Menu Forum

90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

(cz & sk)
30. dub 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
Registrovala se 21. července 2010 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků a 3 alba. Má 7 přátel.
  • Svatba byla 25. června 2011
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
Registrovala se 21. července 2010 na beremese.cz. Přidala 80 příspěvků a 3 alba. Má 7 přátel.
    Region Jihlava
 @sjaresova ahojky, no ale já mám dneska škrobový den. Včera jsem začínala- bílkoviny a dnes škroby. Doufám, že se nepletu a jde to takhle za sebou emoticon Včera jsem měla kuře na cibuli a zeleninu. Jak k obědu, tak i k večeři. A na dnešek jsem si udělala rizoto s hráškem, kukuřicí, cibulkou a česnekem. Snad může být. Na zítra bude těstovinový salát se zeleninu. Už se v tom trošku začínám orientovat emoticon No ale chci se zeptat, našla jsem na internetu informace k této dietě a bylo tam napsáno, že v UH můžeme jíst k obědu sladké jako ovocné knedlíky, rýžový nákyp atd. Tak to jsem moc nechápala, protože jsem si myslela, že knedlíky jsou s vajíčkem takže to nemůžeme a rýže je škrob. Jinak ostatní dny seděly, ale tenhle mě zarazil.
29. bře 2011 v 07:36  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smanet
Registroval se 10. ledna 2011 na beremese.cz. Přidal 67 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 1. října 2011
    Hrad Valštejn- kaple sv. Jana Nepomuckého, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
smanet
Registroval se 10. ledna 2011 na beremese.cz. Přidal 67 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 1. října 2011
    Hrad Valštejn- kaple sv. Jana Nepomuckého, Region Turnov
 @fazulina tak především mi jde o ten pas emoticon a pak sem tam centák od pasu dolů by se taky hodil.... jen doufám že mi nepůjdou centáky přes prsa, to bych tam asi pak už nic neměla emoticon))
29. bře 2011 v 09:38  •  Svatba byla v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evly
16
Registrovala se 4. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 247 příspěvků. Má 15 přátel. Přerov, Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
evly
16
Registrovala se 4. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 247 příspěvků. Má 15 přátel. Přerov, Region Přerov.
 @fazulina Mohla bych také poprosit odkaz nebo nějaký návod, jak vůbec začít, vzhledem k tomu, že tato diskuze má už 161 stran, tak jsem trošku líná ji celou projíždět emoticon ale minulý týden, kdy jsem zkoušela svatební šaty a chybělo mi k zapnutí dost cm, tak bych měla něco dělat, chodím sice 2x týdně cvičit (ale připadlo mi, že jsem tam spíš přibrala, sice trošku zpevnění), ale chtěla bych i pár kg dolů, snažím se doma točit na rotaně, to taky trochu zabírá, mám viditelnější rozdíl mezi pasem a boky, ale pořád to ještě není ono a některá píše, že se jí zmenšil i obvod prsou, za což bych byla moooc vděčná. Tak prosím také o zasvěcení, zaslání odkazu nebo pár chytrých rad emoticon Předem děkuji a děvčata, přeju ať to vydržíme, trochu zhubneme a hlavně se cítíme skvěle...
29. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
Registrovala se 10. března 2011 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
 @evly vítej mezi náma a posílám ti odkaz, kde si můžeš knížku stáhnout.
29. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
 @smanet to já taky doufám, že přes prsa to nepůjde emoticon bohužel to vypadá, že opak je pravdou emoticon Ale nejvíc se mi zatím podařilo v pase.Tam to ukazuje 5cm emoticon Dnes mám ovocíčko.Ale na večeři to vidím spíš na zeleninku.Už teď jsem po obídku nějaká přeslazená emoticon
29. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evly
16
fotoportrét
fotoportrét
evly
16
 @fazulina Děkuji, projdu a snad budu mít vůli se zapojit, alespoň částečně emoticon Dnes ještě udělám maso, houbovou omáčku a knedlík a pak jdu na to.
29. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
 @fazulina Ahojky prosím mám na tebe ještě jeden dotaz. Kde jsi vyčetla, že kukuřice a hrášek je UH? Našla jsem jedny stránky, kde je napsáno toto:
1. sacharidy/škrob
celozrnné obilí (pšenice, oves, žito, ječmen, jáhly, neloupaná rýže, pohanka), obilné vločky, celozrnná mouka, celozrnný chléb a pečivo, těstoviny (nejlépe celozrnné nebo bezvaječné), luštěniny (kromě sójových bobů a jejich produktů)
2. Ovoce a zelenina
sladká jablka a hrušky, banány, sušené ovoce (kromě rozinek), fíky, datle, brambory, kapusta, cukrová kukuřice

