Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my máme termín 1. 2. 2014. :-)
Odpovědět
Ahoj my mám 14.6.2014 :-) a už se nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky 14.6.2014, to bude příští rok asi oblíbené datum:)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé budoucí nevěsty, až začnete přemýšlet o svých svatebních šatech ,které Vás budou zdobit ve váš svatební den tak nezapomeňte ,že v našem saloně si můžete nechat ušít svatební model dle Vašeho přání za velice přijatelné ceny. Komunikaci s nevěstami máme po celou dobu realizace takže vše probíhá v klidu a bez stresu a hlavně z předstihem. Budeme se na Vás těšit svatební salon Vanessa. Informace podáváme individuálně emailem.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bychom chtěli 14.6 :)
Odpovědět
Nakonec jsme se rozhodli pro 13.5.2014 :-) Sice se to zdá být trošku nešťastné datum (pověry o svatbě v květnu a 13 jako nešťastné číslo), ale nám se toto datum hodně líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, přidávám se k nevěstám roku 2014. Chtěli bychom se brát někdy v červnu, červenci.
Odpovědět
Ahojte, tiež sa pridávam k nevestám roku 2014, svadba bude predpokladame 31.5 alebo 7.6., podľa toho, pre aký priestor sa nakoniec rozhodneme :) mimochodom, ako dlho čakáte so svadbou od zásnub? bude to do roka a do dna?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte,no tak pridávam sa aj ja,svadba bude 26.apríla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evkapudlikova Ano,pritel me pozadal o ruku pred tydnem,chtela bych do roka.
Odpovědět
@evkapudlikova my sa budeme brat 4 roky od zasnub :)
Odpovědět
@ivetkat gratulujem k čerstvému zasnúbeniu!
Odpovědět
Článek se načítá
Tak já se přidávám. Vdávat se budu v únoru 2014 :-) . Už jsem začala trochu plánovat, nerada nechávám věci na poslední chvíli ;-)
Odpovědět
Jinak vítám zimní nevěsty, jsem ráda , že nejsme jediní :-). Všichni proč zima????? Ale bude to mít své kouzlo a alespoň se chlapy nebudou péct v oblecích ve 35 °C vedru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ladyhacek Určitě, taky to má něco dosebe svatba v zimě:) Budeme se těšit na fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evkapudlikova My se zasnoubili 29.06.2013 a svatbu budeme mít 14.06.2014:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ladyhacek Přesně.. na otázku "Proč v zimě?" už začínám být těžce alergická... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alyssa18 A když už jsme u toho, proč v zimě? :) Pokud bude sníh, bude to určitě na fotkách vypadat překrásně:)
Odpovědět
@alyssa18 My zase musíme odpovídat na otázku proč v květnu, když to podle pověr přináší neštěstí. Taky už na to začínáme být velmi alergičtí :-D
Odpovědět
Uvažujete o svatbě a obřadu pod širým nebem v roce 2014? Přijeďte se podívat na naši malou výstavu svatebních stanů a svatebního altánu. Podrobnosti najdete na našich stránkách nebo v reklamě (od 26.8.2013) na Bereme se. .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidám, my máme naplánovanou svatbu na 26.6.2014 nejspíše v Libeňském zámečku, ale ještě se rozhodujeme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar baby :-) 14.6.2014 ak sa dovtedy nic nezmeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdarek tetky tak my do toho chceme prastit 1.letni den,coz je tedy 21.6 2014 silene se tesim,jen nevim kdy poradne zacit a mam jeden problem,kdy to oznamit kamaradum ,aby jsme jim to nerekli a oni uz neco ten den meli :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky se přídávám k nevěstám v roce 2014. Datum jsme zatím nestanovili, ale přemýšlím o začátku září. Zima mě taky lákala, ale nakonec jsme to zamítli, jelikož tam budeme mít velký přejezd ženichový části, cca 150 km :-| a riskovat ledovku nebo něco takového nechci. Všem přeji, at vám vše vychází :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lupmice88 no a co je dulezitejsi, nez vase svatba? klidne to kamaradum rekni mimochodem az je uvidis klidne ted, pokud jste si datem uz jisti...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, můžu se zeptat, kde jsi dostala termín na rok 2014? Mně na matrice v Teplicích pani řekla, že budou až letos v listopadu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@minuskas my sme na tom podobne, chceli by sme sa vziat 2.5.2014, ale kedze este matrika nema kalendar sobasnych dni, nevie nam to nikto potvrdit, musime cakat a dufat. kedze sme si vybrali za svadobny den piatok, este sa k tomu vsetkemu aj na uradoch cuduju a krutia hlavami... takze cakat cakat a dufat, nezufat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, svadba bude 19.7.2014 :)
Odpovědět
@lupmice88 klidně jim to řekni hned, my už teď plánujeme dovolenou na 2014 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alen_ka tak to je hezky :) a to bude rovnou spojene jako svatebni cesta ;)?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?