Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
tabulka počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@basol no to pěkně děkuju... přeháňky... :-/
Odpovědět
@kecka28 neber to vážně, mrkni letos na počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@basol je fakt že dlouhodobě předpovědi jaksi nefungují. Si vem, minulý týden v sobotu 15 stupNů, hřáli jsme se na zahradě na lavičce a dnes jsem odhrabávala dobrých 7 cm sněhu :-/
Odpovědět
@kecka28 kurnik u nás zase sněžilo??? To není možný, tady nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@basol Tady začalo večer kolem 18hod a sypalo to do prána, jak říkám, cca 7 cm .... hrůza děs
Odpovědět
Ahojte holky, přidávám se k vám. Svatba příští rok, vybraných máme pár termínů od června do října....teď se ještě shodnout :-D Mě je nejbližší začátek září. Pomaličku a polehoučku sbírám inspiraci :-)
Odpovědět
Ahoj :) my plánujeme na červen 2014. Chtěli bychom už dřív (duben, květen), ale vzhledem k tomu, že v lednu mě čekají státnice a nejsem si 100% jistá, že je udělám, tak kdyby hrozil květnový termín státnic, tak chci mít už v každém případě po nich. Přesný termín ještě nemáme, ale o prázdninách budeme chtít zamlouvat hospůdku (je potřeba rezervace alespoň 3/4 roku dopředu) a podle toho jak budou mít volno, tak si zamluvíme termín na matrice. Kolik kdo plánujete lidí? A v kolik byste chtěly obřad? Já jsem všemi deseti pro obřad co nejpozději (u nás tuším, že poslední obřad je ve 14 hodin), jelikož mám příbuzenstvo z celé republiky a přítel i z Německa, tak aby se všichni stihli v pohodě sejít a navíc myslím, že když nějaká oslava začne až třeba kolem 16 hodiny, tak je to akorát, lepší než něco dělat už v poledne, alespoň se stihne vše v klidu nachystat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme termín vybraný na 4.4.2014 :) Bude se to alespoň lehce pamatovat. Preventivně máme zamluvené místo a zbytek budeme řešit až časem. Zatím se snažím sbírat inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte aj my sa na tom berieme :-) 27.9.2014 predbežný termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@basol husta tabulka:) kez by se podle ni fakt dalo orientovat;) my mame zatim v planu jaro 2014. Uvidime. Doufam, ze nejsme rarita, ze mluvime o svatbe, zaciname resit prvni veci, ale muz se jeste nevyjadril:)
Odpovědět
@mawenzi víš kolik nás je? Taky máme květen až příští rok :-D Nic mě netlačí, nikam nespěchám, vše můžu v klidu posoudit, připravit, zrealizovat... Některé tady na to mají odlišný názor, ale já jim ten jejich taky neberu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@basol já si taky říkám, že nás nic netlačí, rok času je hrozně dlouhá doba. Aspoň právě můžu koukat, spelukovat, zjišťovat, hlavně je určitě dobré, že máme prakticky rok na to pořádně našetřit:)
Odpovědět
@mawenzi PŘESNĚ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nevím, jestli zrovna s mojí povahou je to nakonec vhodný, protože jsem včera cestou od zubaře narazila na náááádherný šaty, tak sem je objednala v mojí velikosti na vyzkoušení a teď nevím, jestli do nich jít a riskovat, že se do nich za rok nevlezu, nebo nejít a doufat, že za rok podobný seženu:) on je rok dost dlouha doba, na druhou stranu kdyz si kupuju plesovy saty nebo spolecensky gate, taky hned nepremyslim, jestli se do nich za rok vlezu:) tak nevim, uvidim, az si vyzkousim tu spravnou velikost :)
Odpovědět
@mawenzi nebála bych se velikosti, a že se do nich za rok nevlezu. Ale bála bych se, že budu celý rok spekulovat, jestli to jsou ty pravé. Budu se toho bát i dva měsíce dopředu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@baja09 :D no to je věc druhá, ale myslím, že tohle byla láska na první pohled. Dokonale splnily moji představu toho, jak by měli vypadat a kolik by měly stát:) ale co když mi budou i slušet, až dorazí na prodejnu? to pak bude opravdu dilema:)
Odpovědět
@mawenzi Ber je :)
Odpovědět
Já dneska začla brouzdat po netu a hledat, jaká může být výzdoba na auto kromě: Cylindru, panenky, MeToYou plyšáků, pásků organzy, velké kytky a spoooousty malých kytek :-) A přišla jsem na to, že jsem v háji, protože nevím, co tam dám :-D A teď to naše heslo "máme na to ještě rok ;-) " . Ale nakonec jsem si vymyslela alternativu, kterou musím postoupit příteli ke schválení ;-) a zamakat na své zručnosti :-) Chtěla bych to asi bez těch kytek a asi jen zelený pedig, ale v životě jsem to neměla v ruce, tak nevím, co svedu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo to je nadherna, chci zelenou svatbu a tohle je boziiii :)
Odpovědět
@mawenzi Tohle jsem někde objevila, tuším, že tady na beremku. Ale inspirativní to je :-) Taky chci zelenou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja tady objevila uz spoustu inspirativnich veci, dneska se nam potvrdila hospoda, tak to mam radost a ted si rikam, co jako budu delat ten zbytek roku? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) My jsme si s Božským vybrali 14.6.2014, tak se budu těšit s vámi ten rok :-)
Odpovědět
@mawenzi neboj sa.. niečo na zariadzovanie sa nájde. Ja som narazila minulý týždeň tu na bazári na šaty, ktoré sa mi veľmi páčia. V nedeľu som ich bola vyskúšať, padli mi presne a cítila som sa v nich super, keďže sú ľahučké, takže mi drahý povedal (nevidel ma v nich), že ak som o nich presvedčená, tak ich mám vziať. Už sú doma v skrini a je mi jedno, že mám vyše rok do svadby... neutečú mi. A včera sme kúpili poháre, ktoré sa budú gravírovať a vypisovať - obaja sme na čo najjednoduchšie veci, takže sa krásne zhodneme vždy. Proste na čo narazím aj skôr, ale páči sa nám to obom, tak sa to kupuje už teraz a neriešim, že do svadby ďaleko. Aspoň to takto priebežne bude menej bolieť peňaženku :)
Odpovědět
Profilova fotka
@novavcielka jsem nakonec rozhodnutá, že si šaty vezmu, pokud budou padnout. Spíš jsem to myslela tak, že když už máme hostinu i místo na obřad, skoro rozhodnutýho fotografa a svatební menu, tak se to nějak vyvrbilo hrozně rychle a nečekaně a tudíž právě nebudu mít ani moc práce pak a přemýšlení:) V pátek si jdu objednat boty... na ty se těším ze všeho nejvíc:)
Odpovědět
@mawenzi Tak ono síce máš tie najdôležitejšie veľké veci, ale drobností na riešenie je dosť :) Ja si priebežne spisujem, čo vlastne všetko treba vyriešiť a mám zapísaných niekoľko strán :D
Odpovědět
Profilova fotka
@novavcielka taky planuju, ze si koupim specialni svatební sešit a budu si tam psát buď co chci zařídit a nápady i nějaké dotazy třeba ještě, na co nezapomenout a co budu řešit... už teď mám nějaké dotazy, co chci řešit v rámci hostiny a nechci to hrotit přes mail, ať na nic nezapomenu. Nedokážu si vůbec představit to řešit třeba 3 měsíce předem, takhle snad nemůžu nanic zapomenout:)
Odpovědět
my planujeme 28.6.2014 :-)
Odpovědět
@piperr_ka Ahojky, já mám něco podobného. S přítelem akorát chodím 6 let, bydlíme také odděleně a teď budu státnicovat, tak svatbu až po roce. Takže v létě 2014 :-) Ale jsem ráda, že nejsem jediná, koho to bere už tak brzo :-)
Odpovědět
@ninusch Jéé, to budeme mít výročí 7 let s přítelem :) Oh...vlastně snoubencem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?