Teď teda fakt nevím kam ta kukuřice a hrášek patří. Měla jsem je dneska v rizotu,mám škrobový den. Prosím poraď mi, jestli jsem udělala chybu. Protože tyhle dvě věci mám ráda, tak jsem je chtěla dávat často do jídel. Když už jsem se rozhodla se tak omezovat, tak chci dělat co nejméně chyb emoticon
29. bře 2011 ve 13:41  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
 @michelle.ts děláš to správně.Kukuřice opravdu patří do škrobů.Já se ti omlouvám, že jsem ti napsala UH. emoticon Rozhodně bych ji nezařazovala jako neutrální, tedy zelenina.A to s těma houbama jsem si nevymyslela.Psala to nějaká kočena na stránkách - chudnime.kiga.sk. v radách pro začátečníky.Taky mi to přijde divné, že jsou houby bílkovina.
Nevím, možná bude mít někdo jiný názor. emoticon
29. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
 @fazulina Jéééé díky moc emoticon Už jsem si říkala, že mám teprve druhý den a už jsem zhřešila emoticon No já mám nějakou tabulku k té knížce co jsem si stáhla a tam jsou houby jako UH.
29. bře 2011 ve 14:22  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
 @michelle.ts Tak jsem z toho fakt jelen. emoticon Já teda houby taky miluju, a dávám si je téměř do všeho.Logicky bych ji dala jako neutrální, ale opravdu nevím.Je vidět, že názory se různí. emoticon
29. bře 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
 Našla jsem to u té ztažené knížky o této dietě, stáhla jsem to z uložto. No a stáhla se mi rovnou i tahle tabulka k tomu:
UHLOHYDRÁTY

TĚSTO bez vajec
TĚSTOVINY
POHANKA
CELOZRNNÉ PEČIVO
OVESNÉ VLOČKY
KUKUŘIČNÁ KAŠE vařit ve vodě
CELOZRNNÁ MOUKA
HOUBY
PIZZA bez masa
ZELENINA
rajský protlak
oliv. olej
všechno koření
ŽAMPIONY
RAJČATA!!!
BÍLKY
KUS DORTU nebo 3 KOPEČKY ZMRZLINY nebo 10 g ČOKOLÁDY
MANDLE strouhané
MUSLI

emoticon
ŠKROBY

BRAMBORY ve slupce
RÝŽE
ČOČKA
KROUPY
BÍLÉ FAZOLKY
SÓJA
PROSO
HRÁCH
FAZOLOVÉ LUSKY
ZELENINA
ZELÍ – KYSANÉ, SLADKÉ
KAPUSTA
olivový olej
rajský protlak
všechna koření
červená řepa
květáková polévka – může být s chlebem
pórková polévka – s brambory
K obědu MŮŽE BÝT CHLEBA

emoticon
BÍLKOVINY

KUŘE
KRŮTÍ MASO
RYBY
TOFU
HOVĚZÍ MASO
DIETNÍ SALÁM, ŠUNKA
BÍLÝ JOGURT
MOZARELLA
VEJCE
ZELENINA
olivový olej
různá koření
kečup
česnek
K obědu MŮŽE BÝT CHLEBA

emoticon
VITAMÍNY

OVOCE ČERSTVÉ, SUŠENÉ
OŘECHY
KOKOS
MRKEV
ŘERVENÁ ŘEPA
SLUNEČNICOVÁ SEMÍNKA
OŘÍŠKY
29. bře 2011 v 15:44  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vernell
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 180 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
vernell
 Tak jsem ráda, že když už jsem to na uloz.to dala, že to holky i využíváte emoticon ! Houby jsou opravdu neutrální. Pokud chcete, zajděte si sem na tento blog http://hubenouri.blog.cz/1005/tabulka loni jsme tuto dietu držely s holkama. daly jsme tam i pár receptíků, komu by třebas nechutnaly recepty z knížky.
29. bře 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
 @vernell díííííííky moc za tu knížku, moc jsi nám pomohla.a taky díky za odkaz na ty stránečky, určitě budeme čerpat informace i tam.Jinak já hlásím, že jsem dneska zhřešila a hooooooodně. Měli jsme v práci akci a zbodla jsem všechno možné. emoticon
29. bře 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vernell
fotoportrét
fotoportrét
vernell
 @fazulina no není zač, mám radost že jsem pomohla a vy se do toho pustily! Hele tím se netrap, všechny jsme hřešily, ale na váze se to neukázalo. Holt druhý den budeš zas chodná cholka emoticon .
29. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
 @vernell díky za podporu.Můžu se zeptat, kolik jsi zhubla?Já si asi moc fandím, když si myslím, že bych chtěla zhubnout 15kg, co? emoticon Jinak slibuju sama sobě, že zítra budu určitě zase hodná holka. emoticon Žádně prohřešky.
29. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vernell
fotoportrét
fotoportrét
vernell
 @fazulina já jsem zhubla 7,5kg za 2 měsíce, třetí měsíc jsem na to už dlabala :D Ale hodně jsem zhubla na centimetry, v pase 11cm, přes boky tuším 5cm a 10cm pod prsama. Jedna holčina tam zhubla myslím 18kg, pila k tomu ještě nějaké drijáky,ale myslíme si,že hladověla. No a z těch kil jsem za rok nabrala max.3kg. Teď mám zase 7kg dole,ale nedržím tuhle dietu, prostě jím jen pravidelně nebo se aspoň snažím a chodím 2x týdně cvičit na Power Plate.
29. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
Registrovala se 24. září 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1453 příspěvků. Má 106 přátel. Region Trnava.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
Registrovala se 24. září 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1453 příspěvků. Má 106 přátel. Region Trnava.
    Slovensko
 ja som si dnes spravila bielkovinovy - vajickovy emoticon

inak aky mate nazor na chlebik? lebo ja jem sem tam chlebik - v hociktory den okrem ovocneho - vitaminoveho emoticon

lebo podla tej knihy mi to tak vyslo emoticon
29. bře 2011 ve 21:29  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
fotoportrét
fotoportrét
fazulina
3
 tak to je pěkné vernell. Za 2 měsíce 7,5 kg.Já jsem si sice naplánovala 15 kg, ale jsem šťastná za jakékoliv kilo dole.Vím, že dělám dobře svému tělíčku, protože ta moje nadváha už ohrožuje moje zdravíčko. emoticon A jsem ráda za tyto stránky, a hlavně fajn holky co sem chodí, protože je to zase motivace pro mě, že v tom nejsem tak sama.Kámoška, co se mnou začínala, tak to vzdala po týdnu.Říkala mi, že má pořád hlad. Ty první dny jsem ho taky měla, ale teď už je to v pohodě.
Jinak chlebík si nedávám k žádnému jídlu.Já ho totiž ani moc nemusím. Já mám raději rohlíčky, ale ty jsem už téměř 3 týdny neměla. Hani, já mám dneska taky bílkoviny emoticon Původně jsem měla v plánu vařené hovězí, ale po včerejším hujání se trochu uskromním.Budu mít zeleninový salátek se sýrem emoticon
30. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
Registrovala se 17. března 2011 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, tak se po odmlce zase hlásím emoticon
jednání a porady jsem přežila, vcelku ve zdraví, jen včera jsem musela v bílkovinovém dni pozřít sendvič, protože jsme seděli a radili se od rána do večera, tak bych se k ničemu jinému nedostala :(
no nedá se, dneska už zase pěkně škrobíky, rýže s žampionkama a ledový salátek k tomu emoticon
zítra dáme nějaké špagety, a večer kus buchty, byla jsem na valašsku tak jsem si koupila frgál ;)
Hezký den hoky, a nově příchozím hodně zdaru! emoticon
30. bře 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    Slovensko
 @dawnie1982 super, sme nadstavene na rovnaky den emoticon kolky mas? ja dnes 14-ty emoticon aj ja som si prave vyhodila z rizota mäso a dala si do neho opecene sampinoniky emoticon na obed som mala nakladany baklazan s hriankami a zajtra si dam este ten baklazan s hriankami a na veceru nieco sladke emoticon ja nie som velmi na sladke, ale uz sa veru aj tesim emoticon teraz si idem zabehnut so psom a vecer zumba, tesim saaaa emoticon

baby, ktore ste uz prekonali vodny den, ake to bolo? mam z toho troooosku (dost) obavy emoticon emoticon
30. bře 2011 v 17:38  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
 @hanka_april já jsem teprve na 10 dni emoticon takže už jen 8x tolik a je to emoticon pohodááá ... zatím to ale fakt v pohodě je , nemám vůbec hlad, nic mi nechybí, teda až trochu na jogurty, apod. musím je zařadit někdy do bílkovin místo masiska! Já na sladké taky moc nejsem, první a druhé UH jsem vůbec nic sladkého kromě čokolády nejedla... ale ten čerstvý frgál s borůvkama je velké lákadlo emoticon)) Já dorazila s pesanem před chvílí, ještě něco zhltnu a na 7 taky zumbáááá emoticon
ps. nestresuj se voďákem, ještě máš 15 dní čas ;)
30. bře 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
hanka_april (33 r.)
    Slovensko
 a ked skoncite - vydrzite tych 90 dni (ja verim, ze vydrzim!!!!) pojdete podla tej knizky "dalsich 90 dni" ? ja by som chcela...uz ste ju niekto cital? princip? o com to je dalej? emoticon ako roman emoticon emoticon
30. bře 2011 ve 20:49  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
 Holky mám na vás prosbu. Dneska mám bílkoviny. Chci se zeptat jestli kombinujete maso a sýry, prostě mléčné výrobky. Vím, že se to nesmí, ale je to takový problém? Strašně mi sýry chybí, mléko v kávě. A dneska když si dám maso k obědu, tak už nesmím nic z toho? Tomu tělu to musí chybět. Navíc mi ta dietka nedělá dobře na trávení. Začala jsem mít zácpu emoticon Máte s tím některá zkušenosti? Upraví se to? Díky a pěkný den
1. dub 2011 v 07:53  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
 @michelle.ts Michelle, mám stejný problém né teda s tou zácpou, ale s tím že mi chybí mléčné výrobky. Zítra mám taky B, tak uvažuju že se nacpu cottagem se zeleninou ať to aspoň nějak doplním. JInak na B den teda kafe s mlékem normálně piju, ostatní dny se snažím bez. emoticon
1. dub 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
henulkah
Registrovala se 21. září 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 46 příspěvků. Má 161 přátel. Region Košice.
fotoportrét
fotoportrét
henulkah
Registrovala se 21. září 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 46 příspěvků. Má 161 přátel. Region Košice.
 Ahojte kocice emoticon

JA som s nou zacala pred 3 dnami.
1. dub 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
 @dawnie1982 No já jsem včera měla ovocný den a když si na to vzpomenu emoticon Celý den mi kručelo v břiše a večer jsem ani nemohla usnout. Jsem tak přeslazená z toho ovoce, že dneska ráno radši snídat ani nebudu. Kávu s trochou mléka jsem dala i včera. A na zácpu mi to pomohlo emoticon No já myslím, že tělo potřebuje se normálně najíst, v tom vidím to maso. Ale potřebuje i mléčné výrobky, vápník. A ten se mi teda 3 měsíce nedostane do těla pokud je to takhle nastavené.
1. dub 2011 v 08:20  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dawnie1982
  • Neví, kdy bude svatba
 @michelle.ts já mám ovocňák dneska a vůbec mi to nevadí - už je to třetí a zvládám to v pohodě... tak zkus místo ovoce jíst i zeleninku, když si dáš nějaký salátek, tak vůbec nic nemůžeš pokazit, nebo mrkev, kedlubny, ředkvičky, cokoliv... a nebo sušeného něco, pár ořechů....atd...
1. dub 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
radkaja
6
Registrovala se 5. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4196 příspěvků a 5 inzerátů. Má 3 přátele.
 @michelle.ts Ale mléčné výrobky můžeš si prohodit místo masa ne ? emoticon
1. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
 @dawnie1982 no já myslela, že zeleninu nemůžeš když máš ovocný den. Hledala jsem to v tabulkách i v knize a nic jsem nenašla. Bylo tam napsáno, že v tento den můžeš jen ovoce. Jsi šikula, že to zvládáš. Všechny vás obdivuju, že jste tak daleko. Kolik jsi už zhubla a za jak dlouho? Já teda nemám doma váhu, ale koupím si ji o víkendu, abych měla trošku přehled emoticon
1. dub 2011 v 09:05  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
michelle.ts
25
    Region Jihlava
 @radkaja Jojo vím, že můžu prohodit maso za sýr. Ale celé 4 dny se těším na kus žvance emoticon A vyměnit to za zeleninový salát se sýrem mě moc neláká. To bych radši k večeři víš?
1. dub 2011 v 09:07  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš