Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
kolikátého? pořád váhám, jestli v první nebo druhé polovině...to si člověk nevybere :)
Odpovědět
Profilova fotka
@aghaty tak se to bude posouvat...12. je ještě v postní době, takže konec dubna to jistí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@livia7 18. 4 :)
Odpovědět
já právě přemýšlím toho 12....jinak na matrice se prý termín tam, kde chci, zamlouvá až v září 2013...to budu trnout, jestli to budu mít zamluvené nebo ne, a taky fotograf, vizazistka atd..vsechno nejlepsi bude zabrane :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Také se hlasím k roku 2014... mam vsechno tak nak uz namysleny, jen na me vsichni koukaj jak na blazna ze uz to tak brzo resim.... rikam si radci postupne nez se z toho pak zblaznit... sem rada ze nejsem sama a i vy take uz ted planujete :) Chteli bychom datum v zari ale stale nemuzu vymyslet misto konani :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :) tiež chystám svadbu na september 2014, dneska som práve rozposlala e-maily do rôznych reštaurácii tak uvidím ako dopadnem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také se přidávám se svatbou v roce 2014. Líbila by se mi letos, ale finance to bohužel nedovolý :-( Upřímně vám závidím to, že už nyní máte představu o termínech, místech, fotografech.. já zatím nevím nic, takže začínám mít pocit, že jsem asi trochu pozadu :-) Začala jsem se pomalu rozhlížet a hledat inspiraci. Termín by se mi líbil v květnu nebo v červenci. Uvidíme, snoubenec má zatím takový postoj, že je to až za dlouho a nemá tedy význam vymýšlet datum a místo tolik dopředu. Jestli se však brzo nevyjádří, tak ho asi uškrtím ještě dříve, než si řekneme to vytoužené "ano" :-))
Odpovědět
31.5. :-) A proběhla změna barvy kvůli termínu, ze zlaté na vínovou
Odpovědět
Profilova fotka
@basol Teta, co Ty tu tak brzy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Ja sa tiez pridavam k Vam :) chystame svadbu v maji v ledniciach :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se nám zasnoubili kamarádi :-) Oni ale budou mít svatbu už letos, takže si ty přípravy asi vychutnám dvakrát...pro kamarádku a pak své... :) a příští týden pojedem obhlédnout šatky...tak nevím, jestli odolám a nehupsnu taky do nějakých :-D
Odpovědět
@kecka28 srdíčko, děti říkali, že je škoda spát :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, zajímalo by mně, jak to děláte, že máte na plánování svatby tolik času? Já jsem už několikrát o ruku požádána byla, ale pánové se vždy domnívali, že na plánování svatby 3 týdny stačí habaděj, takže žádání většinou probíhalo tak v květnu - červnu. A pak byli docela překvapení, že ten samý rok už se letní svatba nestihne. (To, že žádání přišlo vždy až skoro v momentě, kdy jsem měla toho vztahu plný zuby a příští rok už byl místo svatby rozchod, je věc jiná :-D). Takže otázka zní - vy máte všechny tak uvědomnělé snoubence, kteří sami od sebe ví, že pěkný termín na radnici a třeba i v restauraci je nutné zamluvit hooodně dopředu, a žádají včas? Nějak mi to nejde do hlavy... :-)
Odpovědět
@lemona Za mě neeeeeeee :-D Všechno (radnice, šaty, sál, prstýnky) přece stačí zařídit za rok, dyť je čas, tak na co stresovat. :-) (bereme se v červnu 2014) Raději to beru do vlastních rukou, začínám na podzim 8-)
Odpovědět
@kaaacaaatkooo Takže nastávající žádal rovnou s tím, že svaba bude za rok? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lemona Ahoj, u nás to tak třeba opravdu bylo - byla jsem požádána, ale s tím, že letos kvůli financím a jiným "hořákům" nebude, tak jsme se rovnou shodli na květnovém termínu 2014. A můj milý byl tak uvědomělý, že sám domluvil schůzku na příslušné matrice a termín už máme zajištěn i matrikou :-)
Odpovědět
@kecka28 :-D Tak to je skutečně velmi uvědomělý! Já jsem asi měla v minulosti štěstí na samé "akční" typy... spoustu let dělali, že je svatba nakažlivá nemoc, a pak by se oženili do týdne.
Odpovědět
Tak sa pridávam.. Svadbu máme naplánovanú na 14.6.2014. Sála aj hudba je už objednaná. Minulý týždeň sme narazili na pekné obrúčky, takže už aj tie máme. Momentálne mám oddych a zbieram nápady, ale kamoška ma dnes navnadila na šaty, tak možno sa onedlho porieši aj to a najdôležitejšie veci teda budú za nami :)
Odpovědět
@lemona Neeeee, žádal před 4 lety :-D
Odpovědět
@lemona S tím, že svatba bude v budoucnu :-D (až dostudujeme a zabydlíme se, což je teď :-) )
Odpovědět
Slibila jsem si, ze jsem nebudu chodit, ale jakmile jsem si precetla tuto diskuzi, nedalo mi to. Omlouvam se damy, ale neni normalni planovat svatbu rok a pul dopredu. Kvuli vam se musi vsechno zarizovat rok dopredu. Svatba by mela byt o vas dvou a ne o tom cirkusu kolem.
