela dole emoticon
29. črc 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik
 @darinka.b no snad to aj u mna bude takto... v oktobri ideme s drahym na svadbu, tak dufam ze tam uz vsetci budu obdivovat moju stiihlu liniu emoticon no a potom uz len aby som si to udrzala do svojej svadby emoticon napriklad vcera som chystala drahehemu do prace k masku pecene zemiaky a takuuuu som na ne mala chut - ale odolala som, ved si predsa nepokazim zaver ovocneho dna porciou pecenych zemiakov emoticon
29. črc 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik
fotoportrét
fotoportrét
kaktusik
 @tinytinkerbell dakujeme emoticon ale ono to nie je az take tazke, teda aspon pre mna nie, v podstate jem vsetko co mi chuti, len to nemam dokopy.. a uplne najviac sa vzdy vytesujem ked je UH den - vecer si dam cokolaaaadku emoticon
29. črc 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš