Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady jsou správné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prvně jsem poslala špatné foto :-)
Odpovědět
Ahojte, my mame termin 21.6.2014 a uz mame kostol, fotografku, vizazistu, kameramana, salu, saticky, sperky, popolnocky, vybrate oznamka, teraz riesim dekoraterku ;-) ja to vidim tak, ze cim viac mame tento rok, setrime stresy na buduci rok :-)
Odpovědět
Ahojte, my mame termin 14.6.2014. zatial mame salu, kostol, fotografa...mam uz zacat vybavovat aj ostatne?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka_1989 možná kapelu/kameramana, pokud uvažujete o někom známém a chtěném. Takový lidé můžou mít už v lednu kalendář plný do konce srpna, a pokud vám echt záleží na tom, ať máte zrovna toho jednoho konkrétního... mě by se nejvíc líbilo, kdyby to za mě udělal někdo jinej... někdo, kdo by mě čet myšlenky, ale řešil to za mně:) tak nějak to ale máme pojatý fakt jen v tom základu (jídlo, pití, fotograf, oznamka, cukroví, dort, oblečení pro nás dva, kytice) a neřeším nic jako výzdobu stolů, tombolu, výzdobu sálu nebo nějaké hry... moc mě to nebere a jsem zase ráda, že to můžu dělat vše postupně jak se naskytne příležitost a mám to tak rozhozené do celého roku, že mě to ani moc neprudí:)
Odpovědět
ahoj nevěsty, my plánujeme svatbu na 16.8. 2014 a datum jsme vybírali podle toho, jak se nám líbil a abych měla čas na přípravu, jelikož jsem studentka. Zatím ale máme vše domluvené jen spolu na papíře :-D, ale když to tu tak čtu, tak bychom měli pohnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynj aj my máme ten istý termín :) Tiež ešte nemáme nič, ale pomaly obzeráme, čo sa nám páči :)
Odpovědět
ahoj všechny budoucí nevěsty, tak to tady pročítám a my zatím víme, že chceme svatbu příští rok srpen nebo září 2014, ale zatím nic nezařizujeme. Ale když to tu pročítám, tak bychom asi měli. Teprve teď v neděli jedeme na Kratochvíli a tam se potáme co a jak a pokud už budou přijímat rezervace, tak zamluvíme termín. Ale přítel pořád říká, že jsem blázínek, že je svatba až za rok. Ale vy už toho máte tolik zařízené. Tak taky musím něco.... Jinak kdyby tu byla nějaká nevěsta, která taky plánuje svatbu na Kratochvíli tak budu ráda, když se ozve. Můžeme si vyměnit nějaké názory.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevesty,my mame termin 21.6 a chceme to v pruhonickem parku:) v nedeli nas ceka foceni tak se uz tesim,chci se zeptat nemate nekdo nejake napady na foceni?radi bychom to necim ozivili ;)
Odpovědět
@wexi pokud máš specifickou představu, jak by mělo vypadat místo, hudba, fotky, atd... tak moc neváhejte, už se běžně dělají rezervace na příští rok
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka_1989 Ahoj Lenka aj my mame svadbu 14.06.2014 :D kde to budete mat? cikrevny ci civilny? a hostina?
Odpovědět
@sandra1989 ahoj, cirkevny, pod hradom v NR. a hostina v Zapadoslovenskej kolibe na Agrokoplexe v Nitre. CO uz mate zajednane?
Odpovědět
Článek se načítá
My jsme chtěli 6.9.2014, ale dva fotografové už měli toto datum zamluvené a místo na hostinu už bylo taky rezervované (a ptali jsme se i jinde!) Nakonec máme pozměnené datum na 19.9. protože jsme prostě chtěli mít svatební hostinu tam a nikde jinde! Dokonce už mají zamluvené soboty i na rok 2015 :D
Odpovědět
Profilova fotka
Někdo s datem 12.7.2014?
Odpovědět
Profilova fotka
@ragusa21 :D 19.9. mam narodeniny. krasne
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka_1989 ahoj, Co mame zajednane? mame kostol, mame farara, mame svadobny vankusik a predstavu o hostoch :D mysleli sme si, ze mame aj miesto, ale kedze vcera nam niekto skazil nase plany, tak nemame ani miesto a mne sa zrutil svet. netusim kde v Bratislave a okoli je pekne miesto na svadbu vonku, resp. v stane ale proste urcite sa nechceme zatvarat do uzavretej miestnosti. prave preto mame svadbu v lete ze sme to aj tak chceli ponat. no a dnes som bezradna
Odpovědět
@sandra1989 fuu tak to nezavidim, preto sme my nevahali a zaplatili zalohu uz vyse roka dopredu. no verim ze urcite nieco vymyslite, urcite nebud z toho bezradna...
Odpovědět
Zdravím, naše svatba bude v Jižních Čechách 21.6.2014. Máme zarezervovaný penzion pro náš den a s paní matrikářkou už jsem také mluvila :-) Některé místa jsou u nás už zamluvená rok a půl dopředu :-( a na matrice se naopak divila, že už chci zamluvit termín :-D Dál hledáme fotografa, kapelu a kadeřnici s vizážistkou. Ostatní až v příštím roce ;-)
Odpovědět
@ragusa21 Jé, to máme úplně stejný termín :-)
Odpovědět
@wexi Ahoj, me pritel taky rikal, ze jsem blazen, kdyz to resim takhle dopredu (svatbu budeme mit 21.6.14) a pak jsem zjistila, ze vetsina mist, kde chceme mit svatbu uz skoro namaji terminy a kadernice, kterou jsem si vybrala, ma na ten den taky uz nasmlouvanou jinou svatbu :) Tak jsem se do toho radsi dala. Pokud mas nejakou specifictejsi predstavu, tak je vazne lepsi to zarizovat rok dopredu. Pristi rok zase budes mit klid :)
Odpovědět
Jinak mame zarezervovane misto (statek - obrad a oslava vse v jednom), matriku, kadernici, rozhoduji se mezi dvema dodavateli jidla a momentalne hledam DJ. Jo a dneska jsem zacala koukat po prstynkach, ale to jen tak pro radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny budoucí nevěstinky Jelikož jsme v tomto roce rozšiřili službu šití svatebních šatů dle zaslaných fotek a mír a myslím, že jsme očekávání nevěst splnili vždy je to pro každou trochu krok do neznáma, dovoluji si i vám tuto službu nabídnout. Na našich stránkách je malá ukázka našich šatů tak se můžete podívat. Více informací podáváme emailem. Budeme se na Vás těšit. Salon Vanessa
Odpovědět
@karol2014 Z toho si nic nedělejte holky - my máme termín až příští rok v září.. A termín jsme taky už zamluvili - v restauraci už dělají rezervace na příští rok, tak aby nám termín někdo nesebral.. Taky jsem zjistila, že ti dobří fotografové už jsou zamluveni i takhle dlouho dopředu.. Takže ono je nejlepší to dopředu zamluvit všechno.. Pak má člověk nějaký čas klid a pak až tak dva tři měsíce před svatbou se ještě dolaďují ty detaily..
Odpovědět
@sandra1989 Taky máme termín 19.9. :-)
Odpovědět
@ragusa21 na 2015?? co to je za místo? :-)
Odpovědět
@wallflower Ja si nakonec rekla, ze zaridim to misto, matriku, fotografa, kadernici, DJ a svatebni saty. Radsi mit driv, nez pak zbytecne brecet :) Veci, co staci jenom objednat v obchodech a tak budu resit az od ledna - prstynky, dekorace, oznameni atd. Fakt je, ze dobra mista a sikovni lide jsou proste zamluveni dlouho dopredu. Ale nemuzu rict, ze me to v srpnu poradne neprekvapilo, kdyz jsem se zasnoubila a zacala se poohlizet :)
Odpovědět
no tak jsem taky něco obvolala a začala jsem od hospody (statku), protože tam chceme mít i obřad, prostě vše v jednom. V neděli se jedeme podívat a popřípadě již zamluvíme. Na fotkách to vypadá moc hezky.
Odpovědět
@alen_ka Zámek v Chalupkách..
Odpovědět
@karol2014 ahoj, mohu se zeptat kde máte ten statek zarezervovaný?
Odpovědět
www tecka statekbrezany tecka cz zapad od Prahy, kousek od Rakovnika Hledali jsme neco, kde bude moct byt vse v jednom, bude slusne ubytovani, do hodiny od Prahy a jidlo a piti vlastni. No a vyslo nam tohle :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?