Pražačky, na kolik vás přišel svatební účes?

Zobraz úvodní příspěvek
Holky zajimalo by mne kolik stal vas svatebni uces, a to z nasledujiciho duvodu: Za zkousku ucesu spolu s mym strihanim a strihanim zenicha jsem zaplatila 1400 Kc. Poprosila jsem kadernici mne sdelit rovnou rozmezi ceny ucesu v den svatby, nacez mi opovedela, ze mi jeste zavola a rekne. Nezavolala. V den svatby na mne vytahla cislo 4500 Kc + 500 Kc jako zalohu za podlozku. Neverila jsem vlastnim usim. Pritom podle meho skromneho nazoru to nic sloziteho nebylo: vlasy mi natuzila, natocila, pak natupirovala a sponkami pripevnila na podlozku. Opravdu nevim co si mam myslet. Za strihani predtim po mne nikdy nechtela vic jak 3-4 stovky. Prosim adminy nemazat toto tema, aspon ne hned.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Já bych teda chtěla a to i nyní, když svatba proběhla, vidět ceník jejich salonu - velice bych se divila, kdyby tam měli napsáno - svatební a společenské účesy 4000 ! Jestli ceník nemají, tak je cena stanovena dohodou - dobře, vy jste se nedohodly, ale to není jen tvoje chyba, ale i její. Měla by tedy po dohodě - hlavně to řeš v klidu - přistoupit na ceny, které jsou v oboru běžné - tedy účes do 2000. Jestli mají ceny diametrálně jiné, tak bylo její povinností tě na to upozornit předem, což neučinila... Fakt se jí neboj, jsi v právu ! Pro ostatní budiž poučením, že co je psáno, je prostě dáno a netýká se to tedy jen větších dodavatelů, ale malou objednávečku je dobré mít sepsanou a potvrzenou - s předběžnou cenou asi ode všech... 8-)
Odpovědět
katchen: jo, moje řeč. Na všechno radši smlouvy nebo podepsané nabídky.. za ty nervy to nestojí. Jako v Praze je celkem "normální" dát za stříhání kolem tisícovky. Svatební účesy asi budou trochu dražší, speciálně pokud použijí nějaké speciální zdobení, ale i tak - 4tisíce mi přijde moc :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To je STRAŠNÁ cena ! Nedala bych to ani za prase ! Já su ale šetřílek, mě by se to nestalo, já se vždycky prvně ptám na ceny... Ono je ale asi lepší se prvně ptát, než se pak divit...
Odpovědět
Tak v Praze jsem platila za strihani a preliv tak 700,-,to same platim 25 km za Prahou.Ono nejvic o cene rozhoduji pouzivane pripravky...toto v obou pripadech jsou Wella salony. Takze v salonu u Prahy jsem za svatebni uces platila 2x 200 za zkousku (pravda nezkousely jsme to uplne do detailu,spis merily cas apod..) za uces jsem dala 1000 ,-. Ale pripominam ac za Prahou mame ceny stejne jako v Praze,nekdy i vyssi....( okoli Jevany,Vyzlovka ).
Odpovědět
Senja, jak jsi se ptala na dobrou kadeřnici na smíchově - chodím už několik let do kadeřnictví na Klamovce (tuším 3 stanice tramvají od Anděla), stříhá tam holčina, moc milá a příjemná, neustále se vzdělává a jezdí na různé veletrhy, výstavy a bůhvíkam, stříhá moc pěkně (aspoň já jsem u ní byla vždycky spokojená) a posledně mě zastřihla konečky (mám polodlouhé vlasy) za 280 nebo 380, teď si fakt nejsem jistá. Co se týká svatebního účesu, ptala jsem se jí na cenu a to vím, že měla docela vysokou částku, tak jsem k nám nakonec přijela holčina, která mě za nižší částku učesala i nalíčila - ale to se vztahuje jen na svatební účesy, jinak má ceny na Prahu dobrý. Pokud budeš mít zájem, pošlu ti do IP kontakt ;)
Odpovědět
Tak jsem se tady do toho začetla a fakt koukám s otevřenou pusou! Ta částka je fakt přemrštěná. Teď už je asi pozdě, protože Senja to určitě asi řešila, ale zajímalo by mě, jak to celé dopadlo... :-|
Odpovědět
Senja - tak můj příspěvek byl passé, teď jsem se dívala na tvoje fotky, právě u téhle kadeřnice jsi byla. Já k ní chodím na běžné stříhání a jsem fakt spokojená, ale co se svatby týká, ptala jsem se jí na účes a líčení, to mi řekla cenu za účes (ale kdybys mě zabila, už ti neřeknu, kolik to bylo) a cenu, kolik si účtuje holčina, která s ní případně jezdí na líčení a to jsem rovnou řekla, že ne a sehnala jsem si vizážistku, která mě učesala i nalíčila. To je ono - byla jsi u ní párkrát a byla jsi spokojená s kvalitou a cenou, zarazila tě až cena za svatební účes. Já se jí ptala na cenu předem, už jsem slyšela, že svatební účesy má poměrně drahý. Ale co teda zkusit jí zavolat z jiného telefonu jako zájemce o svatební účes, naznačit, jak by účes měl vypadat (popiš svůj) a nech ji, ať ti řekne cenu nebo ať ti ji pošle mailem. Pak se od toho můžeš odrazit a domluvit se na jiné ceně ;-) Škoda, že jsi z toho takhle otrávená, myslím, že jinak je jako kadeřnice fakt super.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?