Menu Forum

90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

(cz & sk)
30. dub 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
Registrovala se 17. března 2011 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
 @michelle.ts on je to vlastně podle knížky vitaminový den /ne ovocný/ a je tam přímo napsáno "když vám ovoce nechutná, střídejte ho s čerstvou zeleninou" emoticon
jinak v pondělí to budou dva týdny co jsem začla a mám dole 2,5 kg, vcelku dobré skóre myslím, kdyby to tak šlo dál budu spokojená. Ale víc než váhu řeším cm, ani se nepotřebuju měřit a vidím že jsou mi ty kalhoty a rifle nějaké volné emoticon
1. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
Registrovala se 21. července 2010 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků a 3 alba. Má 7 přátel.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
Registrovala se 21. července 2010 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků a 3 alba. Má 7 přátel.
    Region Jihlava
 @dawnie1982 Tak to mi ani neříkej, to jsem včera hladověla zbytečně emoticon Vůbec jsem si toho nevšimla. Vidím všude ovoce ovoce, tak jsem to moc důkladně nepročítala. No moje chyba. No jsem zvědavá jak to půjde u mě dolů. Já jsem se radši nezměřila, stejně si to pokaždé změřím jinak. Počkám co bude ukazovat váha. Kalhoty jsou mi velké už dlouho, takže podle toho to nepoznám. Potřebuji hlavně břicho, ale hlavně po straně. To určitě jen tak dolů nepůjde, ikdyž se snažím 3krát týdně chodit cvičit. To už chodím od srpna, shodila jsem 10 kilo a víc už dolů nešlo. Tak snad když se k tomu přidala tahle dieta, tak se mi ještě něco podaří.
1. dub 2011 v 11:29  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Registrovala se 19. května 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 261 příspěvků a 3 alba. Má 26 přátel. Region Zlaté Moravce.
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Registrovala se 19. května 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 261 příspěvků a 3 alba. Má 26 přátel. Region Zlaté Moravce.
 baby, je to super, odorúčam....v ničom nie som obmedzovaná....ja sa tak stravujem u 1 celýýý rok a vyhovuje mi to....behom toto obdobia som dala dole 20 kg! teraz stojím na váhe asi 3 mesiace, ale som spokojná....už nepotrebujem schudnúť, iba udržať si to...aj ked, nebolo by zlé ísť dole ešte 5 kg, no nejde to...hlavne že nepriberám emoticon
1. dub 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
 @aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa z kolik na kolik jsi zhubla? 20 kg to už je teda pořádný úbytek! emoticon
1. dub 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaspluc (33 r.)
4
Registrovala se 21. března 2011 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Region Zlín.
  • Svatba byla 9. července 2011
    Lukov, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
kaspluc (33 r.)
4
Registrovala se 21. března 2011 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Region Zlín.
    Lukov, Region Zlín
 A je na tuhle dietu někde odkaz na netu???
1. dub 2011 v 18:22  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
Registrovala se 24. září 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1453 příspěvků. Má 106 přátel. Region Trnava.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
Registrovala se 24. září 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1453 příspěvků. Má 106 přátel. Region Trnava.
    Slovensko
 ja tiez v ovocny mam na veceru mrkvu - chrumem, aby som nebola presladena......

s tymi syrmi to ja neriesim aj v mäsovy den si dam na veceru kus syra aj napriklad, ked mam uhlohydraty, dam si pizzu komplet aj so sunkou a syrom....sak nech....a mam dnes 17-ty den a dole 2kg, este chcem dat dole 5, takze ja to tak prisne nedrzim, ako som spomenula, tak v mäsovy si dam napriklad kuraci rezen vysmazany v pohode so salatikom - jednoducho nedokazem byt len na niecom dusenom na vode - aj dneska som mala kuriatko aj s kozou pecene....sak sa nezblaznim emoticon
2. dub 2011 v 18:49  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jankastubka
Registrovala se 19. června 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 63 příspěvků. Má 4 přátele. Banská Bystrica, Region Banská Bystrica.
  • Svatba byla 14. května 2011
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
jankastubka
Registrovala se 19. června 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 63 příspěvků. Má 4 přátele. Banská Bystrica, Region Banská Bystrica.
  • Svatba byla 14. května 2011
    Slovensko
 Caute kocky, tiez drzim tuto dietu. Chcem sa spytat, ked je ovocny den viem ze sa moze aj zelenina, ale moze sa aj varena? Mne uz to ovocie ide tak krkom, ze som uz v ovocny den jedla aj varenu kapustu alebo varene leco - iba cistu zeleninu.
