Menu Forum

Termín 4.10.2014

9. srp 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
kolite
2
Registrovala se 23. června 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
kolite
2
Registrovala se 23. června 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele.
 Prosím Vás zkušené o názor, zda je reálné stihnout svatbu v tomto termínu, když jsme zatím nic nepřipravovali (církevní obřad)? Místo hostiny, fotograf a kněz, oděv nevěsty a ženicha jsou bez problému (vše to jsou známí či po známosti, takže termín není problém), ale co zákusky, výzdoba, svatební oznámení a další věci?
Děkuji za odpovědi.
7. srp 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
esvatebni3
Svatební a společenský salon Libina, Šumperk
Martina Běhálková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Šumperk
20

“Nabídku organzových mašlí neustále rozišřujeme. Nové nabízíme i mašle tyrkysové a žluté. Kompletní nabídka barev: bílá, smetanová, lososová, žlutá, světlá růžová, světlá fialová, tmavá růžová (fuchsiová-malinová), tmavá fialová, zelená limetková, tyrkysová, královská modrá, šedostříbrná, černá. Objednávat můžete na e-svatebni@seznam.cz”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
esvatebni3
Svatební a společenský salon Libina, Šumperk
Martina Běhálková PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Šumperk
20

“Nabídku organzových mašlí neustále rozišřujeme. Nové nabízíme i mašle tyrkysové a žluté. Kompletní nabídka barev: bílá, smetanová, lososová, žlutá, světlá růžová, světlá fialová, tmavá růžová (fuchsiová-malinová), tmavá fialová, zelená limetková, tyrkysová, královská modrá, šedostříbrná, černá. Objednávat můžete na e-svatebni@seznam.cz”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, zcela určitě to je možné stihnout. Ještě záleží, zda budete muset absolvovat nějakou přípravu před církevním obřadem, ale ani tady podle všeho, nebude problém. Hodně štěstí emoticon
7. srp 2014 ve 12:39  •  www.e-svatebni.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janne1
Svatební dekorace Jana
PRO

Květy a dekorace - Region Břeclav
PRO Shop: 864 inzerátů
32

“Přeji všem krásné klidné,ale veselé Velikonoce ...”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
janne1
Svatební dekorace Jana
PRO

Květy a dekorace - Region Břeclav
PRO Shop: 864 inzerátů
32

“Přeji všem krásné klidné,ale veselé Velikonoce ...”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den,
taky nevidím problém,proč by jste svatbu neměli stihnout zařídit.Pokud máte místo obřadu i hostiny,udělala bych jako další krok oznámení,prstýnky a cukroví.
Věci na výzdobu (zvlášť jestli už máte nějakou představu) je záležitost 1 dne,kdy si zajedete do obchodu se svatebním zbožím a nakoupíte..popřípadě to bude hledání a objednávání na internetuemoticon.
Vámi vybrané datum už není tak časté (plná svatební sezóna),takže určitě není problém Vám zboží vyrobit a doručit třeba do týdne..
Přeji klidné,radostné přípravyemoticon.
fotoportrét
fotoportrét
pajuska252
12
Registrovala se 17. února 2014 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
pajuska252
12
Registrovala se 17. února 2014 na beremese.cz. Přidala 81 příspěvků. Má 6 přátel. Region Vsetín.
 Taky si myslím, že to jde, to hlavní máte nebo to není problém, ještě zařídit co nejdřív prstýnky a vyrytí, vybrat a objednat oznámení, která si myslím úplně stačí rozdat měsíc předem, o termínu můžete známé informovat už teď, ať si naplánují volno a tu výzdobu když vymyslíte, co chcete a zajedete do nějakého většího města taky nebude problém
7. srp 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azavina
23
Registrovala se 4. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 139 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
azavina
23
Registrovala se 4. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 139 příspěvků. Má 5 přátel. Region Praha.
 To je v pořádku, dá se to stihnout i za týden, pokud víš, co chceš. Navíc v říjnu už není takový nápor na termíny, takže by neměl být s ničím až takový problém. Svatební oznámení je otázka... Záleží jestli máš konkrétní představu, jestli chceš tvořit sama, případně objednat, také pro kolik lidí to plánuješ atp. Myslím, že správně se mají odesílat oznámení 3 týdny předem, takže to máš ještě moře času.
A tak je to vlastně se vším. Pokud víš, co chceš, rozhodování je otázkou chvilky a ty nejdůležitější rozhodnutí už navíc máte. Zákusky nechávám na poslední chvíli taky, to stejně ani dřív nemá cenu a navíc co to je? Mrknu, kdo byl kde spokojený, najdu si, co mi vyhovuje cenově a kvantitativně, obvolám a hotovo - dělám to tak se vším. Sem tam mě to popadne a do hodinky to mám zařízené - a tak to dělám v průběhu půl roku, protože mě to zařizování zase tak nebere, takže co si zrovna vzpomenu, to udělám/zavolám/vyřídím.
Výzdoba... opět záleží na tvé představě a náročnosti, inspirace na zdobení tu najdeš kvanta. Za chvíli nemáš co dělat. To se jen tady na beremku je zvykem ostentativně vzdychat půl roku:D, jak se nestíhá a jaké jsou to zařizovací potíže.
7. srp 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hana.nedvedova
6
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 6 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
hana.nedvedova
6
Registrovala se 18. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků. Má 6 přátel. Region Plzeň.
 Hlavu vzhůru, stihnout se to dá, úplně s přehledem! ;)
7. srp 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djgoro (38 r.)
DJ Goro - Hudba pro Vaše akce
Jiří Votava PRO

