Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no čo nevesty,máte už niečo vybavené? :)
Odpovědět
Profilova fotka
pořád nic nezařizuji....ale mám to v hlavě...čeká nás dovolená a hned po...se do toho pustíme....termín můžeme zarezervovat stejně až v říjnu...a pak hurááá na šatky :-D
Odpovědět
ja mam rezervovane miesto na svadobnu hostinu, inak nic :)
Odpovědět
Zdravím všechny :-) Tak jsem si do teď myslela, že řešit věci ohledně svatby, kterou bychom chtěli v červnu 2014, je ještě docela předčasné... Ale jak si tak všechno pročítám, zase tak brzy to není ;-)
Odpovědět
@veveru84 Přítel si to taky myslel, až když jsme se v červnu pak začali zajímat o místa na hostinu a zjistili jsme, že jedno, které se nám opravdu moc líbí, už mělo na náš původní termín plno usoudil, že na některé věci i rok dopředu zas tak brzo není ;-) Proto jsme vybrali nový termín a zamluvili si místo pro hostinu, fotografku, Dj, kameramana a já vizážistku s kadeřnicí. Už jen čekáme až matrika na podzim vypíše termíny, aby jsme měli termín jistý a mohli si ho se všemi dodavateli 100% potvrdit. Teď už pomalu začínáme i nakupovat nějaké věci, aby to potom nebyla najednou taková darda, hlavně co se peněz týče.
Odpovědět
Ahojte nevěsty :-) Tak se přidávám, svatbu budeme mít v roce 2014 a termíny máme dva :-N Chceme svatbu na Hradě Bouzov a tam budou vědět volné termíny až koncem roku, tak jsme si pro jistotu zarezervovali rovnou dva kdyby náhodou ;-) Jinak zatím nic na pevno domluveno nemáme, ale už víme snad všechno co a jak chceme :-) Jinak teda jsem se zhrozila, jak tady čtu příspěvky :-) , myslím, že není kam pospíchat, snad to vše stihnu, když začnu s přípravami až koncem roku :-)
Odpovědět
My právě zatím nic nemáme. Jen víme, že bychom se chtěli vzít v červnu. Ani žádný termín jsme zatím nerezervovali... No, ale jak koukám, asi by to chtělo pomalu začít něco dělat. Je pravda, že pak člověk může nějakým způsobem vypnout a ne všechno honit na poslední chvíli :-) To mi ale jde velice dobře, že dělám vše na poslední chvíli...tak jsem si řekla, že tohle by mohlo být jiné :-D
Odpovědět
My si půjdeme příští týden omrknout a snad i zamluvit místo na obřad a na hostinu. Fotografa a DJ bych také chtěla zamluvit co nejdříve, ať jsem v klidu. Na všechny přípravy se plánuji vrhnout koncem roku, zatím budu sbírat inspiraci.
Odpovědět
My už máme fotografa,hudbu, hostinu a obřad zarezervované.....a to máme datum až 26.4.2014....ale lepší dřív, jak kdyby mi to někdo vyfouknul :-DDDD A ted jen začít držet dietu, abych po novém roce vybrala nějaké krásné šaty :-D ...a ostatní budu taky zařizovat až po novém roce, takže pro letošek mám padla :DD
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svadbu 13.9.2014 a máme fotografa spolu s kameramanom :-) V septembri ideme vybavovať miestnosť...ja to riešim dopredu preto lebo bývame 150km od miesta kde budeme svadba :-D
Odpovědět
Zdravím všechny nevěsty, my s přítelem jsme spolu již 10 let, a svatbu plánujeme na 6.9.2014. Máme zařízené již skoro všechno, protože jak jsme zjistily na něco již bylo pozdě teď. Takže místo obřadu i hostiny s ubytováním, fotografy, kameramana, svatební koordinaci a šaty již máme zařízené. Na stylu svatby jsme se s přítelem shodli. Budeme to mít celé ve stylu vintage. Jediné co nám chybí je Dj, kapela a cimbál a ještě cukrářky na cukroví a koláčky. Jinak i mně překvapilo, jak moc dopředu se vše musí zařizovat. Jinak naše svatbení "save the date" budeme s přítelem fotit již nějak na jaro,abychom termín svatby dali do podvědomí našich hostů co nejdřív. Všem nevěstám jakož i mně přeju pevné nervy, protože my máme celou svatbu venku. takže snad bude pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoky holky, taky moc zdravim...mam termin taky 6.9.2014. Jsme z Brna, ale svatbu budem mit ve Znojme, kde mam rodice....zarizeneho mam zatim fotografa a hudbu :) A ted resime misto...mam zamluvene dve mista..u jednoho mi pani chysta kalkulaci a druhe se teprve za mesic bude otevirat..tak uvidime, co nam nabidnou :) Jinak jak budu mit tohle vyresene (coz bych chtela nekdy do rijna), tak asi saty a zbytek necham az na leden :) A taky chystam svatbu pod sirym nebem, tak muzem bojovat za krasne pocasi spolecne :)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky já se budu vdávat 6.6.2014 na Kralštejně :)
Odpovědět
Pokud uvažujete o svatbě pod širým nebem, přijeďte se zítra a pozítří podívat na naši malou výstavu svatebních stanů a svatebního altánu. Srdečně Vás zveme.
Odpovědět
@lucccinka13 a nepracujes nahodou v ČS ?
Odpovědět
My sme sa zatial dohodli na datume 6.9.2014, registrovana som tu len par dni ale uz som zistila, ze zacat co najskor je potrebne ... jedine co zatial mame je tento mesiac stretko s fotografkou a p.fararom. Ale uz sa mi tu ponukal aj DJ, kameraman aj fotograf. Nahanaju si kšefty :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanka21 Ahoj! My budeme mat tiez 13.9.2014 ;-)
Odpovědět
pozri sa tu keď budeš potrebovať topánočky ;-)
Odpovědět
@noeminka ked budes potrebovat topánky... ;-)
Odpovědět
@evina231 pozri topánočky máme dosť ;-)
Odpovědět
@ivuska1985 mrkni si topánočky máme veľa druhov ;-)
Odpovědět
@lucia134 mrkni si topánky ked budeš potrebovať ;-)
Odpovědět
@winea a topánky?? ;-)
Odpovědět
@zuzanka21 a topánky?? ;-)
Odpovědět
@bety205 aj topánky si kukni ;-)
Odpovědět
Ahoj, můžu se k Vám přidat? Svatbu budeme mít 6.6.14, ale jinak nemám zařízené nic :-) nečetla jsem si celou vaši diskuzi, tak se ptám, jestli jsem pozadu s příravou nebo tak akorát :-) já vlastně ani nevím, co bych tak dopředu měla řešit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my se budeme brát 2.8.2014 a zatím kromě sebe nemáme nic :D víme, že chceme rustikální svatbu, ideálně venku a ve stodole, tak jsme ve fázi, kdy hledáme vhodné místo v okolí Brna.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, tak já se budu vdávat 19. 4. 2014 12,30 hod již máme vše černé na bílém od matriky, máme zamluven zámek, jen musíme zaplatit, máme zaplacenou zálohu za fotografku, klavíristu k obřadu a kapelu. Zaplaceny potahy na židle a objednány svatební oznámení. Postupně dokupuji výzdobu, tak asi tak...
Odpovědět
Pravě jsme měli možnost výběru termínu.. buď 6.6. nebo 19.4. taky na Zámečku :-) Ohledně obřadu ještě pořád nemáme jasno, jestli v kostele nebo na zámku. Výzdobu a svatební dort nemusím shánět, je to vše v cenně jídla na zámku. Vyberu si akorát z fotek tabuli jakou budeme chtít (zatím se přikláním k fialové) a dort si vyberu z fotek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@obuvrk topanky uz mam :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?