Zkouška svatebního účesu. Jaké jste měly dojmy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, jaké jste měly dojmy, když jste byly na zkoušce svatebního účesu? Já jsem tak zklamaná, že se musím zeptat ostatních, jak na tom byly :-| Nechám se česat v opravdu dobrém Wella kadeřnictví, kam pravidelně chodím několik let, ale tentokrát jsem opravdu zklamaná. Mám vlasy cca na lopatky, vybrala jsem si vyčesaný "prstýnkový" drdol, na který mi kadeřnice řekla, že mi to půjde. Chápu, že na zkoušce se nedělá drdol na 100%, ale přišlo mi, že na tý hlavě skoro nic nemám a nevypadalo to moc dobře. OK, nebylo to zlakovaný...kadeřnice mě ujišťovala, že se účes potom zpevní, prameny natupírují, udělají se prstýnky z více pramínků, ale i tak... :-(
Odpovědět
Myslím, že když té "původní" vysvětlíš, že k ní budeš nadále chodit na stříhání, protože je bezvadná a kv tomhle kreativní, ale svatební účes si necháš vytvořit od kolegyně, tak to prostě bude muset vzít a hotovo. A myslím, že osobně bych určitě šla tam, kde se cítím líp a vnímám lepší péči.
Odpovědět
Profilova fotka
Evisek: když se něco ostříhá, a nepovede, tak to zase doroste.. ale jednala bych jak říká Skafandrik, je to jeden den v životě, tak si vyber kadeřnici, která umí česat společenské účesy, a na běžné stříhání do života si nech šikovnou holčinu, co to umí! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeje....na svatbe se hlavne musis citit skvele,tak nevahej a rozume to te prvni holcine vysvetli....aby jsi pak nebyla na svatebni den zklamana.Urcite si to nech ucesat od te druhe,kde se citis dobre...:)Preju hodne stesticka:)
Odpovědět
Holky díky;-) Díky vám jsem sebrala odvahu a šla dneska do kadeřnictví.A ono to dopadlo na jedničku, sama mě chtěla poprosit, jestli by mi nevadilo, kdyby mě česala ta druhá. Takže jsem ráda, že to takhle dopadlo :-)
Odpovědět
evisku, gratuluju! Sama jsem ti chtěla poradit, aby ses raději nechala učesat od té druhé. :-D Ale vyšlo Ti to opravdu bezvadně. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky! Hurá!Slavím!Dneska jsem byla u třetí kadeřnice a ne nadarmo se říká dotřetice všeho dobrého ;-) Jsem nadšená a konečně klidnější...dnešní zkouška dopadla dokonce lépe, než jsem očekávala. Kadeřnice mi učesala to co jsem chtěla a navíc to vypadalo moooooc pěkně :-N Jsem příklad toho, že hledat se vyplácí 8-) ,teď už jen aby se to takhle povedlo i příští sobotu a je to!!! Držím Vám všem palce.
Odpovědět
Profilova fotka
pikulda: Tak to je super, že jsi konečně našla to, co hledáš! U koho jsi byla? Já byla na své třetí zkušce v úterý a byla jsem asi nejspokojenější! Jenomže teď mě opět začíná chytat splín! Pořád uvažuji, jestli nebudu přeplácaná, jestli si mám dát závoj nebo jen kytku či ozdoby do vlasů?! Přemýšlím, že bych šla ještě na jednu zkoušku, ale do Opavy, kde jsem byla na třetí zk., to mám dost daleko. :-( Mrzí mě, že jsme nevyzkoušely, jak by účes vypadal jen s růží (neměla jsem ji). Když já ale stejně nemám žádnou představivost! ;-(
Odpovědět
ivett:nejparadoxnější na tom je, že nakonec ta pravá kadeřnice sídlí o 200m dál od mého domu :-N (u nás v Kopřivnici).Já ávoj mít nebudu,nejprve jsem taky chtěla, ale už jsem se rozhodla a prodala ho kamarádce, která má svatbu v září. Budu mít seplé prameny a pár kytiček,už se těším. Máš ještě docela čas,raději si tam zajeď a vyzkoušej to tak, jak si to představuješ, budeš pak klidnější.To za to stojí x-)
Odpovědět
Ivett ten poslední účes se povedl. Jakou budeš mít kytku? Určitě by se do účesu hodily menší živé kytičky. Oživily by to ;-) Taky jsem pro, aby jsi zkusila ještě jednu zkoušku, opravdu to za ten klid stojí.
Odpovědět
Holky potřebuji poradit, mám dilema jaký účes zvolit, jestli polorozpuštěný http://www.beremese.cz/album/view.php... nebo spíše seplý http://www.beremese.cz/album/view.php... Víc fotek z obou zkoušek mám v albu. Budu ráda za jakýkoliv názor, díky :-)
Odpovědět
evisek: dívala jsem se do alba na fotky,pěkné jsou oba dve účesy, záleží jestli budeš mít závoj nebo ne.Pokud ano, já bych volila první, pokud ne, volila bych druhý a dozdobit jemnými květy nebo tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky!! pikulda: no vidíš, tak to máš super! Aspoň nebudeš ztrácet čas cestováním! ;-) To já bych zabila hoďku cesty ke kadeřnici a další hoďku zpět! Pokud bych se nechala česat v NJ, tak to mám blíže. Závoj byl kdysi můj sen, ale začínám od něj pomaličku ustupovat. Ale ještě uvidím, jak dopadnu na další zkoušce! evisek: svatební kytku budu mít z lososových růží, tak uvažuji, že bych zkusila jednu ruži dát do vlasů!! Tu další zkoušku určitě dám, měla bych na ní jít v prvním týdnu v srpnu. Kdybych nešla, určitě bych později litovala, že jsem pro to neudělala vše! Co se týče tvého účesu, 100% souhlasím s pikuldou.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Musím se k vám přidat s názorem, můj kadeřník mi svatební účes nechce učesat dřív, než v 8 hodin a to je na mě fakt pozdě, tak zoufale hledám někoho jiného. Díky holkám za tipy, ale není to vůbec jednoduché. Každá kadeřnice mě objedná tak za 14 dní a svatba se blíží hrozně rychle a já vůbec nevím, jaké doplňky mám vlastně shánět. Jedna mě zkoušela česat, ale neví si vůbec rady, vypláznu 300 kč a zas jsem tam, kde jsem byla. Ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak musím říct, že všeho co píšete jem byla ušetřena. :-D O moje vlasy se stará již delší dobu moje kamarádka. Ukázala jsem ji v únoru, jaké budou šaty a měla jasně. Pondělí před svatbou udělala zkoušku, nakoupila doplňky. V týdnu ještě koupila peříčko a ve svatební den jsem byla za 45 minut učesaná i s foukáním. Hlavně jsem byla moc spokojená, protože ji důvěřuji a vím, že má vkus. Moje vlásky jsou vidět v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky přidávám se zkušeností: dostala jsem reference na kamarádku mojí kamarádky, že je moc šikovná, přišla jsem k ní, ukázala jí svoje představy, ale bohužel... ]-( taky mi říkala že v den D to bude tak a onak prostě líp, ale vůbec ten účes nesplňoval moje přestavy, ještě navíc protože jsem byla kamarádka kamarádky (a byla jsem tam i se svou kamoškou) tak mě překvapil hodně neprofesionální přístup, nejdříve mi zkritizovala ozdoby do vlasů, pak mi řekla, že jestli chci závoj tak mě česat nebude a nebo mi to úmyslně zkazí a nakonec mi zkritizovala vlasy.... no na něco se svést musí. I přesto že jsem byla objednaná jako regulérní zákaznice, která za účes zaplatí jako kazdá jiná cizí zákaznice, podle tarifu, tak si na zkoušku účesu vyhradila 20 minut. :-( Už jsem se objednala k jiné kadeřnici, tak to snad bude lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ja zkousku ucesu nebudu mit vubec :-D mam skvelou kadernici chodim k ni uz nekolik let a presne vi co mi sedi ve svatebni den k ni zajdu a vim ze budu mit super vlasy :-D
Odpovědět
Mám to podobně jako muchomirka.Na zkoušku sice jdu,ale dva dny před svatbou a ještě jdu spíš na barvení.Svoji kadeřnici mám už asi osm let a vždycky mi udělá na hlavě přesně to ,o co ji žádám.Před třemi měsíci jsem přinesla fotku účesu,řekla,že to udělá,jen si musím nechat narůst vlasy,měla jsem je hodně prostříhané.Na zkoušku si vyhradila 3 hodiny a na svatbu dvě.
Odpovědět
Profilova fotka
Čau, já jsem na zkoušce účesu byla asi dva týdny před svatbou, byla jsem z toho nadšená. Když mě však učesala "naostro" v den D, tak jsem byla docela zklamaná. Trochu jsem si to pak udělala podle sebe, ale tak spokojená jako na zkoušce jsem nebyla.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?