Menu Forum

Hledam kadernici pro hotelove hosty - 20.9.2014, Kuncice pod Ondrejnikem

9. zář 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
kapacita
24
Registrovala se 30. května 2013 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků. Má 11 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
kapacita
24
Registrovala se 30. května 2013 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků. Má 11 přátel. Region Vsetín.
 Ahoj, hledam kadernici, ktera by ucesala hotelove hosty (foukani + uces). Momentalne se jedna o 4 slecny/damy, mozna i vice. Svatba probiha v H-Resortu v Kuncicich pod Ondrejnikem.
Mate prosim nejake doporuceni nebo kontakt na nekoho v okoli, kdo by mohl dojet?
Dekuji moc za pomoc!
8. zář 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
tereziehavlova
Terezie Havlová - Salon illimité
Terezie Havlová PRO

Krása - Region Ostrava
9

“Milé zákaznice, je to nečekané a na poslední chvíli , ale letos se s Michalem zůčastníme Svatebního veletrhu 2014 který se koná už zítra v krásném prostředí zámku Kravaře. Budeme se těšit, že se zastavíte u našeho stánku”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
tereziehavlova
Terezie Havlová - Salon illimité
Terezie Havlová PRO

Krása - Region Ostrava
9

“Milé zákaznice, je to nečekané a na poslední chvíli , ale letos se s Michalem zůčastníme Svatebního veletrhu 2014 který se koná už zítra v krásném prostředí zámku Kravaře. Budeme se těšit, že se zastavíte u našeho stánku”
(Před 2 lety)

Dobrý den, ráda bych vám nabídla své služby.
Pokud máte zájem neváhejte mě kontaktovat.
Děkuji Terezie Havlova
8. zář 2014 ve 21:41  •  www.salonillimite.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kapacita
24
fotoportrét
fotoportrét
kapacita
24
 @tereziehavlova Dobry den, velmi dekuji za vas prispevek. Napsala jsem vam zpravu!
9. zář 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí