Termín 4.10.2014

Prosím Vás zkušené o názor, zda je reálné stihnout svatbu v tomto termínu, když jsme zatím nic nepřipravovali (církevní obřad)? Místo hostiny, fotograf a kněz, oděv nevěsty a ženicha jsou bez problému (vše to jsou známí či po známosti, takže termín není problém), ale co zákusky, výzdoba, svatební oznámení a další věci? Děkuji za odpovědi.
Odpovědět
Dobrý den, zcela určitě to je možné stihnout. Ještě záleží, zda budete muset absolvovat nějakou přípravu před církevním obřadem, ale ani tady podle všeho, nebude problém. Hodně štěstí :-)
Odpovědět
Dobrý den, taky nevidím problém,proč by jste svatbu neměli stihnout zařídit.Pokud máte místo obřadu i hostiny,udělala bych jako další krok oznámení,prstýnky a cukroví. Věci na výzdobu (zvlášť jestli už máte nějakou představu) je záležitost 1 dne,kdy si zajedete do obchodu se svatebním zbožím a nakoupíte..popřípadě to bude hledání a objednávání na internetu:-). Vámi vybrané datum už není tak časté (plná svatební sezóna),takže určitě není problém Vám zboží vyrobit a doručit třeba do týdne.. Přeji klidné,radostné přípravy:-).
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že to jde, to hlavní máte nebo to není problém, ještě zařídit co nejdřív prstýnky a vyrytí, vybrat a objednat oznámení, která si myslím úplně stačí rozdat měsíc předem, o termínu můžete známé informovat už teď, ať si naplánují volno a tu výzdobu když vymyslíte, co chcete a zajedete do nějakého většího města taky nebude problém
Odpovědět
To je v pořádku, dá se to stihnout i za týden, pokud víš, co chceš. Navíc v říjnu už není takový nápor na termíny, takže by neměl být s ničím až takový problém. Svatební oznámení je otázka... Záleží jestli máš konkrétní představu, jestli chceš tvořit sama, případně objednat, také pro kolik lidí to plánuješ atp. Myslím, že správně se mají odesílat oznámení 3 týdny předem, takže to máš ještě moře času. A tak je to vlastně se vším. Pokud víš, co chceš, rozhodování je otázkou chvilky a ty nejdůležitější rozhodnutí už navíc máte. Zákusky nechávám na poslední chvíli taky, to stejně ani dřív nemá cenu a navíc co to je? Mrknu, kdo byl kde spokojený, najdu si, co mi vyhovuje cenově a kvantitativně, obvolám a hotovo - dělám to tak se vším. Sem tam mě to popadne a do hodinky to mám zařízené - a tak to dělám v průběhu půl roku, protože mě to zařizování zase tak nebere, takže co si zrovna vzpomenu, to udělám/zavolám/vyřídím. Výzdoba... opět záleží na tvé představě a náročnosti, inspirace na zdobení tu najdeš kvanta. Za chvíli nemáš co dělat. To se jen tady na beremku je zvykem ostentativně vzdychat půl roku:D, jak se nestíhá a jaké jsou to zařizovací potíže.
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavu vzhůru, stihnout se to dá, úplně s přehledem! ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu přispět i já s toškou do mlýna,... Pokud hledáte i zábavu na Vaší veselku mohu být k dispozici. Nevím odkud jste,já jsem DJ a moderátor z Prahy a tento termín mám zatím volný.Jestli uvažujete o této formě zábavy, neváhejte mne nezávazně kontaktovat a můžeme se domluvit. Přeji pěkný den a nebojte se,do svatby máte spoustu času :-) Jirka Votava - DJ Goro
Odpovědět
určitě to stihnout jde, 4.10. uz neni hlavni svatebni sezona...takze vsechno bude jednodussi (restaurace, kadernice, fotograf, DJ)...
Odpovědět
Moc děkuji za Vaše názory :-) Mělo by to být na Moravě ...
Odpovědět
my teda máme stejné datum a chystáme věci cca od ledna - samozřejmě, že tomu člověk nevěnoval každý den, takže na přípravu není až tak dlouhá doba potřeba - my jsme chtěli vše zařizovat ale v klidu a hodně si toho dělám sama, takže já bych to "narychlovku" nestihla :D (musím říct, že stále nemáme vše!) ovšem stihnout se to i takhle asi dá v pohodě :)... jen teď člověk nemůže už být dle mě moc náročný vzhledem k požadavkům - spíš, že budeš muset vybírat "to co zbyde" ne však doslova ;) - pokud máš ale už zajištěný kostel a faráře, restauraci, fotografa apod. a pokud výzdobu kostela, aut... bude dělat květinářství, výzdobu hostiny restaurace a oznámení objednáš => nic nebudeš sama tvořit, tak to máš ještě spoooooooustu času na přípravy ;) příprava aspoň bude dynamická a svižná, tak to půjde jedna, dvě od ruky!
Odpovědět
Profilova fotka
@kolite Dobrý den, určitě se to dá stihnout. Když už začnete dnes, tak to jistě stihnete vše naplánovat do října. Já dělám videozáznamy, tak kdyby jste chtěl video ze svatby, ozvěte se mi. Zdraví Bajer, video
Odpovědět
Profilova fotka
..jakmile máte termín, místo a fotografa, pak všechno stihnete :-)... ne, opravdu se to dá v pohodě stihnout. My jsme plánovali rok a půl.. a skoro rok jsme hledali místo.. ty nejdůležitější jsme pak dělali dva měsíce dopředu :-) Jen vy asi budete muset začít už rovnou oznámením :-) Užijte si to! Nemusí to být stres.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě nemáte zajištěnou hudbu? Nabízím naše služby. Máme za sebou přes 230 svateb a dalších 600 akcí po celé ČR. Široký repertoár, profesionální přístup. Více v SZ nebo na našich webovkách. Bosáci :)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?