Menu Forum

Najde se kadeřnice z okolí Malé skály na 21.6.2019?

12. únor 2019  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
oveckab
Registrovala se 11. ledna 2019 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Beroun.
  • Svatba bude 21. června 2019
fotoportrét
fotoportrét
oveckab
Registrovala se 11. ledna 2019 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Beroun.
  • Svatba bude 21. června 2019
 Budeme ít s přítelem svatbu na Malé skále 21.6.2019. Sháním kadeřnici z okolí která by byla ochotná přijet a učesat na svatbu od 13.00? Mocděkuji zadoporučení😀
11. únor ve 20:48  •  Svatba bude v červnu 2019  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
karolusk
Registrovala se 10. května 2018 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
karolusk
Registrovala se 10. května 2018 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, zkuste oslovit kadeřnici Denisu Pivokonskou, je z Turnova a jezdí česat svatby i po okolí. Její tel: 607590427
11. únor ve 21:48  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist, Hair stylist and Wedding Coordinator Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2

“Milé nevěsty, sezona 2018 nám pomalu konči, a proto v tuto chvíli už přijímám rezervace na rok 2019. Rezervujte si svůj termín s dodstatečným předstihem a vyvarujte se tak předsvatebnímu stresu :-) Kromě vizáže a vlasového stylingu Vám nabízím také pomoc při plánování a organizaci Vaší svatby. Nebuďte na to sama, společně naplánujeme a vytvoříme nádhernou svatbu, na kterou budete”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist, Hair stylist and Wedding Coordinator Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2

“Milé nevěsty, sezona 2018 nám pomalu konči, a proto v tuto chvíli už přijímám rezervace na rok 2019. Rezervujte si svůj termín s dodstatečným předstihem a vyvarujte se tak předsvatebnímu stresu :-) Kromě vizáže a vlasového stylingu Vám nabízím také pomoc při plánování a organizaci Vaší svatby. Nebuďte na to sama, společně naplánujeme a vytvoříme nádhernou svatbu, na kterou budete”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, Váš termín mám volný a ráda Vás na svatbu připravím emoticon Do interní pošty jsem Vám poslala cenovou nabídku emoticon Hezký den, Markéta
12. únor v 10:29  •  www.facebook.com/majasfancy/  •  To se mi líbí