Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kunětická Hora :-)
Odpovědět
Ahoj, mě teď o vanocích teprve přítel požádal o ruku a také ještě nic nemáme, jelikož to budu asi stejně řešit já :-D . Jen vím, že bychom chtěli z kraje září, ale řešíme dilema kde. Vůbec ani nevím čím začít a co je vše potřeba, takže teprve brouzdám po internetu a zjišťuju co a jak. Tak pokud budete mít někdo nějakou radu, tak jí ráda přivítám.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo Přítel byl aktivní a zamluvil termín svatby na úřadě (druhá nahlášena svatba), tím pádem jsme mohli nahlásit místo pro hostinu, pozvánky mám v PC a už jen čekám až pojedu navštívit kámošku a ta mi dá papíry na obálky.....tento měsíc až svědkyně bude mít po diplomce, jedeme na šaty a v únoru chceme posílat pozvánky....svatební noviny se pomalinku dělají a co dál to se ukáže během času :-) Je pravda, že šaty by se měli až devět měsíců dopředu vybrat. Ale tohle všechno se dá stihnout během jednoho měsíce v klidu ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Já mám svatbu 24. 5. 2014 na Kristině Hrádku v Děčíně, původně jsme chtěli svatbu v červnu kvůli počasí, ale jaksi nám otěhotněla svědkyně a termín ji vychází na červen a tak jsme si řekli, že je pro nás důležitější než počasí právě to, aby tam svědkyně byla a svatbu jsme posunuli :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
11.10.2014, kostel Střítež u Českého Těšína, hostina Pod Tułem, Cisownica, PL. A 11.2. první zkouška šatů :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@petty1 ahoj, dekuji za tip. Hraje velmi dobre, ale nakonec jsme se rozhodli pro vetsi pocet hudebniku a uz mame zamluvenou kapelu.
Odpovědět
Profilova fotka
@petty1 ahoj no hudbu si necháme doporučit od tchána je muzikant a taky hraje na svatbach tak nam asi zajistí některeho ze svych kolegu. ještě jsme se na tohle tema nějak podrobně nebavili.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky já chystám svatbu na 6.6.2014
Odpovědět
Tak ja mam svadbu 26.4.2014 a zacala som vsetko vybavovat dnes je mi divne ked niekto planuje svadbu rok a viac dopredu
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín 14.6.2014
Odpovědět
24.4.2014 ve 14.hod.
Odpovědět
Profilova fotka
My mame termin 11.10.2014
Odpovědět
Ahoj, nás svatba čeká 7.6.2014 v 11hod a všem nám přeju, ať přípravy zvládnem a manželství je šťastné!
Odpovědět
ahoj holky muzu se taky pridat? pritel me pozadal o ruku 25. prosince a ted vse resime jeste nemame termin ve stredu jdeme k farari tak snad nejakej domluvime uz mame zamluvenou chatu kde se to bude odehravat a ma volny jen dva terminy jeden v kvetnu a druhej v cervnu tak doufam ze farar bude mit cas aspon jeden :-D jinak mame spolu synacka jirika ted mu je rok a pul :-D
Odpovědět
jo a je tu nekdo z vysociny?
Odpovědět
Profilova fotka
@elle25 Jj, my máme 12.7.2014. :) Zrovna jsem hledala, jestli tu někdo takový je. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že letí hlavně termíny červnové, je tu nějaká nevěsta červenec/srpen :)
Odpovědět
My budeme mit 18.10. :-)
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám, my budeme mít svatbu 9.8. :-)
Odpovědět
Vy jste všechny hrozně pilné, my to plánujeme na červenec a nemáme ještě vůbec nic :D asi bych měla pohnout :-|
Odpovědět
Profilova fotka
19.červenec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
14.04.2014 Žižkovská věž v Praze ;) budeme mít svatbu v pondělí - ať nám to manželství začne pěkně první den v týdnu ;)
Odpovědět
25. září na Rhodosu :-)..je tu někdo "do party"? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme termín svatby 14.6.2014 aby se nám to pěkně hodilo k datumu zásnoubení ;-) 13.12.2013 :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?