ÚČES VE STYLU HRY O TRŮNY?

Zdravím vdavkuchtivé děvuchy! Nikdy jsem nebyla nějak na účesy, vlasy skoro nenosím svázané. Není mi to úplně příjemné a ani si nemyslím, že by mi to nějak extra slušelo. Když jsem projížděla nějakou inspiraci na svatební účesy.. přijde mi to všechno na jedno brdo. Vlny, drdol, drdol a vlny.. no, zkrátka mě napadlo, proč mít na hlavě něco, co nechci a mít to tak nějak upravené ale zároveň rozpuštěné. Napadla mě Hra o trůny. Vesměs všechno ženy s dlouhými vlasy, různé zapletené copánky které vypadají nenápadně v jinak volných vlasech a docela mě to nadchlo. Mám dlouhé rovné zrzavé vlasy a hledám šikovnou kadeřnici, která zkusí taky něco nového a trochu jiného. Svatbu máme 4.7.2022 kousek od Prahy v obci Číčovice. Takže ideální stav je, že je to buď kousek ale spíš kdyby za mnou kadeřnice dorazila na místo určení. Nemám vůbec konkrétní představu a moc ráda se domluvím na zkoušce účesu na kterou si samozřejmě přijedu 🙂 Jestli takovou odvážnou kadeřnici znáš, nebo jsi to TY! prosím, napiš mi! 🙂 A budu ráda za Vaše tipy!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?