3. dub 2011 v 07:48  •  Svatba byla v květnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanickaa.d
3
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 57 přátel. Region Olomouc.
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
hanickaa.d
3
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 57 přátel. Region Olomouc.
    Region Olomouc
 @jankastubka já si myslím, že můžeš vařenou....já teda jím syrovou, ale mamka v tento den vařenou a v pohodě....někdy to ovoce opravdu leze krkem emoticon
3. dub 2011 v 10:06  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucylu007 (34 r.)
Registrovala se 13. února 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 89 příspěvků a 10 alb. Má 12 přátel. Region Humenné.
  • Neví, kdy bude svatba
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
lucylu007 (34 r.)
Registrovala se 13. února 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 89 příspěvků a 10 alb. Má 12 přátel. Region Humenné.
  • Neví, kdy bude svatba
    Slovensko
 ahojte diavcata emoticon ja som zacala chudnutie s herbalife tak uvidime vysledok :D kamoska co stym zacala tak dala dole 15kg za 7 tyzdnov mate niekto s herbalife skusenost?
3. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ewelinkaaa
57
Registrovala se 3. října 2010 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků a 12 alb. Má 26 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
ewelinkaaa
57
Registrovala se 3. října 2010 na beremese.cz. Přidala 184 příspěvků a 12 alb. Má 26 přátel. Region Brno.
 @lucylu007 Já a moje sestra máme zkušenost, že Herbalive je jen tahání peněz z lidí. Ani kilo dole, nanejvýše vlastní snahou a né tímto šmejdem! Jsou tam velmi zkušené "poradkyně", které si každý vylije srdíčko a pak ještě odchází s dobrým pocitem, že pro sebe něco dělá. Poradkyně ukáže obrázek - takto jsem vypadala před třemi lety a teď jsem o 40 kilo lehčí a takto to zvládlli jiní atd. Houby! Moje dvě kamarádky papají Herbalive stále (dostaly mě tam na vstupní prohlídku zdarma), ale po letech snahy nic, žádný zázračný výsledek (obě to obhajují, že se nesnaží a někdy se přežírají). Jedině pohyb k Herbalive zabírá, ale to už jsme někde jinde ne? Kamarádky jsou asi moc důvěřivé, nebo tu poradkyni považují za svou kamarádku.. Každopádně obě velmi zakomplexované, tak by jim více pomohla návštěva psychologa a opravdového dietologa a ne tento hazard se zdravím!
Za mě určitě Herbalive nedoporučuji!!! Raději místo jídla jezte vitamíny, to vyjde nastejno! Je to drahé a neúčinné!
Mimochodem stačí zadat do vyhledávače Herbalive a diskuze, pak teprve uvidíte, co si o tom někteří lidé myslí, najdou se i zastánci, ale to jsou nejspíš ty jejich slavné poradkyně, také aby ne, když za každou novou ovečku účtují nehorázné peníze. emoticon
4. dub 2011 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ewelinkaaa
57
fotoportrét
fotoportrét
ewelinkaaa
57
 Jéé teď jsem si všimla, že jsem celou dobu psala Herbalive místo Herbalife. Nějak jsem nad tím nepřemýšlela... emoticon To se mi v poslední době stává často.. emoticon
4. dub 2011 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 @dawnie1982 za šesť mesiacov emoticon
4. dub 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
fotoportrét
fotoportrét
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 @kaspluc
odkaz: http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php5.sk/
4. dub 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
 Ahoj holky, je to přesně týden co jsem začala držet tuhle dietu a mám 3 kila dole. A to už jsem o víkendu několikrát zhřešila emoticon Narozeninová oslava, nevzít si aspoň v malém množství by byl hřích emoticon Takže díky moc holky za inspiraci, uvidíme jestli půjdou kila dál dolů nebo se mě budou držet jako doposud emoticon
4. dub 2011 v 08:15  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
Registrovala se 10. března 2011 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
 @michelle.ts tak to je supeeeerrrrrr. na to jak jsi na počátku byla celkem skeptik, tak se ti daří emoticon tak to je fajn.já už mám dneska 22 den.Víkend byl pro mě celkem útrapa.Neodolala jsem pár dobrůtkám, co jsem připravovala dětem a mangelovi.Co se dá dělat.Nemám tak pevnou vůli jako na začátku. emoticon Za týden mě čeká první voda, tak jsem zvědavá kolik to těch kileček bude dole.Jinak já ve vitamínovém dni taky papkám zeleninku. I dušenou.Z toho ovoce jsem byla hrozně přeslazená.tak se holky držte!!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon
4. dub 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj holky, já dneska 14. den, dole nějaké 2,5-3 kg, ale o víkendu jsem taky hřešila - brrrr, pár jednohubek když jsem je chystala a večer to co bych vůbec neměla a sice pár kalíšku slivovice :(
takže do nového týdne vstupuju s odhodláním, že žádné hříchy, příští týden jsem na zahraniční služebce, tam to neuhlídám stopro, tak aspoň teď se musím snažit co nejvíce!
jinak jsem zjistila že jsou pro mě vceku utrpení škroby, brambory moc nemusím, snad jen pečené, takže do sebe cpu furt rýži s něčim emoticon
4. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evly
16
Registrovala se 4. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 247 příspěvků. Má 15 přátel. Přerov, Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
evly
16
Registrovala se 4. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 247 příspěvků. Má 15 přátel. Přerov, Region Přerov.
 Děvčata, tak já mám dnes 1.den, nechala jsem začátek schválně až po víkendu, ať to neobcházím hned ze začátku emoticon Tak dnes 2 jablíčka a na oběď vařené kuře, zeleninku a dám si to i večer, na zítra jsem si už koupila zelí a teď bumbám vodu s citronovou šťávou a uvažuju nad kafíčkem, jen bez cukru a mléka, což sama nevím, jak mi poleze. Může být umělé sladidlo? Jinak hold místo kafe uvařím zelený čajík, který nesladím. A k večeru hurá do fitka. Pevnou vůli všem emoticon
4. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
 @dawnie1982 a co třeba ve škrobový den fazulku, nebo čočku.Já mám zrovna dneska škrobáka a obědvala jsem čočkovou polívku. emoticon A nebo výborné jsou rýžové nudle.Dělám si je skoro pořád.Navíc je to rychlovka.A to že jsi zhřešila, tak se netrap. Nejsi v tom sama.Taky jsem neodolala tento víkend, ale zase jsem se nakopla a jedu dál.Ještě mi chybí do cíle dlouhá cesta, tak snad něco ještě dolů půjde. emoticon
4. dub 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
 @evly vítám tě mezi náma hubnoucíma. Držím pěstičky, ať se ti podaří shodit nějaké to kilečko. Jinak taky piju kafčo, a dávám si do něj sušenou sojovou smetánku.Samotné kafčo mi nějak nešmakovalo.Dřív jsem v něm ještě musela mít 2 kostky cukru.Myslím si, že umělé sladidlo nemůže ničemu uškodit...
Jinak já jdu dneska potrápit tělíčko zumbou (poprvé).Tak mi držte pěstičky.Taky se snažím každý večer šlapat na orbitracku. emoticon
4. dub 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
 @fazulina no vidiš to, rýžové nudle by mě nenapadly, ony vlastně nejsou těstovina ale rýže emoticon)) výborný tip, díky Fazuli...
a zumbu si užij, já chodím už pár měsíců a i kdybych u toho nehubla ani deko, tak se vždycky úžasně odreaguju a vytřískám (teda vyvrtím) ze sebe veškerou negativní energii a myšlenky! je to o 1000% lepší než všechny aerobiky, spinningy a pod...
4. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evly
16
fotoportrét
fotoportrét
evly
16
 @fazulina Tak si zumbu užij, taky nad ní pořád přemýšlím, byla jsem jen jednou, ale nějak to neudýchávám, hold průduškové astma :-/ potvora, ale začnu asi zase s fitboxem, už mi to začíná chybět, chodila jsem 2 roky 1x týdně a výborně se u toho člověk vybije, načerpá energii,odreaguje se, zpevní tělo a zapotí se až ...přesně tam :o) jenže kamarádka, co se mnou chodila má od ledna v ruce titanovou destičku po operaci, tak se mi nechce samotné. Ale někoho seženu a zase začnu, kor když mi miláček koupil nové bandáže na ruce. Tenhle sport taky vřele doporučuju.
4. dub 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baracudas
1
Registrovala se 3. září 2010 na beremese.cz. Přidala 355 příspěvků. Má 8 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
baracudas
1
Registrovala se 3. září 2010 na beremese.cz. Přidala 355 příspěvků. Má 8 přátel. Region Ostrava.
