Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak my uz mame zamluvenej termin 7.6.2014 od 13:00 pod velkou lípou na zámku u nás v Chomutově...to hlavní máme a ten zbytek mám zatím v hlavě:)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicole1 už teď zamluvený termín na příští rok? klobouk dolů a držím palce!!
Odpovědět
Profilova fotka
@nicole1 Také už máme zamluven termín - 17.5.2014 v 15 hodin :-D
Odpovědět
@stastnanevesta ved rok aj mesiac pred svadbou nie je az tak velmi skoro si zarezervovat salu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no u nás je to docela složitý, když chceš obřad na zámku venku...rok dopředu tvoří program na další rok a potřebuji zjistit, který den mužou vyhlásit venkovní termín, jsou během roku jen dva...takže proto, jinak bych tak akční nebyla:):) a taky mamka dělá na úřadě, tak jsme to zajistili takhle:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 jéé já chtěla taky kveten...ten je nejhezčí...ale u nás jsou všichni děsný...svatby v maji se nedelaj a blablabla....tak jsme ustoupili proste....a taky mam 7.6 narozeniny, tak si dám krásnej dárecek:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nicole1 aha,tak to jo. My jsme měli taky obřad venku v zámecké zahradě, ale naštěstí jsme se vyhnuli matrice,měli jsme církevní obřad, takže termín byl jistý v momentě,kdy jsme se domluvili s farářem :-) Ty jo,jen dva termíny na obřad venku za rok?wow,tak pak je mi to úplně jasný. Hele,na pověry se vykašli,podívej se,kolik holek se tu vdává v květnu.Vždyť je to přece krásný,tak proč ne?ale svatba na narozeniny je taky super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slniecko154 mně to právě přišlo brzo,protože na většině zámků se dá rezervovat termín na další rok až od podzimu.ale když mi to slečna vysvětlila,tak už to chápu,proč je to tak brzo
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no ono to je tak všude...ale jsem klidná, že ten obřad venku budeme mít, pokud nám bude počasí přát...a kveten je krasnej, nejkrásnější, ale vysvětluj všem, co to ta pověra vlastně znamená...ale 7.6 je taky super, tak mě to už netrápí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicole1 no já si právě myslím,že to dost lidí ví a proto se diví každému,kdo plánuje svatbu v květnu :-) my jsme obřad venku chtěli od začátku,předpověď byla všelijaká,ale jsem šťastná,že nám to tak nádherně vyšlo ( i když bylo přes 30 a trochu jsme se upekli :-) ). Bouřka nás sice chytla,ale v době,kdy jsme se fotili v zámku a než jsme vylezli,všechno bylo zase v pohodě :-)
Odpovědět
přeji hezký den všem tak jak to tak čtu tak datum 14.6.2014 si vybralo mnoho z vás :-) to datum máme taky a už zarezervované na příslušných místech ;-)
Odpovědět
holky, krásně se rozrůstáme... vždyť už to je jenom za rok :-D A největší výhoda? Ceny budou zase trochu někde jinde příští rok... :-/ :-D
Odpovědět
Článek se načítá
my budem osm .a 28.6 . 2014 oslavi nas synacek osme narozeniny :-)
Odpovědět
přidávám se k nejhezčímu datumu :-D - 14.6.14, bude se nám dobře pamatovat (tedy hlavně příteli, já bych si pamatovala NÁŠ den i o půlnoci) a už máme zamluvený kostel a restauraci ;-)
Odpovědět
@mawenzi Já si už udělala tabulku v excelu, rozepsala měsíce - co kdy a jak :-) , další záložku mám finance, pak, co si zařídím sama, na co nezapomenout apod. A je to fajn :-) V červenci jdeme objednat sál na hostinu a zaplatit rezervovaný zámeček, pak mám do října volno, protože nebudu do té doby stíhat nic řešit, a pak to začne. Na to období už se moc těším :-) . Je fajn si to rozepsat, ať člověk vidí... :)
Odpovědět
@nicole1 Já bych na pověry taky nehleděla, kór, když vím, o čem ta májová pověra je :-) , ale kdyby se něco stalo třeba s mým partnerem, tak bych to na to určitě svedla a vyčítala si to do konce života. Je to strašné dilema, naštěstí jsem se zamilovala do data 14.6.2014 :-) .
