Termín svatby v 4/2020 za dané situace

21. čvc 2020540
  • @princessbeatrice  já mám svatbu až v červnu,takže v dané situaci prozatím nejsem,ale právě proto jsem psala,že ti,kteří nemají svatbu v dubnu,nemají právo kritizovat nevěsty s dubnovým termínem. Vůbec vám to rozhodování nezávidím a neberte si ty ostré komentáře k srdci.. a jsem za,pokud karanténa,tak úplná jinak to opravdu nemá cenu..

• @marki92  Jojo, já si posléze všimla, omlouvám se.🙂 Děkujeme za morální podporu! V červnu už to bude v pohodě. My v březnu/dubnu to bohužel schytáme v plné polní. 😒

• Nic se neděje☺ hlavně přeji pevné nervy ohledně veškerých rozhodnutí.

• Sponzor fóra
  • Tak my už máme zrušeno. Poslední dva dny jsme byli takový jak na houpačce jestli nechat nebo zrušit a dneska jsem všechny obvolala (restauraci, matriku, DJ, fotografku, koordinatorku, ...) a všichni mi řekli ze by se jim to hodilo to zrušit, ze z toho nemají dobrý pocit a restaurace to nakonec rozsekla, protože prý budou rušit všechny velké akce do konce dubna i když 12.4. Všechna opatření vláda zruší. Takže nebylo o čem. Hned jsme začali jednat a máme predbezne všechno domluveno a přesunuto na září. Takže tak...

• Ahojky, tak my ze 4.4. Presunuli na 8.8, ani jsme to neplanovali ale byl to jediny termin co nase restaurace mela volno. Snad se to do te doby uklidni🙏🙏

• Ahojte, já se také přidávám k nevěstám ze 4.4. a i my jsme tedy nakonec přesunuli na 19.9. 🙂 V téhle situaci je to jediné rozumné řešení 🙂

• @nikolka008  to je taky krásné datum 😉

• @kajadomca   to je😁tak snad to napodruhé vyjde😉

• Holky...nevydržela jsem to, zrušila jsem to a přesunula na srpen. Neměla jsem nervy čekat. Stejně si myslím, že se tohle bude táhnout tak do května.

• @terezzzzz194  
    Mame mít svatbu 11.4.,do toho nastávající pracuje a přes týden žije v Německu,vidim to hodně spatne co se svatby tyče.
    Chceme maličkou svatbu do 10lidi ale porad je tu otázka zda mi muže pusti přes hranice 😥😥

• Holky ocitnout se v takové situaci, asi bych se zbláznila. Přeji Vám hodně sil.. každopádně čtu tady jak to vláda 12.4. zruší a bude klik.... opatření byla vyhlášena na měsíc, protože to zákon nepovoluje na déle, ale v závislosti na okolnostech mohou být prodlužována... a dle mého budou. Tohle není něco, z čeho se za 14 vyhrabeme... 😞

• My měli termín 18.4. Stále jsem doufala, ale teď už je mi jasné, že to není reálné a svatbu odkládáme.

• My máme termín 25.4. a stále čekáme. Se svatební cestou do Skotska jsme se už rozloučili, ale ve svatbu stále tajně doufáme. Je to hrozně těžký. Všechno už máme zařízené- místo, oddávající, pozvánky, hostinu, oblečení, prstýnky, květiny, výzdobu, opravdu všechno, člověk se na to půlroku těší a organizuje, má radost z každé dekorace, která přijde a nakonec místo toho aby odpočítával posledních pár dnů, tak se děsí toho, jak rychle se to krátí 😞
    Zrušit to celé mi přijde neskutečně líto. Vzít se jen s rodiči a svědky mi přijde jako nesmysl- vzít si ty šaty na 30min na úřadě, vláčet se tam se všemi víc než hodinu a pak jet zase domů? V létě pak udělat párty se svatební výzdobou, v šatech? to bych si přišla jako ve cvokárně.
    Přijde mi, že ať udělám co udělám, bude to špatně a nevím jak vy ostatní, ale nejsem ani tak smutná jako vyloženě naštvaná a ani nevím na koho. Svatbu budu mít jak věřím jedinkrát v životě a takhle jsem si jí nepředstavovala ani v těch nejčernějších snech 😞

• Vláda ta opatření podle mě minimálně 1x prodlouží. Kolem 12.4. bude situace nejspíš teprve kulminovat . Musíme doufat, že přijde brzy horké počasí, jako už v posledních letech párkrát v květnu bylo, a že se tu viru přestane líbit (a dařit). Jenomže při dnešním rozmachu cestování může ten hajzlík rotovat po světě sem a tam.

• My máme svatbu až začátkem září, ale stejně jsme nervózní, jak to bude. Nevíte někdo?

• Sponzor fóra
  • @xuli  ahoj, cítím to úplně stejně.. ☹️

• @xxycos  tady nikdo neví co bude za týden, za měsíc.... natož v září....

• @markarola  V případě horkého počasí je to asi nesmysl, to by pak nebylo tolik případů ve Španělsku... 😞

• Holky trochu odlehčení 😀 dneska poslali přítelovi kamarádi

• @gabrielkaada  : no nevím, já bych řekla, že ani ve Španělsku není v březnu vedro. Mínila jsem teploty 30+ , jaké tu opravdu už koncem května někdy bývají ( v posledních letech jsem byla vždy na přelomu května a června u moře a tady v některých případech bylo tepleji než tam).

• ahoj holky, my jsme také zrušili krásné datum 4. 4. a naše nové datum je 29. 8., snad vše klapne! co vy ostatní, kdo jste musely svatby přesunout? 🙂

• @mirca_l  My taky 4.4. a chtěli jsme 29.8. 😃 😃 Ale nakonec jsme se rozhodli pro 19.9., tak doufáme, že teď už to bude v pohodě 🙂 S rouškama přinejhorším počítáme, ale hlavně, aby se to dalo uskutečnit 🙂

• My rušili 18.4., nové datum je 26.9. 🙂 také už jen doufám, že to dopadne dobře a nebude se to muset opět rušit. To už bychom to odpískali a nechali se jen někde oddat, až by to bylo možné.. 🙂

• Nevěsty, jestli ještě sháníte převážně momentkového fotografa, nabízím ještě pár volných zářiových termínů. Případně mám i poslední volnou "předzářiovou" sobotu (29.8.) Předem díky za zájem 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Možnost EXPRES tisku - 1500 originálních svatebních oznámení za dobré ceny. Přes 2000 snubních prstenů ze zlata 14 karátů. Svatební motta a texty.
    Poskytuji kompletní grafický servis zaměřený na tvorbu svatebních oznámení, uvítacích plakátů, triček, knih hostů, omalovánek, novin, etiket, placek.
    Epsilon - široký sortiment svatebních oznámení a dalších tiskovin pro svatbu. Vyberete si z katalogové kolekce nebo vyrobíme na zakázku.