Závoj a květiny na svatební účes. Jaký máte názor?

Ahoj holky, jaký máte názor na květiny do vlasů a ještě k tomu závoj? Mně to přijde už docela přeplácané, co myslíte?
Odpovědět
já budu mít kytky i závoj...myslím, že přeplácaný by to bylo i s korunkou, ale takhle se to dá pěkně sladit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s pupidu, přeplácat to můžeš hlavně šperkama, korunkou a ozdobama do vlasů, ale závoj a živé květy jsou podle mě v pořádku ;-) měla jsem to tak, tak se můžeš mrknout ke mě do alba x-) :-)
Odpovědět
Trochu mi právě přijde, že jedno zastíní druhé a nevynikne vlastně nic. Asi taky záleží na typu závoje a květů...
Odpovědět
Profilova fotka
@cherokee86 záleží jak to budeš mít, většinou jsou květy schované pod závojem, protože nevěsty si pak většinou závoj sundají a dále pak vyniknout jen ty květy, nebo můžeš mít část květů vidět a část schovanou x-) záleží samozřejmě jaké květy a jaký závoj, to je potřeba všechno sladit.
Odpovědět
@cherokee86 já mám obojí. Závoj po focení sundám a nechci mít jen hladký účes. Když jsou květiny barevně sladěné, bude to vypadat dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
taky to tak plánuju, jak živé květiny, tak závoj ve vlasech....přesně jak píšete, závoj nemá nevěsta na hlavě celý den, takže aspoň je ten účes potom ozvláštněný těma kytičkama
Odpovědět
Byla jsem na svatbě, kde nevěsta měla dlouhé vlasy sepnuté na boku, s živou růžičkou i závojem a bylo to moc hezké. Vůbec ne přeplácané. Závoj sundala až večer, než dostala čepeček :-)
Odpovědět
@cherokee86 myslím, že záleží asi na provedení - může to působit i přeplácaně, ale pokud se to udělá s citem a jemně, pak to bude určitě vypadat moc pěkně...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já sama jsem měla ve vlasech hřebínek s růží a fréziema a závoj. Všem se to moc líbilo a nepůsobilo to přeplácaně. A hlavně, jak píšou holky, když jsem pdpoledne sundala závoj, tak květiny pěkně vynikly a účes ozvláštnily. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky to tak plánuju. jenže nevím, jestli živou květinu. Co když odpadne jeden okvětní lístek? Navíc se musí jít na zkoušku účesu a to tím pádem i s tou květinou né? není lepší nějaká moc pěkná uměla přímo do vlasů?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já měla závoj i květiny ... i když květiny jsem měla zakomponované v přízdobě na pravé straně hlavy. Fotky mám v albu. Myslím, že se nic nebylo a moc se to líbilo jak mě tak ostatním lidem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@annamarieveronika můžu se zeptat, co je to za květiny, cos v těch vlasech měla? přemýšlím, co tam dát, uvažuju o ranunculu, ale nevím, jestli by se to hodilo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ptjj Měla jsem tam zapletený "nevěstin závoj" - latinsky gypsophylla a poté ty malé květy jsou chryzantémy - respektive odrůda Santiny a uprostřed nich to červené je plod okrasné třezalky. Myslím, že Ranunculusy by také šli, ale bála bych se, že by povadli. Mě ty chryzantémy, vydrželi ještě tři dny poté hezké. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@annamarieveronika taky jsem uvažovala o chryzantemkách, ale takových těch klasických se zeleným středem..........ranunculus tedy moc nevydrží, jestli to dobře chápu?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Ono je spousta odrůd jak normálních chryzantém, tak maličkých santin. Stačí se poradit s květinářkou která ti bude dělat květiny. Vzhledem k tomu, že já také v tomto oboru pracuji, tak pokud by jsi zamnou přišla a chtěla pryskyřníky (ranunculusy) tak bych ti je klidně dala, ale jejich stonky bych tzv. navatičkovala (tzn. seříznuté stonky se obalí vlhkou vatičkou, zadělají floristickou páskou a zavážou drátkem, květina má aspoň minimální přísun vody) a takto by vydržet mohli, ale bez tohoto způsobu bych si je asi do vlasů nedala. Doufám, že jsem ti aspoň trochu poradila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@annamarieveronika určitě, moc díky............květinářka se na vatičkování květin do vlasů bohužel netvářila, takže se toho radši vzdám než mít ve vlasech zvadlý ranunculus
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít korunku a závoj. Samozřejmě by se mi líbil i květ ale to už by bylo fakt moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Hmm, tak to ti musím upřímně říci, že květinářka, která neumí nebo nechce vatičkovat tak od té bych dala ruce pryč. Nechci tě, ale odrazovat, určitě jsi si jí kvůli něčemu vybrala. Ale pamatuj, že ona by se ti vždy měla snažit vyjít vstříc... tak hodně štěstí a pevné nervy ;-) !
Odpovědět
Profilova fotka
@annamarieveronika abych ti pravdu řekla, tak jsem si ji vybrala hlavně proto, že jiná nebyla na skladě :-) řekla bych, že umí, ale nechce..........nejraději bych od ní ruce pryč dala, vím, že jsem si vymýšlela různé kombinace a asi dvakrát měnila, co jsem původně chtěla atd. a myslela jsem, že mi spíš poradí a nasměruje mě, místo toho jsem dostala skoro vynadáno, že už to moc komplikuju......jenže v našem maloměstě bohužel lepší neseženu, tak do toho jdu, drž mi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak to trochu chápu, ale je smutné, že místo toho aby byla ráda, že má zákazníka a snažila se ti ve všem vyhovět tak se na tebe bude tvářit né zrovna příjemně.... příjde mi, že se to poslední dobou objevuje často. Ať vše dopadne dobře a i když se na to moc netváří tak doufám, že budeš spokojená a bude se ti to líbit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@annamarieveronika je mi jasné, že je možná trochu nepříjemné, když své rozhodnutí změním, nicméně mám pocit, že se mi snaží nacpat něco, co se líbí jí, ale ne mně, proto se mi to pak doma rozleželo a objednávku jsem ještě změnila........květinář by měl poradit a navést, což se tady nestalo, je jednodušší říct, že to nejde než se snažit sehnat některé kytky nebo vatičkovat atd.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
prosím závoj + rozpuštěné vlasy (možná jemně sepnuté) + kytička?? Půjde to?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smallinka urcite :) chce to sladit, at se to k sobe hodi a bude to hezke :)
Odpovědět
no nic vidím to že ke kadeřnici na zkoušku půjdu i se závojem a asi s nějakou kytkou a něco vytvoříme ;-) jdu radši dělat bábovku.........nebo mě z toho všeho........ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smallinka tak bych to chtela taky....:)takze to urcite půjde
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?