Odpovědět
My už taky zarezervovali místo, protože to naše datum i čas bude docela žádané. A sice jsem to zarezervovala ani jsem nevěděla jak :-D , ale stejně jsem za to ráda :-) Ale raději tam v létě naklušem a zaplatíme to, aby nám to přecejen nikdo nevyfoukl :-) . Jinak ta paní matrikářka taky říkala, že se stačilo ozvat na podzim a že se máme na podzim ještě připomenout. Připomenu se v létě a bude :-)
Odpovědět
@marpe To jsem si taky myslela, furt o tom brebentím, že samé čtrnáctky a že si to musí zapamatovat každý (i čas ve 14 hod.) a přítel machroval před kámošem, že už máme i termín a on říká: "Nekecej a kdy?" a můj drahý na to: "Počkej... tam byla nějaká 14... a myslím, že červen... ty jo... ona o tom furt mluví... že by červen 14.? A ten čas... počkej... asi ve 14 hodin...? Ještě se radši zeptám, ale je to určitě příští rok, tam je taky 14..." :-D
Odpovědět
Taky jsme chtěli termín 14.6.2014, ale bohužel kvůli pracovní a zdravotní situaci budeme muset odložit... Ještě se nám líbí datum 4.10.2014.. Ale ještě budu dodělávat školu a většina financí půjde tam, tak nevím, jestli si nakonec nebudu muset počkat ještě déle :((
Odpovědět
@kaaacaaatkooo :-D :-D :-D no jo, naši miláčkové, pro jistotu mu to nechám vyrít i do snubáku, ať se nemůže vymlouvat ;-)
Odpovědět
@petulinkaa kdyby se nepodařilo zamluvit 14.6, byla jsem rozhodnutá pro 4.10. - taky moc hezký datum :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se k vám přidávám :-) Máme též vyhlídnuté to žádané datum 14.6 2014, tak doufám, že nám vyjde. Bohužel mi zatím na zámku, kde bychom rádi měli obřad nejsou schopni říct, zda zrovna toto datum, budou mít vyhrazené pro civilní svatbu, kterou chceme (mají to letos rozdělené tak, že každou druhou sobotu mají vyhrazenou pro svatbu civilní a ostatní pro církevní, takže pokud to tak zachovají, mělo by nám toto datum vyjít). Tak uvidíme, definitivně se to dozvíme až na podzim, což je ještě strašně daleko, takže žiji v napětí a doufám....
Odpovědět
@petulinkaa Taky jsem zatížená na čtyřky, čtrnáctky a čtyřiadvacítky :-) Možná tím, že jsem čtvrtého narozená... :-)
Odpovědět
@petulinkaa Chápu, srdce říká, že by chtělo, rozum velí, že to nejde.
Odpovědět
@kaaacaaatkooo No právě.. Přišla jsem o práci.. Do toho letos nestihnu dokončit školu, takže příští rok si ji musím už platit, takže na svatbu nejspíš penízky nezbudou..
Odpovědět
Profilova fotka
baby, pridavam sa k Vam aj ja... Termin zajednam dufam na maj - zamok lednice - dvaja svedkovia a nasa malickost :-D Viac ku stastiu nepotrebujem :)
Odpovědět
nevesticky je vhodny datum 26.4.2014 ??? hned po velkej noci?
Odpovědět
pridám svoj príspevok aj sem baby nie ste tu niektorá, čo plánujete svadbu na 12. 4. 2014? lebo my sme si vybrali tento dátum, ale týždeň na to je veľká noc. a babka si myslí, či nebude mať farár(evanjelický) problém so sobášom v sobotu pred kvetnou nedeľou. mňa toto ani len nenapadlo. a nechce sa mi ešte takto skoro tak seriózne riešiť kostol. navyše sálu máme už rezervovanú, aj keď presun takto skoro by asi bol možný. ale skôr sa mi to mať nechce, takže ak ozaj nebude chcieť, tak neviem čo spravíme.
Odpovědět
@tyxoe ja chcem tiez 26.4.2014 .. tak dufam ze je to ok. Jeden znamy mal tento rok sobas hned po Velkej noci (evanjelik) ... tak snad je to bez problemov.
Odpovědět
Profilova fotka
@chamomillka ja mám tiež ten termín svadby...toho sa neobávam,že to je po velkej noci,len ja som chcela mať 19.apríla ale to asi nepojde keď potom je velkonočný pondelok :( či?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?