Spěchá - sháním kadeřnici a vizážistku na 11.6.2016!!!

Profilova fotka
POMOOOC!!! Tak jsem doplatila na to, že jsem se snažila domluvit si účes a líčení přes známé ;-( včera mi vybouchla kamarádka vizážistka s tím, že mi nemůže zaručit, že jí do mého svatebního dne nevleze něco pracovního... a dneska se svěřila kolegyně, že její maminka mě učesat asi nezvládne z osobních důvodů.. Takže jsem začala být trošku v panice. Paní na líčení bych asi ještě zvládla sehnat, ale určitě by bylo lepší, kdyby to celé dělala jedna osoba. Sháním tedy kadeřnici a vizážistku na termín 11.6.2016. Obřad je v 11:00, takže potřebuji od rána. Předem děkuji za všechny nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
ještě upřesnění - svatba je v Praze
Odpovědět
Profilova fotka
@amelie126 Dobrý den, v sobotu mám čas. Ukázky mé práce najdete zde v albu nebo pak na FB na mých stránkách i s referencemi. Ceník Vám mohu zaslat na email, když mi jej napíšete do zprávy, sem bohužel do zpráv přílohy vkládat nejdou :(. Hlavně nezoufejte, na vše je jeśtě času dost, klidně se stihnou i nějaké zkoušky 😉☺️ Hezký věcer, Alice
Odpovědět
Dnes sem dávala Lucie Hromádková, že má termín volný a poskytuje na něj 10 % slevu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer,mrkněte na můj profil. Pokud by jste měla zájem,neváhejte mne kontaktovat. Termín volný mám :-) S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
@daluc Dobrý den, děkuji, už mám domluveno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak Zuzko proběhla grilovačka, nedělali si z Tebe srandu, co tam přijelo za načinčanou paní ☺️😊?
Odpovědět
Profilova fotka
@ladekor Jak jsi to uhodla? :-D budoucí tchýně si mě chtěla hned vyfotit - a byla tam jedna dost přiopilá paní, kterou jsem vůbec neznala... a hned se do mě hrozně pustila, jestli jsem jako nějaká narcistka, že se nechávám fotit, jakmile mám lokny... no zajímavý :-D ale zpacifikovala jsem ji a pak se uklidnila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amelie126 No bylo mi jasné, že na to grilování budeš nejnačančanější😊, když jsi jela ze svatební zkoušky😂, ale je vidět, že to mělo úspěch, když si Tě tchýňulka hned chtěla fotit a jedna madam dokonce žárlila- nic jiného na to, co na Tebe prudila napsat nejde🙈 Ale je dobře, že jsi ji uzemnila, pořádek musí být👍😎
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?