 Tak druhý den skoro za mnou, jsem plná pozitivních myšlenek, ale pochybuju, že to vydržím 90 dní emoticon Na ovocné snídaně jsem zvyklá vůbec nebyla, ale nějak mi nevadí, spíš mám problém se zaplněním bříška mezi jídly (to rozmezí snídaně-oběd-večeře se mi zdají dlouhé, ale zatím držím emoticon ) Včera jsem měla kuřecí s dušenou zeleninou na oběd i večeři, dneska květákovou polívku, na zítra už připravené těstoviny s rajčatovou omáčkou a houbama, na to se těším. Už teď vím, že UH den bude mým nejoblíbenějším emoticon
5. dub 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    Slovensko
 @baracudas ak este len zacinas daj si medzi jedlami nieco drobucke ovocne, mne to pomahalo, kym sa mi zbehol zaludok....mozno ubytok nebude az taky rychly, ale bolo to v poho - daj si polku jablka a zapi poharom vody, mne to pomohlo emoticon a dneska mam vitaminovy den - 20. a som v poho, jedla som 3x len, ani medzi jedlami nemam problem emoticon hlavne sa nestresuj emoticon za 20 dni, som dala dole 2,5 kila, mozno sa to nezda vela, ale mala som nadvahu 7 kg, takze to ide tazsie, cim vecsia nadvaha, tym to ide lahsie - takze ja uz len 4,5 kila za 70 dniiiii emoticon emoticon emoticon verim si!!!! emoticon emoticon
5. dub 2011 ve 20:50  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baracudas
1
fotoportrét
fotoportrét
baracudas
1
 @hanka_april Díky, díky. Přibaluji do tašky jabko emoticon Mě taky nejde o závratný váhový úbytek. Byla bych spoko s 5-ti kily. Kdyby se povedlo 10, byl by to zázrak emoticon
5. dub 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    Slovensko
 @baracudas tak to mas presne ako ja emoticon
5. dub 2011 ve 21:58  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evly
16
fotoportrét
fotoportrét
evly
16
 @baracudas jsem na tom podobně, taky mi trošku dělá problém ta dlouhá prodleva mezi jídly, ale většinou si dám kousek ovoce nebo zeleniny, jinak by mi fakt kručelo v břiše a s mými dřívějšími problémy s žaludkem to nechci riskovat. Dnes mám první vitamínový den, tak jsem zvědavá, právě jím jablko s pomerančem a k tomu zelený čajík. Ráno jsem zkusmo stoupla na váhu a od pondělí, co jsem začala je tam rozdíl 1,2 kg a to jsem tam dnes vlezla oblečená před odchodem do práce, tak se mi šlo veseleji. Taky nechci radikálně zhubnout, budu šťastná za 5-6 kg postupně. Hlavně jsem chtěla změnit metabolismus, který se mi nějak zastavil, tak uvidíme, jak to bude pokračovat. UH dny budu mít asi také nejradši, zákusek na večeři byl výborný emoticon
7. dub 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
 @fazulina ahoj holky, tak jsem dneska na doporučení fazuliny zkusila na škrobíky skleněné nudle (ale ne rýžové, z nějaké fazole mungo) s žampinkama a nějakou čínskou zeleninou a byla to fakt dobrota! a neuvěřitelně to zasytilo, vřele doporučuji a tobě fazul opět děkuji za radu emoticon

7. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
15
Registrovala se 27. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 445 příspěvků. Má 19 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
15
Registrovala se 27. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 445 příspěvků. Má 19 přátel. Brno, Region Brno.
 Ahoj Holky můžu se k vám přidat?? Dneškem začíám 90ti denní dietu, tak doufám že to vydržím ale věřím si emoticon
7. dub 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    Slovensko
 @chanellka drzim ti palce emoticon po prekonani jedneho cyklu budes v pohode, ja som dnes 23-ti den, dole 3 kila, ale pijem aj sladku kavu s mliekom (aj 2 za den) a sem tam porusim a sem tam si dam nieco vysmazane - tak drzim palce este raz emoticon
7. dub 2011 ve 13:46  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
15
fotoportrét
fotoportrét
chanellka
15
 @hanka_april moc děkuji, jsem naplněná odhodláním tak doufím že to půjde emoticon
7. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš