Máte zkušenosti s clip - in? Stojí za to?

Ahoj holky. Potřebuji urychleně nějaké zkušenosti s clip - inama. Stojí to za to? Je to dobré? Ničí to vlastní vlasy? Je to moc cítit na hlavě (ve smyslu, že to zavazí)? Drží to?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Já je mám a jsou super. jen je potřeba je nechat ostříhat od kadeřnice aby ti zapadli do střihu tvých vlasů a taky odhadnout barvu. Tmavé se dají obarvit ale s blond je to horší. Pa
Odpovědět
Mám dobrou zkušenost, neničí vlasy vůbec, cítit jsou, když jich tam je hodně při rozpuštěných vlasech, v drdolu jsem je necítila, drží dobře. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Uvažuju o nich, ale pořád přemýšlím, jeslti na moje jemné vlasy jsou vůbec vhodné...
Odpovědět
Profilova fotka
nutno dodat že záleží jestli jsou pravé nebo umělé, umělé nelze nabarvit tam se musí trefit barva. já mám clip inů několik, co používám na akce na historické účesy a jsou dobré. jen se mi na jednou při větším zapnutí vlasů jeden klip odskakuje... ale dají se koupit náhradní. drží to i na jemných vlasech :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám doma pravé vlasy (rozdíl pravých a umělých vlasů je ohromný, hlavně s těmi pravými můžeš dělat cokoliv jako se svými vlastními vlasy, já si je třeba nabarvila přesně na svůj odstín vlasů) a určitě spokojenost. Ale moc je člověk neunosí, to spíše při nějakých akcích, plesech apod. Vlasy si kvůli tomu ntuně stříhat nemusíš, záleží jak šikovně si je umíš do svých vlasů dát. Já mám postupně sestříhané vlasy pod ramena a clip-in mám zase dlouhé až po pas, ale jakmile ty jednotlivé pásy nasadím tak jak by to vypadat mělo, nic poznat není :) Na té hlavě to samozřejěm trochu cítíš, já si je dávám dost napevno, aby to drželo a nesjely mi třeba náhodou, někdo to snášet nemusí, ale za chvilku si na to zvykneš a jakobys nic necítila, akorát se pak musíš velmi opatrně česat :) Sama využiji dva pramínky cli-in vlasů do svatebního účesu, takže já doporučuji určitě a to mám slabší vlasy ;)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě je kadeřnice dokonce zapůjčí. tak snad to bude dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já právě teď viděla Clip-in - culík - a vypadá to fakt dobře, uvažuju že si ho pořídím né kvůli svatbě, ale na běžné nošení.. Rozhodně bych nekupovala umělé vlasy, ale pravé, umím si představit že rozdíl tam bude veliký.... díky
Odpovědět
Profilova fotka
S klipinami mám s nimi lvelice dobré zkušenosti. Když se místo pod hřebínkem mírně natupíruje, drží jako přibité, dají se dobře žehlit, kulmovat i barvit, a jelikož se jedná o "mrtvé" vlasy, všechno na nich drží. Jen bych je nepoužívala do extrémně jemných vlasů, jsou to přece jen upravené asijské vlasy, proto jsou i po úpravě silnější a mají jinou strukturu než vlasy evropské. Kanikalon (umělé vlasy) rozhodně nedoporučuji !!! Nedá se nijak upravovat a i údržba je složitější. Na netu se dá sada pořídit kolem 1300,-Kč. Při troše zručnosti se je může každá pro denní nošení nasadit sama.
Odpovědět
Profilova fotka
Nelekněte se, jsem to já, jen jsem si pro snadnější dohledatelnost změnila login. Do fotoblogu jsem přidala pár fotek s použitím klipin. Jestli je toto téma ještě aktuální, mrkněte se :).
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík mám je abudu je mít i na svatbu :)
Odpovědět
Profilova fotka
včera mi je pošta doručila, jsem nadšená, ještě se naučit je dobře přidělat, chce to malinko zručnosti ale efekt je výborný...
Odpovědět
Profilova fotka
Já je taky měla na svatbu a spoustu dalších příležitstí-vesměs plesy.Vlasy mě to teda neničí, nemám je na hlavě pořád.Koupila jsem je přes eshop vixens.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahoj.Mám možná hloupý dotaz,ale můžu vlasy i nalakovat?
Odpovědět
Profilova fotka
@adina85 Pokud jsou pravé a ne umělé, můžeš s nimi dělat cokoliv jako se svými (alespoň tak to bylo s těmi mými) - takže lakovat, barvit, šamponovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuju :-) Chystam se na koupi pravych O:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vlásk nosím minimálně 5x týdně a jsem nadmíru spokojená, vlasy neničí a drží to dobře :)
Odpovědět
urcite si je na svatbu poridim..uz sem je mela jednou ale koupeny od oliwye a nebyla jsem moc spokojena s kvalitou jinak super..drzi krasne kdyz to pod nimi podtupirujes :) na svatbu si budu kupovat delku kolem 60-70 cm jelikoz me nedavno kamaradka ostrihala a nestihne mi to dorust a to sem chtela jen konecky..no ted to mam cca do puly zad ale na svatbu to chci mit natoceny a cca do pasu takze rozhodne koupim ale tentokrat si radis priplatim at mam jistotu kvality!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj který obchod na clip in doporučíte? Chci kvalitní pravé vlasy a aby i cena byla přijatelná :-) Díky ;-)
Odpovědět
@xppx Ahojky, mě doporučila vizážistka stránky Profibeauty , takže já si je asi budu pořizovat zde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj , tak ja sem měla vlasy na klip a pohodlné nandávaní a celkem jsem byla moc spokojena. V mém pripade sem je na svatbu nemela v planu použit mela sem dlouhe vlasy ale nakonec mi to zachranilo účes.Cena za vlasy byla kolem 3000,- ale kupované v zahraničí.
Odpovědět
Ahoj, je to suprova vec, pomuze Ti to ke krasnemu ucesu a bude Ti naopak i lepe drzet. Ja ani nevedela, ze tam neco mam. Mrkni na muj uces a posud sama ;0)))
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem měla, vizážistka mi jedala do vlasů, bylo to super, krásně mi to prodloužilo vlasy a nikdo nepoznal rozdíl ;-) . Za mě doporučuju, pokud je potřeba k účesu vlasy prodloužit a zahustit
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 letech
podle mě je to lepší než nějaký umělý příčesek, tohle si schováš a můžeš to pak nosit i normálně a vypadá to prostě přirozeně, když jsou to pravé vlasy
Odpovědět
Ja doporucuju hlavne vyzkouset pred finalnim ucesem. Me z nich treba ukrutne bolela hlava a behem svatby kamaradky jsem je nestastna tahala ven..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud si budete přát zahustit nebo prodloužit vlasy, clip-in jsou super. Jen pozor na levné umělé vlasy. Kanikalon se nedá natáčet a hůř se s ním pracuje. Z clip-in se dá vytvořit krásný účes z rozpuštěných vlasů, ale i drdol. Sama mám několik sad příčesků, které za poplatek zapůjčuji. Pokud se správně připevní, neměly by nijak tahat, nebo bolet. V každém případě je dobré vyzkoušet. Cítit na hlavě trochu budou, jako např. umělé řasy. Ale měla byste si rychle přivyknout.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?