Menu Forum

Kadeřnice + kosmetička Františkovy Lázně 15.5.2015

1. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
luciffer18
1
Registrovala se 27. února 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 15. května 2015
    Františkovy Lázně, Region Karlovy Vary
fotoportrét
fotoportrét
luciffer18
1
Registrovala se 27. února 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 15. května 2015
    Františkovy Lázně, Region Karlovy Vary
 Nevíte o nějaké dobré kadeřnici, případně i kosmetičce v okolí Františkových Lázní, která by mě zkrášlila na můj svatební den? emoticon

Předem děkuji
27. únor 2015 ve 13:18  •  Svatba byla v květnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
barvik81 (34 r.)
Visage wedding barbora faltusova
Barbora Faltusová PRO

Krása - Region Praha
2

“Termíny na další svatební sezonu se blíží, a v mém diáři se pomalu plní termíny. Proto milé nevěsty neváhejte a zarezervujte si svůj termín co nejdříve. A jako poděkování nabízím prvním 5 nevěstám - co si u mne rezervují termín do konce září na příští rok nabízím zkoušku s 20procentní slevou. Proto neváhejte a budte ve svůj den D výjimečná”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
barvik81 (34 r.)
Visage wedding barbora faltusova
Barbora Faltusová PRO

Krása - Region Praha
2

“Termíny na další svatební sezonu se blíží, a v mém diáři se pomalu plní termíny. Proto milé nevěsty neváhejte a zarezervujte si svůj termín co nejdříve. A jako poděkování nabízím prvním 5 nevěstám - co si u mne rezervují termín do konce září na příští rok nabízím zkoušku s 20procentní slevou. Proto neváhejte a budte ve svůj den D výjimečná”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby, jsem kadeřnice i vizážistka. Podívejte se na má fota a popř. i webové stránky na mém profilu. Pokud se Vám má práce bude líbit, neváhejte mne kontaktovat. s pozdravem Flatusová Barbora
fotoportrét
fotoportrét
gettheface
Adéla Šimice Art-líčení
Adéla Šimice PRO

Krása - Region Plzeň
PRO Shop: 2 inzeráty
17

“Svatební líčení, večerní, foto-makeup. https://www.youtube.com/watch?v=8WbKBwbgRY8”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
gettheface
Adéla Šimice Art-líčení
Adéla Šimice PRO

Krása - Region Plzeň
PRO Shop: 2 inzeráty
17

“Svatební líčení, večerní, foto-makeup. https://www.youtube.com/watch?v=8WbKBwbgRY8”
(Před 1 rokem)

Rada vám nabídnou své služby, na každou novou nevěstu se těším
1. bře 2015 ve 04:06  •  www.art-liceni.cz  •  To se mi líbí