Menu Forum

Kadeřnice - kosmetička Vrchlabí na únor 2016

5. lis 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
koudyna606
1
Registrovala se 20. července 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
koudyna606
1
Registrovala se 20. července 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Litoměřice.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, zdravím všechny. Chceme svatbu daleko od bydliště na horách, nikoho tam neznáme. Můžete mi prosím doporučit nějakou kadeřnici a kosmetičku z Vrchlabí a okolí? Svatba bude ve Strážném. Děkuji
23. zář 2015 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
luciejanouskova
Make-up artist Lucie Janoušková
Lucie Janoušková PRO

Krása - Region Mladá Boleslav
18

“Milé nevěsty, uvolnil se mi termín 11.6.2016 a proto pokud ještě stále někdo nemáte na tento termín vizáž, mohu Vám být k dispozici. Pro více informací pište ;). Krásný den Lucie”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
luciejanouskova
Lucie Janoušková PRO

18

“Milé nevěsty, uvolnil se mi termín 11.6.2016 a proto pokud ještě stále někdo nemáte na tento termín vizáž, mohu Vám být k dispozici. Pro více informací pište ;). Krásný den Lucie”
(Před 6 měsíci)

@koudyna606 Dobrý den, nejsem sice z Vrchlabí, ale kousek od Jičína, takže dojet za Vámi není problém. V případě zájmu pište, volejte, ráda podám více informací. Únor mám zatím volný.
Lucie ;)
24. zář 2015 ve 14:10  •  www.facebook.com/lucie.janouskova.makeup.artist  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
koudyna606
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
koudyna606
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, přidala jsem si Vás na fb. Příští měsíc bych se s Vámi spojila a domluvila bližší info. Děkuji a hezký den.... i.
24. zář 2015 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciejanouskova
Lucie Janoušková PRO

18

(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
luciejanouskova
Lucie Janoušková PRO

18

(Před 6 měsíci)

@koudyna606 Budu se těšit ;). Lucie
26. zář 2015 v 09:45  •  www.facebook.com/lucie.janouskova.makeup.artist  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 @luciejanouskova Dobrý den, náhodou do Špindlu nedojíždíte? 24. 11. Když tak mi prosím napište do zpráv, děkuji!
26. zář 2015 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zwie
1
Registrovala se 9. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 11 inzerátů. Region Trutnov.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
zwie
1
Registrovala se 9. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 11 inzerátů. Region Trutnov.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Trutnov
 Holky moc šikovná kadeřnice je Ivana Soukupová Cejnarova.Take me česala na svatbu a jsem moc spokojena.
https://www.facebook.com/Kade%C5%99nictv%C3%AD-Ivana-753303421443403/?fref=ts
5. lis 2015 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí