Kadeřnice Olomouc 16. 7. 2022

22. čvn 202210

Dobrý den,
sháním kadeřnici, která by zvládla jednoduchý, ale pěkný účes s vlnitými vlasy. Mám husté pevné vlasy, tak je potřeba vlasy adekvátně ošetřit před natočením. Doporučíte mi prosím někoho, kdo si s tím dokáže poradit? Máte případně zkušenosti s nějakými přípravky na vlasy?
Svatbu máme 16. července.
Díky moc!

• Mám hodně vlnité vlasy, kadeřnici úplně v Olomouci nevím. Já jsem se česala ve Šternberku, protože odtamtud pocházím. Nicméně trochu mě naštvalo, že si musím umýt a vyfoukat vlasy den předem sama, protože z čerstvě umytých vlasů, ten účes hůř drží. Jinak mě učesala hezky. Chtěla jsem také jen jednoduchý účes.
    Perfektní šampón, po kterém mám vlasy dobře vyživené, ale zároveň nejsou mastné, je z kadeřnických potřeb od značky Medavity, kondicionér je dobrý buď od Palco nebo od Medavity, vše na kudrnaté vlasy.

Jinak je dobré jít na zkoušku účesu.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Milé nevěsty, ráda bych Vám nabídla své služby svatebního líčení a účesu, převážně Benešov, Praha a Středočeský kraj, po domluvě celá ČR.
    Lucie Průžková je mistryně ČR a mezinárodní vicemistryně v líčení.Věnuje se svatebnímu líčení i česání.Nalíčí Vás také na boudoir nebo glamour focení.
    Profesionální služby vizážistky. Praha a Střední Čechy. Svatební a společenské líčení a účes na místě svatby. Zkouška ve svatebním salonu San Verita.
    Články od našich partnerů
    Dokonalá svatba? S těmito 5 tipy to hravě zvládnete
    Výběr svatebního termínu podle numerologie
    4 tipy pro moderní a zároveň nadčasové svatební fotografie
    Archiv článků od partnerů