Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
@wexi Zapomnela jsem to hodit do odpovedi. Viz. vyse :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky my mame svatbu 21.6 v pruhonickem parku zitra nas ceka prvni predsvatebni foceni tak sem zvedava,ale mame problem s hostinou,chceme to udelat nekde v praze aby se vsichni dostali domu ale nemuzeme najit vhodne misto aby tam byla zahrada a i priznive ceny nevite nektera o necem??
Odpovědět
tak už jsme taky zapracovali a už máme termín.Máme zamluvené místo na obřad i restauraci a i fotografa a teď pracuji na hudbě. Mám radost, že se to začíná konečně rýsovat. Jinak termín máme 9.8. moc se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, slečny, budoucí nevěsty-pokud Vás matrika brzdí v otevření jejich termínů a čekáte jen na potvrzení z dané matriky, i tak mě můžete kontaktovat a svůj termín na rok 2014 si rezervovat.
Odpovědět
Profilova fotka
POZOR AKCIA : Kapela Fantom - 30%zlava - uvadzacie ceny za hudobnu produciu na rok 2014!!!! 8-)
Odpovědět
MY máme termín 14.6.2014 v 16:00 :) a moc se těším! :) A přeju ať teda máte krásné počasí, když máte všechno venku. Byla jsem na jedné takové svatbě, a celý den pršelo..Tak ať vám počasí přeje lépe ;)
Odpovědět
@lupmice88 ted sem nasla sport hotel praha kde si muzes hodne veci obstarat sama vcetne vsech napoju..zkus mrknout na stranky..urcite tim vyrazne usetrite
Odpovědět
Ahoj holky,my budeme mít termín 7.7. 2014 bohužel je to pondělí možná to ještě promyslím na pátek nebo sobotu kvůli svatebčanům.Jinak se mi právě termín 7.7.2014 líbí i kvůli příteli,který si termíny nepamatuje. :-)
Odpovědět
@veronika972 hello, vidim ze mame nie len rovnaky termin ale rovnake skutocnosti, co nas viedli k vyberu datumu :) My to mame presne sedem rokov odo dna, ked si ma zavesil na krk :-D Drzim palce, aby to vsetko vyslo :)
Odpovědět
Též se přidám k roku 2014. :) My konkrétně plánujeme pátek 20.6. 2014 a chtěli bychom venkovní obřad na zámku Červený hrádek, tak uvidíme, co nám poví. :-) Já už pro jistotu promýšlím "mokrou variantu", jelikož budeme mít hostinu na zahradě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jr83 Ahoj. No tak to je vazne nahoda, ze to chceme mat v rovnaky den a este k tomu aj tie podobne dovody. :-) Tak snad nam do toho nic nevojde. Uz mate aj nieco naplanovane?
Odpovědět
@veronika972 Ahoj, nuz my uz mame aspon jasno vo vsetkych dodateloch a predbezne sme ich vsetkych oboznamili. Mame zajednanu uz miestnost, chceme tam mat aj obrad, takze aj matriku, vyzdobu mame a Dj. Ostatne chceme az po novom roku riesit. Bola som skusat este aj saty, lebo tie co som si vybrala by museli objednat. Nakolko tam mali milion inych, vyberiem si z toho co maju :) A vy ste ako na tom ?
Odpovědět
Článek se načítá
@vevy Ahojky, nejsi jediná:-) My budeme mít svatbu 22.2.2014:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ten můj se taky rozhoupal a termín svatby máme 3.5.2014, už se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, náš termín je 25.7.2014 je to v pátek a příští týden jdeme zarezervovat místo na hostinu, ptž tam jsou rezervace nejmíň rok dopředu a navíc všechny sobotu v tom roce, vesměs ty letní jsou obsazené, ale to místo je kouzelné a ty ceny světové, takže je blázen by to nebral..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám na vás moooc velkou prosbu. Poradtě mi kde by se dala sehnat takováhle stuha. Nedaří se mi nic takového najít a popravdě ani nevím kde to hledat a jaký je to materiál. Moc děkuji za každou radu.
Odpovědět
Profilova fotka
@himilimifix ahoj,skus sa obratit na studio l'amour - najdes ich tu medzi PRO ;-)
Odpovědět
4.4.2014 :-) zatím nezmatkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim vsechny zenichy a nevesty. Hudebni skupina Bosaci vypisuje terminy k obsazeni pro rok 2014. Pokud budete mit zajem, mrknete k nam do profilu ci na webovky. Hezky den. :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@jr83 Tak ja mám akurát kúpené šaty. Ale ešte do nich potebujem požičať spodničku. Tento mesiac by sme chceli zájsť za kňazom, aby sme už mali pevne stanovený termín. Potom by sme sa chceli pustiť do riešenia oznámení. Keďže to chceme spraviť len ako malé posedenie, tak iné veci zatiaľ ešte nemáme poriešené. Ale už sa pomaly začíname informovať v nejakých tých reštauráciách, či robia oslavy, a pod.
Odpovědět
Profilova fotka
@himilimifix jestli myslíš to fialové, tak to je z papíru a okraje jsou dělány dekorační děrovačkou... takže nakoupit suroviny a hurá do tvoření! :)
Odpovědět
Profilova fotka
....6.9.2014 v Blažejovicích ;-)
Odpovědět
@veronika972 Tak drzim palce, nech to vypali podla predstav. my sa do toho asi naplno zakusneme az po novom roku :)
Odpovědět
Přidávám se :) Zatím máme jen zamluvený termín u faráře na 20.6.2014, ještě vůbec netušíme místo (chceme svatbu venku) a taky nic jiného zařízeno není, takže začínám lehce zmatkovat, zatímco přítel je v klidu a nechápe, co pořád řeším :D
Odpovědět
ahoj, tak to mi už místo obřadu a termín máme, máme zamluveou i hospůdku a taky fotografa i dj. Teď chvíli pauza a v prosinci začneme řešit oznámko a prstýnky. A není tady náhodou nějaká nevěsta z jižních Čech?
Odpovědět
Holky, nezapomeňte si zamluvit včas hudbu. Termíny 2014 se nám pomalu plní. Krásný den Gibon Music Band
Odpovědět
Ahojky, tak my máme svatbu 6.9.2014, máme zamluvené místo a fotografa. Pomalu se začínám poohlížet po hudbě a pak si dám na chvíli pauzu. Šaty plánuju tak na začátku roku (mám 152 cm, tak se toho trošku bojím, že budu vybírat dlouho). A jinak sem tam koukám pro inspiraci na prstýnky, oznámení, dorty, výzdobu... však to všechny znáte :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, my máme svadbu 7.6.2014 a veľmi sa teším :) Miesto obradu, reštauráciu a matriku už mám vybavenú, mám DJ a dokonca mám už aj šaty :) Dúfam ,že sa mi podarí koncom mesiaca sa dohodnúť na výzdobe sály s jednou agentúrou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé budoucí nevěsty, na rok 2014 právě přijímám objednávky! Budu se na vás velice těšit!:)
Odpovědět
Ahojte, ja by som svadbu najradsej na halloween - 31.10.2014 (piatok), ale frajer, teda uz snubenec mi to nechce dovolit. :-D :-| Tak nevadi.. dame nejaky iny jesenny termin.. takze ako vidiet.. my este nemame pripravene vobec nic. :-D Ale uz sme sa zhodli, ze to urobime na jesen a takto: mala svadba, obed s rodinami (najblizsi clenovia) a potom vecer pokracovanie - party s kamaratmi. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?