Termín 19.9. 2015

Profilova fotka
Ahojky, sice podruhé, ale vdávám se.;) Je tady někdo ve stejném termínu. Díky za odpověď Monča :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monus124 Tak já se hlásím, taky Monča :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart. Pomůže Vám s plánováním Vaší svatby. Více informací a výrobků na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Moni, tak snad nás tady bude brzy více..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se pochlub co už máš??? Já tak na 90 procent místo :-) Partner mi říká, že zbytečně plaším,ale co jsem se byla zeptat v mém okolí na nějakou fajn restauraci, tak půlka z toho obsazena až do roku 2016 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monus124 Jsem na tom podobně. Máme rezervované místo pro obřad, hostinu i ubytování - vše v jednom. Přítel si taky nejdřív myslel, že blbnu zbytečně brzo, ale když zjistil, že náš původně vybraný termín už je obsazený, tak trochu povolil :-) A taky máme fotografa, DJ a vizážistku. To je zatím všechno, na šaty půjdu asi až po Novém roce a na všechno ostatní je myslím času dost. Ale teď o víkendu se jdeme podívat na svatební veletrh, tak mě to třeba popadne a začnu bláznit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
S DJ zrovna jednám přes email jsou tady na něj fajn recenze, tak uvidíme. Šaty začnu řešit v únoru až dám dolů alespoň 5 kileček :) Na veletrhu jsem byla zhruba před dvěma týdny a bylo to pro mne zklamání. Ale v únoru jdu na další ten bude v Ostravě a prý o hodně větší, tak snad tam pochytám inspiraci. Nic víc taky zatím nemám, ale jak píšeš, ještě máme fůru času;)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já se taky přidávám, dnes nám potvrdili datum na radnici... Ale oproti Vás jsem pěkně pozadu.. Zatím máme jen datum:(
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud plánujete využít svatební potahy na židle, tak je taky vhodná doba na před-rezervaci. Ač se to nezdá, tak září je jeden z nejoblíbenějších "svatebních" měsíců :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se přidávám, dneska jsme s mým nastávajícím také naplánovali toto datum. Musíme teprve zjistit, jestli bude volno v obřadce a v prostorách, které si chceme pronajmout na hostinu. Co nejdřív chceme domluvit muzikanta, protože o jednom skvělým víme a taky fotografa... Je ještě něco, na co bychom měli spěchat? :) Díky za rady :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přesunuly jsme se do skupiny září 2015, stačí vyplnit ve vašem profilu termín svatby září.....čekáme vás , přidejte se k nám;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petadvorka Ahoj, to záleží, v jakém místě to plánujete, jaký je o něj zájem a tak. My jsme chtěli mít jisté místo a matriku a potom mi hodně záleží na fotkách, takže jsmě radši zajistili fotografa. A jestli máte vyhlídnutého muzikanta, tak neváhejte a radši se s ním předběžně dohodněte, i kdybyste místo ještě neměli na 100%. Hudba dělá na svatbě strašně moc, radši mít rezervováno zbytečně brzo, než pak zjistit, že už je pozdě. Jinak je asi na všechno času dost, já začínám vybírat šaty, ale se závaznou rezervací počítám tak na únor až březen. Myslím, že jste ještě nic neprošvihli. S věcmi, na kterých vám opravdu záleží, nečekejte, ale jinak je času opravdu dost.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska se jdu podívat na místo, které si chceme pronajmout, termín už máme jistej i na matrice, muzikant bohužel není volnej ale doporučí nám nějakýho kamaráda, no a o fotografce jednáme... .) co catering? Ve skupině mi psala jedna slečna, že raději zajistit už teď...?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky,přidavam se.:-) mi mame misto obradu,misto na hostinu,kapelu,fotografa a domluveneho i cloveka co nam udela raut..a pomalu zaciname vyrabet oznameni.Vsechno pomalu vklidu at nemam pak stresy ze neco nemame.
Odpovědět
Zdravim :) Take se pridavam, my mame zatim par napadu. Nic nemame zamluvene, ale chteli bychom do konce ledna zamluvit misto. Spis tak porad hledam na internetu co a jak :D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
monča se taky poslušně hláásí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@moniikkaa Vítej, Mončo č.3 :-) Ve svém okolí nemám snad nikoho se stejným jménem, ale vdávat se nás bude ve stejný den koukám dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem se nad tím pobavila:) tak, dneska sem po dlouhém váhání a přemlouvání objednala svatební šaty z aliexpress.po recenzíchjsem byla za 50 na 50, ale za tu sumu jsem to riskla, tak uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@moniikkaa Tak snad budeš spokojená. Já bych tu odvahu neměla. Pak se pochlub :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncia snad se bude čím chlubit :-D ale času je ještě dost na to, abych vybrala náhradní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k Vám! Taktéž se vdávám v toto krásné datum :o)
Odpovědět
Ahojky, taktéž se vdávám 19.9.2015 a taktéž podruhé ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsme holky v zářijové skupině;) Je nás tam víc tak se přidejte
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Přidávám se k Vám... Zamluvene už máme kde co... Počasí bude jistě nádherné... Vše máme venku
Odpovědět
Profilova fotka
já také 19.9.2015 :-D
Odpovědět
Ahoj holky přidávám se taky k tomu to úžasnému datu 19.9.2015 :-) jupííí
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme s příelem prvně, že budem mět malu svatbu. že pozvem tety a strýce a večer ostatní na raut..zamluvili jsme si hospudku..no a nakonec to dopadlo tak, že pozvem všecky..a nevěřili byste, koli svateb je 19.9 v našem městě :D min 6 :-D a jaký byl problém sehnat místo..naštěstí sa nám to podařilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,mate to venku nebo vevnitř? My všechno venku, počasí musí klapnout...co uz mate zařízeno?
Odpovědět
Profilova fotka
@aninka112 Obřad bude venku, hostina uvnitř, ale celý den budeme mít možnost využívat i zahradu. Máme sice i krizovou variantu na obřad uvnitř, ale věřím, že nebude potřeba, protože bude krásně :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Tak a ja se na posledni chvili taky pridavam :-) Uz za mesic.Huraaaa :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?