Termín 20.9 2014

Profilova fotka
Ahoj holky je tu nekdo kdo ma stejný termín jako my? Chci se zeptat zda jste nekdo našel dobrou a spolehlivou stránku o pocasi, jak jste na tom s pripravami , a jine;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, stránka o počasí je tato, třeba tu já pravidelně používám: http://www.medard-online.cz/index.php Jinak já natáčím svatby, tak kdyby jste hledali kameru, dejte prosím vědět. Jsem z Pce.
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, děkuji za nabídku, ale kameramana už máme:) ))
Odpovědět
@mrkew Ahoj, hlásím se se stejným termínem :-) počasí jsem ještě neřešila a co se týká příprav, tak už sháním jenom vizážistku, na tu jsem nějak pozapomněla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol22 tak to jsi na tom podobně jako ja sicevizažistku mam ale nemame ještě nakoupenej alkohol, už se hrooooozně tešííím, i když behem příprav byli i nějake bouřky jsem natěšená:) :-D
Odpovědět
@mrkew no to u nás taky, zvlášť se mnou hází hormony tak jsem občas nesnesitelná, občas si říkám aby mi nezdrhnul od oltáře :-D
Odpovědět
tak zeny taky stejny termin a nemam skoro nic :-) vsechno tak nejak pomalicku polehoucku.. vy uz mate vyvazky, CD k obedu, dekoraci na stoly, vyzdoba aut a podobne uz nachystane doma?
Odpovědět
@kaeth01 Tak vývazky mi dělá maminka, hudební kulisu k obědu už mám, dekoraci na stoly mám taky doma a auta nezdobíme jelikož nikam nejedeme :D
Odpovědět
@nicol22 takze sem pomala?? :-D tak ja do toho slapnu! diky za nakopnuti! ;-)
Odpovědět
@kaeth01 nejsi pomalá :-D já jsem na přípravu měla celkem tři měsíce a na začátku jsem dost plašila, že to přece nemůžu stihnout a teď zjišťuju, že už vlastně nemám co dělat :-D
Odpovědět
@nicol22 jee tak to jsme zacinaly uplne stejne! my se taky dohodli v cervenci ;-) jdu na to ale naopak.. porad je caaas :-) mam teda seznamek.. a na tom pomalinku odskrtavam.. ale teda je porad dost dlouhej a tak si rikam, jestli bych nemela uz trochu hejbnout kostrou.. tak zacnu dnes vecer asi tou hudbou.. to bych mohla dat :-)
Odpovědět
@kaeth01 My to původně plánovali na příští léto ale otěhotněla jsem a nechtěla jsem svatbu s tak malým mimčem, tak jsme to trošku popohnali :-)
Odpovědět
@nicol22 tak to docela chapu! a myslim, ze jsi udelala moc dobre.. svatba bez vlastnich potomku je uplne o necem jinem.. ja sve deti zboznuju a jsem za ne strasne rada.. ale rikam si, ze kdyby nebyly - chystala bych uplne jinou party :-D u nas to bylo nahonem protoze sem chlopovi pohrozila, ze pokud ne letos tak uz nikdy.. kazdy rok v zari mi rikal, ze to udelame v kvetnu.. cekala sem trpelive az letos prejde kveten a v cervnu mu doma zaclo peklicko :-) v cervenci to konecne vzdal a souhlasil se zarim :-D (deti uz mame a jsme spolu uz taky nejaky patek - takze si trochu natlaku zaslouzil ;-) )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaeth01 jj to už mame ale no stress když se do toho ponoříte oba pujde to lehce
Odpovědět
@mrkew ted sem se zasmala! muj chlap ma predstavu ze na svatbu staci saty, oblek, becka piva, kus zvance a zamluveny termin! vse ostatni je sice hezke, ale z jeho pohledu straaaasne zbytecne ]-( ted teda kdyz vybiram dekorace a vyrabim doma jmenovky na stul - tak mu zacina spousta veci dochazet, ale ze by prilozil ruku k dilu - v to ani nedoufam :-)
Odpovědět
@kaeth01 občas je třeba na chlapa přitlačit :-D u nás jsem to byla spíš já koho se můj přítel snažil nacpat do chomoutu :-D moc se mi do toho nechtělo :-D Denně jsem měla na talíři, že on se chce určitě oženit do třiceti, což je letos v prosinci :-D tak se mu to nakonec splní :-)
Odpovědět
@nicol22 tak to je vtipne!! ja zase mojemu uz par let rikam, ze se vdam jen pokud mi bude maximalne 33 - pak uz ne! ze starsi nevesta uz byt proste nechci.. takze se bereme dva tydny pred myma 34tyma narozkama :-D ze pozdravuju pana skoromanzela - neni v tom sam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nicol22 začínam se bat že mame stejného ženicha:D:D ten taky pořád že se chce oženit do 30 letos v listopadu mu teda bude 30 tak jsem mu řikala ty máš nějakou kletbu nebo co?:D:D
Odpovědět
@kaeth01 vyřídím :-D já zase měla zásadu nikdy se nevdávat těhotná...a jak jsem dopadla :-D
Odpovědět
@mrkew taky jsem se ho ptala jestli se v den třicátých narozenin promění v havrana a odletí :-D
Odpovědět
@nicol22 @mrkew haha tak ted jste me rozesmaly opravdu hodne! kdyz ja ty vase chlapy tak nejak malinko chapu ;-) ja taky porad rikala ze do 33let a po tom case (jsme spolu uz vice jak 8let) se to cislo pro me stalo neco jako zaklinadlo.. strasne sem se na to upnula.. je to divne! to souhlasim.. ale kdyz si to clovek jednou blbe v te palici nastavi - tak to tam je! ale s tim havranem - to se budu smat asi jeste zitra.. :-D
Odpovědět
@kaeth01 můj muž je celkově trochu raritka :-D když vidím ty dnešní chlapy jak se vyhýbají dětem a svatbě...to on už by se hned ženil, svatba se přece zařídí v pohodě za týden :-D o mimčo jsme se snažili tři měsíce a už z toho byl nervózní jak sáňky v létě, když jsem zjistila, že jsem těhotná tak hned že to musí být aspoň dvojčata a chodí se mnou do každý poradny a na fotky z ultrazvuku už má album :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo taky mam doma exemlář:D načumuje do kočárků a culí se na každý dítko, pořád povídá jak bude krásný až bude v břichu malej svišť, noooo jako učitelka ve školce na to mám jinej názor a dětí si zatím užívám z pohledu pedagoga a ne mamči:D
Odpovědět
@mrkew ale tak je to hezký...i když někdy bych ho vystřelila na Mars...pořád ho mám za zadkem, tohle nesmíš jíst a nepij to kafe, je v tom kofein...jenom si přes den lehnu když jsem unavená a už by mi volal sanitku že to určitě není normální....můžu mu tisíckrát opakovat, že jsem těhotná ne nemocná a stejně je to k ničemu :-D
Odpovědět
@nicol22 dobre sis vybrala!! ;-) muj je naprosto to same.. deti zboznuje a od prvni fazolky na ultrazvuku z nich byl uplne paf.. a je doted! v mem okoli neni uzasnejsiho tatinka, co by se o sve deti tak hezky staral.. muj chlop ma sve mouchy - jako kazdy :-) ale za ten jeho krasny vztah k detem, ho miluji jeste vice nez kdyz jsme byli jen my dva.. chlapi co zboznuji sve deti - jsou tim i lepsi manzele ;-)
Odpovědět
@kaeth01 to je pravda :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?