Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@englishbride @limda Ja mam tiez v okoli par nenadsenych ludi, neochotnych ani zagatulovat, a to este ani k nasmu ocakavaniu prveho dietatka... nuz, kedze viem, ze to je len zo zavisti, netrapi ma to... len sa teste kocky, bude to len a len vas den! ;-) Hlavne je predsa to, ze sa tesite vy aj s vasimi partnermi ;-)
Odpovědět
ahojte..... my tiež plánujeme svadbu v roku 2014... tento víkend by sme si chceli ísť rezervovať sálu, dátum sme si stanovili 23.8... v ten deň to bude presne 9 rokov čo sme spolu.... :)
Odpovědět
Ahojte, pridavam sa k Vam :) my budeme mat svadbu 24. 5. 2014 :) a zatial mame zajednaneho fotagrafa a kameramana :) Tieto hlavne vecim chceme vopred...Ostatne detaily budem riesit az potom :) Zatial naberam inspiracie :) Vy ste ako na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím děvčátka, směle se k Vám připojím jelikož náš den D by měl proběhnout 24.5.2014, kdy společně s tím oslavíme naše 5leté výročí :) Jinak jsem tu byla také zaregistrovaná delší dobu alespoň na kukandu a ono ejhle je ze mě "oficiální budoucí nevěsta" :-D ten pocit je fajn a přípravy si hodlám náležitě užívat :-) Tak nám všem přeji hodně sil na přípravy a ať se ty svatby vydaří a 2014 nám přinese štěstí!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lili224 máte pěkné datum :-D ;-)
Odpovědět
@zuuzy :D aj vy :) uz mate aj nieco zajednane?
Odpovědět
Profilova fotka
@lili224 zatím ne, jelikož jsem byla požádána na Vánoce, bylo už jen kvůli zvídavým dotazům, kdy to proběhne domluveno alespoň to datum a zbytek se k tomu bude postupně přidávat :)
Odpovědět
@zuuzy :) jasne chapem...tak prijemne pripravy :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lili224 moc děkuji, tobě též ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuuzy Jůů další květnové nevěsty... na to že to má nosit smůlu je nás jako máku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 na pověry věřím jen když se mi to hodí :-D takže i kdyby byl vyhlášen další konec světa, házím to za hlavu...kor když květen je tak krásnej měsíc :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my budeme mat svadbu 4.10.2014...sala zajednana,zatial staci:))) cerpam inspiraciu:)
Odpovědět
@zuuzy Já jsem tohle datum měla taky mezi favority, ale bojím se té smůly, i když jsem na tom s tou pověrou úplně jako ty (když se mi to hodí... :-D ), ale tchyně říkala, ať to radši uděláme v tom červnu :-D a já ji neukecávala... :-D Ale květen je krásný měsíc, budete to mít parádní...
Odpovědět
Profilova fotka
Zvlastne, ze maj na svadbu nie je dobry, hlavne ze sa hovori... maj, lasky cas :-D Podla mna krasny mesiac na svadbu, vsetko je v rozkvete ;-) Ja mam uz takmer vsetko premyslene, uz len zajednat terminy a dohodnut detaily ako menu a vyzdoba, ale to si necham na marec. No uz viem, ake budem mat saty, sandaliky, zavoj, tortu, miesto cinu a kostol este rozhodujeme... juj, a saty predruzicky uz mame vymyslene s mojimi kockami.. velmi sa tesim, neviem sa dockat a to este 20mesiacov! A o 18tyzdnov babo, tak ratam, ze nam to uleti vesmirnou rychlostou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo tak pokud to máte ke spokojenosti obou stran je to paráda... :-) bohužel u nás by tohle nehrozilo... a navíc ona každá svatba je parádní, ať je kdykoli a kdekoli pokud jsou dva hlavní "aktéři" šťastní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@erikabv dobrý postřeh...máj, lásky čas :-D asi taky jenom tak jak se to hodí :) a gratuluji k miminku, s tím to čekání na svatbu určitě uteče opravdu mooooc rychle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pridávam sa k nevestám 2014 :) My budeme mať svadbu 26.4. Ale ako čítam, čo všetko už máte, musím môjho dokopať, aby sme si aspoň sálu zarezervovali :( normálne som depku chytila :D
Odpovědět
Profilova fotka
@iriska29 Depku zahoď! :-D Já už mám dávno teorii, že kdyby jsme tu všechny neznaly beremese, tak jsme ještě 2 měsíce před svatbou úplně v klidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@limda Tak to maaaaas uplnu pravdu :D svadba sa da v pohodke zbuchat za pol roka, ale kvoli tomu akcnym nevestam si treba vsetko zajednat skor, leo potom vyfuknu vsetky terminy D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuuzy dakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@limda @iriska29 Prave to, pocula som, ze maj a september, su najvychytanejsie terminy... najlepsi fotografi, kameramani, cukrari, atd, su aj rok dopredu zajednani na tieto mesiace. Musime byt sikovnejsie ako druhe nevesty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@limda Plně souhlasím, beremko umí pěkně nahnat depku typu "nic nestíhám, ostatní už toho mají tolik" ! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 Přesně. Člověk aby už teď začal plašit, i když se bude vdávat příští jaro :-D Já už si skoro pomalu začnu odpočítávat kdy jít zkoušet šaty ať tam nejsem za magora moc brzo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@limda :-D já už ty své pravé dokonce našla.. právě jednám s původní majitelkou o koupi :-) ale jsem ráda, jedna z nejdražších položek by byla doma, chci co nejvíc nakupovat už letos, a příští rok šetřit do prasátka už jen na hostinu... a fotografku.... a tak dál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 To já bych taky ráda ty nejdražší položky odflákla letos ať už se pak tolik nestresujem :-) Ale je fakt, že šaty bych už měla vybraný taky...jenže jsou tak drahý, že si můžu akorát tak pobrečet nad fotkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noo dievcata, ja uz pomaly dokoncujem oznamenia, fotka na oznamenie bude na jesen, to uz len stocim do skumaviek :) ale aj pierka uz pomaly mam hotove :) po lete ideme na obrucky a saty v zime ;)
Odpovědět
@jetotu :) mozem sa spytat, ze kedy budete rozdavat oznamenia? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lili224 noo bud vo februari, alebo v marci, budeme chodit osobne pozyvat tak nejako to musime zladit aby to nebolo priskoro a takisto prineskoro :)
Odpovědět
Profilova fotka
My asi na Vánoce, místo Vánočních přání @lili224 :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?