Hudba a zábava - Region Praha
2
fotoportrét
fotoportrét
djgoro (38 r.)
DJ Goro - Hudba pro Vaše akce
Jiří Votava PRO

Hudba a zábava - Region Praha
2
 Dobrý den,
mohu přispět i já s toškou do mlýna,...
Pokud hledáte i zábavu na Vaší veselku mohu být k dispozici.
Nevím odkud jste,já jsem DJ a moderátor z Prahy a tento termín mám zatím volný.Jestli uvažujete o této formě zábavy,
neváhejte mne nezávazně kontaktovat a můžeme se domluvit.

Přeji pěkný den a nebojte se,do svatby máte spoustu času emoticon
Jirka Votava - DJ Goro
7. srp 2014 v 15:20  •  djgoro.webnode.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lea212
Registrovala se 20. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 160 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lea212
Registrovala se 20. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 160 příspěvků. Region Ostrava.
 určitě to stihnout jde, 4.10. uz neni hlavni svatebni sezona...takze vsechno bude jednodussi (restaurace, kadernice, fotograf, DJ)...
7. srp 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kolite
2
fotoportrét
fotoportrét
kolite
2
 Moc děkuji za Vaše názory emoticon Mělo by to být na Moravě ...
7. srp 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kotriv
7
Registrovala se 13. února 2014 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků. Má 6 přátel. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
kotriv
7
Registrovala se 13. února 2014 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků. Má 6 přátel. Region Uherské Hradiště.
 my teda máme stejné datum a chystáme věci cca od ledna - samozřejmě, že tomu člověk nevěnoval každý den, takže na přípravu není až tak dlouhá doba potřeba - my jsme chtěli vše zařizovat ale v klidu a hodně si toho dělám sama, takže já bych to "narychlovku" nestihla :D (musím říct, že stále nemáme vše!) ovšem stihnout se to i takhle asi dá v pohodě emoticon... jen teď člověk nemůže už být dle mě moc náročný vzhledem k požadavkům - spíš, že budeš muset vybírat "to co zbyde" ne však doslova ;) - pokud máš ale už zajištěný kostel a faráře, restauraci, fotografa apod. a pokud výzdobu kostela, aut... bude dělat květinářství, výzdobu hostiny restaurace a oznámení objednáš => nic nebudeš sama tvořit, tak to máš ještě spoooooooustu času na přípravy ;) příprava aspoň bude dynamická a svižná, tak to půjde jedna, dvě od ruky!
7. srp 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@kolite Dobrý den,
určitě se to dá stihnout. Když už začnete dnes, tak to jistě stihnete vše naplánovat do října. Já dělám videozáznamy, tak kdyby jste chtěl video ze svatby, ozvěte se mi. Zdraví Bajer, video
8. srp 2014 ve 14:44  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

..jakmile máte termín, místo a fotografa, pak všechno stihnete emoticon... ne, opravdu se to dá v pohodě stihnout. My jsme plánovali rok a půl.. a skoro rok jsme hledali místo.. ty nejdůležitější jsme pak dělali dva měsíce dopředu emoticon Jen vy asi budete muset začít už rovnou oznámením emoticon Užijte si to! Nemusí to být stres.
9. srp 2014 ve 14:52  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
 Ještě nemáte zajištěnou hudbu? Nabízím naše služby. Máme za sebou přes 230 svateb a dalších 600 akcí po celé ČR. Široký repertoár, profesionální přístup. Více v SZ nebo na našich webovkách. Bosáci emoticon
9. srp 2014 v 16:16  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí