Kadeřnice (případně i vizážistka) na 8.12.2017 Praha 5

Hezký večer, sháním kadeřnici, která by mě přišla učesat (případně i trochu nalíčit) v pátek 8.12.2017 ráno. (Obřad máme od 10:30.) Bydlíme v Praze - Košířích. Moje představa je účes z rozpuštěných vlasů, natočených kulmou nebo žehličkou s nějakým svátečnějším "oživením". Foto (stažené odsud) přikládám. Prosím pošlete mi tip na někoho šikovného. Díky a krásný víkend všem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jako vizážistka a vlasová stylistka často dojíždím za nevěstami i do Prahy. Více informací najdete na mém profilu zde, nebo na webu. V případě zájmu mne můžete kontaktovat. Přeji hezký zbytek dne. :) S pozdravem Simeona Lanta
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda se Vás ujmu. Moji práci vidíte zde nebo na Fb stráce studia. Pokud se Vám moje ráce líbí, naište a určitě se domluvíme. hezký den. Pavlína
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, také jsem Vám psala nabídku na svatební líčení a účes ve Váš den, ale bohužel jsem vložila víc fotek, tak mi admin příspěvek odebral. Pokud ještě stále sháníte, ráda Vás nalíčím a učešu, termín volný mám :). Pár ukázek práce zde, nebo pak víc na mém profilu zde, nebo spíš na facebooku. Přeji hezký den, Alice.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?