Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby bratislavcanky ktore sa beriete na urade, nemate termin este vsak?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,my se chceme brát 13.6.2014 v říjnu až vyvěsí termíny,pujdem si to zamluvit,chtěla jsem se zeptat co plánujete a zařizujete takhle dopředu? Já kromě termínu na matrice chci začít s přípravama až začátkem roku :-)
Odpovědět
flachsi ahoj, my to plánujeme na 21. nebo 28. června (záleží na tom, jak vyjde pouť v místě konání) a zatím máme domluvenou restauraci, jsem už domluvená se švadlenou - v lednu si půjdu vybrat látky. A začínám obcházet zlatnictví kvůli nabídce prstýnků :-) Jinak nic moc nehrotíme, vše ostatní začneme zařizovat až po Novém roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, co plánují svatbu na rok 2014. Kdybyste náhodou potřebovaly fotografku, budu ráda, pokud se podíváte ke mně na web. Pokud by se Vám moje práce líbila, ozvěte se :-) A jinak přeji klidné plánování, bez stresu a s úsměvem na tváři :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aakashaa já bych to taky tak viděla,na podzim zamluvit akorat zámek s matrikou a restauraci a zbytek až po Novém roce
Odpovědět
@ivuska1985 nene to nepracuju proč???
Odpovědět
@lucccinka13 ???
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevím jakou máte představu kapely či fotografa, ale jestli si děláte zálusk na nějakého žádaného, tak si myslím, že letní měsíce jsou nejžádanější a pokud chce mít člověk jistotu, že dostane zrovna tu svoji představu, klidně bych zařizovala už teď. Pokud na toto moc nároky nemáte a vemete takříkajíc toho, kdo bude mít zrovna volno, pak asi po novém roce bohatě stačí. Já mám od května/června zamluvenou hospodu, matriku, kapelu a fotografa a to jsem měla v té době do svatby 10 měsíců. Teď žádné přípravy neřeším, protože vím, že to důležité je zamluvené dopředu a vše ostatní se už pak nějak zvládně cca 4 měsíce předem (oznámení, objednání cukroví, prstýnky - ačkoli to jsem měla ty "vysněné" úplně omylem najité ještě než jsme svatbu doma řešily... )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak jsem ve vašem klubu...termín 23.8.2014 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé dámy, kapela Fantom k Vaším službám :-)
Odpovědět
Holky, kde a ako tu prosim Vas hodim otazku do eteru/ na stenu? Neviem to tu najst! :( dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj spolunevěsty :) Přidávám se do diskuze, termín máme 21.6.2014, řešili jsme to během srpna a na některých místech uý byly termíny poměrně rozebrané. Povedl se nám statek Všetice u Benešova. Dále máme fotografa a koordinátorku. Teď řeším kameramana, ale tomu říkám ceny :-o Přijde mi, že jak je před jakýmkoliv slovem slovo SVATEBNÍ, je tám 200% přirážka :-/ Teď přemýšlím, kdy začít řešit šaty? Jak to máte v plánu? Děkuji, přeju krásné přípravy a těším se na další diskuze :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tessina87 ahoj,my chceme termín 13.6 a šaty budu řešit hned začátkem ledna. Volala jsem do salonu a říkala mi paní,že mám přijít aspoň 6měsícu předem.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanocicka myslim, ze to si musis napsat do kratkych zprav nebo jak se to jmenuje ve tvym fotoblogu, at se to objevuje na te "stene"
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, taky máme termín svatby 21.6. 2014 a nevěřily by jste jaký problém je v našem okrese sehnat kapelu, všechny už mají obsazeno!!!!! To je k nevíře, hotel už máme naštěstí také, ale byl to boj :-). Čím dříve to řešíte, tím líp :-). Všem držím alce, ať to vjyde, tak jak chcete :-), Verča.
Odpovědět
@vercass07 Dobrý den, zkuste tedy zabrousit i do jiných okresů. Níže najdete odkaz na naše stránky, třebe se Vám bude hodit. Krásný víkend. Gibon Music Band
Odpovědět
Dakujem mawenzi, skusim pohladat :S
Odpovědět
Ahoj holky, tak já se taky přidávám :-) máme termín 1. března 2014. Už se nemůžu dočkat..... Pořád ale nevím jakou barvu si vybrat přemýšlím mezi fialovou a světle modrou...... Poraďte
Odpovědět
Profilova fotka
@mikule2012 tak se mrkni na inspirace v obou barvach a pak se rozhodni. Svetle modra bude nezna zimni, fialova by zas takova vyraznejsi. A konecne nekdo, kdo ma aspon stejny mesic:)
Odpovědět
@mawenzi Jéé, ty bydeš mít satbu taky v březnu?? To sem ráda, že už nejsem sama :-) Právě sem už koukala na obě varianty a pořád se nemůžu rozhodnout....
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim nevesty roku 2014 :) behem dneska jsem prelouskala celou tuto diskuzi a zjistuji, ze termin 14.6.2014 je asi nejzadanejsi. Krasne datum :) My jsme se snoubencem vybrali 13.9.2014 (teda snoubenec vybral :) uz jsme zasnoubeni pres 2 roky, tak jsem se konecne dockala i data dne D a vrham se stremhlav na planovani a zarizovani i kdyz to mam trosku slozitejsi, kdyz zijeme v Anglii... Vsem preji at plany jdou jak maji a NO STRESS ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mikule2012 ja sice az ten posledni vikend zase, ale moje oblibeny cislo je 2 a 29 a zrovna teda tam vychazi sobota na 29. luxusne:) tak to zkus zvazit treba z hlediska, ktera barva ti vic lusi? pokud bys mela treba doplnky v te barve? ja bych chtela zlutou asi, pripadne svetle zelenou... ale ono nakonec v mym pripade se bude jednat jen o vyzdobu stolu a svatebni kytici, mozna jeste marcipan na dortu, tak to zas moc neresim... i kdyz i hneda by byla dobra.... aaa :) (ale tam si celkem nedokazu predstavit kytici)
Odpovědět
@mawenzi No, raději mám tu fialovou ale tu má dneska každá druhá, tak bych asi volila modrou :-) Snad mi už v hlavě nepřecvakne a nezačnu zas váhat..... Docela ti závidim že už máš něco vyřízeno, mi ještě čekáme. Dostaneme menší dotaci od rodičů tak raději čekáme abysme věděli jak se můžem rozšoupnout :-D Šaty máš moc hezký a padnou ti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mikule2012 Tak to bych neresila 9e to ma kazda, rozhnduj se podle tebe a pokud mas rada i modrou, tak ja myslim ze takhle koncem zimy to bude pekny
Odpovědět
Dnes, tj. týden před zahájením blokování termínů u nás na radnici, jsem se vetřela k paní na matriku a využila jsem její laskavosti. Předběžně nám blokla 10.5.2014 ve 12:30. Definitivní potvrzení příští pondělí. Jen mě někdo předběhl s časem 12:00. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
s těma matrikama to je ale docela hustý, protože já volala na matriku cca v červenci a paní si normálně zaznačila čas do kalendáře s tím, že je to na ten termín naše a akorát se máme začátkem roku ozvat ohledně toho, ať vyřídíme všechny doklady...
Odpovědět
Ahoj holky, tak já mám svatbu šťastně za sebou a přidávám postřehy - čas obřadu bych dělala nejdříve na 13h, aby jste se stihly krásně připravit, šaty jsem měla vlastní a nelituju - žádný stres... chystám se je prodat a je to lepší než vyhodit 6tisíc za půjčení... doporučuji určitě udělat svatební noviny a tam klidně napsat i spoustu organizačních věcí, hosté si je ráno přečtou a pak se nikdo na nic neptá! :D jinak klidně napište a ptejte se, ráda předám nějaký rady dál..
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlickove ja mam obrad ve 13 taky a s rodinou se setkavam jen s nepochopenim, proc tak pozde, ze vsichni uz budou hladovi kdyz se bude jist az kolem 3h a muj argument, ze kdyz to budou vedet predem, tak se snad pred odjezdem z domu trochu naji se moc duvery nedockal... takze jak se tvarili hoste na to, ze obed diky obradu ve 13.00 byl urcite nejdriv ve 14, spis teda az v 15? cekala bych, ze jim to asi nevadilo, ne?
Odpovědět
Ahoj, u nás se všichni svatebčani setkávali u rodičů nevěsty (tedy u mě), kde byla připravená snídaně v podobě sladkých zákusků, řízečků, chlebíčků a věděli všichni že bude oběd ve tři hodiny, takže se najedli... navíc na obřadu kolovali koláčky a dortové lízátka, takže si nikdo nestěžoval :)) vůbec bych se toho nebála
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?