Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
Ahojky, my jsme vybrali termín 6.9.2014...už se moc těšíme :)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčatka .unas se planuje svatba na srpen koncem srpna 2014 už se moc těšime ,zatim mame zamluvene misto konani svatby .kameramana i fotografku.kadernici.nehtařku.kosmetičku,a pekařku dortu a svatebnich kolačku.zbytek jeste planujeme a pomaloučku zařizujeme je toho stale co planovat :-)
Odpovědět
@markiss21 Taky jsme chtěli ten termín, protože se v ten stejný den - tj. 6.9. brali naši i teta se strýcem, ale bohužel. Fotografové už ho měli obsazený, místo už bylo taky obsazené, nechápu že je tak oblíbený :D nakonec máme datum 19.9. a doufáme že nám přinese taky štěstí!
Odpovědět
@ragusa21 Tento termín je hodně žádaný, to jsem si taky všimla. Ikdyž je to rok dopředu tak někteří profíci, obřady atd už mají obsazeno. Já jsem tento termín vždycky chtěla a jsem ráda, že to klaplo. Držím pěsti, ať vám vaše datum přinese štěstí :)
Odpovědět
Já se hlásím také :-) 26.4.2014 ve 13:00 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, my budeme mat svadbu 6.9.v bratislave. Obrad bude civilny v mieste hostiny na krasnej terase. Miesto mame uz rezervovane, fotografa a dj tiez. Vyzdobu nam bude robit kamoska. Kyticu, tortu a zakusky su objednane tiez. Obrucky uz mame. Len saty a pierka pre hosti nam chybaju :)
Odpovědět
tak my máme termín 9.8. netrvali jsme na žádném konkrétním datumu, jen jsme chtěli v srpnu a tohle bylo volné v místě obřadu.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme rezervován termín 9.8.2014 ve 13hod
Odpovědět
@janagm my máme na 11 hod kde to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@wexi Setina v Pusté Polomi. Bude tam obřad i hostina.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Pokud shanite na tento termin (popr. i jiny) svatebni kapelu, pak Vam mohu nabidnout sluzby te nasi. Jsme kapela Bosaci z Pribrami, odehrali jsme cca 220 svateb po cele CR. Ceny vice nez sympaticke, pokud porovname ceny za dj versus kapela (vyhody a nevyhody ted neresim). :o) Pokud se budete chtit na cokoliv zeptat, poradit, treba i doporucit misto, napiste nebo mrknete na nase webovky. Pozor! Svatby v tydnu (pondeli - ctvrtek) maji u nas slevu!! 8-)
Odpovědět
ahojky lidicky taky se hlasi k 2014 crevenec taky jsem ve stavu, planovani, takze 100% to jeste nejni ;-) :-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím (zatím ještě) slečny. :-) Tak se přidávám k Vám, termín máme 12.7. obřad bude v Jablunkovském klášteře u Alžbětinek a hostina pak v penzionu Beskydka. Taky už máme zařízenou kadeřnici, fotografa a DJ. Dokonce jsem už po pečlivém výběru koupila šaty... :-) Jsou nádherné a jsou to "ONY"... Už se strašně těším...:-) ;-)
Odpovědět
Ahooj nevestičky SK aj CZ ;-) Náš termín je 14.6. 2014 a mám už rezervovaného DJ,fotografku,kameramana,sálu,kostol no a teraz intenzívne riešim hudbu,ktorá začne hrať u ženícha,vypýtajú ma od rodičov,pred kostolom a potom vyplnia priestor medzi prestávkami no a ešte zháňam starejšieho a kvalitnú agentúru na výzdobu...nejaké typy na spomínaných ľudí už mám,dúfam,že nebudú obsadení:)Na šaty a ostatné detaily sa chystám od Januára... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si povieme ÁNO 20.9.2014 :)
Odpovědět
@vevy ahoj, vazne si trufas na obred vonku? ako dlho potom taky obrad trva... my planujeme tiez v zime, preto sa zaujimam :)
Odpovědět
Profilova fotka
Náš termín je 5.7.2014 :-)
Odpovědět
@vendulinkaa aj môj :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@tilda Obřad by měl být asi 15 min. ještě to nemáme potvrzený od úřadu, tam jedeme vše domluvit až na začátku února. Matrikářka, ale řekla rovnou, že když bude venku veliká zima, tak nás oddají jedině uvnitř.. tak uvidíme :-)
Odpovědět
Ahoj holky, prosím Vás, nevíte, jak je to se svatbou ve všední den? Chtěli bychom se vzít tajně v den našeho výročí a to vychází na pátek,... nevíte, jestli to je nějak zpoplatněno? Díky
Odpovědět
@mrazkovka U nás na radnici se mimo stanovený termín (což je každá druhá sobota) platí 1000,-- poplatek. Ale určitě to závisí i na místě a tamní matrice.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín na 11.10. 2014 a zatiaľ máme sálu,fotografa, skupinu a obrúčky....teraz zvažujeme výzdobu. Myslíte, že kombinácia fialovo-žltej by bola pekná? A oznámenia si tiež chceme robiť sami, tak som zvedavá čo sa z toho vykľuje :-D A mám pocit, že už je pomaly čas aj na šatičky popozerať :-)
Odpovědět
my mame začátkem dubna pristiho roku a mame zatím jen termin, místo (vila Austerlitz Slavkov :-) ) , kadernici+vizazistku v jedne osobe :) foto mame nastesti vyreseny :) ted ještě catering a hlavne saty :( to asi zešedivím, nic se mi nelibi :(
Odpovědět
Profilova fotka
14.6.2014 :)
Odpovědět
@rainbow_x aj jaaaaa :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, taky chystáme svatbu 2.8.2014 v Teplicich:)
Odpovědět
My plánujeme termín 6.9. nebo 23.8.. Poraďte , jak se rozhodnout? Zatím v tyto termíny může jak fotograf , kadeřnice i matrika.
Odpovědět
@akin22 6.9. je take sexi :-)
Odpovědět
No zase si říkám, aby v srpnu nebylo zas ukrutné vedro. Byla jsem letos na svatbě koncem července a fakt hnus to vedro.
Odpovědět
Profilova fotka
My mame 15.8, vedro mi neva hlavne aby neprselo :-) to se neda nikdy vedet dopredu bohuzel =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?