Odpovědět
@boruvkkaa Prepáč, ale myslím si, že je to úplne prirodzené. U nás každá normálna sála, hudba, kameraman a podobne.. je už teraz poobsadzovaná na termíny v apríli 2014, takže buď tieto základné veci vybavím teraz, alebo budem musieť vziať to, čo mi ostane (= čo nikto nechcel). Navyše takto nie sú stresy, pekne pomaly sa to pozariadzuje. Vzhľadom na to, že svadba bude v mojom rodisku, kde už nebývam a domov chodím tak raz za mesiac aj to na víkend iba, tak vybavovať veci reálne na svadbu môžem tak raz za dva tri mesiace, keď si vezmem nejaké voľno a idem k našim cez pracovný deň. Je dosť veľký rozdiel v tom, keď vybavuješ svadbu v nejakom veľkomeste a keď vybavuješ v nejakom malom mestečku, kde ti nikto nerobí cez víkendy, pretože práve robia iné svadby, takže ak niečo chceš riešiť, tak musíš cez týždeň. Navyše nemáš 50 možností, kam ísť, ale len 2-3.
Odpovědět
@boruvkkaa No, částečně souhlasím, rok a půl dopředu je docela hodně. Tak půl roku max. mi připadá ideální. Holky co se vdáváte až v r. 2014, nemáte pocit, že tu zmrzlinu, na kterou máte chuť teď, dostanete až za rok? Tak mi to totiž připadá :-) Jinak jak jsem psala, já se "bojím" opačného extrému, už je mi to asi souzeno... S přítelem jsme se shodli na dětech, že bysme to v létě mohli začít zkoušet. Zároveň vím, že on je takový tradiční typ a děti za svobodna nechce. No ale je už březnen a pořád ticho po pěšině :-D Já sama po předchozích zkušenostech na svatbě nelpím, ale stejně mi to vrtá hlavou... :-) :-) :-)
Odpovědět
Děvčata, myslím, že na tom není nic špatného... Vůbec nevidíte do pozadí, proč to tak je, že se plánuje rok, dva dopředu. A třeba to není o plánování, ale o představách. Nevěřím, že žádná z vás nemá představu o vlastní svatbě, to si troufám říct, že ji mívají už malé holčičky. Postupně jen dodáváme těm představám tu výslednou podobu. Jsem s přítelem 6 roků, máme 2 malé prcky. Těhu jsem se vdávat nechtěla, s miminem taky ne, takže příští rok bude ok. Navíc vše platíme sami, nemusím být nikomu vděčná, nemusím si do toho nechat kecat, prostě jaké si to uděláme, takové to bude... Jak se říká - s obrazama nechodíme :-D Pokud tu jsou diskuze 2015, proč ne?! Představy a plánování jsou to nejkrásnější. Den D tak rychle uteče, že budeme pak vzpomínat právě na to plánování. I kdyby tu byl termín 2020, tak bych to neodsuzovala. To, že by to mohl pak být chlap minulý, současný nebo budoucí, je přece vedlejší. Chlap to bude :-D A nevěřím, že by výběr chlapa měnil barvu a styl svatby... ;-)
Odpovědět
@basol Ale naopak, výběr chlapa mění barvu a styl svatby! Jeden chtěl soukromou "tajnou" svatbu nejlépe někde u moře, druhý zas tradiční veselku s milionem přibuzných :-D
Odpovědět
@lemona tak to máš drsný :-D
Odpovědět
@boruvkkaa :) kazdy mame na to iny nazor...kto urcuje aky cas je normalny na pripravu svadby? myslim si, ze je to skutocne osobna vec kazdej buducej nevesty kolko casu tomu chce venovat...kazdemu je jasne, ze sa da svadba stihnut pripravit aj za 3 mesiace...ale ked si chce niekto zajednat veci rok dopredu je to len na nom...ja mam svadbu tiez AZ v maji 2014....zajednala som si fotografa a kameru, ktori su velmi obsadení a to je cele...to ze tu zbieram inspiraciu je podla mna normalne, na to tato stranka predsa je :)
Odpovědět
děvčata, tak jak pokračujete? :-D
Odpovědět
tiez svadba pravdepodobne 7.6.2014 :) vonku.....myslite, ze bude dobre pocasie? resp ze by mohlo vyjst? aby sme sa cez den neupiekli a v noci nezmrzli? ci by sme to mali posunut?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim. Nabizim na rok 2014 zivou hudebni skupinu. Informace o nas jsou v mem profilu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?