Termín svatby 2014

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, vítám vás v diskuzi Termín svatby 2014, kde bych byla moc ráda, aby jsme si vyměnily názory, zkušenosti, postřehy atd. prostě vše co se svatby týká. Já se budu vdávat 21. června 2014 v Teplicích, svatba bude celá venkovní a už se moc těším, svatbu jsem již jednou posunuli z důvodu mého těhotenství, takže na naší svatě budu mít tu nejkrásnější družičku, protože jí bude naše dcera Ella :-)
Odpovědět
my máme svatbu 23.8.2014, myslela jsem si, že je na nějaké plánování ještě moc brzo, ale většina hotelů mě vyvedla z omylu (už běžně rezervují na léto 2014), tak vybíráme místo na hostinu radši už teď, aspoň je z čeho vybírat
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda...já mám svatbu na 13.6.2014 a také sem byla dost vyvedená z omylu, naštěstí včera proběhla rezervace a v srpnu se jedem domluvit na zbytku. Nejen hotely a penziony jsou obsazeny ale i fotografofé!!! :-( teda alespoň u nás.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...tak já se taky přidávám :-) Eště tomu ani sama nemožu věřit ale taky se budu vdávat...Svatba bude 3.5 2014. Hotel už je jakš takš zamluvený a na matriku máme zavolat v září aby potvrdili termín. Hudba už je domluvená a fotit bude kamarádka a pak vysockujem fotky od svadebčanu a nejak si to upravime v počítači a bude. Fatk sa nám nechce dávat 10 000,- za fotografa :-( Kytku si asi natrhám tady nekde na luce a zakusky nebudu..necháme napect enom vdolečky :-D
Odpovědět
Ahoj holky my máme svatbu v dubnu 18,4,2014 :) V Hostivickém zámečku . Ve středu si to jdem prohlédnout osobně a seznámit se s pani matrikářkou. ;-)
Odpovědět
Ahoj, taky mě čeká svatba, předběžně sme domluvení na duben 2014 nejspíš 19. Zatím není jistý vůbec nic. Svatbu sem chtěla vždycky velkou, abych si připadala jak princezna. Nooo člověk míní život mění. Stihla sem mezi tím porodit synka a z velké svatby sem plány změnila na malou. Neraděj bych byla jen já s přítelem, syn a svědkové. Tchánovci ale byly uražení takže na svatbě budou naši rodiče a sourozenci s rodinama (taky nám půjdou za svědky). Vidím to jen na obřad a hezkou večeři někde (zatím nevím vůbec kde) a grilovačku pro kamarády uděláme až tak 14dní/měsíc po - svatba by měla být překvapení :) Je to pár dní co mi přišli svatební šaty takže pokud vyjdou moje tajný plány (a hlavně sny) tak se vezmem ještě letos. Nejraděj bych svolala rodinku ať přijdou tam a tam a čuměli by jako puci, že sme ve svatebním :-D :-D :-D
Odpovědět
My se chceme brát v srpnu a obvolávat termíny od letošního září. Dřív nemůžeme, protože uvidíme po létě jak na tom budeme s rozpočtem a zatím si musíme pořádně rozmyslet co chceme, kde a jak. Sice jsme se měli brát už letos, ale celý rok jsme o svatbě nemluvili. Inspirace jsem nějakou nasbírala a teď se jen shodnout s nastávajícím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mám pocit, že jsem snad jediná, která bude mít svatbu v zimě ? :-D Termín máme 28.02.2014 a móóóc se těšíme na netradiční svatbu s červenými nosy od zimy, s přípitkem ve formě horké medoviny, místo zamilovaných labutí na svatebním dortu sněhuláci atd.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danahladnickova :-) Taky máme termín 3.5. :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@miiisaaa A co už zhruba máte?
Odpovědět
Profilova fotka
No máme zamluvený kostel a řešíme místo hostiny...a právě se dozvídám, že jeden z našich vyhlídnutých sálů je zamluvený...tak si asi pospíšíme... ať je to opravdu podle našich představ a ne podle toho, co na nás zbude :).. co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@danahladnickova No máme zamluvený kostel a řešíme místo hostiny...a právě se dozvídám, že jeden z našich vyhlídnutých sálů je zamluvený...tak si asi pospíšíme... ať je to opravdu podle našich představ a ne podle toho, co na nás zbude, co vy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj koukám že nejsem blázen když si chci zarezervovat svatbu už ted :-D slečna na hotelu kam jsme se jeli podívat na nás koukala jak na blázny.Chceme se brát 9.8.2014 ještě teda nemáme zamluvený termín na zámku ale tendle týden to chceme sfouknout aby jsme se potom nedivili že je zabraný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@miiisaaa Máme zamluvený hotel kde bude obřad aj hostina..v září mám volat na matriku, že teď je to eště brzo. Máme už aj hudbu, zákusky nebudem enom vdolečky a ty si objednáme přes zaměstnavatela a to tak asi až měsíc před :-) Jinak včera sem tady viděla svatební kytku z šeříku a moc nás zaujala. Před domem jeden máme tak si asi kytku natrhám ráno před svatbu :-D Vzhledem k tomu že si všecko budeme platit sami tak sa snažíme vymyslet na čem sa dá nejvíc ušetit :-) Jo a mám vyhlédlé prstýnky z chyrurgické oceli jeden za 90Kč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danahladnickova Kytka z šeříku...o tom jsem taky uvažovala :-) Je to krásné a taky nám roste před domem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,jsem v šoku jak hodně dopředu plánujete,myslela jsem,že máme tak do podzimu čas,svatbu bychom chtěli 13.6.2014 takže měli bysme se začít porozhlížet ?
Odpovědět
Profilova fotka
@flachsi ono dřív jak na podzim ti stejně na matrice termín nevypíší (to spíš většinou v zimě) a pokud nemáš jistou matriku (tedy termín), tak je podle mě zbytečné cokoliv dalšího podrobněji plánovat :-) Takže myslím, že plašit opravdu nemusíš a bude stačit opravdu v tom září;-) Ale insiprace nasávej klidně už teď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ninive211 jo,já plánovala začít s přípravami až koncem roku,ovšem inspirovat se tady budu už ted,at si dopředu vše pěkně promyslíme a získáme představu o Našem Dni :-)
Odpovědět
@terundaberunda Máme podobná "výročí" :) 8.6.2005 jsme se dali dohromady, 14.6.2014 se bereme :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaacaaatkooo Také chceme svatbu 14.6.2014. Snad to vyjde :D
Odpovědět
Babyyy, ja tomu sama neverim ale v lete 2014 sa po siedmich rokoch konecne dockam aj ja svojej vysnivanej svadbicky x-) x-) :-p
Odpovědět
Jo jo holky je to tak, spousta míst je už teď, rok dopředu zamluvených. Rozhodli jsme se s přítelem obvolat ještě pár dalších míst, než jsme měli vybrané původně, na hostinu a většina nám napsala, že už mají obsazeno! Takže, nikdy není brzo.....Škoda jen, že ta matrika nám termín zarezervuje až na přelomu září/října, takhle se moc nedá hnout dál :-|
Odpovědět
takže je to tak, že když nemám od matriky černé na bílém potvrzený termín, tal nemůžu v podstatě napevno zarezervovat ani místo obřadu a hostinu? :-(
Odpovědět
@tarianna No my právě máme např. místo hostiny (které jsme ale nakonec chtěli změnit, nýbrž to pro co jsme se rozhodli nyní je už obsazené, takže si nejspíš necháme to původní), fotografku, vizážistku předrezervované s tím, že až budeme mít na podzim 100% potvrzený termín, že se domluvíme už naostro. Ale třeba tam, kde chceme mít my obřad, oddávají civilní svatby pouze 2x do měsíce a tak bohužel naše vybrané datum nemusí vyjít. Je to 50 na 50. Tento rok třeba oddávají každou druhou sobotu v měsíci, což by vyšlo kdyby to ponechali, ale stejně je velká šance, že nakonec budeme muset datum měnit a s tím i přendavat rezervace :-| Každopádně pokud máte vybrané místo, kde oddávají každý týden a budete si vaše datum rezervovat hned co to půjde, tak by jsem se těch rezervací hostiny a obřadu tolik nebála :-)
Odpovědět
@endy85 a museli jste dávat nějaké zálohy na ty "předrezervace"?
Odpovědět
@tarianna Nakonec ne. Původně chtěla jen vizážistka (ale s tím, že kdyby termín nevyšel, tak zálohu vrátí a nebo ji použijeme i pro jiný termín), ale nakonec jsem si vybrala jinou, a ta nechtěla nic a ani ostatní nechtěli žádné zálohy. Jen si termín poznamenali s tím, že napevno se domluvíme až po 100% rezervaci termínu. Ale asi záleží koho si vyberete, někteří holt zálohy chtějí.
Odpovědět
@endy85 jasný no. díky za odpovědi :-) jo mimochodem, krásné datum, taky možná budeme mít :-)
Odpovědět
@tarianna Jo jo tohle datum je v tom příštím roce nejkrásnější :-) Tak doufám, že nám vyjde, i když jsem maličko nahlodaná tím, že nám už nevyjde to naše místo pro hostinu a pořád přemýšlím, zda to ještě nepozměnit, protože zase jen o datumu to taky není ;-) Ale řekla jsem si, že prostě počkám až matrika vypíše termíny a pak se uvidí.
Odpovědět
@vevy Ahoj, nejsi jediná, my také plánujeme zimní svatbu x-) . Moc se mi líbí termín 22.2.2014, ale ještě nemáme nic zařízeného. Jak jsi na tom ty ?
Odpovědět
Profilova fotka
@k_radula ahoj. TAk to jsem ráda, že nejsem jediná aspoň teď budeme mít společné téma a třeba i nějakou inspiraci :-) Termín 22.2. se nám také líbil, ale nakonec jsme ho přesunuli kvůli těhotné švagrové :-) Zařízeno nemáme v podstatě také nic. Teprve se chystám psát poptávku na dva vyhlídnuté hotely a potom už se to snad rozjede. Vlastně jsme dohodnutý na štříbrno-fialové dekoraci...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?